Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Kody zniżkowe do Europcar do znalezienia w tym wpisie europcar-europcar-privilege-program-kody-promocje,222,142761?start=20#p1443326

Jeśli skorzystaliście ze zniżki, to kliknijcie przycisk "Pomocny post" pod wpisem forumowicza p.wl.


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 186 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 24 Cze 2021 19:43 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8908
Loty: 993
Kilometry: 955 401
platynowy
Czy ktoś robił dzisiaj rezerwację?
Ja próbowałem, na różnych przeglądarkach i w momencie przyciśnięcia przycisku do płatności/rezerwacji wyskakuje mi komunikat:
Cytuj:
Oops! Something went wrong!
Please adjust the following fields to submit your booking successfully.

Wszystko mam pouzupełniane, zresztą nie pokazuje żadnego pola, w którym by brakowało jakiegoś wpisu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Na koniec świata! Australia, Fidżi i Nowa Zelandia w jednej podróży z Budapesztu za 4421 PLN Na koniec świata! Australia, Fidżi i Nowa Zelandia w jednej podróży z Budapesztu za 4421 PLN
Urlop na Seszelach za 3938 PLN. Loty z Warszawy (z bagażem) + 8 noclegów Urlop na Seszelach za 3938 PLN. Loty z Warszawy (z bagażem) + 8 noclegów
#42 PostWysłany: 26 Cze 2021 10:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 2291
Loty: 582
Kilometry: 931 920
złoty
Ten sam blad pokazywal mi sie w niedziele 30 maja rano.
System odrzuca platnosc karta.
Trzeba odczekac kilka godzin z nadzieja, ze naprawia lub wziac opcje Pay Later.
_________________
Idąc przez most rzeka płynęła wartkim nurtem.

Także = również / też
Tak że = więc / zatem / dlatego
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 29 Cze 2021 08:27 

Rejestracja: 04 Sty 2013
Posty: 2243
Loty: 285
Kilometry: 460 659
złoty
Na europcar.dk za zapisanie się do newslettera dają kupon na 100 DKK: https://www.europcar.dk/nyhedsbrev
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 29 Cze 2021 08:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 4477
srebrny
@ms993 do użycia tylko w Danii
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 20 Sie 2021 19:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Maj 2011
Posty: 2035
srebrny
p.wl napisał(a):
ALL Diamond -25%
Kod:
54377014

Czy można wykorzystac ten kod nie mając takiego statusu? ktoś to w europcar weryfikuje?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 20 Sie 2021 21:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 2337
Loty: 26
Kilometry: 45 127
platynowy
BLL - zero pytań, a wcześniejszy na -20% z innego chyba programu na DWC także zero pytań.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Andi lubi ten post.
Andi uważa post za pomocny.
 
      
#47 PostWysłany: 24 Sie 2021 13:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2015
Posty: 2372
platynowy
Podwyższony cashback na Quidco do 25% do 00:59 w dniu 25.08Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Rockriderr lubi ten post.
Rockriderr uważa post za pomocny.
 
      
#48 PostWysłany: 13 Wrz 2021 11:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Sie 2018
Posty: 858
Loty: 271
Kilometry: 436 930
srebrny
zero0 napisał(a):
Na prośbę o podwyższenie statusu ze względu na posiadanie KK Visa Infinite otrzymałem taką odpowiedź:

Szanowny Panie,

Uprzejmie informuję, że na chwilę obecną nie mamy możliwości zmiany statusu.

Kryteria dotyczące zmian są opisane pod poniższym linkiem

https://www.europcar.com.pl/privilege

W przypadku jakichkolwiek pytań, pozostaję do dyspozycji, pod numerem telefonu : +22 255-56-00.

Z wyrazami szacunku,

Napisz do Avisa. Oni dają status bez problemów. A potem zrób SM z Awisa do Europcar. Powinno zadziałać
Góra
 Profil Relacje PM off
zero0 uważa post za pomocny.
 
      
#49 PostWysłany: 15 Wrz 2021 11:17 

Rejestracja: 27 Lut 2014
Posty: 655
srebrny
Kilka dni temu rezerwowałem samochód w Turcji korzystając z kodów ALL i -30EUR. Niestety płatność nie przechodziła i zarezerwowałem z płatnością na miejscu. Na miejscu ZONK - wypożyczalnia ma inną stawkę i nie chcą mi wypożyczyć samochodu za tyle co na wydrukowanym przeze mnie potwierdzeniu. Po dłuższej dyskusji i kilku telefonach wykonanych przez obsługę wypożyczalni sytuacja nie uległa zmianie. Pokazali mi swoje dokumenty i z nich wynikało, że nie zaczytała się zniżka ALL a jedynie 30 EUR (wywnioskowałem to z kwoty jaką tam mieli, bo nie było żadnych informacji o kodach obniżających cenę). Więc pokazuje im jeszcze raz potwierdzenie swojej rezerwacji i informacji o zastosowanym kodzie -30EUR (o kodzie ALL nie było informacji na potwierdzeniu) i tłumaczę, że to "special code". Znowu zaczęły się telefony...tym razem udało się. Pokiwali głową, że ok. Wzięli ode mnie potwierdzenie i wszystko pokserowali dokładnie. Samochód dostałem. Cała sytuacja trwała godzinę. Dodatkową trudnością był fakt, że obsługa tylko po turecku a tłumacz google nie zawsze stawał na wysokości zadania ;)
Także najlepiej zapłacić od razu a jeśli się nie uda, to trzeba być przygotowanym na dłuższą dyskusję :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#50 PostWysłany: 15 Wrz 2021 12:50 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8908
Loty: 993
Kilometry: 955 401
platynowy
Ja miałem podobną sytuację w Podgoricy, tylko odwrotnie - nie uwzględnili kodu na 30 EUR.
Płaciłem już po zdaniu auta, też mi pokazali papiery, że u nich cena jest o te 30 EUR wyższa.
Zastanawiam się teraz, czy odpuścić, żeby "nie spalić" zniżki, czy jednak powalczyć w Europcar.
@p.wl Wiesz może, czy te kody są spersonalizowane, czy raczej ogólne i wtedy mogę uderzyć do nich?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 15 Wrz 2021 13:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2012
Posty: 4585
Loty: 641
Kilometry: 794 132
HON fly4free
Też tak miałem w Burgas. Rzecz nie była w samym kodzie, ale w miejscu w którym był wpisywany w systemie. Udało się wyjaśnić po "telefonie do przyjaciela"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#52 PostWysłany: 22 Wrz 2021 16:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2015
Posty: 2372
platynowy
7 dni w cenie 5 dni za wypożyczenie auta w Polsce (2 dni gratis).

Szczegóły: https://www.europcar.com.pl/deals/speci ... -in-poland

Załączniki:
europcar.png
europcar.png [ 206.78 KiB | Obejrzany 3424 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#53 PostWysłany: 25 Wrz 2021 18:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 2291
Loty: 582
Kilometry: 931 920
złoty
Sudoku napisał(a):
Ja miałem podobną sytuację w Podgoricy, tylko odwrotnie - nie uwzględnili kodu na 30 EUR.
Płaciłem już po zdaniu auta, też mi pokazali papiery, że u nich cena jest o te 30 EUR wyższa.
Zastanawiam się teraz, czy odpuścić, żeby "nie spalić" zniżki, czy jednak powalczyć w Europcar.
@p.wl Wiesz może, czy te kody są spersonalizowane, czy raczej ogólne i wtedy mogę uderzyć do nich?

Kody kwotowe sa chyba spersonalizowane.
Zeby uniknac klopotow z akceptacja ceny, najlepiej (i takze taniej) jest zaplacic z gory.
Ryzyka wielkiego nie ma, bo Europcar oferuje darmowa anulacje.
Rozumiem, ze czasem, bardzo rzadko opcja Pay Now nie chce przejsc. Mnie tez to sie raz przytrafilo, ale przy platnosci na miejscu nie bylo problemu z cena rezerwacji.
_________________
Idąc przez most rzeka płynęła wartkim nurtem.

Także = również / też
Tak że = więc / zatem / dlatego
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#54 PostWysłany: 29 Wrz 2021 14:42 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2012
Posty: 2245
Ja miałem właśnie przypał z 25% na lotnisku w Lizbonie, pierwszy raz w historii. Pan w okienku chciał kartę diamond accor i żadna siła nie chciała go przekonać by odpuścił. Zamiast zapłaconych 105 eur chciał 380 eur, po informacji, że idę do Sixta uznał, że może zaoferować 215. Po rozmowie z supervisorem udało się bezkosztowo odwołać rezerwację, na telefonie zrobiłem nową za 107 eur... Odbiór za 1h, bo taka jest karencja
Góra
 Profil Relacje PM off
Chupacabra uważa post za pomocny.
 
      
#55 PostWysłany: 29 Wrz 2021 16:19 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8908
Loty: 993
Kilometry: 955 401
platynowy
@dmirstek Ale rozumiem, że nie miałeś jeszcze opłaconej, czy chcieli dopłatę mimo wcześniejszej płatności?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#56 PostWysłany: 29 Wrz 2021 20:33 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2012
Posty: 2245
@Sudoku opłacona z góry właśnie.

Z drugą rezerwacją byłem u innej pracownicy, też chciała kartę Accora. Dokładnie obejrzała i spisała numer. Także Szanowni Forumowicze, uważajmy na lizbonskie lotnisko.

P. S. Blokada depozytu tylko na tę samą kartę co płatność, w tym wypadku Revolut :D
Góra
 Profil Relacje PM off
Sudoku lubi ten post.
 
      
#57 PostWysłany: 30 Wrz 2021 08:14 

Rejestracja: 24 Kwi 2014
Posty: 309
Cześć :)

Kody od @p.wl są niesamowicie kuszące... ale... czytam ten wątek i pojawiają się pytania:
1. Czy warto ich użyć, jeśli NIE JEST się Diamond? Czy lepiej nie ryzykować? :roll:
2. Czy może odpuścić -25%, ale używać kwotowego?
Przy czym ostatnie wypowiedzi sugerują, że nawet płatność z góry nie zamyka tematu. :o

Czy też wszystko zależy, niestety, od pracowników Europcar już tam na miejscu i od ich znajomości regulaminów? :|

Jakie jest Wasze zdanie w tym temacie? Loteria czy "śmiało, nie bój się"?
Komu się udało pomimo tego, że nie jest Diamond? @Andi ? @Antek12 ?

:oops:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#58 PostWysłany: 30 Wrz 2021 08:53 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8908
Loty: 993
Kilometry: 955 401
platynowy
Mi się udało kilka razy, w tym dwa mając wbite obie zniżki.
Do tej pory tylko przy płatności na miejscu w TGD nie uznali kwotowej, ale % przeszła bez problemu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
kamwad lubi ten post.
kamwad uważa post za pomocny.
 
      
#59 PostWysłany: 30 Wrz 2021 09:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 2337
Loty: 26
Kilometry: 45 127
platynowy
Bez problemu - zawsze płatność na miejscu.

A wcześniejszy kod - https://www.fly4free.pl/forum/viewtopic.php?p=883801#p883801 też bez problemu.

karty żadnej Accora nie pokazywałem bo i nie mam.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
kamwad lubi ten post.
kamwad uważa post za pomocny.
 
      
#60 PostWysłany: 06 Paź 2021 00:08 

Rejestracja: 18 Paź 2013
Posty: 280
niebieski
Groupon.es, do 90 EUR zniżki na Europcar w Hiszpanii.

https://www.groupon.es/deals/europcar-9

Cytuj:
Zapłać 1 € i otrzymaj kupon rabatowy o wartości 10 €
Zapłać 5 € i otrzymaj kupon rabatowy o wartości 50 €
Zapłać 7 € i otrzymaj kupon rabatowy o wartości 70 €
Zapłać 10 € i otrzymaj kupon rabatowy o wartości 100 €

Aby uzyskać zniżkę na zakup opcji 1, nie ma limitu dni ani zakupu.
Aby uzyskać zniżkę w przypadku opcji 2 minimalny czynsz wynosi 180 EUR
W przypadku opcji 3 minimalny czynsz wynosi 250 EUR
W przypadku opcji 4 minimalny czynsz wynosi 350 EUR

Kod jest jednorazowy i można go wykorzystać na stronie internetowej Europcar lub w aplikacji do 20 grudnia 2021 r. Rezerwacje lub wypożyczenia pojazdów mogą być dokonywane do 20.12.2021.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 186 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group