Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 13 Gru 2016 12:48 

Rejestracja: 04 Sty 2012
Posty: 11
Witam,

Czy mógłby ktoś polecić jakiś sprawdzony resort, hotel dla 2 dwójki dzieci jak w temacie? W grę wchodzi czerwiec-lipiec 2017.
Z góry dziękuję.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
All inclusive w Grecji: tydzień na wyspie Lesbos za 2296 PLN. Wylot z Katowic All inclusive w Grecji: tydzień na wyspie Lesbos za 2296 PLN. Wylot z Katowic
City break w europejskich stolicach. Zbiór lotów z Polski od 108 PLN. Również na wakacje! City break w europejskich stolicach. Zbiór lotów z Polski od 108 PLN. Również na wakacje!
#2 PostWysłany: 13 Gru 2016 12:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011
Posty: 809
niebieski
Tak.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
becek uważa post za pomocny.
 
      
#3 PostWysłany: 13 Gru 2016 13:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Wrz 2011
Posty: 484
Loty: 204
Kilometry: 325 480
niebieski
@‌Peso‌ - czy tak naprawdę wiesz czego szukasz? Jakie kierunki Cię interesują, co chcesz robić na wyjeździe, itd. Zawęź nieco kryteria, poszukaj sam interesujących Cię kierunków, poszperaj w odpowiednich działach na tym forum, na innych stronach o podróżach z dziećmi, a potem część z nas będzie mogła Ci udzielić dalszych wskazówek lub propozycji.

Z resortami nie mam za bardzo doświadczenia, ale podróżowałem z dzieckiem po Europie odkąd skończyło 5 miesięcy, niewiele później również poza Europę i generalnie jeśli chodzi o noclegi to nie widzę wielu specjalnych wymagań przy podróży z dzieckiem. Byle było czyste miejsce do spania i względny spokój. No ale nie wiem jakie są Twoje preferencje i co jest dla Ciebie ważne, więc wracamy do pierwszego pytania.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 16 Gru 2016 11:27 

Rejestracja: 04 Sty 2012
Posty: 11
Cześć,

Jasne, być może moje pytanie było ogólnikowe, ale myślałem, że ktoś mi podpowie miejsce uwzględniające zarazem jak ciężko jest ogarnąć niemowlaka z 2-latkiem i jeszcze wypocząć (jest to możliwe?:-)). Chodzi mi o to czy ma ktoś sprawdzone miejsce nad morzem, gdzie można się pokąpać, iść na plaże i pobawić się z dzieckiem, gdzie są inne atrakcje dla dziecka niż plaża i woda, gdzie jest bezpiecznie, gdzie warunki zakwaterowania są też "pod małe dzieci".

Po prostu potrzebuję odskoczni i chciałem prosić o jakieś wskazówki co do sprawdzonego miejsca na urlop z małymi dziećmi gdzieś nad morzem śródziemnym, chyba że ktoś ma inną sprawdzoną lokalizację godną polecenia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 16 Gru 2016 12:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Wrz 2011
Posty: 484
Loty: 204
Kilometry: 325 480
niebieski
Cześć @‌Peso‌, ok, teraz jest bardziej jasne, natomiast nie mam konkretnej miejscówki, którą mogę Ci polecić.
Wypoczynek z dziećmi jest jak najbardziej możliwy, ale to też zależy jak go definiujesz. Ja nie wyobrażam sobie na przykład siedzieć dwa tygodnie w hotelu albo spędzać całego dnia na plaży, a będąc w drodze (nawet długo) i poznając co kilka dni nowe miejsca, nowych ludzi, i tak po prostu będąc 24/7 z rodziną, bez codziennej gonitwy do pracy/przedszkola, naprawdę odpoczywam, przede wszystkim psychicznie.

Co do basenu Morza Śródziemnego, w szczycie sezonu to może nie być najlepszy pomysł. Na pewno unikałbym najbardziej popularnych i zatłoczonych miejscowości, ale jak się postarasz to nawet na francuskim Lazurowym Wybrzeżu znajdziesz puste plaże w lipcu.

Zatem z hotelem nad morzem Ci nie pomogę, ale gdybyś rozważał bardziej objazdowy charakter wakacji, to mocno polecam pojeździć po Bałkanach. Z pierwszą córką, w wieku 5 miesięcy) jeździliśmy przez kilka tygodni po Bałkanach (Słowenia, Chorwacja, Bośnia i Hercegowina, Czarnogóra) i bardzo miło to wspominamy.
Zachęcam też do przejrzenia naszego bloga (link w podpisie), może zainspiruje Cię któreś z miejsc, które odwiedziliśmy.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group