Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 32 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 06 Wrz 2015 09:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sty 2011
Posty: 799
Loty: 86
Kilometry: 183 106
niebieski
@lahcimmm2 I jak wrażenia? Siedziałeś w naszym sektorze? Doping bardzo fajny. Wygrana cieszy, choć prowadząc +15 takie rzeczy nie powinny się zdarzać... Dziś Rosja, czekamy na Twoją relację!
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu
#22 PostWysłany: 06 Wrz 2015 17:13 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
niebieski
Wczoraj na meczu gospodarzy było trochę ponad 10 tysięcy osób. Niestety nie ma podanej ilości widzów na naszym meczu :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 11 Wrz 2015 00:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
widzialem tylko mecz z Francjo, ale calkiem dobrze nasi sobie tam poczynali

anyway, z Hiszpanio to raczej kiepsko bedzie, choć ogólnie ta Hiszpania jest duuuuzo słabsza niż normalnie / do niedawna. Ale ciągle za mocna na Polskę
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 11 Wrz 2015 07:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sty 2011
Posty: 799
Loty: 86
Kilometry: 183 106
niebieski
No niestety, raczej na 1/8 zakończymy udział... Cóż, szkoda meczu z Izraelem. Wygrana dawałaby nam mecz teraz z Włochami, ale poczekajmy. Hiszpania też przegrywa, a w wczoraj z Niemcami wygrywając kilkanaście o mały włos nie byłoby dogrywki...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 12 Wrz 2015 07:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 2867
Loty: 119
Kilometry: 174 534
srebrny
Shaq napisał(a):
@lahcimmm2 I jak wrażenia? Siedziałeś w naszym sektorze? Doping bardzo fajny. Wygrana cieszy, choć prowadząc +15 takie rzeczy nie powinny się zdarzać... Dziś Rosja, czekamy na Twoją relację!

wrażenia świetne od miasta (fajnie, że nie metropolia:),
do hali, dopingu (siedziałem w polskim sektorze chodź miałem bilet na inny), poprzez grę Polaków,
no i jeszcze pograliśmy w turnieju 3 w kosza na placu Comedie :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Shaq lubi ten post.
 
      
#26 PostWysłany: 12 Wrz 2015 09:38 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4038
złoty
rw30 napisał(a):
widzialem tylko mecz z Francjo, ale calkiem dobrze nasi sobie tam poczynali

anyway, z Hiszpanio to raczej kiepsko bedzie, choć ogólnie ta Hiszpania jest duuuuzo słabsza niż normalnie / do niedawna. Ale ciągle za mocna na Polskę

Ja widzialem Hiszpanow, akurat w dobrym meczu z Turkami, ktorzy o niebo lepiej od nas graja. Nie pozostawili zludzen kto jest gora. Turcy natomiast ,pokazali Niemcom gdzie ich miejsce, ku ich rozpaczy i zgromadzonej publicznosci.
Ale to jest sport, wiec...trzymajmy kciuki :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 12 Wrz 2015 21:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
jacek96 napisał(a):
rw30 napisał(a):
widzialem tylko mecz z Francjo, ale calkiem dobrze nasi sobie tam poczynali

anyway, z Hiszpanio to raczej kiepsko bedzie, choć ogólnie ta Hiszpania jest duuuuzo słabsza niż normalnie / do niedawna. Ale ciągle za mocna na Polskę


Ja widzialem Hiszpanow, akurat w dobrym meczu z Turkami, ktorzy o niebo lepiej od nas graja. Nie pozostawili zludzen kto jest gora. Turcy natomiast ,pokazali Niemcom gdzie ich miejsce, ku ich rozpaczy i zgromadzonej publicznosci.

Ale to jest sport, wiec...trzymajmy kciuki :D



żeby udowodnić jak kiepska ta Twoja logika, Hiszpanie strasznie męczyli się z Niemcami i gdyby młodemu Dennisowi ręka nie zadrżała to byłaby dogrywka [inna sprawa że faulu to tam raczej nie było]

w koszykówce sporo zależy od tzw dyspozycji dnia a jeszcze więcej od match-upów, więc to że A wygrał B a B z C to nie znaczy że A rozwali C jak gnój po polu
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 12 Wrz 2015 22:13 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4038
złoty
Przeciez nic nie pisalem ze Hiszpanie byli lepsi od Niemcow, bo nie widzialem, chocby w tv ;)
Widzialem za to inne mecze i to na zywo-troche wiecej sie widzi, niz w tv!
Stosujac Twoja logike moge napisac, ze dzis potwierdzila sie wyzszosc Polakow nad Hiszpania, tylko dyspozycji dnia nie bylo :mrgreen:
Gdyby Gortat gral, jak najslabsze ogniwo hiszpanskiej druzyny,to...mozemy sobie gdybac,ale wole fakty, niz gdybanie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 12 Wrz 2015 22:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
napisałeś za to że

Ja widzialem Hiszpanow, akurat w dobrym meczu z Turkami, ktorzy o niebo lepiej od nas graja co wydawało mi się [być może mylnie] próbą udowodnienia że Hiszpania łatwo wygra z Polską

btw taka ciekawostka


http://www.sport.pl/koszykowka/10,11636 ... deks_video
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 22 Wrz 2015 16:01 

Rejestracja: 30 Sie 2011
Posty: 872
niebieski
Wrzuccie jakies zdjecia kto byl ? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 22 Wrz 2015 16:15 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22329
jacek96 napisał(a):
Ja widzialem Hiszpanow, akurat w dobrym meczu z Turkami, ktorzy o niebo lepiej od nas graja. Nie pozostawili zludzen kto jest gora.
Nie Hiszpania, tylko niezniszczalny Pau Gasol. Od wygranej w Mundobasket w 2006 w Japonii, to koleś po prostu jest niezniszczalny. I w obecnym Eurobasket to potwierdził. Z srednią 25 pkt na każdy mecz, MVP to mało powiedziane .

Litwa, z obecnym rosterem, obstawiałem ze nawet do 8-mki nie trafią, a jednak dostali się do finału.

Wielkie zaskoczenie dla mnie - Serbia. Liczyłem ze chociaż srebro dostaną.

No cóż, euroliga się zaczyna za parę dni
i za rok IO :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 22 Wrz 2015 18:27 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4038
złoty
Gasol...i jeszcze Ribas, Mitrowic i Real Madryt. Koszykowka to jednak gra zespolowa, choc taka gwiazda potrafi odmienic wynik kazdego meczu i Hiszpania ma takową ;)
My mamy gwiazde medialna, co najwyzej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 32 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group