Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 14 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 04 Gru 2017 19:04 

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 1030
Loty: 28
Kilometry: 19 093
niebieski
http://www.eurolines.lt/pl/3000-biletow-po-3-euro/
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
Po najlepsze frytki i czekoladę! Zbiór tanich lotów do Brukseli z polskich miast od 118 PLN Po najlepsze frytki i czekoladę! Zbiór tanich lotów do Brukseli z polskich miast od 118 PLN
Wczasy w Grecji: 7 dni na wyspie Lesbos z all inclusive od 1920 PLN. Wylot z Warszawy Wczasy w Grecji: 7 dni na wyspie Lesbos z all inclusive od 1920 PLN. Wylot z Warszawy
#2 PostWysłany: 26 Mar 2018 23:41 

Rejestracja: 20 Mar 2014
Posty: 38
Podobna promocja wróciła

Sale is valid until 03.28.
Travel dates from 05.07 to 06.30.
Tickets are not refunded and returned

http://www.eurolines.lt/pl/springsalepl/

Załącznik:
Bez nazwy.png
Bez nazwy.png [ 32.81 KiB | Obejrzany 3603 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 26 Mar 2018 23:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Mar 2011
Posty: 1072
Loty: 14
Kilometry: 31 648
srebrny
Jeszcze niedawno mozna bylo spokojnie pojechac za 4 zł w obie strony i nadal mozna flixbusem a ty chca z łaski 22 zł w promocji ....szkoda ze nie ma luxexpressu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 27 Mar 2018 14:45 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4059
złoty
W ogole to kartami da sie na tej stronie zapłacić? Juz pięcioma próbowałem i za każdym razem odrzuca płatność.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 27 Mar 2018 14:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 1040
srebrny
Mi przeszła bez problemu MC debetowa TMobile w euro wczoraj.
_________________
Moje relacje:
Włochy - Liguria / Indonezja / Malmo+Kopenhaga / Dublin / Sri Lanka+Malediwy / Maroko / Amsterdam / Kaukaz / Wyspy Owcze
i: https://www.instagram.com/ola.javv/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 27 Mar 2018 15:45 

Rejestracja: 20 Mar 2014
Posty: 38
Moja PLN z mbanku też przeszła bez problemu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 27 Mar 2018 15:47 

Jak najbardziej da się.

Z bardziej interesujących kasków niż te wymienione są napewno Hannower, Kolonia/Dus/Dortmund/Essen, Frankfurt i Stuttgart również za kilka euro. Na pewno lepsza okazja niż pseudo 'promocje' Flixa na te kierunki :P
a okres w sam raz żeby (co najmniej!) zaplanować początek jakiegoś eurotripa (ze Stuttgartu jest już stosunkowo blisko do Szwajcarii, z Duisburga zaś do Holandii).
Góra
 PM off  
      
#8 PostWysłany: 27 Mar 2018 16:33 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4059
złoty
To moze lokalizacja moja ma wpływ, choć dziwne, że najpierw pokazuje, że autoryzacja się powiodła, a następnie po powrocie na stronę eurolines komunikat, że bank nie potwierdził danych karty.
Moze ktoś mi pomoc i kupić jedna trasę?!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 27 Mar 2018 16:44 

A ściągnęło z karty? Mówisz o powrocie na autobusubilietai.lt? Eurolines nie sprzedaje samodzielnie biletów więc nie ma potrzeby wracać na ich stronę po bilety. Bilety dystrybuje AB i to z ich maila i strony dostaje aż bilety, a także do nich trafia płatność.
Spróbuj zakładając konto i wtedy płacąc, spróbuj inna kartą niż dotychczas i sprawdź na koniec na koncie czy bilety zostały przypisane. Powinno pomóc :)
Lokalizacja nie ma znaczenia


Ostatnio edytowany przez Anonymous, 27 Mar 2018 16:46, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 PM off  
      
#10 PostWysłany: 27 Mar 2018 16:45 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4059
złoty
O tej stronie myslalem.
Konta nie mam, wiec spróbuje założyć i wtedy.
Więcej kart nie mam, jedynie 5!
Z żadnej nie ściągnęło kasy, nie jestem leszczem, żeby kupować kilka razy ten sam bilet :P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 27 Mar 2018 16:49 

No mi 5 do niedawna nie wystarczało, potrzebowałem 9! :mrgreen:

Teraz drastycznie ograniczyłem (mimowolnie) do 2... No nie starczyło, czekam na 3. 8-)

Nie mam pojęcia dlaczego mieliby Ciė banować, ale pokusiłbym się zamienić Imię z Nazwiskiem, maila bądź pozostałe dane (te przy płatności typu adres, kod pocztowy, ... nie mają znaczenia póki nie płacisz przelewem).
Góra
 PM off  
      
#12 PostWysłany: 27 Mar 2018 16:57 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4059
złoty
Dobra,a gdzie na tej badziewnej stronie jest miejsce do rejestracji konta, bo widzę tylko logowanie.
Masakryczna strona, kierunki się nie wyświetlają, tylko wszystkie miasta europejskie do których wcale nie jeżdżą, ehhh.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 27 Mar 2018 17:22 

Dobra, kapituluję, strona faktycznie słaba, szczególnie jeśli chodzi o niektóre tłumaczenia...
Spróbuj jeszcze pozmieniać dane.

Kiedyś opcję rejestracji mieli, widać nie chce im się już tego biznesu prowadzić....
Góra
 PM off  
      
#14 PostWysłany: 27 Mar 2018 17:25 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4059
złoty
Nic nie daje.
Bank autoryzuje, a oni piszą, że bank nie autoryzował.

Więc ktoś pomoże, czy nikt nie posiada 3€, ktore zaraz przeleje?!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 14 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: jasiub oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group