Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 42 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 14 Kwi 2015 16:37 

Rejestracja: 10 Sty 2013
Posty: 105
Loty: 70
Kilometry: 143 287
Pomógłby zapewne też telefon do biura w Warszawie :-)

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu
City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich
#22 PostWysłany: 14 Kwi 2015 16:38 

Rejestracja: 15 Maj 2011
Posty: 52
Ja to sama znalazłam już wcześniej, ale tam nie ma kompletnie żadnego konkretu. Jaki zwrot otrzymam i gdzie znaleźć te przeklęte warunki taryf? Kupiłam bilet w najtańszej taryfie.

-- 14 Kwi 2015 16:39 --

Marcin_GWE napisał(a):
Pomógłby zapewne też telefon do biura w Warszawie :-)

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalk

Za drogo dzwonić do Warszawy z Indonezji i wisieć na linii godzinę i słuchać muzyki.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 14 Kwi 2015 16:47 

@Eveline - Loty i usługi Emirates, tel.: +48 22 306 0808

W przypadku najtańszych biletów zwracają tylko podatki i opłaty.
Góra
 PM off  
      
#24 PostWysłany: 14 Kwi 2015 16:54 

Rejestracja: 15 Maj 2011
Posty: 52
panlukasz napisał(a):

W przypadku najtańszych biletów zwracają tylko podatki i opłaty.

Moja taryfa to chyba Ekonomiczna Flex.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 14 Kwi 2015 17:02 

http://www.emirates.com/pl/polish/help/ ... plus-fares
"Główne różnice między taryfami dotyczą zmian, jakie możesz wprowadzać do biletu, liczby otrzymywanych mil Skywards oraz dostępnych opcji podwyższenia klasy.
Taryfa Special to nasza najtańsza taryfa, ale obowiązują w niej pewne ograniczenia.
Taryfa Saver jest nieco bardziej elastyczna niż taryfa Special.
Taryfa Flex pozwala na odpłatne zmiany i rezygnację.
Taryfa Flex Plus oferuje pełną elastyczność i brak ograniczeń."

Najlepiej zadzwonić do EK i dowiedzieć się, jak wygląda sprawa zwrotu.
Góra
 PM off  
      
#26 PostWysłany: 14 Kwi 2015 17:10 

Rejestracja: 15 Maj 2011
Posty: 52
Nie mogę zadzwonić do Emirates, za drogo z Indonezji, pisałam już, nie będę wisieć na infolinii i płacić 8 zł za minutę połączenia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 14 Kwi 2015 17:13 

Przepraszam, nie zwróciłem uwagi na Twoją lokalizację. W Indonezji numer to +62 21 2934 5555.
Góra
 PM off  
      
#28 PostWysłany: 14 Kwi 2015 17:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lip 2013
Posty: 1607
platynowy
Naprawdę? To zadzwoń na lokalny numer w Indonezji - tak trudno go znaleźć? +62 21 2934 5555

A do Polski możesz zadzwonić ze skype'a, vibera albo innego voip'a za parę groszy za minutę - internet jak widać masz więc w czym problem?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 14 Kwi 2015 17:21 

Rejestracja: 15 Maj 2011
Posty: 52
panlukasz napisał(a):
Przepraszam, nie zwróciłem uwagi na Twoją lokalizację. W Indonezji numer to +62 21 2934 5555.

Dzięki za numer, zadzwonię do tutejszego Emirates, ale jakoś nie wierzę w indonezyjską jakość obsługi klienta. Myślałam, że można wysłać maila jak kiedyś, ale już chyba niestety nie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 17 Paź 2016 13:11 

Rejestracja: 30 Wrz 2011
Posty: 363
niebieski
Jak w temacie, odprawiał się ktoś może ostatnio przez net?
ponad miesiąc temu wybrałem miejsca i posiłki na loty Waw-Dubaj, Dubaj-Bkk. Teraz przy odprawie mam miejsca tylko na locie do Dubaju, a posiłki skopiowało z pierwszego lotu. Gdy przeglądam lot w profilu wszystko jest ok, widać miejsca i posiłki. Lot z Bkk do Hanoi obsługuj VA , widoczne na rezerwacji w EK. Jak tam z odprawą?
Poczekać na odprawę na lotnisku?
_________________
https://www.youtube.com/user/MrDziewon
Życie w Andaluzji

www.amigoucieka.blogspot.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 10 Sty 2017 11:36 

Rejestracja: 10 Sty 2017
Posty: 1
Cześć!

Przeszukując internet, natknąłem się na informacje, że niektóre linie umożliwiają bezpłatny zwrot, jeżeli rezygnacja nastąpi w dniu zakupu, jak jest w tym przypadku w liniach Emirates?

Jeżeli powyższe nie jest praktykowane, to jaki będzie całkowity koszt zwrotu biletu w klasie "economy saver", jeżeli wg cennika opłata to 300 GBP a na moim bilecie mam podróż tam i z powrotem,
300GBP czy 2 x 300GBP?

Proszę o pomoc. Pozdrawiam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 13 Sty 2017 00:19 

Rejestracja: 07 Sty 2015
Posty: 1632
niebieski
Proponuje zapoznać się z warunkami danej taryfy biletowej.Lub skontaktować się z Emirates.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 03 Kwi 2017 08:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sty 2016
Posty: 58
Loty: 183
Kilometry: 284 385
hejka
mam kupione bilety na lot BUD-KUL z przesiadką w DXB oczywiście.
zastanawiam się jak to będzie z wyborem miejsca, bilety mam w economy bez możliwości wcześniejszego wyboru, dopiero 48h przed wylotem.
Ogólnie to nie zależy mi tak bardzo na konkretnych miejscach ale teraz lecę z rodzinką (m.in z nieco ponad 2 letnim maluchem) i raczej wolałbym siedzieć "w kupie" :)
wiem ze wcześniejszy wykup miejsca jet możliwy ale to 25€ za osobę za odcinek, to chyba drugie tyle co zapłaciłem za bilety w promo :)
nerwowo przeglądam zapełnienie samolotu na każdym odcinku i na razie nie jest źle, ale to jeszcze miesiąc do wylotu.
ktoś ma jakieś doświadczenia z tym? ostatni raz jak leciałem EK to w cenie były jeszcze wszystkie luksusy z wcześniejszym wyborem miejsc włącznie :P
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 03 Kwi 2017 08:18 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
zdecydowana większość osób w ekonomicznej kupiła bilety bez możliwości wcześniejszego wyboru miejsc, więc nie masz się co martwić. Zresztą, jeśli wszyscy są na jednej rezerwacji, to system będzie chciał i tak Was usadzić jak najbliżej siebie, zwłaszcza z dzieckiem jako paxem
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 03 Kwi 2017 09:49 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6218
Loty: 474
Kilometry: 1 003 128
Z dzieckiem i na jednej rezerwacji to nawet nie musisz sie odprawiac ani nic wybierac, przyjdz na lotnisko 3 godziny lrzed odlotem i tyle
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 24 Sie 2018 15:34 

Rejestracja: 09 Lis 2014
Posty: 3
Witam nie wiem czy to odpowiedni dział w razie czego proszę przenieść.
W klasie ekonomicznej FlyEmirates wybór miejsca jest możliwy przy odprawie, która zaczyna się 48 godzin wcześniej. Czy wówczas sam mogę te miejsca wybrać czy linia przydziela je losowo? Razem z dziewczyną chcielibyśmy siedzieć razem i nie wiem czy warto kupić miejsca koło siebie wcześniej czy czekać do odprawy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Oprawa z wizą
#37 PostWysłany: 24 Sie 2018 19:21 

Rejestracja: 07 Kwi 2018
Posty: 6
Loty: 4
Kilometry: 5 133
Cześć

jako, że nie miałam wcześniej okazji podróżować poza Europę, mam zagwozdkę z najbliższym lotem
a więc lecę Lufthansą z przesiadką i chciałabym odprawić się z domu, ale nie jestem pewna czy muszę uzupełniać dane wizowe w zakładce gdzie mam rezerwację. Co przeszukałam internet to wszyscy piszą o wizie do USA, czyli nie mój przypadek (Rosja)
czy zatem gdzieś się podaje informacje o wizie przy odprawie?
mam stresa, że utknę gdzieś u Niemców na lotnisku i mnie dalej nie puszczą bo czegoś nie uzupełniłam :P

i jeszcze drugie pytanie :) Bo w sumie to będzie moja pierwsza odprawa online i czy każdą osobę się osobno odprawia czy można razem? bilety są na jednej rezerwacji
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Oprawa z wizą
#38 PostWysłany: 24 Sie 2018 19:46 

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 3225
srebrny
Jeśli system pozwoli na odprawę bez podania danych wizowych to nie musisz ich wypełniać.
W takim przypadku zapewne nie będzie można wydrukować kart pokładowych, tylko zrobi to agent check-in na lotnisku.
Możesz też w ogóle nie odprawiać się online, wtedy wszystkim zajmie się agent w check-in.

Możesz odprawić się w kilka osób - jeśli jesteście na jednej rezerwacji to wystarczy przy odprawie zaznaczyć wszystkich pasażerów.
Jeśli są to oddzielne rezerwacje - to po wejściu w swoją odprawę kliknij na "dodaj pasażera" i wpisz numer rezerwacji i nazwisko drugiego pasażera.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 24 Sie 2018 21:04 

Rejestracja: 06 Sie 2014
Posty: 370
Loty: 115
Kilometry: 240 990
niebieski
Jesli oba bilety sa na jednej rezerwacji to nie stresuj miejsca powinny byc obok siebie. Ew mozesz podejrzec na stronie lub w aplikacji na te 48 godz przed.
_________________
zapraszam serdecznie :-) na nasz ig: Podróżnicy z Kórnika :-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Oprawa z wizą
#40 PostWysłany: 24 Sie 2018 22:07 

Rejestracja: 07 Kwi 2018
Posty: 6
Loty: 4
Kilometry: 5 133
SPLDER napisał(a):
Jeśli system pozwoli na odprawę bez podania danych wizowych to nie musisz ich wypełniać.
W takim przypadku zapewne nie będzie można wydrukować kart pokładowych, tylko zrobi to agent check-in na lotnisku.
Możesz też w ogóle nie odprawiać się online, wtedy wszystkim zajmie się agent w check-in.

Możesz odprawić się w kilka osób - jeśli jesteście na jednej rezerwacji to wystarczy przy odprawie zaznaczyć wszystkich pasażerów.
Jeśli są to oddzielne rezerwacje - to po wejściu w swoją odprawę kliknij na "dodaj pasażera" i wpisz numer rezerwacji i nazwisko drugiego pasażera.



Chciałabym właśnie sama spróbować, zwłaszcza że wtedy są lepsze miejsca wyboru :)
dzięki bardzo za pomoc :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 42 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group