Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 30 Sty 2012 21:31 

Rejestracja: 30 Lis 2011
Posty: 97
Witam serdecznie,

Pierwszym kosztem jaki większość osób bierze pod uwagę przy wybieraniu miejsca podróży jest koszt przelotu/przejazdu, ale jak wiemy ważnym czynnikiem, który się składa na całkowity koszt wyjazdu jest koszt pobytu. Stąd moje pytanie do doświadczonych podróżników: który z krajów szeroko pojętej Europy Zachodniej i Środkowej (Austria, Węgry, Chorwacja itp.), czyli tych, gdzie docierają swoimi połączeniami samoloty WizzAir i Ryanair jest Waszym zdaniem aktualnie najtańszy? Może jakiś mały ranking najdroższych i najtańszych krajów? Interesuje mnie koszt noclegów, jedzenia, piwa, paliwa i tak dalej i tak dalej. Myślę, że dla osób, które zaczynają swoją przygodę z tanim lataniem będzie to fajne podsumowanie. bo chociaż każdy korzysta z porad wujka Google'a to jednak nie ma to jak posłuchać ludzi, którzy naprawdę tym żyją i byli w niejednym miejscu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tygodniowy rejs po Karaibach i loty do Miami z Berlina za 5010 PLN Tygodniowy rejs po Karaibach i loty do Miami z Berlina za 5010 PLN
Lato w Grecji: Ateny i wyspa Egina za 440 PLN (loty z Katowic + prom) Lato w Grecji: Ateny i wyspa Egina za 440 PLN (loty z Katowic + prom)
#2 PostWysłany: 30 Sty 2012 22:19 

Rejestracja: 30 Sty 2012
Posty: 62
Loty: 49
Kilometry: 84 728
jak chcesz tani wypad to obrałeś zły kierunek :). W andaluzji ewentualnie ceny w sklepach są zbliżone do polskich. jak szukasz czegos taniego to proponuje Ci bułgarię, ale nie złote piaski a czernomorec. Wizz dolatuje tam do burgas, za grosze masz dojazd z lotniska, we wrzesniu albo przed sezonem masz nowy dom z apartamentami (lodowka tv ladna lazienka taras) 20zł od osoby za nocleg. cena piwa w barze ~3zł cena butelki 2,5litrowej w sklepie 5zł. pizza w restauracji 5zł , grillowana makrela w restauracji - 5zł,za 18zł mialem calego kurczaka, ale takiego robionego na roznie opalanym drewnem. smakowal rewelacyjnie;), ciezko mi bylo tam wydac zbyt duzo kasy . butelki smacznych win zaczynaja sie od 3,5zł za 0,7 i jest o wiele lepsze niz te cale kadarki u nas dostepne. dlaczego tak tanio ? czernomorec to ladna mala miejscowosc do ktorej bulgarzy jezdza na wypoczynek a nie cala zgraja turystow, za 2zł dojezdzasz autobusem podmiejskim do pobliskiego sozopola gdzie juz masz bardziej turystyczna i wieksza miescine z dyskotekami etc etc. Jakby ktos byl zainteresowany i chcial namiary na kwaterunek tam to pisać śmiało. dla leniwych za dodatkowe eurosy wlasciciel nawet dojedzie po was na lotnisko.

Image Image Image Image
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: fortuna oraz 14 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
cron
phpBB® Forum Software © phpBB Group