Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 30 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: F4F pomaga - zrzutki
#1 PostWysłany: 26 Lut 2020 11:40 

Rejestracja: 26 Kwi 2013
Posty: 842
niebieski
Nie wiem gdzie umieścić ten post, więc piszę tutaj. Potrzebujemy wsparcia finansowego w leczeniu naszej koleżanki. Agnieszka nie jest członkiem tego forum, ale korzystała z Waszych rad i pomysłów pośrednio (choćby podróżując ze mną). Jest fantastyczną dziewczyną i cenioną nauczycielką języka polskiego. Każdy gest wsparcia jest tu na wagę życia. Mąż Agnieszki - Tomek, uruchomił zbiórkę: https://zrzutka.pl/vjebwn . Mamy też stronę FB z licytacjami: https://www.facebook.com/groups/139398267285832/

PS. Zrozumiem, jeśli uznacie, że ten post nie odpowiada tematyce Fly4Free. Z góry dziękuję.

Licytacje nabierają tempa. Zapraszam: https://www.facebook.com/groups/139398267285832/
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
4 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN
Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto
#2 PostWysłany: 27 Lut 2020 01:36 

Rejestracja: 25 Wrz 2015
Posty: 175
Loty: 164
Kilometry: 274 594
W pełni popieram inicjatywę dyzio1, aby pomóc Agnieszce, bo po zjeździe w Kijowie wiem jaki dyzio1 to serdeczny i otwarty człowiek dla innych ludzi, liczę, że jest tu więcej takich osob
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#3 PostWysłany: 27 Lut 2020 10:25 

Rejestracja: 09 Sie 2015
Posty: 247
Dodałem swoje grosiki, wszystkiego najlepszego i powodzenia :)
Góra
 Profil Relacje PM off
dyzio1 lubi ten post.
dyzio1 uważa post za pomocny.
 
      
#4 PostWysłany: 27 Lut 2020 13:05 

Rejestracja: 26 Kwi 2013
Posty: 842
niebieski
Niezmiernie dziękuję za Wasze wsparcie. Aukcje nabierają tempa, kwota zbiórki rośnie a wraz z nią nadzieja Agnieszki i jej rodziny. Wasza pomoc wiele dla nas znaczy.
https://zrzutka.pl/vjebwn
https://www.facebook.com/groups/139398267285832/

Załączniki:
Baner_Agunia_v3_kontrast.jpg
Baner_Agunia_v3_kontrast.jpg [ 440.43 KiB | Obejrzany 5197 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 27 Lut 2020 16:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Lut 2018
Posty: 929
złoty
@dyzio1 Nie zrozum mnie źle, ale czy jesteś w jakikolwiek sposób w stanie udowodnić, że to nie jest oszustwo? Zwykła zrzutka założona na zrzutka.pl, którą może założyć każdy z nas i napisać cokolwiek, czy to historie o raku czy o chorej córce. Osoba ta nie jest podpięta pod żadną fundacje (a przynajmniej nic takiego nigdzie nie pisze), nie ma nigdzie dokumentów medycznych potwierdzających i uwiarygadniających o wszystko. Ostatnio pełno jest oszustów, jak choćby tutaj: https://uwaga.tvn.pl/reportaze,2671,n/z ... 16049.html którzy zbierają na "walkę z rakiem" a tak na prawdę są zdrowi i znaleźli sobie złoty sposób na życie i podróżowanie. Nie twierdzę, że tak jest w tym przypadku, ale chciałbym jakieś potwierdzenia medyczne o chorobie, bo jak mówiłem wcześniej - taką samą zrzutką mogę założyć ja sam w kilka minut, bez żadnej weryfikacji i mogę napisać w niej cokolwiek a pieniądze wypłacić na swoje konto i w ten sposób sobie żyć.

Nie ma ŻADNYCH informacji o leczeniu gdzie, co, za ile - tak więc byłbym bardzo ostrożny z wpłacaniem pieniędzy na takie zrzutki w ciemno, bez żadnych potwierdzeń.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#6 PostWysłany: 27 Lut 2020 16:36 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7786
złoty
@Piatek Też bym sprawdzała gdyby nie słowa @dyzio1
dyzio1 napisał(a):
Potrzebujemy wsparcia finansowego w leczeniu naszej koleżanki. Agnieszka nie jest członkiem tego forum, ale korzystała z Waszych rad i pomysłów pośrednio (choćby podróżując ze mną).
A @dyzio1 jest z nami nie od wczoraj :P
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
dyzio1 uważa post za pomocny.
 
      
#7 PostWysłany: 27 Lut 2020 16:42 

Rejestracja: 16 Paź 2015
Posty: 4766
platynowy
Też zwrociłem uwagę, że zweryfikowano tylko poprzez skan dowodu osobistego i wpłate z konta. Nie weryfikowano dokumentacji medycznej czy też brak założenia krs dla 1%

Da się to zrobić beż żadnych wątpliwości, przyklad u góry strony forum.
Góra
 Profil Relacje PM off
dyzio1 uważa post za pomocny.
 
      
#8 PostWysłany: 27 Lut 2020 16:49 

Rejestracja: 26 Kwi 2013
Posty: 842
niebieski
Nie mam powodów, żeby się gniewać. Również miewam opory, przy tego typu zrzutkach co do ich wiarygodności. Oceniam to według swoich kryteriów i wówczas decyduję. Cóż mogę powiedzieć... nie mam historii choroby Agnieszki. Zrzutkę oficjalnie założył jej mąż, oczywiście Agnieszka też w tym uczestniczy. Znam ją od wielu lat i wiem, że jest uczciwą osobą (wiem też, że ta informacja dla osób trzecich nic nie wnosi w zakresie uczciwości) My jako jej znajomi pomagamy jak możemy. Może, aby uwiarygodnić akcję napiszę, że Agnieszka jest nauczycielką języka polskiego w Zespole Szkół Elektryczno - Elektronicznych w Szczecinie (TME). Akcję promują nauczyciele, uczniowie i wielu jej znajomych.

PS. Akcja dopiero się zaczęła. Wyciągam wnioski z tego co piszecie i przekażę je dalej.
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
Zeus uważa post za pomocny.
 
      
#9 PostWysłany: 27 Lut 2020 21:06 

Rejestracja: 26 Kwi 2013
Posty: 842
niebieski
Piatek napisał(a):

Nie ma ŻADNYCH informacji o leczeniu gdzie, co, za ile - także byłbym bardzo ostrożny z wpłacaniem pieniędzy na takie zrzutki w ciemno, bez żadnych potwierdzeń.


Dokumentacja została przesłana do serwisu, zaakceptowana i teraz zrzutka opatrzona jest napisem "Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki".
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#10 PostWysłany: 01 Mar 2020 16:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Nie znam osobiscie @dyzio1, ale skoro dyzio1 dobrze zna i gwarantuje, ze to nie jest fikcja to mysle ze kolezance Agnieszce warto pomoc.
Wplacilem i sie pomodle, zdrowotnosci.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
dyzio1 uważa post za pomocny.
 
      
#11 PostWysłany: 01 Mar 2020 17:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lut 2014
Posty: 1049
Loty: 328
Kilometry: 456 296
niebieski
Informacja o zbiórce jest też na oficjalnej stronie szkoły, więc j/w.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
dyzio1 uważa post za pomocny.
 
      
#12 PostWysłany: 01 Mar 2020 19:50 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
@dyzio1 drobna cegiełka również ode mnie. Wierzę, że koleżance uda się pokonać chorobę.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
dyzio1 uważa post za pomocny.
 
      
#13 PostWysłany: 01 Mar 2020 22:39 

Rejestracja: 26 Kwi 2013
Posty: 842
niebieski
Dziękuję Wam i za modlitwy i za datki i za dobre słowo. Walczymy dalej.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
cccc uważa post za pomocny.
 
      
#14 PostWysłany: 26 Mar 2020 16:10 

Rejestracja: 11 Gru 2017
Posty: 4
Dużo zdrówka dla Agi ?
Góra
 Profil Relacje PM off
dyzio1 lubi ten post.
 
      
#15 PostWysłany: 26 Mar 2020 17:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Mar 2016
Posty: 161
Loty: 129
Kilometry: 160 824
Trzymam kciuki!
Góra
 Profil Relacje PM off
dyzio1 lubi ten post.
 
      
#16 PostWysłany: 26 Mar 2020 18:21 

Rejestracja: 26 Kwi 2013
Posty: 842
niebieski
Z dobrych wiadomości - mamy możliwość przekazania 1% przy rozliczeniu podatku i jak dotąd, dzięki pomocy wielu dobrych ludzi, zebraliśmy 54% potrzebnej kwoty. Pozwoliło to Agnieszce wyjechać do Niemiec na drugi cykl terapii. Wróciła kilka dni temu i przebywa na kwarantannie. Niestety wraz z rozwojem epidemii nastała stagnacja zarówno na zrzutce jak i na grupie z licytacjami, czego przyczyną jest niepewna przyszłość finansowa wielu osób i ograniczenia w przemieszczaniu się. To trochę tak, jakby Agnieszka przegrywała teraz z koronawirusem :-(. Tym bardziej dziękuję wszystkim osobom które angażują się w pomoc.

Załączniki:
KRS_AK.jpg
KRS_AK.jpg [ 38.57 KiB | Obejrzany 4398 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#17 PostWysłany: 28 Mar 2020 19:12 

Rejestracja: 26 Kwi 2013
Posty: 842
niebieski
Świeża wiadomość z dzisiaj. Źródło: https://zrzutka.pl/aga-korban-rak-kosci

Cały czas potrzebujemy wsparcia na zrzutce i licytacjach: https://www.facebook.com/groups/139398267285832/

Załączniki:
zrzutka_28_03.JPG
zrzutka_28_03.JPG [ 53.31 KiB | Obejrzany 4310 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#18 PostWysłany: 31 Mar 2020 01:36 

Rejestracja: 25 Wrz 2015
Posty: 175
Loty: 164
Kilometry: 274 594
Brawo dyzio1 za aktualne i dobre wieści, przy twoim i innych zapale nawet w tak trudnym okresie musi się się udać Agnieszce, czego serdecznie i mocno życzę
Góra
 Profil Relacje PM off
dyzio1 lubi ten post.
 
      
#19 PostWysłany: 11 Kwi 2020 20:17 

Rejestracja: 26 Kwi 2013
Posty: 842
niebieski
Zapału i zaangażowania mi nie brakuje mimo choć okoliczności nie sprzyjają. Załączam podziękowania i życzenia od koleżanki. Źródło Licytacje dla Agnieszki Korbań - grupa na FB, na którą Wszystkich Was serdecznie zapraszam. Link w pierwszym poście.

Załączniki:
AK-zyczenia.JPG
AK-zyczenia.JPG [ 44.27 KiB | Obejrzany 4111 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
jerzy5 lubi ten post.
 
      
#20 PostWysłany: 19 Lip 2020 23:50 

Rejestracja: 31 Maj 2013
Posty: 1376
Loty: 804
Kilometry: 1 204 355
srebrny
@dyzio1 czy masz jakieś aktualne informacje o leczeniu Agnieszki. Ostatni dostępny wpis jest sprzed kilku miesięcy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 30 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Yandex [Bot] oraz 14 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group