Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 60 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: [Opinie] - Esky.pl
#21 PostWysłany: 20 Cze 2019 00:26 

Rejestracja: 18 Paź 2014
Posty: 258
Loty: 4
Kilometry: 13 255
Zbanowany
A) 1 post - konkurencja?
B) Dlaczego nie kupiłeś na stronie ryanaira?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
 Temat postu: Re: [Opinie] - Esky.pl
#22 PostWysłany: 21 Lip 2019 20:27 

Rejestracja: 21 Lip 2019
Posty: 1
Witam. Mnie eSky też wystawił do wiatru. Dostałam email żeby podać dane do odprawy, niestety dzieci mi się pochorowały i nie mogłam odbyć lotu w wyznaczonym terminie. Poprosiłam o zmianę rezrrwacji. W tempie jednego maila dziennie doszliśmy do tego iż zapytali się na jaki lot chciała bym zamienić rezerwacje i kontakt się urwał...straciłam 900zl i zostałam po prostu olana przez tą firmę. Nigdy już nie kupię biletów za ich pośrednictwem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Esky.pl i PayU 0%
#23 PostWysłany: 12 Sie 2019 16:08 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2010
Posty: 6155
Loty: 228
Kilometry: 534 135
Napisze jako ciekawostkę. Od dziś (?) można zakupić bilety na eSky na raty i to na 0%. Może ktoś skorzysta z oferty ;) Informację mam z mailingu od eSky.
PS.
Jak coś to eSky daje tylko możliwość 4 odcinków jako MultiCity ;)

Załącznik:
es.png
es.png [ 481.6 KiB | Obejrzany 15272 razy ]


Cytuj:
Umowa o Pożyczkę 0% zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A., mBank S.A., Kreditech Polska Sp. z o.o. lub AS INBANK S.A. Oddział w Polsce. Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO: 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł), 10 równych miesięcznych rat w wysokości/po: 100 zł. Dla Pożyczki 0% dostępne są następujące okresy spłaty: 3, 5, 6 lub 10 miesięcznych rat. Warunki oferty wg stanu na 14.03.2019 r. Partner uprawniony jest do zaproponowania innego okresu kredytowania niż wnioskowany przez Klienta, jeśli wynika to z badania zdolności kredytowej Klienta. Przyznanie Pożyczki 0% uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego pożyczkobiorcy przez Partnera. Przyznanie Pożyczki 0% uzależnione jest od akceptacji przez Klienta ostatecznych warunków zaproponowanych przez Partnera. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Materiał ten nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter informacyjny. Regulamin Pożyczki 0% w ramach Rat PayU dostępny jest tutaj.

PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu, 60-166 Poznań, przy ul. Grunwaldzkiej 186, krajowa instytucja platnicza, nadzorowana przez Komisję Nadzoru Finansowego, wpisana do Rejestru usług płatniczych pod numerem IP1/2012, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000274399, o kapitale zakładowym w wysokości 4.944.000 PLN, w całości opłaconym, posiadający numer identyfikacji podatkowej NIP: 799-23-08-495, REGON 300523444. Jeżeli nie chcesz otrzymywać wiadomości kliknij tutaj.
Masz pytania? Wypełnij formularz.
_________________
Image

https://www.instagram.com/jiku_ty_dziku/ | Serduszka i piwo :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [Opinie] - Esky.pl
#24 PostWysłany: 31 Paź 2019 22:30 

Rejestracja: 29 Wrz 2012
Posty: 125
Loty: 303
Kilometry: 418 529
niebieski
A ja z kolei mam jak najbardziej pozytywne doświadczenie. Bez problemu została zrobiona rezerwacja na wewnętrzny lot w USA. Przyszły po kolei wszystkie nr rezerwacji, następnie e-ticket i faktura. Bilet był trochę droższy niż np. na Expedia, ale wolałem mieć w tym przypadku święty spokój. Rezerwacja jest widoczna na stronie linii, dobrałem nawet gratisowo miejsca.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [Opinie] - Esky.pl
#25 PostWysłany: 31 Paź 2019 22:36 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8588
złoty
Cytuj:
Bez problemu została zrobiona rezerwacja na wewnętrzny lot w USA.

A z jakiego powodu nie zrobiłeś tego samodzielnie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [Opinie] - Esky.pl
#26 PostWysłany: 04 Lis 2019 23:13 

Rejestracja: 29 Wrz 2012
Posty: 125
Loty: 303
Kilometry: 418 529
niebieski
Z takiego, że płatność przechodzi tylko pod warunkiem posiadania adresu rozliczeniowego karty w USA. Nawet infolinia nie była w stanie trzema różnymi kartami opłacić rezerwacji, która w pierwszym etapie na stronie przewoźnika przeszła. Identyczna sytuacja pół roku temu z rezerwacją w liniach Argentinas. Też udało się dopiero przez pośrednika, w tym przypadku biuro podróży. Dla mnie są to bardzo dziwne zasady.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [Opinie] - Esky.pl
#27 PostWysłany: 01 Lut 2020 14:55 

Rejestracja: 22 Lis 2012
Posty: 10
Cześć, chciałbym dopytać jak to jest możliwe, że na stronie eSky znajduję bilety w cenie o połowie niższej niż to samo połączenie na stronie przewoźnika? Mówimy tutaj o kwocie 4.5k vs identyczny połączenie na stronie linii lotniczych (te same daty i godziny). Trochę się obawiam, że coś gdzieś jest napisane małym druczkiem i nagle się okaże, że trzeba coś dopłacać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [Opinie] - Esky.pl
#28 PostWysłany: 01 Lut 2020 15:23 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22455
Tak, jest to możliwe.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 11 Wrz 2020 20:44 

Rejestracja: 02 Wrz 2020
Posty: 420
niebieski
eSky jak do tej pory nie zawodził nigdy, działał super, był kontakt bez problemu jak i sami kontaktowali się odnośnie sytuacji problematycznych.
Obecnie kontakt z nimi jest zerowy, automat informuje że zwroty będą do 180 dni i generalnie pocałuj się w...

Miałem rezerwacje do Portugalii, wyszła zmiana terminarza lotów Rayanair i pracownik eSky kontaktował się z informacją że trzeba przenieść lub anulować ta rezerwację, po zapewnieniu że szybko zwrócą kasę pozwoliłem na anulowanie i dokonałem nowej rezerwacji.
Po ponad miesiącu kasy nie ma i kontaktu też, mam nadzieję że firma nie padnie po tych problemach z covid-19, mam tez nadzieję że druga rezerwacja dojdzie do skutku i zamrożą mi ponownie kasy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 11 Wrz 2020 20:51 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8588
złoty
Naprawdę bilety FR kupowałeś przez pośrednika?
Góra
 Profil Relacje PM off
elwirka lubi ten post.
 
      
#31 PostWysłany: 11 Wrz 2020 23:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2013
Posty: 2327
Loty: 296
Kilometry: 416 674
złoty
Niektórzy mają przecież niższe ceny niż bezpośrednio, więc to, że pośrednik nie jest dziwne. Dziwne jest natomiast to, że jest nim drogi eSky ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: [Opinie] - Esky.pl
#32 PostWysłany: 12 Wrz 2020 19:28 

Rejestracja: 02 Wrz 2020
Posty: 420
niebieski
Tam wyszło najtaniej przy zakupie tego konkretnie lot+hotel.

------

A czy ktoś mądry może napisać czy zmiana rozkładu lotu Ryanair też jest podciągana pod 180 dni ustawowe związane z covid-19 czy jednak wykorzystują sytuacje żeby nie oddać kasy w 7 dni ?
Druga sprawa to opłaty serwisowe, w jakim przypadku eSky nie oddaje pełnej kwoty ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [Opinie] - Esky.pl
#33 PostWysłany: 29 Paź 2020 09:32 

Rejestracja: 29 Paź 2020
Posty: 6
Lot rezerwowany i opłacony w esky w grudniu 2019 ! termin maj 2020
odwołany z przyczyn wiadomych
do tej pory brak zwrotu środków ! 3500 tys zł !
2 dni temu nagle esky mówi żeby zwrocić się bezpośrednio to przewożnika o zwrot !
mało tego - 660 zł z tej opłaty - to bagaże
esky w mailu napisało, że zwrot obejmuje tylko lot !

może ktoś mi poradzi co robić ? bo już mam dość
w ryanairze oczywiście wysłane - czekam na odp.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [Opinie] - Esky.pl
#34 PostWysłany: 29 Paź 2020 09:44 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22455
Zaplacilas 3500 pln na bilety ryanaira?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [Opinie] - Esky.pl
#35 PostWysłany: 29 Paź 2020 09:52 

Rejestracja: 29 Paź 2020
Posty: 6
-- 29 Paź 2020 09:50 --

rezerwacja była na więcej osób.

-- 29 Paź 2020 09:52 --

zresztą to nieistotne - tylko co teraz i czy faktycznie opłata za bagaże jest bezzwrotna ? a niby dlaczego? lot odwołamy z powodu pandemii i zakazu lotów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [Opinie] - Esky.pl
#36 PostWysłany: 29 Paź 2020 10:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 2877
platynowy
@monika8028

wklej tresc tego maila bo to dziwne o czym piszesz
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [Opinie] - Esky.pl
#37 PostWysłany: 29 Paź 2020 10:35 

Rejestracja: 29 Paź 2020
Posty: 6
Dzień dobry!
Mamy dla Ciebie aktualizację informacji dotyczących zwrotu Twoich środków od linii Ryanair (rezerwacja nr: O86Y5Q). Koniecznie zapoznaj się z poniższą wiadomością!

Zrobiliśmy co w naszej mocy, by uzyskać zwrot Twoich środków od linii Ryanair. Niestety, linia stale zmienia zasady zwrotów i utrudnia nam możliwość ubiegania się o nie w Twoim imieniu. Ponieważ zależy nam na Twoim czasie i satysfakcji, prosimy o skorzystanie z jednej z dwóch możliwych opcji. Zapoznaj się z nimi i wybierz najbardziej odpowiednią dla Ciebie.
01. Voucher linii Ryanair
Nadal możesz skorzystać z wystawionego przez Ryanair vouchera o wartości Twoich biletów (bez wartości usług dodatkowych zakupionych w eSky).
Numer vouchera:

Wartość vouchera:
2694,88 PLN
Termin ważności:
2021-05-08
Ważne informacje

Voucher możesz wykorzystać jedynie bezpośrednio w linii Ryanair, podając powyższe dane. Data ważności odnosi się do realizacji vouchera na zakup biletów. Wykupiony w ten sposób lot może odbyć się w późniejszym terminie.

Ponieważ proces uzyskania zwrotu pieniędzy bezpośrednio od linii lotniczej jest długotrwały i wymaga przedstawienia wielu dokumentów, rekomendujemy skorzystanie z vouchera linii Ryanair.

Jeśli nie chcesz wykorzystać powyższego vouchera, możesz nadal ubiegać się o zwrot środków bezpośrednio w linii lotniczej.
02. Samodzielne złożenie wniosku o zwrot
Jeśli wolisz uzyskać zwrot pieniędzy w formie przelewu na swoje konto, możesz samodzielnie złożyć wniosek o zwrot. Linia Ryanair wymaga podania wrażliwych danych, których nie posiadamy i nie możemy przekazywać w Twoim imieniu.

W tym przypadku skorzystaj z poniższego formularza.

Linia Ryanair poprosi Cię o podanie podstawowych danych o Twojej rezerwacji i Twoich danych osobowych (wraz z numerem konta bankowego, na które linia dokona zwrotu). W kolejnym etapie należy przesłać skany lub kopie: dokumentu weryfikacyjnego (do pobrania ze strony formularza), dokumentu tożsamości, potwierdzenia swojego adresu zamieszkania i potwierdzenia rezerwacji z eSky.
Pamiętaj!
Proces zwrotu realizowany będzie bezpośrednio przez linię lotniczą, która po otrzymaniu kompletu wymaganych informacji dokona weryfikacji Twojego zgłoszenia. Dalsza komunikacja w sprawie Twojego zwrotu będzie prowadzona wyłącznie przez linię Ryanair.

Na kwotę zwrotu od linii oraz wartość vouchera składają się koszt biletu i opłaty lotniskowe. Niektóre produkty, usługi dodatkowe i opłata serwisowa eSky są bezzwrotne.

Pozdrawiamy
Zespół eSky

całość rezerwacji była na prawie 3500 tys loty + bagaze
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [Opinie] - Esky.pl
#38 PostWysłany: 29 Paź 2020 12:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011
Posty: 1492
złoty
Ta różnica pomiędzy voucherem a kwotą opłaconą w esky to bagaże czy też może jakieś ubezpieczenia czy jakieś powiadomienia?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [Opinie] - Esky.pl
#39 PostWysłany: 29 Paź 2020 12:25 

Rejestracja: 29 Paź 2020
Posty: 6
tylko bagaże - ta różnica
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [Opinie] - Esky.pl
#40 PostWysłany: 29 Paź 2020 14:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 2877
platynowy
monika8028 napisał(a):
(bez wartości usług dodatkowych zakupionych w eSky).
Numer vouchera:

Wartość vouchera:
2694,88 PLN
Termin ważności:
2021-05-08


Czy wystapilas do esky o zwrot pieniedzy za ''uslugi dodatkowe''? Z tego co napisali bagaze beda kwalifikowane jako usluga zakupiona u nich, a nie w lini lotniczej. Zeby tego wsyzstkiego uniknac polecalbym Ci jednak zaciagniecie chargeback. Skoro voucher jest wazny do 05.2021 to wychodze z zalozenia loty mialy sie odbyc 05.2020 a wiec 6 miesiecy jeszcze nie minelo (07.11.2020)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 60 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group