Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 61 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 21 Lip 2018 09:22 

Rejestracja: 29 Maj 2015
Posty: 20
Mam pytanie odnośnie https://www.cheaptickets.com/, czy ktoś już rezerwował na tej stronie ?? Czy jeśli wybiorę pakiet hotel+auto to też kod zniżkowy obowiązuje ? Czy jedynie na hotele ??
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#22 PostWysłany: 21 Lip 2018 09:32 

Rejestracja: 06 Sie 2012
Posty: 2267
Loty: 210
Kilometry: 407 015
złoty
SnieguPlock: wszystko masz w T&C
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 21 Lip 2018 15:50 

Rejestracja: 29 Maj 2015
Posty: 20
A jakie macie doświadczenia z tą stroną?? Spokojnie można zaufać?? Bo stosunkowo mało mają hoteli w swojej ofercie....
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 21 Lip 2018 16:09 

Rejestracja: 06 Sie 2012
Posty: 2267
Loty: 210
Kilometry: 407 015
złoty
@SnieguPlock: należy do Expedii. Małą ma ofertę?

Moderatora proszę o przeniesienie bo to wątek tylko o kotach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 19 Sty 2019 14:47 

Rejestracja: 21 Lut 2016
Posty: 628
Loty: 128
Kilometry: 184 046
niebieski
Rezerwowałam na Expedii hotel w Norwegii dla 3 osób (pokój 2osobowy z możliwością dodania łożka) . No i na Expedii wszystko ładnie podliczono z opłaty za dodatkowego gościa, a teraz dostaje mail od hotelu, że za dodatkowego mam jeszcze płacić na miejscu. :?
Pisać z tym gdzieś do Expedii? Może oni po prostu nie dostali jeszcze kasy?
Na razie napisałam do hotelu, żeby wytłumaczyli o co chodzi, ale średnio to wygląda... Pierwszy raz korzystam z Expedii i możliwe, ze ostatni :lol:
_________________
Jestem dziewczyną ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 19 Sty 2019 14:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 2939
Loty: 348
Kilometry: 658 488
niebieski
Pisz do Expedii - powinni wyjaśnić bez problemu, jeśli faktycznie wszystko miałeś dodane do ceny, którą zapłaciłeś.
_________________
Azory => Egzotyka tuż za rogiem, czyli azorski "double decker" :)
Góra
 Profil Relacje PM off
kiimi uważa post za pomocny.
 
      
#27 PostWysłany: 24 Sty 2019 00:43 

Rejestracja: 20 Mar 2018
Posty: 328
Loty: 32
Kilometry: 63 212
A czy ktoś rezerwował wynajem auta przez Expedię?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 24 Sty 2019 00:50 

Rejestracja: 08 Sie 2013
Posty: 1851
niebieski
Tak. Ja np
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 24 Sty 2019 01:15 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
seal napisał(a):
@SnieguPlock: należy do Expedii. Małą ma ofertę?

Moderatora proszę o przeniesienie bo to wątek tylko o kotach.

Ależ nie,o kotach mamy inny lapu-capu
Zeus napisał(a):
Latambolubieloty napisał(a):
i nigdy w nocy jak z luton lecę ostatnim kotem to nie płacę dodatkowo


Image

W sumie, takie Never ending story, wersja Polska-Lutonska
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#30 PostWysłany: 24 Sty 2019 11:57 

Rejestracja: 20 Mar 2018
Posty: 328
Loty: 32
Kilometry: 63 212
Widzę, że ironii na forum nie brakuje. To chyba oczywiste, że zadając pytanie chciałbym się dowiedzieć jakie doświadczenie z expedią ma osoba wynajmująca auto przez ten portal :/ Ceny mają zdecydowanie niższe od reszty stąd moja nieufność.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 24 Sty 2019 12:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 2939
Loty: 348
Kilometry: 658 488
niebieski
Jeśli patrzysz na wersji com, to niska cena spowodowana jest zapewne innymi przepisami dotyczącymi ubezpieczenia - kwestia regulacji w USA. Także nie sugerowałbym się i nie cieszył na zapas z tej ceny.
_________________
Azory => Egzotyka tuż za rogiem, czyli azorski "double decker" :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 14 Kwi 2019 02:07 

Rejestracja: 31 Lip 2016
Posty: 536
Loty: 55
Kilometry: 120 474
Zrobiłem swoją pierwszą rezerwację na Expedia.com i od razu wtopa. Po około tygodniu od zarezerwowania hotelu, dostałem e-mail że była próba fraudu i, że mam skontaktować się z bankiem w celu zablokowania karty. Miał też się ze mną skontaktować agent w celu zaproponowania mi nowego hotelu bez dodatkowych kosztów. Przez 2 tyg. nikt się ze mną nie skontaktował, to w końcu sam do nich zadzwoniłem. W trakcie całej rozmowy która trwała 2h 15 minut (!), dowiedziałem się jedynie, że oni zakończyli współpracę z tym hotelem i zaproponowano mi jakiś śmieszny kupon zniżkowy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 15 Gru 2019 13:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Kwi 2015
Posty: 640
niebieski
Ej, zrobiłem gafę jakiej jeszcze nigdy nie zrobiłem więc mam pytanie, pewnie ktoś ma podobne doświadczenia. xD

Zarezerwowałem jedną noc w Ibis Budget, pokój twin, ale dla jednej osoby, a potrzebuję ten sam pokój dla dwóch. Różnica w cenie to 1$ i oczywiście nie mam problemu w jakiejkolwiek dopłacie czy coś, ale ktoś wie czy nie robią z tym problemu?

Tak, napisałem do hotelu, ale póki co milczą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 15 Gru 2019 13:46 

Rejestracja: 09 Mar 2014
Posty: 3592
srebrny
Nie powinno być problemu. Będą chcieli pewnie dopłatę na miejscu za drugą osobę i tyle.
Góra
 Profil Relacje PM off
Krupier uważa post za pomocny.
 
      
#35 PostWysłany: 15 Gru 2019 13:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4490
złoty
Nic się nie martw, to się każdemu zdarza prędzej czy później,
w tym wypadku to mała kwota więc problemu nie będzie,
pisałbym aż odpowiedzą, przeważnie nie robią problemu ze zmianami


Ostatnio edytowany przez Abcn, 15 Gru 2019 21:48, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off
Krupier uważa post za pomocny.
 
      
#36 PostWysłany: 26 Gru 2019 15:46 

Rejestracja: 31 Lip 2016
Posty: 536
Loty: 55
Kilometry: 120 474
Zrobiłem rezerwację hotelu w Paryżu na sierpień przyszłego roku na stronie Expedia.com; płatność przy zameldowaniu na miejscu.
Dzień później otrzymałem email dot. anulowania rezerwacji: "The hotel cancelled your reservation most likely due to your method of payment used to reserve the room. Please try booking the hotel again using a different form of payment".
Dzwoniłem do banku i się okazało, że hotel nawet nie próbował dokonać obciążenia/pre-autoryzacji mojej karty.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 29 Gru 2019 01:14 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2012
Posty: 2240
Ja dorzucę ciepłe słowo do obsługi z grupy Expedii (ja klepałem akurat przez cheaptickets, ale to w sumie żadna różnica). Hotel na Sardynii odwołał moją rezerwację twierdząc, że nie będzie działał w okresie zimowym. Po kontakcie z infolinią - polska nieczynna, przekierowanie na anglojęzyczną - pan zapytał, czy upatrzyłem jakiś hotel zastępczy, potwierdziłem, dał mi do wyboru w nowym hotelu pokój comfort albo executive i śniadanie gratis (w oryginalnym hotelu pokój najtańszy, podstawowy, jedna gwiazdka mniej, śniadania nie było w cenie, executive w nowym hotelu 2x droższy od hotelu oryginalnego, ale różnicę w cenie wzięli na siebie). Zadzwonił do nowego hotelu zapytać, czy oni się na zimę nie zamykają mimo widocznej dostępności w systemie, abym drugi raz nie miał niedogodności, kilka razy przeprosił za kłopot i na końcu dodał, że w przeciągu kilku dni dostanę jeszcze kupon na 50 USD (przy wartości noclegu 56 USD). Także ogólnie duży plus dla nich.

Aha - płaciłem z góry i pan powtórzył ze dwa razy, że zrobiłem prepaid, więc oni zadbają o to, abym nie dopłacił już ani grosza i był ustatysfakcjonowany. W przypadku płatności w hotelu takie manewry byłyby trudniejsze.
Góra
 Profil Relacje PM off
8 ludzi lubi ten post.
jabollus uważa post za pomocny.
 
      
#38 PostWysłany: 28 Lut 2020 08:46 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 2198
Loty: 44
Kilometry: 65 890
niebieski
Zachowałem sie jak amator, ale myślałem że zniżka 38% (to nie byla niższa cena niż zwykle tylko przekreślona standardowa i napisane jak byk znizka) na hotel to nie jest bład cenowy, więc odebralem telefon z hotelu (Turcja). Pan menago ładnie poprosił mnie o odwołanie rezerwacji, gdyż nie mineły jeszcze 24h a oni zaladowali zle stawki. Powiedzialem, ze nie ma takiej opcji i ze dzwonie do Expedii to wyjasnic. No i uwaga na angielskiej infolini typek do mnie wyjechal z tekstem, ze w takiej sytuacji to faktycznie lepiej anulowac bo jeszcze hotel bedzie chcial dopłaty na miejscu... oczywiście powiedziałem ze ja nic nie będę anulowac i maja to sobie wyjaśnić z hotelem. Dali sobie na to 72h.
Czy ktos miał podobna sytuacje? Wiem ze amatorka z mojej strony, ale w sumie zależy mi za utrzymaniu tej rezerwacji za taka cenę.
_________________
Jeśli masz jakieś pytania o Poznań pomogę!
I klikamy "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...


Ostatnio edytowany przez puhacz, 06 Kwi 2020 15:33, edytowano w sumie 1 raz
Pare poprawek (pisownia)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 28 Lut 2020 10:15 

Rejestracja: 20 Gru 2011
Posty: 3045
złoty
Jak rozmawiasz z pierwszą linią (mimo,że angielska to raczej Pakistan) to po takim tekście prosisz od razu supervisora. Z mojego doswiadczenia - znajdują podobny/lepszy hotel zachowując cenę, którą zapłaciłes. Bardzo rzadko rezerwację anulują, ale dadzą jakiś courtesy voucher.
Góra
 Profil Relacje PM off
gruby_inversia lubi ten post.
gruby_inversia uważa post za pomocny.
 
      
#40 PostWysłany: 28 Lut 2020 10:17 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 2198
Loty: 44
Kilometry: 65 890
niebieski
Dziki! Problem jest taki ze to autentycznie chyba najlepszy hotel w Larze, ale cena bedzie w sumie dobra za kazdego 5* kolosa ?
_________________
Jeśli masz jakieś pytania o Poznań pomogę!
I klikamy "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 61 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group