Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 155 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 15 Lis 2016 09:50 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2010
Posty: 6143
Loty: 228
Kilometry: 534 135
Kilka fotek z ECO B787. Podczas lotu ADD-BKK-MNL w ECO były rozdawane kity które zawierały: skarpetki, opaska na oczy, szczoteczkę oraz pastę do zębów. Loty z EU do ADD obłożne w ECO w prawie 100%, natomiast podczas loty z ADD do Azji, bez problemu można było rozłożyć się na 3 miejscach.

Jedzenie smaczne IMO - najlepszy kurczak.
Rozrywka pokładowa także na +, sporo nowych filmów.
Z % widziałem piwo i wio. Korzystałem z tego pierwszego ;)

Image

Image

Image

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
_________________
Image

https://www.instagram.com/jiku_ty_dziku/ | Serduszka i piwo :D
Góra
 Profil Relacje PM off
7 ludzi lubi ten post.
 
      
Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto
Wakacje na Azorach za 2598 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami Wakacje na Azorach za 2598 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami
#42 PostWysłany: 15 Lis 2016 12:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2013
Posty: 1190
Loty: 104
Kilometry: 466 167
niebieski
pusty leciał?
_________________
Europa /USA /Kanada /Dominikana /Martynika /Gwadelupa/ St.Lucia /Barbados /Brazylia /Argentyna /Chile /Urugwaj /Egipt /Izrael /ZEA /Dubai /Katar /Etiopia /RPA /Suazi /Tanzania /Singapur /Tajlandia /Indonezja /Filipiny /Australia /Nowa Zelandia /Fidżi /Hawaje /Korea /Japonia
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 15 Lis 2016 12:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2012
Posty: 5438
Loty: 153
Kilometry: 313 223
srebrny
Norma :D Z Europy latają full 100%, dalej już bida :D Leciałem z ADD do DAR i powrót to w jedną stronę max 50 osób w eko, a na powrocie nie więcej niż 30... W 787 i 767 czyli wyglądało to podobnie jak na fotce u JIKa.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 15 Lis 2016 12:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2013
Posty: 1190
Loty: 104
Kilometry: 466 167
niebieski
nasze byly wszystkie zapelnione w okolo 80%
_________________
Europa /USA /Kanada /Dominikana /Martynika /Gwadelupa/ St.Lucia /Barbados /Brazylia /Argentyna /Chile /Urugwaj /Egipt /Izrael /ZEA /Dubai /Katar /Etiopia /RPA /Suazi /Tanzania /Singapur /Tajlandia /Indonezja /Filipiny /Australia /Nowa Zelandia /Fidżi /Hawaje /Korea /Japonia
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 16 Lis 2016 10:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2013
Posty: 2392
niebieski
heh, zależy od dnia :D

ja parę razy już robiłem trasę ADD-DAR :) i prawie zawsze mialem 60-70% ( raz tylko full ale to dlatego że DH8).

Ktoś mi opowiadał że nawet dostał hotel i wizę za free dlatego że był full na DAR-ADD także to zależy
(@luftairways @‌tom971‌ @‌miloszp‌)

ale zawsze na długie miałem obłożenie bliskie 100% :( właśnie ADD-EU, ADD-BKK/KUL...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
luftairways lubi ten post.
 
      
#46 PostWysłany: 16 Lis 2016 14:44 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4038
złoty
To ja miałem więcej szczęścia, bo w obu kierunkach miałem leżące miejsca i się dziwiłam że tak małe oblozenie mają.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 16 Lis 2016 17:13 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 3524
srebrny
BKK-ADD byl prawie pelny, moze lataja tam na zakupy, bo nawet jakies duze TV i posciel byly nadawane na bagaz.. ogolnie sporo ludzi z duzymi pakunkami
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 16 Lis 2016 17:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2013
Posty: 2392
niebieski
ludzie z afryki :D wiozą wszystko do ADD :D nawet milion par butów z Włoch
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#49 PostWysłany: 16 Lis 2016 21:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2013
Posty: 1190
Loty: 104
Kilometry: 466 167
niebieski
@‌sobo‌ to prawda ale zawsze miałem spanie w pozycji horyzontalnej i fotel obok zawsze zablokowany :) niestety przez najbliższe kilka lat nie mogę ryzykować podróży etiopkiem 8-)
_________________
Europa /USA /Kanada /Dominikana /Martynika /Gwadelupa/ St.Lucia /Barbados /Brazylia /Argentyna /Chile /Urugwaj /Egipt /Izrael /ZEA /Dubai /Katar /Etiopia /RPA /Suazi /Tanzania /Singapur /Tajlandia /Indonezja /Filipiny /Australia /Nowa Zelandia /Fidżi /Hawaje /Korea /Japonia
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#50 PostWysłany: 17 Lis 2016 15:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2013
Posty: 2392
niebieski
aż strach zapytać "dlaczego?" :D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 17 Lis 2016 15:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sty 2012
Posty: 4146
Loty: 1
Kilometry: 282
platynowy
Co zdarzyło się w Afryce zostaje w Afryce.. :evil: :lol:
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#52 PostWysłany: 10 Maj 2017 19:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
W grudniu kupilem bilet bezposrednio na portalu Ethiopian na cala trase przez Wieden, Addis-Ababa do JRO.
Na lotnisku przy nadaniu bagazy byl nagle problem, gdyz nie bylem w systemie, jesli chodzilo o odcinek do Wiednia liniami Austrian.
Pani przy check-in odeslala mnie mnie do oddzialu servisowego, a tam powiedziano mi, ze nie ma innej mozliwosci, tylko musze kupic nowy bilet, a pozniej dochodzic rozczen z liniami lotniczymi.
Zaczalem wykonywac telefony do Ethiopian, ale powiedziano mi, ze to jest problem linii Austrian.
W kazdym razie po dlugich wyjasnieniach Helpdesk Austrian w Wiedniu wpisal mi rezerwacje do systemu i wchodzilem ostatni na poklad.
Do tej pory nie wiem co dokladnie bylo przyczyna, ale prawdopodobnie, tak jak twierdzil Helpdesk z Wiednia, informacja z Ethiopian nie dotarla do Austrian.
Z powrotem w Wiedniu podobna sytuacja, dlugie i mozolne wyjasnienia, nie wspominam o kosztach roamingowych z komorki.
Lecialem Ethiopian w lipcu zeszlego roku do Tanzanii, rowniez przez Wieden, ale nie mialem takich niespodzianek.
Napisalem pozniej do Ethiopian, aby to wyjasnic i otrzymalem taka odpowiedz:

Kod:
Wir haben Ihre Tickethistorie geprüft, sind aber zu keinen Ungereimtheiten gekommen. Auch haben wir keine weiteren Beschwerden diese Austrian Zubringer betreffend erhalten.
Eventuell hatte Austrian einfach systemseitig Probleme mit den ET Tickets, so etwas kam auch schon in Frankfurt bei der Lufthansa vor.
Es tut uns aufrichtig leid, dass diese Ungereimtheiten solche Probleme verursacht haben, können Ihnen aber aus Kulanz leider keine Kompensation anbieten.
Wir danken für Ihr Verständnis.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#53 PostWysłany: 06 Mar 2018 19:15 

Rejestracja: 06 Mar 2018
Posty: 1
Witam, też jestem przed zakupem biletu na lot Wiedeń-Mahe. Jednak bardzo boję się tego przelotu gdyż nigdy wcześniej Mie słyszałam o tych liniach. Czy udało Ci się już ustalić coś więcej na temat linii Etiopian airlines ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#54 PostWysłany: 06 Mar 2018 21:40 

Rejestracja: 18 Sty 2012
Posty: 418
Loty: 213
Kilometry: 278 320
niebieski
Leciałem liniami Etiopian Airlines w lutym 2018 na trasie: Sztokholm Arlanda - Addis Ababa - Cape Town. Linie są ok. Nie ma się czego bać. Na trasie powrotnej nowy Dreamliner 9 :) Polecam.
_________________
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#55 PostWysłany: 06 Mar 2018 21:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 5619
HON fly4free
annamariaanna napisał(a):
Witam, też jestem przed zakupem biletu na lot Wiedeń-Mahe. Jednak bardzo boję się tego przelotu gdyż nigdy wcześniej Mie słyszałam o tych liniach. Czy udało Ci się już ustalić coś więcej na temat linii Etiopian airlines ?

A co chcesz ustalać? Linia istnieje na rynku od wielu lat, jest bardzo dobrze znana i generalnie nie wyróżnia się niczym na tle dziesiątek innych przewoźników z całego świata ani na plus ani na minus.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#56 PostWysłany: 19 Paź 2018 14:16 

Rejestracja: 01 Sty 2014
Posty: 389
niebieski
ET rozpoczyna sprzedaż nowej szalonej trasy: OSL-ASM. Pierwszy rejs już bodaj 11 grudnia, 2x tygodniowo przy użyciu 788.

Jak tylko Erytrea zluzuje trochę temat wiz, a ET cen to się piszę :)
Góra
 Profil Relacje PM off
travellista lubi ten post.
 
      
#57 PostWysłany: 19 Paź 2018 16:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Paź 2013
Posty: 1322
Loty: 131
Kilometry: 226 854
niebieski
ET ma miłe dopłaty do lotów za mile.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#58 PostWysłany: 19 Paź 2018 23:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lut 2013
Posty: 1402
Loty: 494
Kilometry: 1 102 778
Zbanowany
kemot napisał(a):
generalnie nie wyróżnia się niczym na tle dziesiątek innych przewoźników z całego świata ani na plus ani na minus.


Oj wyróżnia...

Klientela "nieco" inna niż na trasie ZRH-JFK, co się z tym wiąże zapachy też nieco inne, koszmarne lotnisko ADD, na którym musisz się przesiąść i salonik *G w którym nie ma przysznica za to co chwila ktoś w kącie o Allahu. Gdyby nie błędy cenowe nigdy bym tym nie poleciał.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#59 PostWysłany: 24 Paź 2018 13:47 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8850
Loty: 990
Kilometry: 952 329
platynowy
Dla odważnych i oszczędnych (wystarczy kupić tylko lot w jedną stronę) - Ethiopian po 40 latach przerwy wznawia loty do Mogadiszu, stolicy Somalii.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
sko1czek uważa post za pomocny.
 
      
#60 PostWysłany: 14 Lis 2018 18:48 

Rejestracja: 06 Cze 2011
Posty: 62
Loty: 275
Kilometry: 559 446
Hej wszystkim!

Cos malo na forum o tej linii, bede nia leciec w ten piatek.

Z tego co czytalam, to lotnisko ADD jest w tym momencie reformowane i chca jak najszybciej usprawnic wszystkie procedury (bo podobno jest tam wszystko strasznie nieogarniete!)

Dam znac po powrocie dla potomnych :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 155 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group