Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 29 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 12 Lut 2015 23:37 

niebieski
Też lecieliśmy z Pragi.Niestety po zakupie i płatności kartą kredytową BZ WBK World MasterCard nie dość ,że przeliczono mi korony po dość mało korzystnym kursie to jeszcze doszła do tego opłata za przewalutowanie!Obraziłem się wtedy na swój bank (mam tam ROR) i zrezygnowałem z karty BZ WBK .Od tego czasu korzystam z karty Wizz-Raifeisen Polbank i na razie żadnych problemów.Kurs dobry ,opłaty za przewalutowanie brak.
Przy wylocie z Warszawy cena jest w złotych i żadnych dodatkowych opłat.
 Relacje PM off  

#22 PostWysłany: 13 Lut 2015 00:08 
Awatar użytkownika

niebieski
I, jak to z pośrednikami bywa, dopóki nie ma problemów, to każdy jest OK. A jak się zaczną schody to i najlepszy może zjeść dużo nerwów.<br/>

To prawda, ale przyznasz ze czasami warto podjac to ryzyko ;)
 Relacje PM off  

#23 PostWysłany: 13 Lut 2015 06:44 
Awatar użytkownika

niebieski
Czasami tak. Jest nawet takie powiedzenie: "No risk, no savings".
 Relacje PM off  

#24 PostWysłany: 13 Lut 2015 09:48 
Awatar użytkownika

Loty: 63
Kilometry: 173 046
WaldekK
Dzięki za informacje !

W takim razie chyba zdecyduje się na to flipo. Jest mi znane i jeżeli oni biorą w złotówkach to myślę że warto. Teraz pozostaje chwile poczekać na jakieś korzystniejsze ceny...Nic Emirates nie zapowiedział na najbliższy okres??

#25 PostWysłany: 02 Wrz 2017 07:36 

Witam.
Zamierzam kupić bilet w Emirates z Brisbane (Australia) do Warszawy lub Berlina.
Obecnie mieszkam w Australii, mam tu konto w banku Commonwealth i kartę debetową MasterCard.
Zastanawiam się czy bez problemu uda mi się zapłacić tą kartą za bilet? Ma ktoś może jakieś doświadczenia przy płatności kartami debetowymi w Emirates? Mam co prawda polską kartę kredytową, którą płaciłem za bilet w pierwszą stronę. Tyle tylko, że robiłem to z Polski i nie miałem żadnych dodatkowych opłat. Tu obawiam się, że płacąc z Australii zostanie i tak mi wszystko przewalutowanie do AUD i poniosę dodatkowe nie małe koszta. Wolałbym też zapłacić pieniędzmi z tutejszej karty.
 Relacje PM off  

#26 PostWysłany: 02 Wrz 2017 16:20 

złoty
Jeśli karta umożliwia płatności internetowe to zapłacisz bez problemu. Zapytaj w swoim banku.
Adam88x lubi ten post.
Adam88x uważa post za pomocny.

#27 PostWysłany: 02 Wrz 2017 22:52 

niebieski
Płatność kartą debetową na stronie emirates to nie problem.
A odnośnie ceny to napewno będzie korzystniej w walucie niż polską kredytówką z przewalutowaniem.
 Relacje PM off
Adam88x lubi ten post.
Adam88x uważa post za pomocny.

#28 PostWysłany: 04 Wrz 2017 15:16 

mucha, bbartekk2, dziękuję za odpowiedzi :)
 Relacje PM off  

#29 PostWysłany: 04 Wrz 2017 18:08 

Potwierdzam, płatność karta debetową (w moim przypadku karta AU) udała się bezproblemowo. Dodam tylko, że przy płatności karta kredytową lub paypal, western, pobierane jest 1,5% wartości biletu. Przy karcie debetowej nie ma takiej opłaty.
Pozdrawiam
 Relacje PM off  

[ 29 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 8 gości