Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 178 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna
Autor Wiadomość
#81 PostWysłany: 20 Lut 2017 09:12 

Rejestracja: 12 Lut 2013
Posty: 68
Loty: 62
Kilometry: 118 373
organic8 napisał(a):
A czy wszystkie przez ciebie wymienione atrakcje były wliczone w cenę biletu czy należały do atrakcji do których , by skorzystać trzeba dopłacać ( odnośnie F. World) . Wiem tylko tyle, że symulator Ferrari należy do dodatkowo płatnych atrakcji.
Wszystko było wliczone w cenę biletu. Korzystałam ze zwykłego symulator F1 (że tak powiem "w stelażu") - trzeba tylko zapisać się zaraz po przyjściu do FW (my byłyśmy w parku około 14.00 a pierwsze wolne symulatory był na 18.20). By skorzystać z symulatora "w samochodzie" trzeba upgradować bilet.

Co do zawrotu głowy, to samaki9 dobrze prawi :) prędkość wgniata w fotel i nie ma tutaj jazdy do góry nogami, jak w przypadki Flying Aces.

organic8 napisał(a):
Pro po safari, czy oprócz tańca brzucha pojawił się także taniec tanoura?
Tak, był taniec tanoura.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#82 PostWysłany: 21 Lut 2017 15:50 

Rejestracja: 27 Sty 2017
Posty: 8
Dobrze mieć kupony przed wyjazdem, można na ich podstawie zaplanować sobie wszystko jeszcze w domu, jeżeli ktoś potrzebuje to odstąpię za rozsądną cenę, raptem bez 4 pojedynczych kuponów (są po trzy).

-- 21 Lut 2017 17:22 --

dorzucę jeszcze dwie złote karty na metro z kilkoma dirhamami jeszcze na koncie, plus karta sim etisalat ważna jeszcze 8 miesięcy, trzeba tylko doładować, chociaż internetu zostało jeszcze z 300 Mb (było 700) i 36 sms-ów - rozmowy - 40 min - wygadałem :)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#83 PostWysłany: 23 Lut 2017 12:23 

Rejestracja: 22 Lut 2017
Posty: 27
Ciężko jest coś wybrać, nie znając tych miejsc i nie mając książki przed oczami.
Może polecić konkretne miejsca i firmy (kupony)?
Osobiście nie interesują mnie parki rozrywki, ani atrakcje dla dzieci. Ewentualnie jeden fajny aquapark dla dorosłych.
Planuję:
* odwiedzić pustynię (z przejażdżką na wielbłądzie oraz henną)
* przejechać się Dubai Eye
* zwiedzać Dubai pod kątem historycznym
* "przejażdżka" po Marinie - możliwie najlepsza firma i kupon

Może osoby, które już były lub mają książkę polecą coś wybitnego?
Jakieś restaurację czy kawiarnię?

Z pewnością z drugim wyjazdem jest już łatwiej ;) Mądry polak po szkodzie :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#84 PostWysłany: 23 Lut 2017 17:01 

Rejestracja: 27 Sty 2017
Posty: 8
Na tym Eye to się raczej nie przejedziesz :)

-- 23 Lut 2017 18:07 --

http://www.desertlifetourism.com/evening-desert-safari/
kupony w książce :)

-- 23 Lut 2017 18:08 --

Jak dobrze doczytałem cena za os. 250 AED

-- 23 Lut 2017 18:12 --

Na Marinę Venus Cruise, za dwie osoby 300 AED ( z kuponem) kolacja bufet na stateczku i wieczorny 2 godz. rejs po Marinie :)
Historyczny szlak po Dubaju .... raczej za młode to miasto jest :)

Załączniki:
Dubay Eye.png
Dubay Eye.png [ 511.87 KiB | Obejrzany 1644 razy ]


Ostatnio edytowany przez krasnal, 08 Kwi 2017 18:29, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#85 PostWysłany: 23 Lut 2017 21:24 

Rejestracja: 22 Lut 2017
Posty: 27
Hahaha dobra jestem ;)
Ale przysięgam, że gdzieś trafiłam na stronę z ceną za przejazd na Dubai Eye, dlatego nawet nie skojarzyłam, że otwarcie latem tego roku dopiero.
Człowiek się uczy całe życie :)

-- 23 Lut 2017 21:25 --

Czy w katalogu, który posiadasz jest kupon do Ferrari? Zapytani on innej osoby.
Pozdrawiam


Ostatnio edytowany przez krasnal, 08 Kwi 2017 18:28, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#86 PostWysłany: 24 Lut 2017 00:06 

Rejestracja: 27 Sty 2017
Posty: 8
pisałem, że mam książki tylko na Dubaj, Ferrari to Abu Dhabi
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#87 PostWysłany: 24 Lut 2017 04:29 

Rejestracja: 11 Lis 2014
Posty: 9
Loty: 51
Kilometry: 117 325
Do roku 2016 włącznie zawsze w edycji na Dubaj był 1 kupon do Ferrari, a we wcześniejszych wersjach nawet i 2, stąd pytanie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#88 PostWysłany: 24 Lut 2017 13:13 

Rejestracja: 27 Sty 2017
Posty: 8
ja nie znalazłem :(

-- 24 Lut 2017 14:17 --

ladypompa13 napisał(a):
Hahaha dobra jestem ;)
Ale przysięgam, że gdzieś trafiłam na stronę z ceną za przejazd na Dubai Eye, dlatego nawet nie skojarzyłam, że otwarcie latem tego roku dopiero.
Człowiek się uczy całe życie :)

-- 23 Lut 2017 21:25 --

Czy w katalogu, który posiadasz jest kupon do Ferrari? Zapytani on innej osoby.
Pozdrawiam


Marcin Drobniak napisał(a):
ladypompa13 napisał(a):
Ciężko jest coś wybrać, nie znając tych miejsc i nie mając książki przed oczami.
Może polecić konkretne miejsca i firmy (kupony)?
Osobiście nie interesują mnie parki rozrywki, ani atrakcje dla dzieci. Ewentualnie jeden fajny aquapark dla dorosłych.
Planuję:
* odwiedzić pustynię (z przejażdżką na wielbłądzie oraz henną)
* przejechać się Dubai Eye
* zwiedzać Dubai pod kątem historycznym
* "przejażdżka" po Marinie - możliwie najlepsza firma i kupon

Może osoby, które już były lub mają książkę polecą coś wybitnego?
Jakieś restaurację czy kawiarnię?

Z pewnością z drugim wyjazdem jest już łatwiej ;) Mądry polak po szkodzie :)


Na tym Eye to się raczej nie przejedziesz :)

-- 23 Lut 2017 18:07 --

http://www.desertlifetourism.com/evening-desert-safari/
kupony w książce :)

-- 23 Lut 2017 18:08 --

Jak dobrze doczytałem cena za os. 250 AED

-- 23 Lut 2017 18:12 --

Na Marinę Venus Cruise, za dwie osoby 300 AED ( z kuponem) kolacja bufet na stateczku i wieczorny 2 godz. rejs po Marinie :)
Historyczny szlak po Dubaju .... raczej za młode to miasto jest :)


Może widziałaś Emirates Eye w Sharjah :), ale on nie jest zbyt okazałe :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#89 PostWysłany: 24 Lut 2017 19:18 

Rejestracja: 16 Lut 2017
Posty: 4
Jest jeden kupon do Ferrari World w Entertainer Dubai :) (pisałam do nich na czacie, odpowiedzieli, że jest jeden kupon, zresztą online można na stronie entertainer zobaczyć ofertę :) i jest kupon ;)
https://www.theentertainerme.com/search ... n=&page=20
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#90 PostWysłany: 24 Lut 2017 23:02 

Rejestracja: 27 Sty 2017
Posty: 8
Napisz na której stronie, bo ja nie znalazłem

-- 25 Lut 2017 00:07 --

sorry znalazłem, jest na pierwszych stronach kolorowy kupon, schował sie w reklamach :)


Ostatnio edytowany przez krasnal, 08 Kwi 2017 18:29, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#91 PostWysłany: 25 Lut 2017 11:02 

Rejestracja: 11 Lis 2014
Posty: 9
Loty: 51
Kilometry: 117 325
Oferta online pokazuje, że jest jeden kupon ale w tylko w aplikacji, stad całe zamieszanie i mój niepokój choć cały czas patrzę na kupon w książce i zastanawiam sie czy aby na pewno to voucher a nie ściema jakaś.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#92 PostWysłany: 07 Mar 2017 05:53 

Rejestracja: 11 Kwi 2013
Posty: 16
Witajcie
A jak jest z kuponami jak na niektóre atrakcje jest o wiele taniej jak się kupi online?
Czy np. na Burj Khalife trzeba kupić z wyprzedzeniem żeby w ogóle się tam dostać to można jakoś kupić z kuponem ? Czy kupon działa tylko na miejscu ? Czy może kupić bilet online a na miejscu z kuponem wpuszczą drugą osobę ?

Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#93 PostWysłany: 09 Mar 2017 00:18 

Rejestracja: 02 Sty 2013
Posty: 2049
Loty: 4
Kilometry: 17 154
srebrny
Na burj khalifę nie ma kuponów. Jak chcesz taniej , na zachód słonca i z kawa /rogalikiem to przeglądaj grupona
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#94 PostWysłany: 12 Mar 2017 07:36 

Rejestracja: 12 Mar 2017
Posty: 1
Lecę za tydzień na dwa tygodnie do Dubaju.
Czy korzystaliście może z nowej aplikacji od entertainera: 241 paszport?
Za 39 dolarów mamy trochę kuponów, w tym Wild Wadi, Safari i Yellow Boats oraz trochę restauracji. Zastanawiam się czy warto, czy jeśli nie zależy mi na Ferrari World to czy jest sens na całą książkę entertainera.
Mamy w planach wycieczki do Fujairah i do Musandam, czy widzieliście może takie kupony w Entertainerze?

Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#95 PostWysłany: 13 Mar 2017 01:52 

Rejestracja: 11 Kwi 2013
Posty: 16
Tak sobie powolutku planuję atrakcje na wyjazd i ...
Czy są kupony na komplet ... jak kupię ferrari z yasmin parkiem wodnym ?
Czy jest kupon na rainboow sheikha czyli muzeum autek koło abu dabi ?
Jak są i ktoś ma na zbyciu to jestem chętny... a może jeszcze kupony na ski dubai ?

:))))

Dzięki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#96 PostWysłany: 22 Mar 2017 11:25 

Rejestracja: 10 Mar 2017
Posty: 21
Korzystał ktoś z karty od Du Tourist Plan ? Zauważyłam ze dostaje sie jakieś 15 kuponów od Entertainer i czy ma ktoś informacje jakie są to kuponu ? ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#97 PostWysłany: 23 Mar 2017 17:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Maj 2011
Posty: 2035
srebrny
Tydzień temu dostałem kod zdrapke na mobilnego entertainera, żadnej książeczki, skąd więc masz info że takie znowu dają?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#98 PostWysłany: 23 Mar 2017 18:33 

Rejestracja: 10 Mar 2017
Posty: 21
Andi napisał(a):
Tydzień temu dostałem kod zdrapke na mobilnego entertainera, żadnej książeczki, skąd więc masz info że takie znowu dają?


Możesz powiedzieć jakie kupony miałeś na mobilnym Entertainer ze zdrapki ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#99 PostWysłany: 26 Mar 2017 17:19 

Rejestracja: 17 Mar 2015
Posty: 325
niebieski
Korzystał ktoś z City Card Dubai? Ceny bardzo dobre, bo karta podstawowa umożliwia nam na dostęp dla drugiej osoby do: Dubai Big Bus Tour, Dinner Dhow Cruise, Desert Safari, Guided Kayak Tour, Dubai Heritage Tour, Dubai Museum, Wadi Adventure, 4-Hour Fishing Trip za 45$. Wersja rozszerzona o Burj Khalifa to koszt 65$. Link: https://citycarddubai.com/buy-now/. Reklamują się ładnie: "City Card Dubai is an online booklet that includes more than 20 vouchers to Dubai’s top attractions and restaurants. When you buy the 1st ticket to each attraction, you will get the 2nd ticket absolutely for free. The booklet is valid until the end of the year and can be used at any time until then. Even if you use it for only 2 attractions the card will have paid for itself."
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#100 PostWysłany: 08 Kwi 2017 18:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
Proszę o trzymanie się tematyki wątku - dyskutujemy tutaj o Entertainer Dubaj, natomiast oferty kupna / sprzedaży proszę zamieszczać w dziale Giełda, przy spełnieniu warunków tegoż działu.
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 178 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group