Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
http://www.fly4free.pl/forum/podejrzani ... z,11,75621

Widząc że chodzi o błąd NIGDY nie dzwonimy do linii lotniczej/pośrednika. Nie dzwonimy, nie mailujemy, nie chatujemy - słowem nie kontaktujemy się w żaden sposób. Wasz kontakt sprawi że ktoś z pracowników zainteresuje się podejrzanie niską ceną widniejącą na rezerwacji i przyśpieszy naprawienie błędu. Nawet jeśli Wam już udało się kupić bilet - inni też chcą skorzystać z okazji!

Jak znaleźć informacje o swojej rezerwacji
http://www.fly4free.pl/forum/jak-znalez ... ,225,76112


Jako że każdy widzi, że to oczywisty Error Fare, każda osoba dzwoniąca potwierdzać rezerwację do linii/pośrednika będzie banowana (włączając posty "dla żartu że zadzwoniłem, a wcale nie dzwoniłem" ;) )


poradnik-dla-pasazera,226,99435


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 443 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23  Następna
Autor Wiadomość
#381 PostWysłany: 25 Wrz 2017 21:12 

Rejestracja: 08 Lis 2013
Posty: 253
niebieski
-- 25 Wrz 2017 20:47 --

@ind_globtroter rozrywka jest, ale musisz przyjść np ze swoim iPadem i zainstalowaną aplikacją Air Canady. Wówczas będziesz miał dostęp np do filmów. Jestem już po locie CPH - YYZ (AC) i YYZ - LGW (AC Rouge) i różnicy w kateringu w sumie nie było. Jedyna różnica to liczba podawania napojów, ale mogło to wynikać z nocnego lotu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN! Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN!
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
#382 PostWysłany: 27 Wrz 2017 16:49 

Rejestracja: 06 Lut 2017
Posty: 23
Tomek Zien napisał(a):
nie możesz
(no, you can't, all next flights will be cancelled)


tj. jeśli nie latam

Toronto (YYZ) Pearson International New York (LGA) La Guardia, NY 9march

ale także lot powrotny zostanie anulowany?

New York (LGA) La Guardia, NY Montreal (YUL) Pierre-Elliot-Trudeau qc 18march
Montreal (YUL) Pierre-Elliot-Trudeau qc Brussel (BRU) International 18march
czemu?


"so if i lost or i dont take the flight from YYZ to LGA 9 march i cant take this flights for return at home 18march?
LGA - YUL
YUL_ BRU
why?
thank you and sorry for my language, i come from italy"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#383 PostWysłany: 27 Wrz 2017 16:56 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 3524
srebrny
tak to dziala, jesli masz loty na jednym bilecie, to jak opuscisz jeden lot, to reszta (kolejne) bedzie anulowana.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#384 PostWysłany: 27 Wrz 2017 18:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2013
Posty: 1845
Loty: 76
Kilometry: 125 391
niebieski
tiskone napisał(a):
why?

Cytuj:
CONDIZIONI GENERALI DI TRASPORTO
Un biglietto acquistato dal passeggero è valida solo per il percorso o delle vie indicato sul biglietto, dal punto di partenza alla destinazione, in questa fermata.
Qualora il Biglietto comprenda una serie di tratte, le stesse dovranno essere fruite nell’ordine sequenziale previsto.

Prendo le regole di Alitalia, tutte le linee hanno lo stesso (google translate)
_________________
Image
MOJE RELACJE Z PODRÓŻY
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#385 PostWysłany: 04 Paź 2017 20:16 

Rejestracja: 23 Cze 2015
Posty: 15
a takie pytanie przy 4h przesiadce w Toronto myślicie, że jest sens wychodzić "na miasto"?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#386 PostWysłany: 04 Paź 2017 20:26 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6220
Loty: 474
Kilometry: 1 003 128
Jak nadajesz bagaz raczej bez sensu, chyba, ze palisz fajki to warto ( przed lotnisko na dymka)bo to nonsmoking airport
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#387 PostWysłany: 04 Paź 2017 21:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sie 2014
Posty: 115
Piotr Jan napisał(a):
a takie pytanie przy 4h przesiadce w Toronto myślicie, że jest sens wychodzić "na miasto"?

Ja bym podszedł inaczej... Wracasz, czy jedziesz na miejsce? Bo to sporo zmienia. Jak wracasz, to odchodzi Ci immigration i można na godzinkę wyskoczyć, pociąg jedzie 20-kilka minut, odjeżdża co 15 minut. Też zależy trochę od godziny odlotu, bo na YYZ potrafi być kolejka.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#388 PostWysłany: 05 Paź 2017 08:49 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2010
Posty: 6143
Loty: 228
Kilometry: 534 135
Piotr Jan napisał(a):
a takie pytanie przy 4h przesiadce w Toronto myślicie, że jest sens wychodzić "na miasto"?


Na upartego wyjdzie ci czystego ok. 1:30-2h na mieście. Starczy by podejść pod CN tower i pochodzić po dzielnicy biznesowej, ale może lepiej ten czas poświęcić i wybrać na przy lotniskowy spotting

toronto-airport-spotting-point,755,52898
_________________
Image

https://www.instagram.com/jiku_ty_dziku/ | Serduszka i piwo :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#389 PostWysłany: 05 Paź 2017 22:57 

Rejestracja: 29 Cze 2012
Posty: 44
JIK napisał(a):
Piotr Jan napisał(a):
a takie pytanie przy 4h przesiadce w Toronto myślicie, że jest sens wychodzić "na miasto"?


Na upartego wyjdzie ci czystego ok. 1:30-2h na mieście. Starczy by podejść pod CN tower i pochodzić po dzielnicy biznesowej, ale może lepiej ten czas poświęcić i wybrać na przy lotniskowy spotting

toronto-airport-spotting-point,755,52898


Ja też mam 4h na przesiadkę i chciałbym wyjść z lotniska. W Toronto już byłem, więc szukam czegoś bliżej z dobrym transportem bus lub uber.
Spotting może być, ale przy gorszej pogodzie szukam czegoś pod dachem. Dobra knajpka z przystępnymi cenami, też wchodzi w grę.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#390 PostWysłany: 05 Paź 2017 23:27 

Rejestracja: 17 Maj 2017
Posty: 640
Loty: 86
Kilometry: 165 130
Zbanowany
Gdzieś na tym forum wyczytałem, że w Toronto na lotnisku apropo jedzenia to jakieś słynne bajgle są. Ktoś przypomni bo też z chęcią skorzystam;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#391 PostWysłany: 06 Paź 2017 15:49 

Rejestracja: 06 Lut 2017
Posty: 23
Tomek Zien napisał(a):
tiskone napisał(a):
why?

Cytuj:
CONDIZIONI GENERALI DI TRASPORTO
Un biglietto acquistato dal passeggero è valida solo per il percorso o delle vie indicato sul biglietto, dal punto di partenza alla destinazione, in questa fermata.
Qualora il Biglietto comprenda una serie di tratte, le stesse dovranno essere fruite nell’ordine sequenziale previsto.

Prendo le regole di Alitalia, tutte le linee hanno lo stesso (google translate)


Skontaktowałem się z AirCanada
to jest odpowiedź:
normalnie loty powrotne nie są anulowane, dopóki nie uruchomi się trasy do przodu.
Zalecamy jednak sprawdzić stan lotów na kilka dni przed datą wyjazdu.
co myślisz?

I contacted AirCanada
this is the answer:
"normally return flights are not canceled if you not fly a forward route is fired.
However, we advise you to check the status of flights a few days before your departure date."
what do you think?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#392 PostWysłany: 06 Paź 2017 17:30 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4040
złoty
Zgadza się. Loty "tam" uruchomią się automatycznie w dniu wylotu, wiec do tego dnia nie anulują :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#393 PostWysłany: 07 Paź 2017 00:04 

Rejestracja: 06 Lut 2017
Posty: 23
googletranslate nie przełożył się dobrze :(

Staram się przetłumaczyć to z aircanada mail:
Italian (original mail):
di regola i voli di ritorno non vengono cancellati se non viene volata una tratta di andata.
Le consigliamo pero’ di ricontrollare lo stato dei voli qualche giorno prima della data di partenza.

pol: Zwykle loty powrotne nie są anulowane, jeśli nie odbierzesz lotu.
Zalecamy jednak sprawdzić stan lotów na kilka dni przed datą wyjazdu.

eng: normally return flights are not canceled if not take a forward flight.
However, we advise you to check the status of flights a few days before your departure date.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#394 PostWysłany: 26 Paź 2017 23:39 

Rejestracja: 27 Sie 2017
Posty: 6
Załącznik:
kuba.PNG
kuba.PNG [ 64.95 KiB | Obejrzany 1942 razy ]

Wlasnie otrzymalam maila z mytrip odosnie zmiany lotow. Lot z Monachium na Kube.
Nie bardzo rozumiem jak wylatujac z Kopenchagi 08/05 mam sie dostac do Toronto 07/05..
Cofanie sie w czasie jeszcze nie opanowalam..
Dostal ktos podobnego maila?
Góra
 Profil Relacje PM off
Gaszpar lubi ten post.
 
      
#395 PostWysłany: 27 Paź 2017 00:19 

Rejestracja: 05 Cze 2011
Posty: 1565
niebieski
trzeba napisać do mytrip że jest błąd, ten drugi lot jest do poprawienia na dzień do tyłu...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#396 PostWysłany: 27 Paź 2017 00:32 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6220
Loty: 474
Kilometry: 1 003 128
AC chyba organizuje rozklad lotow, dostalem anulacje i podobna sytuacja z Onetwotrip. Po tele na infolinie pani wydala request na zmiane pierwszego odcinka na dzien wczesniej (o mamy jeszcze miejsce to napisze zeby zmienili a reszta zostanie, milego pobytu i dziekujemy za wybor bla bla bla)
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off
epikie uważa post za pomocny.
 
      
#397 PostWysłany: 27 Paź 2017 09:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Maj 2017
Posty: 1166
Loty: 363
Kilometry: 392 814
niebieski
@oskiboski ale dzwoniłeś do AC czy OTT? Co byśmy wiedzieli jak działać, gdyby do nas coś poprzychodziło... (ptfu, dobrze, że jeszcze dolotu z GDN do CDG nie kupowałem na czerwiec przyszłego roku, bo byłoby kiepsko w razie czego).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#398 PostWysłany: 28 Paź 2017 16:34 

Rejestracja: 27 Sie 2017
Posty: 6
Ja dzwonilam do mytripa po czym pan powiedzial, ze moga poszukac mi innego polaczenia ale musze zaplacic fee co moim zdaniem jest niedorzeczne. Zadzwonilam do AirCanada przemily pan wyszukal mi bezposrednio lot z Monchium do Toronto bez przesiadki w CPH. Na koniec rozmowy powiedzial, ze cala sytuacja powinna zajac sie travel agency a on to zrobil nieswiadomie gdzyz jakiekolwiek zmiany linia lotnicza moze dokonac na 3 dni przez wylotem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#399 PostWysłany: 30 Paź 2017 01:46 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3924
platynowy
@rudawiewiora23 to miałaś szczęście, mnie też Mytrip chce obciążyć 110 PLN za przebukowanie biletu. Aircanada na infolinii oczywiście przeuprzejma, ale mają związane ręce i są w wielkim szoku że agencja nie chce zmienić biletu za free. Trzy próby i za każdym razem odsyłają do agencji :/

A mój bilet musi być przepisany bo po zmianie rozkładu wygląda tak że lecę z Pragi do Brukseli a z Brukseli do Montrealu... dnia poprzedniego.
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#400 PostWysłany: 30 Paź 2017 10:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Maj 2017
Posty: 1166
Loty: 363
Kilometry: 392 814
niebieski
Pytanie do agentów. A nie można zrobić technicznie w taki sposób, aby przewoźnik (Air Canada) pobrała odcinki do rezerwacji w identyczny sposób, jak potrafią to zrobić w przypadku zmiany rozkładu czy anulowania konkretnego segmentu, a potem w OTA jedynie trzeba potwierdzić? Jak coś się zmienia w rozkładzie, OTA wysyła propozycje do zaakceptowania i to nigdy nie kosztuje. Wiadomo, że przewoźnik zmienić nie może, a jedynie wystawca biletu. Ale gdyby tak przewoźnik dodał te odcinki na identycznej zasadzie, można byłoby jakoś ominąć tą nieszczęsną procedurę rozmów z OTA.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 443 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group