Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 531 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 23, 24, 25, 26, 27
Autor Wiadomość
#521 PostWysłany: 17 Cze 2022 14:40 
Awatar użytkownika

srebrny
@malawita to sprawdziłam i niestety muszę zostać przy tym co mam kupione pierwotnie, zrobiłam tak durny błąd przy rezerwacji, że aż mnie wszystko boli na myśl i teraz muszę wziąć to na klatę ;-)
Jednak liczę na 'cud', że coś emirates zamiesza z siatką i sami wyjdą z opcją zmiany :D stąd taka filozoficzna rozkmina

#522 PostWysłany: 17 Cze 2022 15:05 

niebieski
@Akna

A ile czasu minęło od zakupu biletu ?

#523 PostWysłany: 17 Cze 2022 15:08 
Awatar użytkownika

srebrny
@malawita, kupowałam niestety przez pośrednika, próbowałam to odkręcić przed upływem 24 godzin, niestety jak mi powiedzieli, ze dopłata wyniesie około 1000 zł, to się pogodziłam ze swoim losem

#524 PostWysłany: 17 Cze 2022 15:15 

niebieski
@Akna

Kolejna bolesna nauczka, aby nie kupować przez OTA, a tak to była szansa, aby to odkręcić.

#525 PostWysłany: 17 Cze 2022 15:31 
Awatar użytkownika

srebrny
@malawita nauczka dla mojego ADHD, że jeszcze bardziej muszę wszystko 5 razy sprawdzać.

#526 PostWysłany: 17 Cze 2022 16:22 

niebieski
Ja też nieraz się pomyliłam. :D

#527 PostWysłany: 28 Lip 2022 12:18 
Awatar użytkownika

Loty: 327
Kilometry: 1 039 940
niebieski
Hej,

czy na horyzoncie jest jakiś kupon rabatowy na loty Emirates? Potrzebuje kupić lot w konkretnych datach i tylko Emirates godzinowo mi pasuje, tylko cena spora. Jak się nie uda to przeżyję, ale jeśli ktoś ma kod i się chętnie podzieli to odwdzięczę się % z tamtejszego regionu świata do którego się wybieram :)

M.

#528 PostWysłany: 28 Lip 2022 12:27 

niebieski
STUDENT

niby tylko dla studentow ale nie widze regulaminu na stronie ze tylko
 Relacje PM off  

#529 PostWysłany: 28 Lip 2022 12:43 
Awatar użytkownika

niebieski
Dzięki, ale ten u mnie chyba nie przejdzie, bo lecę z synem 3 lat :D

P.S. Powiecie mi jeszcze jak wymusić opcję utrzymania ceny? NIe pokazuje mi się, a chciałbym zrobić hold przez stronę...

#530 PostWysłany: 29 Lip 2022 09:19 

niebieski
@ledakar

Emirates i rabatowe ceny to dwie sprzeczności. :D

ledakar napisał(a):

Powiecie mi jeszcze jak wymusić opcję utrzymania ceny? NIe pokazuje mi się, a chciałbym zrobić hold przez stronę...

Log in to Manage a booking(opens in the same window) with your last name and booking reference. Then click 'Pay now' to confirm and pay for your booking. You can choose to hold your fare when you get to the payment page on emirates.com. You will see your reservation fee, which you'll need to authorise on your card.

https://www.emirates.com/pk/english/boo ... our%20card.

#531 PostWysłany: 30 Lip 2022 16:04 
Awatar użytkownika

niebieski
@malawita Hołd Farę działa jednak tylko w przypadku czystego Emirates, jak na bilecie masz PLL LOT czy też Air Seychelles - tak jak ja mam, to już ta opcja nie jest dostępna :)

[ 531 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 23, 24, 25, 26, 27

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 1 gość