Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 212 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 27 Wrz 2016 20:22 

Rejestracja: 07 Wrz 2016
Posty: 26
Wiem ze przesada ale na innych stronach jest cisza,a tak to już mamy wszystko polapane i tylko odliczamy???
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Boże Ciało w Egipcie: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2105 PLN. Wyloty z 3 miast Boże Ciało w Egipcie: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2105 PLN. Wyloty z 3 miast
Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu
#42 PostWysłany: 29 Wrz 2016 10:24 

Rejestracja: 13 Cze 2013
Posty: 154
Loty: 107
Kilometry: 135 181
Lecę na mecz z kumplem trasą Katowice - Malmo, Malmo - Bukareszt. Samolot ląduje planowo o 18.05. Chcemy wziąć z lotniska taxi pod stadion i szukamy kolejnych dwóch osób, żeby zmniejszyć koszty, choć ku prawdzie nie są one duże. Jeśli ktoś leci tą trasą i chce dołączyć proszę o kontakt. Powrót rankiem do Dortmundu i noc na lotnisku. Autobusy z centrum Bukaresztu jeżdżą całą noc, więc nie będzie problemu z dojazdem
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 29 Wrz 2016 22:08 

Rejestracja: 18 Maj 2016
Posty: 466
niebieski
https://www.pzpn.pl/federacja/aktualnos ... ukareszcie
Góra
 Profil Relacje PM off
wojtekf93 lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#44 PostWysłany: 30 Wrz 2016 14:02 

Rejestracja: 10 Kwi 2015
Posty: 204
Cześć,
Gdyby ktoś z północnej Polski miał w planach transport kołowy na kilka/kilkanaście osób, to bardzo chętnie z grupą 3-4 osób bym się podłączył (Gdańsk/Bydgoszcz)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 02 Paź 2016 10:15 

Rejestracja: 21 Lip 2015
Posty: 206
Zamierzam polowac na bilet, a dopiero niedawno wyrobilem KK i mam pytanie: przy kupnie podaje sie 16-cyfrowy numer na karcie czy jakis inny i mam zaczac juz przekopywac wnioski, maile, profile, swistki, pdfy i male druczki w jego poszukiwaniu?

EDIT: Chyba znalazlem, pewnie chodzi o nr w profilu na ŁNP --> Twoje Karty Kibica, potwierdzi ktos?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 02 Paź 2016 10:29 

@‌R_W‌, tak, to ten długi i dziwny numer
Góra
 PM off
R_W uważa post za pomocny.
 
      
#47 PostWysłany: 02 Paź 2016 10:46 

Rejestracja: 21 Lip 2015
Posty: 206
Jesli ktos ma KK, a sam na pewno sie nie wybiera (i nikt z jego otoczenia) to prosze uprzejmie o kontakt na priv.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 02 Paź 2016 11:04 

wyrobienie karty kibica jest bezpłatne i stosunkowo proste, myślę, że i bez karty w puli dla wszystkich da się kupić (zakup biletu na kogoś tj. właściciela karty kibica to zawsze jednak potencjalne kłopoty)
Góra
 PM off  
      
#49 PostWysłany: 02 Paź 2016 12:33 

Rejestracja: 08 Paź 2013
Posty: 85
Ile jest przewidzianych biletów dla kibiców z Polski?

Dla spragnionych wielkiej piłki! Dzień po meczu w Bukareszcie gra miejscowy, drugoligowy Juventus :)
Góra
 Profil Relacje PM off
R_W lubi ten post.
 
      
#50 PostWysłany: 02 Paź 2016 12:59 

Rejestracja: 21 Lip 2015
Posty: 206
Anonymous napisał(a):
wyrobienie karty kibica jest bezpłatne i stosunkowo proste, myślę, że i bez karty w puli dla wszystkich da się kupić (zakup biletu na kogoś tj. właściciela karty kibica to zawsze jednak potencjalne kłopoty)

W ciagu kilkunastu godzin jednak nie zdaze tego zrobic ;)
A czy proste? Hmm, byloby gdyby sprowadzalo sie to do wejscia na strone pzpn (lub nawet te dedykowana łnp), wypelnienia formularza danych i dokonania platnosci. A tak to mamy przy tym nowe konto bankowe, jakies identyfikatory, piny, loginy, zdjecie w takiej a nie innej rozdzielczosci, ilestam sie przez to wszystko czeka na karte, po ktora do niedawna nawet trzeba bylo sie fatygowac do placowki, a wymagania co do konta, z ktorego robisz przelew to juz w ogole mistrzostwo swiata. Proste to to jest moze jak na standardy w Poludniowym Kongo :)
Dla porownania wyrobienie membershipa na kadre Anglii zajelo mi kilka minut, a calosc sprowadza sie do profilu na stronie FA. Zeby bylo smieszniej jeszcze nie mialem okazji go wykorzystac, a teraz Eng-Sco jak na zlosc pokrywa sie z Rum-Pol.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 02 Paź 2016 13:26 

Można narzekać, można pisać NIE bo NIE dla karty kibica, tylko albo przystajecie na warunki dystrybucji biletu/ów lub godzicie się z ewentualnym nie kupieniem biletów
Potem mamy co w temacie o meczu z Danią, wszystko mam, tylko nie bilety na mecz (a i w tej opcji dostępnej dla wszystkich może poza ostatnim meczem wyjazdowym z Niemcami da się kupić - mam dostęp do 2 kart kibica, sam nie jadę, przy czym w dniach 3-9.10.2016r. uważam, że spokojnie kartę kibica da się skutecznie wyrobić)
Góra
 PM off  
      
#52 PostWysłany: 02 Paź 2016 13:49 

Rejestracja: 21 Lip 2015
Posty: 206
Ale karta przydalaby sie 3go. Od 9go jest sprzedaz dla wszystkich, wiec wtedy juz jest nieprzydatna.
A narzekac mozna, zgadza sie. Czasem nawet na cos, z czego i tak sie korzysta. Dla Ciebie faktycznie pewnie jest korzystnie tak jak jest, ale obiektywnie patrzac fakt jest taki, ze wyrabianie KK jest mega upierdliwe (dla kogos za granica jeszcze bardziej) i lepszy bylby system na wzor innych krajow, czyli prosta rejestracja i dzialanie + nagradzanie aktywnosci i obecnosci na meczach a nie samego faktu posiadania KK, czyli duzo bardziej uczciwie. I pisze to jako ktos, kto wcale nie bylby wtedy na czele kolejki, bo nie bywam na kadrze u siebie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#53 PostWysłany: 02 Paź 2016 13:53 

Od 3.10 nie wiem której godziny DO 8.10 zapewne do 23:59 będzie sprzedaż po wcześniejszym podaniu nr karty kibica
Od 9.10 nie wiem której godziny będzie sprzedaż dla wszystkich bez podaniu nr karty kibica, jedynie imię i nazwisko i każdorazowo nr. pesel osoby
Góra
 PM off  
      
#54 PostWysłany: 02 Paź 2016 13:54 

Rejestracja: 08 Paź 2013
Posty: 85
Niektórzy wolą pogodzić się z ewentualnym nie kupieniem biletów, zwłaszcza jeżeli chodzi o mecze wyjazdowe. W Rumuni, Czarnogórze czy Armenii większość kibiców z Polski to będą ludzie bez PZPN-owskich kart kibica, a i tak wejdą na mecz :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#55 PostWysłany: 02 Paź 2016 13:57 

1. wielu kibiców tych co często jeździ na mecze woli jednak siedzieć w polskich sektorach
2. nie wiem jak tam w Rumunii z frekwencją na meczach reprezentacji, ale widać wiesz skoro piszesz to jako pewnik
Góra
 PM off  
      
#56 PostWysłany: 02 Paź 2016 14:01 

Rejestracja: 21 Lip 2015
Posty: 206
Masz racje, chociaz zakladasz, ze pula nie zostanie przez te pare dni wykorzystana (i zycze Ci i sobie, obys mial racje ;) ) a do tego proces weryfikacji przejdzie bezproblemowo - tu bedzie ciezko, jak wyrabialem swoja to Alior mnie mocno wk... zirytowal bo niektore rzeczy nie byly jasno objasnione przy wypelnianiu i weryfikacja nie przeszla. Wiadomosc przyszla po kilku dniach i dopiero wtedy musialem powtarzac caly proces.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#57 PostWysłany: 03 Paź 2016 14:48 

Rejestracja: 03 Paź 2016
Posty: 1
Witam
W 9 osób chcemy pojechać/polecieć na ten meczyk z Łodzi powiedzcie mi jakie są jeszcze opcje żeby tanio się tam dostać ?
Policzyliśmy że wynajem i koszt benzyny busa 9 osób to jakieś 200zł na głowę czy jest jeszcze szansa na jakieś tanie linie lotnicze ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#58 PostWysłany: 03 Paź 2016 14:54 

Rejestracja: 09 Gru 2012
Posty: 538
Loty: 189
Kilometry: 213 328
niebieski
sprawdź ryanair lub wizzair.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#59 PostWysłany: 03 Paź 2016 16:01 

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 470
Loty: 121
Kilometry: 219 081
niebieski
A jak jest z wysyłką biletów za granicę w KUP BILET?

-- 03 Paź 2016 16:01 --

A jak jest z wysyłką biletów za granicę w KUP BILET?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#60 PostWysłany: 03 Paź 2016 16:04 

Rejestracja: 21 Lip 2015
Posty: 206
Na mecz w Dublinie wysylali mi do UK i bezproblemowo poszlo, tylko oczywiscie drozej (wtedy cos ponad 60 zl)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 212 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group