Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 178 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Następna
Autor Wiadomość
#141 PostWysłany: 02 Lut 2018 15:03 

Rejestracja: 30 Sty 2018
Posty: 5
a czy jest gdzieś spis tych kuponów? w sensie chciałabym wiedzieć co mają dokładnie w tej książce.
czy w książce na rok 2018 dubai jest kupon do ferrari world?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
Tygodniowe all inclusive w 4* hotelu w Tunezji od 1701 PLN. Wyloty z 2 miast Tygodniowe all inclusive w 4* hotelu w Tunezji od 1701 PLN. Wyloty z 2 miast
#142 PostWysłany: 19 Lut 2018 00:33 

Rejestracja: 06 Sie 2011
Posty: 118
Jak ktoś potrzebuje kupić pojedyncze droższe kupony to można skorzystać z promocji polskiego Ebaya, która trwa do jutra (-30 zł przy MWZ 50 zł). Właśnie doszły mi na aplikację 2 vouchery na Ferrari + Yas za ok. 50 zł.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#143 PostWysłany: 22 Lut 2018 14:54 

Rejestracja: 30 Sty 2018
Posty: 5
a Książkę w wersji papierowej można kupić na lotnisku albo w jakimś punkcie czy trzeba przez internet
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#144 PostWysłany: 22 Lut 2018 15:14 

Rejestracja: 18 Sty 2016
Posty: 194
Z tego co wiem to od 2018 nie ma już wersji papierowej. Tylko aplikacja na telefon.

Źrodło http://dubaitravelblog.com/the-entertainer-dubai-2018/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#145 PostWysłany: 07 Maj 2018 19:56 

Rejestracja: 22 Lut 2017
Posty: 27
Hej,
udostępnie aplikację Entertainer Dubai na czas Twojego pobytu. Cena do uzgodnienia.
Zapraszam na priv :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#146 PostWysłany: 22 Maj 2018 18:20 

Rejestracja: 09 Kwi 2012
Posty: 79
Loty: 76
Kilometry: 175 290
Wersja demo aplikacji Entertaiment umożliwia użycie jej dwukrotnie w ciągu 2 tygodni od pobrania np. w restauracjach, kawiarniach, cukiernia itp. Ciekawa alternatywa dla Groupona
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#147 PostWysłany: 25 Paź 2018 17:58 

Rejestracja: 28 Wrz 2018
Posty: 17
Witam. Potrzebuję kupić w najbliższym czasie dostęp do aplikacji na 2019. Okazuje się jednak, że nie mam pojęcia co kupić. Do wyboru jest "Dubai bundle" za 745AED (przesada) i np poprostu "Dubai 2019". Z tym, że jak mogę sprawdzić, czy kupony których będę potrzebował są w środku? Niby zarówno na stronie, jak i w aplikacji można zobaczyć co jest. Ale mnie nie interesuje co jest w ogóle w Entertainer, tylko co jest w konkretnej "części". Nie potrafię tego ogarnąć :-(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#148 PostWysłany: 26 Paź 2018 17:42 

Rejestracja: 01 Maj 2014
Posty: 25
Loty: 4
Kilometry: 7 486
Piotr75 napisał(a):
Witam. Potrzebuję kupić w najbliższym czasie dostęp do aplikacji na 2019. Okazuje się jednak, że nie mam pojęcia co kupić. Do wyboru jest "Dubai bundle" za 745AED (przesada) i np poprostu "Dubai 2019". Z tym, że jak mogę sprawdzić, czy kupony których będę potrzebował są w środku? Niby zarówno na stronie, jak i w aplikacji można zobaczyć co jest. Ale mnie nie interesuje co jest w ogóle w Entertainer, tylko co jest w konkretnej "części". Nie potrafię tego ogarnąć :-(


W wyszukiwarce szukasz tego co Cie interesuje i masz na dole info, w którym Entertainer jest zawarte.
Przykład
Dubai Parks and Resorts https://www.theentertainerme.com/outlets/dubai-parks-and-resorts/detail?o=32558&m=19416
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#149 PostWysłany: 27 Paź 2018 20:54 

Rejestracja: 28 Wrz 2018
Posty: 17
leon85- dziękuję za odpowiedź. Idąc jednak opisaną przez Ciebie drogą, dochodzę do tego, że "moje" atrakcje zawarte są w części, która nazywa się "Dubai 2019". Problem polega na tym, że chcąc kupić "Dubaj 2019" okazuje się, że jest on podzielony jest na trzy różne części, które należy kupować osobno i oczywiście za każdą z osobna trzeba płacić. Łącznie daje to około 600AED. Chciałbym więc móc sprawdzić, w której z tych części są kupony, z których chciałbym skorzystać. I jak to zrobić? Nie mam pojęcia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#150 PostWysłany: 27 Paź 2018 21:53 

Rejestracja: 01 Maj 2014
Posty: 25
Loty: 4
Kilometry: 7 486
Piotr75 napisał(a):
leon85- dziękuję za odpowiedź. Idąc jednak opisaną przez Ciebie drogą, dochodzę do tego, że "moje" atrakcje zawarte są w części, która nazywa się "Dubai 2019". Problem polega na tym, że chcąc kupić "Dubaj 2019" okazuje się, że jest on podzielony jest na trzy różne części, które należy kupować osobno i oczywiście za każdą z osobna trzeba płacić. Łącznie daje to około 600AED. Chciałbym więc móc sprawdzić, w której z tych części są kupony, z których chciałbym skorzystać. I jak to zrobić? Nie mam pojęcia.


Może nie potrafię wytłumaczyć alee...
niektóre kupony są w podstawowej wersji (DUBAI 2019) + dostępne także w innej. Tak jak w tym roku Ferrari World było w apce na AbuDhabi oraz na Dubai.
Spróbuj zainstalować apkę i sprawdź co Cie interesuje. Z tego co wiedziałem było jakieś "try for free".
Wszystko tak samo jak w tamtym roku, wg mnie nic się nie zmieniło.
Dubai 2019 to jest podstawowy "katalog" za 395AED, kupując go możesz za free zamówić dostęp do jednego z trzech "dodatków" : Body, Cheers i Fitness.
Możesz także wybrać FINE DINING 2019 - jeśli lubisz wykwintne restauracje, itp. Chociaż może i są tam też tańsze lokale, nie wiem nie korzystałem z tego pakietu.
Albo zamówić Full Opcje Dubai 2019 + Fine Dining 2019 + jedna z trzech opcji j/w.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#151 PostWysłany: 27 Paź 2018 23:01 

Rejestracja: 28 Wrz 2018
Posty: 17
Teraz rozumiem :-) Myślałem, że te trzy składają się na „Dubaj 2019”, a dopiero wytłumaczyłeś mi, że to są tylko dodatki. Super. Dzięki za „łopatologiczne” wyjaśnienie. Ale pójdę za ciosem i zapytam o jeszcze jedną rzecz. Interesuje mnie m.in. wycieczka z konkretną firmą na pustynię. Gdy tą firmę znalazłem, okazało się, że jest dostępna wyłącznie w pakiecie „Dubai 2018”. Następnie, zaskoczony ze nie ma tego na 2019, sprawdziłem kilka innych firm oferujących wycieczki na pustynie. Żadnej z nich nie było na rok 2019. Czy to możliwe, że np z czasem zostanie to dodane do aplikacji na 2019, czy raczej nie ma się co spodziewać jakichkolwiek „aktualizacji”?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#152 PostWysłany: 28 Paź 2018 00:17 

Rejestracja: 01 Maj 2014
Posty: 25
Loty: 4
Kilometry: 7 486
Piotr75 napisał(a):
Teraz rozumiem :-) Myślałem, że te trzy składają się na „Dubaj 2019”, a dopiero wytłumaczyłeś mi, że to są tylko dodatki. Super. Dzięki za „łopatologiczne” wyjaśnienie. Ale pójdę za ciosem i zapytam o jeszcze jedną rzecz. Interesuje mnie m.in. wycieczka z konkretną firmą na pustynię. Gdy tą firmę znalazłem, okazało się, że jest dostępna wyłącznie w pakiecie „Dubai 2018”. Następnie, zaskoczony ze nie ma tego na 2019, sprawdziłem kilka innych firm oferujących wycieczki na pustynie. Żadnej z nich nie było na rok 2019. Czy to możliwe, że np z czasem zostanie to dodane do aplikacji na 2019, czy raczej nie ma się co spodziewać jakichkolwiek „aktualizacji”?


też to zauważyłem, szczerze mówiąc nie mam pojęcia czy robią jakieś aktualizacje i coś dorzucają.
Ja zawsze kupuje w drugim półroczu ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#153 PostWysłany: 28 Paź 2018 10:03 

Rejestracja: 28 Wrz 2018
Posty: 17
Dla mnie będzie za późno ? A czy wiesz może, czy są czasem jakieś promocje/akcje rabatowe na zakup aplikacji? Oczywiście pytam o pierwsze miesiące roku. Najpóźniej potrzebuję kupić w kwietniu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#154 PostWysłany: 28 Paź 2018 13:14 

Rejestracja: 01 Maj 2014
Posty: 25
Loty: 4
Kilometry: 7 486
Piotr75 napisał(a):
Dla mnie będzie za późno ? A czy wiesz może, czy są czasem jakieś promocje/akcje rabatowe na zakup aplikacji? Oczywiście pytam o pierwsze miesiące roku. Najpóźniej potrzebuję kupić w kwietniu


Nie zauważyłem aby cena uległa zmianie. W sumie te 400AED zwraca sie nieraz przy pierwszym użyciu kuponu, np w Ferrari lub w restauracjach na Palmie ;)
Spróbuj kupić dostęp do apki od kogoś z forum lub na olx. Na pewno taniej, a może akurat interesujące Cię kupony będą nie wykorzystane :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#155 PostWysłany: 28 Paź 2018 13:30 

Rejestracja: 28 Wrz 2018
Posty: 17
-- 28 Paź 2018 13:23 --

Gdyby pojawiła się ta „pustynia”, to już wyszedłbym na zero, bo to co chce wykupić kosztuje 400AED od osoby. Ale jeśli nie będzie, to całość będzie na granicy opłacalności. Bardzo Ci dziękuję za wszystkie podpowiedzi.

-- 28 Paź 2018 13:30 --

Coś dziwnego jest z tym „Dubai 2019”. Sprawdzałem przed chwilą akwaria na palmie i w Mallu. Kupony są tylko na 2018. Albo w apce są jakieś błędy, albo trzeba poczekać do stycznia i wtedy sprawdzić. Ewentualnie można by skorzystać z live chat na stronie Entertainer.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#156 PostWysłany: 28 Paź 2018 22:16 

Rejestracja: 28 Wrz 2018
Posty: 17
Informacyjnie. Dodawane są systematycznie do aplikacji nowe oferty na 2019. Sprawdziłem dzisiaj. Rano nie było pewnej oferty na 2019. Była tylko na rok bieżący. A tu przed chwilą pojawiła się na przyszły rok, a przy niej informacja „new”.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#157 PostWysłany: 08 Lis 2018 01:42 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 3574
złoty
Czy ktoś się orientuje, czy uśmiechy wygasają z 31 grudnia czy też w przypadku kupienia aplikacji na kolejny rok można z nich dalej korzystać?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#158 PostWysłany: 09 Sty 2019 13:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lip 2016
Posty: 1035
srebrny
Kiedyś u lokalnego operatora telekom w Dubaju (Du) było coś takiego jak SIM Tourist Plan - prepaidowa karta która przy aktywacji dawała zniżkę na Ubera i Entertainera.
Opłacało się kupić SIMa chociażby dla zniżki Uberowej.
Czy ktoś wie czy to nadal istnieje?

Na stronach "du" jest jeszcze "Tourist Plan", ale nie ma konkretnego info o kodach znizkowych na Ubera czy Entertainera.
Ktoś, coś?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#159 PostWysłany: 09 Sty 2019 14:34 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 3574
złoty
Chyba promocja się skończyła już dawno. Kupowałem 2 karty sim w lutym 2018 i już jej nie było.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#160 PostWysłany: 15 Sty 2019 19:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lip 2016
Posty: 1035
srebrny
Potwierdzam: ta promocja (du - UBER 20%) nie działa. Została zakończona w sierpniu 2018
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 178 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group