Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 23 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 24 Sie 2016 08:41 

Anonymous napisał(a):
Poza tym w tekście [ Z "Faktu" ?] podają że posiada majątek wartości 30 bln euro !!! :o czyli 30 bilionów :lol:

Czego się spodziewasz po stażystach tłumaczących teksty z angielskiego, skoro "elita" polskiego dziennikarstwa jest po zootechnice na SGGW.
Góra
 PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#22 PostWysłany: 24 Sie 2016 08:59 

Anonymous napisał(a):
Postać raczej mityczna, bo też nie słyszałem o tym "rekinie" finansjery.

Postać na pewno mityczna, a protoplastą jest główny akcjonariusz notowanej na GPW spółki Avia Solution Group, w skład której wchodzi Small Planet, litewski czarterowiec.

Swoją drogą z nieoficjalnych doniesień wiem, że gro męskiego składu redakcji tego zacnego szmatławca miało kontakt z łonem swojej rodzicielki.
Góra
 PM off  
      
#23 PostWysłany: 24 Sie 2016 21:32 

Rejestracja: 07 Sty 2015
Posty: 1632
niebieski
Wszystkich, którzy uwierzyli, że to prawdziwy tekst z Faktu przepraszam. Starałem się wymyślić coś tak kuriozalnego, aby nikt nie uwierzył. Widać się nie udało. Ale ważne, że żadne zwierze nie ucierpiało podczas pisania teko tekstu. :lol: Chodziło mi o pokazanie, że etyka nie kończy się na ewidentnych sprawach. Z resztą filozofowie i etycy dyskutują o tym od wieków.

Ciekawe, że nikt nie odniósł się do pytania o etyczność rezerwacji EF, FD czy innych błędów.

Odnośnie zdjęć, czy ktoś mógłby podesłać przykłady? Wiadomo, że zdjęcia zawsze są robione możliwie ładne ale to mnie nie dziwi. Ale z ewidentnymi oszustwami jeszcze się nie spotkałem. I nie mówię tu o grafikach projektów i renderów hoteli, które jeszcze nie istnieją bo coś takiego rozumiem. Katalog trzeba wydrukować, miejsca sprzedawać a zdjęć jeszcze nie ma czemu robić. To samo jest w wypadku budowania mieszkań czy biurowców.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 23 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Pecel87 oraz 13 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group