Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 317 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 16  Następna
Autor Wiadomość
#181 PostWysłany: 09 Sie 2017 21:34 

Ja dziś dostałem sms z potwierdzeniem zamówienia.
Góra
 PM off  
      
Relaks na Cyprze za 963 PLN. Loty do Pafos z Katowici 5 nocy w apartamencie Relaks na Cyprze za 963 PLN. Loty do Pafos z Katowici 5 nocy w apartamencie
Tanie loty do Singapuru z Warszawy od 2297 PLN Tanie loty do Singapuru z Warszawy od 2297 PLN
#182 PostWysłany: 09 Sie 2017 21:38 

Rejestracja: 21 Maj 2012
Posty: 270
niebieski
Don_Bartoss a mozesz sprawdzic jak wyglada twoje zwowienia na Laczy nas Pilka?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#183 PostWysłany: 09 Sie 2017 21:41 

Jest widoczne jako opłacone.
Góra
 PM off  
      
#184 PostWysłany: 09 Sie 2017 21:53 

Rejestracja: 21 Maj 2012
Posty: 270
niebieski
kurde dziwna ta sytuacja. jest mozliwosc sie z nimi jakos telefonicznie skontaktowac czy tylko poprzez formularz na stronie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#185 PostWysłany: 09 Sie 2017 22:21 

Rejestracja: 27 Maj 2012
Posty: 260
niebieski
Justin Credible napisał(a):
Don_Bartoss a mozesz sprawdzic jak wyglada twoje zwowienia na Laczy nas Pilka?

u mnie też jako opłacone figuruje. Przyszedł też sms popołudniu z potwierdzeniem adresu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#186 PostWysłany: 09 Sie 2017 22:28 

Rejestracja: 21 Maj 2012
Posty: 270
niebieski
Dziwna sprawa. Po 20 minutach sie zalogowalem ponownie i zamowienie jest widoczne jako oplacone. ale smsa nie bylo.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#187 PostWysłany: 09 Sie 2017 22:45 

Rejestracja: 16 Gru 2013
Posty: 126
Loty: 37
Kilometry: 58 451
Ktoś wie jaką firmą kurierską wysyłają bilety?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#188 PostWysłany: 09 Sie 2017 23:43 

Rejestracja: 09 Sie 2017
Posty: 1
A Ja widzę to tak
Bilety pojawiły się około 23:55. Od niechcenia odświeżyłem stronę. Miałem 3 szt w koszyku (tyle potrzebowałem) ale pomyliłem się w nazwisku kumpla i chciałem to poprawić (kretyn zemnie bo danych na bilecie nie będzie no ale w nerwach...) Nie było opcji wstecz więc zrobiłem wstecz przeglądarką. I wszystko na nowo... ale wtedy już mogłem kupić tylko 2 szt. Przed 00:00 już biletów nie było, wnioskuje to tym że e miala potwierdzającego dostałem 00:01, w momencie wpisywania danych telefonicznie rozmawiałem ze znajomym i u niego była już opcja max 3 i piękne zdanie które już dobrze znacie "Zbyt duża liczba wybranych biletów".
Też mam wykupiony hotel 31-3 i przelot. I szczerze napisze że jestem szczęśliwy!!! 3 bilet zapewne zakupiony będzie pod stadionem.
To że strona wystartowała za wcześnie to nie przypadek! Przecież robi to normalny człowiek, którego ludzie znają i wiedzą gdzie pracuje. Fizycznie biletów im dać nie może ale powiedzieć o której uruchomi już tak. To po 1.
Po 2. 1800-1900 biletów powiadacie? Myślę że tysiak z tego lekko był rozdany po związkach itp. Dla nas 700 max zostało. Gdyby mogli to by pół stadionu rozdali no ale jest tylko loża VIP czyli kilkanaście miejsc no i sektor gości.
Pamiętajmy że dziś na biletach można dużo zarobić. Taki mecz jak ten w normalnym kraju blisko Polski z teoretycznie najlepszym przeciwnikiem w grupie gdzie mecz będzie ważył dużo o dalszych losach to super wyjazd.
Będzie to mój 11 mecz Reprezentacji na żywo, 3 wyjazdowy. Ktoś powie dużo, ktoś powie "leszczu" nie bądź śmieszny.
Finalnie napiszę tyle że bardzo mocno irytuje mnie to że teraz gdy mamy wspaniałe wyniki każdy "Wiesiu" i "Wiesia" chce się lansować że był na meczu. Irytuje - ale to rozumiem to normalne. Ale boli mnie mocno że osoba (i nie piszę tu o sobie) która ma w swoim dorobku np 50 meczy nie ma pierwszeństwa zakupu biletu. A "Wiesiu" że ma znajomości czy kasę czy Bóg wie co jeszcze jedzie naje... na mecz i wszystko gra. I nie wymieni Ci 5 zawodników z głównego składu. Zapewne czytają to teraz tacy janusze ale coż. Wierzę głęboko że ktoś to mocno opisze i nagłośni sprawę. Zbysiu i PZPN żyją z nas. W tym wypadku to KIBIC powinien być najważniejszy. I szacunek dla niego. Mógłbym pisać i pisać ale szkoda słów....
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#189 PostWysłany: 09 Sie 2017 23:50 

Rejestracja: 27 Sty 2015
Posty: 49
Ja jestem jedną z osób która była na 50 meczach reprezentacji i jestem naprawdę zły że nie udało mi się kupić biletów, podobna sytuacja była na mecz wyjazdowy w Niemczech.
Kiedyś słyszałem że w UK wygląda to tak że za każdy zakupiony bilet dostajesz punkty, najwięcej punktów dostajesz za mecz towarzyski wyjazdowy. Zbierając punkty zdobywasz status kibica, dzięki odpowiedniemu statusowi masz możliwość zakupu biletu z wyprzedzeniem.

Szczerze to PZPN ma nas w głęboko w poważaniu :), bilety są sprzedane .... nieważne kto kupił.... czy Janusz czy Grażyna a może i jakiś konik :) - hajs się zgadza


Ostatnio edytowany przez KenyBDG, 10 Sie 2017 14:17, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#190 PostWysłany: 10 Sie 2017 00:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Maj 2012
Posty: 793
Loty: 146
Kilometry: 246 015
niebieski
Też jestem na każdym wyjeździe i się nie udało teraz... Więc jeśli ktoś miałby 1 bilet wolny to chętnie odkupię, a balety w Danii zagwarantuje ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#191 PostWysłany: 10 Sie 2017 01:52 

Rejestracja: 27 Cze 2013
Posty: 204
niebieski
Zrobiła się dziwna moda na Reprezentacje. No bo jak to teraz nie widzieć Lewandowskiego!? Czym się ludzie w pracy pochwalą? Czasem tęsknię za dawnymi latami. Ciekawi mnie tylko gdzie byli ci wszyscy ludzie jakies 5-10 lat temu jak w rankingu Fifa wyprzedzały nas Fidżi, Wyspy Wielkanocne i Dzieci z Bullerbyn.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#192 PostWysłany: 10 Sie 2017 07:59 

Rejestracja: 15 Gru 2015
Posty: 37
Dziwna moda? Od zawsze frekwencja idzie w parze z wynikami, tak jest na całym świecie. Jestem z Gdańska i tutaj na Lechii widać to jak na dłoni. Nie muszę nawet znać wyników czy miejsca w tabeli - wystarczy, że spojrzę na stadion i puste lub pełne trybuny. Dzisiaj jest 25 tys ludzi, a po porażce z Termalicą za tydzień już 8 tys. Taki mamy klimat.
Szczególnie teraz, kiedy mamy gwiazdę światowego formatu, plus kilku podstawowych zawodników dobrych zachodnich klubów. Można się irytować, ale piłka nożna nie jest zarezerwowana wyłącznie dla elitarnych kibiców (ale system angielski rzeczywiście jest najlepszy). Można to rozwiązać na różne sposoby, tylko trzeba chcieć, a w PZPN-ie jeszcze dłuuuuugo beton nie puści. Byłem na 22 meczach reprezentacji, a jeżdżę dopiero od 7 lat i kiedy Lewy przestanie strzelać a Pazdan bronić, znowu wrócą piękne czasy Smolarka i Krzynówka, kiedy bilety można było dostać tydzień przed meczem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#193 PostWysłany: 10 Sie 2017 10:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Paź 2012
Posty: 203
Loty: 117
Kilometry: 110 182
niebieski
czyli po biletach już 'pozamiatane'? zostaje viago , bo i na duńskiej federacji widzę, że już brak
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#194 PostWysłany: 10 Sie 2017 11:27 

Rejestracja: 10 Kwi 2015
Posty: 211
Myślę, że niemożliwe jest znalezienie systemu dystrybucji, który zadowoli wszystkich.
Sprzedaż karnetów na całe eliminacje też byłaby dla wielu kontrowersyjna. Zbieranie punktów to czasami błędne koło - nie mając punktów masz trudności by je zdobyć i koło się zamyka.
Przede wszystkim - póki nie powstanie jedno, niezależne stowarzyszenie kibiców reprezentacji, to ciężko będzie dyskutować z PZPN. Potrzeba jednego, silnego "ramienia" w dyskusjach nad dystrybucją. Bo tak naprawdę z kim teraz związek ma rozmawiać o zażaleniach? Odpowiadać anonimom w komentarzach?
Moim zdaniem nie można winić ludzi, że chcą jeździć za kadrą - parę lat temu oddałbym wiele, żeby nasz futbol miał takie problemy jak zbyt duże zainteresowanie. EURO 2016 to był mój pierwszy wyjazd za reprezentacją, więc pewnie dla wielu jestem tym opisywanem Januszem, co jeździ tylko dlatego, że gra Lewandowski ;)


Ostatnio edytowany przez Abcn, 10 Sie 2017 20:28, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#195 PostWysłany: 10 Sie 2017 11:40 

Moim zdaniem zbieranie punktów ma sens, o ile mecze typu wyjazd do Danii albo wyjazd do Niemiec nie będą tak samo "wycenianie" jak wyjazd do Kazachstanu albo Armenii, nie mówiąc już o imprezach na innych kontynentach.
Inna sprawa, że wystarczą jedne przegrane eliminacje by PZPN musiał stadiony dopychać przedszkolakami i domami dziecka.
Góra
 PM off  
      
#196 PostWysłany: 10 Sie 2017 11:44 

Rejestracja: 10 Kwi 2015
Posty: 211
Żeby nie było offtopu:

OGŁOSZENIE (jeśli niezgodne z regulaminem, to bardzo proszę o usunięcie postu):
Mam łącznie 5 biletów na sprzedaż na trasie Berlin - Kopenhaga na Flixbus dnia 31.08.2017
23:20 31.08 Berlin ZOB → 01.09 08:20 Kopenhaga

Bilety sprzedam za 15 euro od sztuki - aktualna cena na stronie to 25 euro.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#197 PostWysłany: 10 Sie 2017 14:06 

Rejestracja: 18 Lut 2012
Posty: 71
Można gdzieś kupić bilety na duńskie sektory?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#198 PostWysłany: 10 Sie 2017 14:10 

@gumis999 na viagogo są dostępne.
Góra
 PM off  
      
#199 PostWysłany: 10 Sie 2017 14:14 

Rejestracja: 16 Gru 2013
Posty: 126
Loty: 37
Kilometry: 58 451
@gumis999
Smyku6 podal linki.
Sprawdzilem sa jeszcze bilety od 800 DKK do 2.250 DKK

Smyku6 napisał(a):
Jak ktoś chce bilet ale jest gotowy zapłacić trochę więcej to jeszcze są bilety na stronie duńskiej federacji:

1. Hospitality-pakken
https://billetsalg.dbu.dk/campaign/redeem-mono?code=vip1dkpol

2. Company Seats / VIP-pladser (uden hospitality)
https://billetsalg.dbu.dk/campaign/redeem-mono?code=vip2dkpol

3. Business Seats (uden hospitality)
https://billetsalg.dbu.dk/campaign/redeem-mono?code=vip3dkpol
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#200 PostWysłany: 10 Sie 2017 14:24 

Rejestracja: 27 Sty 2015
Posty: 49
Anonymous napisał(a):
Moim zdaniem zbieranie punktów ma sens, o ile mecze typu wyjazd do Danii albo wyjazd do Niemiec nie będą tak samo "wycenianie" jak wyjazd do Kazachstanu albo Armenii, nie mówiąc już o imprezach na innych kontynentach.
Inna sprawa, że wystarczą jedne przegrane eliminacje by PZPN musiał stadiony dopychać przedszkolakami i domami dziecka.


W UK wygląda to tak że dostajesz najwięcej punktów za mecz wyjazdowy np z Fiji :) i najlepiej towarzyski :). Z mecz typu Francja - Anglia dostajesz trochę więcej niż za mecz na własnym boisku.
Na dzień dzisiejszy takie rozwiązanie ma sens.


p.s. Mam nadzieje że sytuacja nie powtórzy się w przyszłym miesiącu :), mam kupiony lot do Erywania...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 317 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 16  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group