Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
http://www.fly4free.pl/forum/podejrzani ... z,11,75621

Widząc że chodzi o błąd NIGDY nie dzwonimy do linii lotniczej/pośrednika. Nie dzwonimy, nie mailujemy, nie chatujemy - słowem nie kontaktujemy się w żaden sposób. Wasz kontakt sprawi że ktoś z pracowników zainteresuje się podejrzanie niską ceną widniejącą na rezerwacji i przyśpieszy naprawienie błędu. Nawet jeśli Wam już udało się kupić bilet - inni też chcą skorzystać z okazji!

Jak znaleźć informacje o swojej rezerwacji
http://www.fly4free.pl/forum/jak-znalez ... ,225,76112


Jako że każdy widzi, że to oczywisty Error Fare, każda osoba dzwoniąca potwierdzać rezerwację do linii/pośrednika będzie banowana (włączając posty "dla żartu że zadzwoniłem, a wcale nie dzwoniłem" ;) )


poradnik-dla-pasazera,226,99435


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 443 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 23  Następna
Autor Wiadomość
#341 PostWysłany: 14 Wrz 2017 13:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 5619
HON fly4free
Mogą, de facto to jest taka sama zmiana routingu jak zamiast przez MUC puszczą Cię gdzieś przez ZRH, tu Niemcy tam Szwajcaria.
Możesz natomiast zwrócić się do przewoźnika o routing omijający USA ze względu na brak wizy (oni robiąc takie zmiany z automatu nie biorą pod uwagę takich czynników) i na pewno nie będą robić z tym żadnych problemów.
Góra
 Profil Relacje PM off
ibartek lubi ten post.
 
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#342 PostWysłany: 14 Wrz 2017 14:21 

Rejestracja: 17 Paź 2013
Posty: 149
cos im sie musialo w systemie popitolic, air canada nie lata przeciez na JFK :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#343 PostWysłany: 17 Wrz 2017 15:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sie 2014
Posty: 115
Piszę z Preludium, powrót przeszedł bez żadnych komplikacji. Udanych lotów!
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
 
      
#344 PostWysłany: 19 Wrz 2017 18:01 

Rejestracja: 23 Cze 2015
Posty: 15
czy ktoś z Was leci może 21-28.11 z Brukseli?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#345 PostWysłany: 19 Wrz 2017 23:02 

Rejestracja: 01 Wrz 2015
Posty: 2
Witam, przy powrocie do PRG lecąc z EWR mam przesiadkę w Toronto między 23:00, a 16:50 następnego dnia. Czy w tego typu sytuacjach linia lotnicza powinna zapewnić nocleg?
Czy ktoś z was doradzi czy jest sens rano wyruszyć z hotelu na krótkie zwiedzanie miasta?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#346 PostWysłany: 19 Wrz 2017 23:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Maj 2012
Posty: 852
Loty: 249
Kilometry: 471 990
niebieski
Nie zapewnia noclegu.
Jest sens jak lubisz krótko, a intensywnie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#347 PostWysłany: 19 Wrz 2017 23:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Cze 2015
Posty: 3222
Loty: 531
Kilometry: 818 751
złoty
kamilxx napisał(a):
Witam, przy powrocie do PRG lecąc z EWR mam przesiadkę w Toronto między 23:00, a 16:50 następnego dnia. Czy w tego typu sytuacjach linia lotnicza powinna zapewnić nocleg?
Czy ktoś z was doradzi czy jest sens rano wyruszyć z hotelu na krótkie zwiedzanie miasta?


Zobaczysz Niagarę jeśli wyruszysz z samego rana :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#348 PostWysłany: 20 Wrz 2017 09:00 

Rejestracja: 08 Lis 2013
Posty: 253
niebieski
To ja też powierdzę - wczorajszy lot Lotem do Kopenhagi przebiegł bez problemu, a za 2h lot do YYZ. Już z biletami czekam przed gate'm.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#349 PostWysłany: 20 Wrz 2017 09:48 

Rejestracja: 17 Paź 2013
Posty: 149
kamilxx napisał(a):
Witam, przy powrocie do PRG lecąc z EWR mam przesiadkę w Toronto między 23:00, a 16:50 następnego dnia. Czy w tego typu sytuacjach linia lotnicza powinna zapewnić nocleg?
Czy ktoś z was doradzi czy jest sens rano wyruszyć z hotelu na krótkie zwiedzanie miasta?


jesli kupowales na stronie air canada to zapewniaja nocleg. jesli kupowales przez OTA to nie :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#350 PostWysłany: 20 Wrz 2017 10:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sie 2014
Posty: 115
W kwestii dlugiego layoveru na YYZ, to szczerze polecam UP Express, swietnie skomunikowanie z Union Station (25 minut jazdy), odjazdy co 15 minut i specjalna oferta $12.35 CAD RT przy przesiadce do 7 godzin. Można nawet sporo zobaczyć, szczególnie jak było się już nad Niagarą.


Ostatnio edytowany przez slashdotcom, 20 Wrz 2017 13:50, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#351 PostWysłany: 20 Wrz 2017 11:43 

Rejestracja: 23 Lut 2016
Posty: 93
@rasing masz jakiś link do regulaminu gdzie jest tak napisane, że zapewniają nocleg jak kupowałeś na ich stronce, a na OTA nie? Wydawało mi się, że jest raczej tak, że w najtańszej taryfie nie zapewniają noclegu tylko jakiś hotel ze zniżkową ceną, ale mogę się mylić
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#352 PostWysłany: 20 Wrz 2017 13:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Maj 2012
Posty: 852
Loty: 249
Kilometry: 471 990
niebieski
A próbował ktoś zrobić upgrade biletów z ekonoma do biznesu za Miles&More?

https://www.aircanada.com/ca/en/aco/hom ... wards.html
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#353 PostWysłany: 20 Wrz 2017 13:24 

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1843
niebieski
-- 20 Wrz 2017 13:21 --

przecież to najtańsza taryfa, nie ma takiej opcji

-- 20 Wrz 2017 13:24 --

rasing napisał(a):
kamilxx napisał(a):
Witam, przy powrocie do PRG lecąc z EWR mam przesiadkę w Toronto między 23:00, a 16:50 następnego dnia. Czy w tego typu sytuacjach linia lotnicza powinna zapewnić nocleg?
Czy ktoś z was doradzi czy jest sens rano wyruszyć z hotelu na krótkie zwiedzanie miasta?


jesli kupowales na stronie air canada to zapewniaja nocleg. jesli kupowales przez OTA to nie :)


Bzdura, to zależy od taryfy, a nie od tego, gdzie się kupowało bilet. W tej taryfie nie ma darmowego noclegu.
Góra
 Profil Relacje PM off
RaDiDaM lubi ten post.
 
      
#354 PostWysłany: 20 Wrz 2017 14:20 

Rejestracja: 19 Sie 2015
Posty: 77
INFO dla tych co maja zamienione Imiona z Nazwiskami.

Jesli dane sa wpisane poprawnie tylko w zlych miejscach zadzwonic do air canada, nie do posrednika 72 godziny przed odlotem i zmienia bez dodatkowych kosztow.
Problem bedzie jesli sa literowki wtedy to juz trzeba placic niestety.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#355 PostWysłany: 20 Wrz 2017 16:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 5619
HON fly4free
Zamiana imienia z nazwiskiem w ogóle nie stanowi problemu i nie trzeba nigdzie dzwonić, to błąd który czasami występuje przy kupowaniu biletów przez OTA.
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#356 PostWysłany: 20 Wrz 2017 19:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Mar 2015
Posty: 1193
niebieski
Właśnie dotarłem do Toronto (trasa AMS-ZRH-YYZ). Wszystko ok, żadnych problemów. Nikt eTA nie sprawdzał. Obłożenie na trasie max. 25% Kilka osób, par porozrzucanych po samolocie. Tak się dobrze spało, że chyba pierwszy raz w życiu przespałem wszystkie posiłki.
_________________
If you reject the food, ignore the customs, fear the religion and avoid the people, you might better stay at home.
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
 
      
#357 PostWysłany: 20 Wrz 2017 19:22 

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1843
niebieski
Przecież eTA to nie jest dokument tylko procedura, której przejście jest oznaczone w paszporcie. Jak chciałbyś, żeby to sprawdzali?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#358 PostWysłany: 20 Wrz 2017 22:46 

Rejestracja: 19 Lut 2017
Posty: 1
duskraider napisał(a):
INFO dla tych co maja zamienione Imiona z Nazwiskami.

Jesli dane sa wpisane poprawnie tylko w zlych miejscach zadzwonic do air canada, nie do posrednika 72 godziny przed odlotem i zmienia bez dodatkowych kosztow.
Problem bedzie jesli sa literowki wtedy to juz trzeba placic niestety.


You made my day! Ja wlasnie tak pozamienialam.. Dzieki za info! :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#359 PostWysłany: 21 Wrz 2017 08:12 

Rejestracja: 17 Paź 2013
Posty: 149
-- 21 Wrz 2017 09:05 --

blasto napisał(a):
-- 20 Wrz 2017 13:21 --

przecież to najtańsza taryfa, nie ma takiej opcji

-- 20 Wrz 2017 13:24 --

rasing napisał(a):
kamilxx napisał(a):
Witam, przy powrocie do PRG lecąc z EWR mam przesiadkę w Toronto między 23:00, a 16:50 następnego dnia. Czy w tego typu sytuacjach linia lotnicza powinna zapewnić nocleg?
Czy ktoś z was doradzi czy jest sens rano wyruszyć z hotelu na krótkie zwiedzanie miasta?


jesli kupowales na stronie air canada to zapewniaja nocleg. jesli kupowales przez OTA to nie :)


Bzdura, to zależy od taryfy, a nie od tego, gdzie się kupowało bilet. W tej taryfie nie ma darmowego noclegu.


@blasto spoko, to kup bilet w biznesie w air canada przez ota i zalatw sobie stopovera od nich :) AC na stronie pisze, ze sie da jak sie ma bilet przez agenta, ale jak zadzwonisz na call center, to sie dowiesz, ze sie nie da :)

-- 21 Wrz 2017 09:12 --

dampie napisał(a):
@rasing masz jakiś link do regulaminu gdzie jest tak napisane, że zapewniają nocleg jak kupowałeś na ich stronce, a na OTA nie? Wydawało mi się, że jest raczej tak, że w najtańszej taryfie nie zapewniają noclegu tylko jakiś hotel ze zniżkową ceną, ale mogę się mylić


w tango i flex masz tylko znizki. co do kupowanie u nich bezposrednio i ota to info z call center plus mail:

"As your booking was completed on a third party's webpage, you're not eligible for the Hotel Stopover Program. All bookings must be completed directly by us, either on the official webpage of Air Canada, via our App, at an Air Canada Airport Ticketing counter or from our Reservations Call Centre.

Regards, Air Canada/vv"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#360 PostWysłany: 21 Wrz 2017 08:35 

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1843
niebieski
Być może masz rację. Opieram się na info z www: You’ll be offered the Air Canada Stopover option when you purchase a one-way or round-trip ticket (any fare) at aircanada.com or through your travel agent.

Nie wiem, jak wygląda sytuacja w praktyce.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 443 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 23  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group