Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 317 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 16  Następna
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 20 Cze 2017 08:46 

Rejestracja: 02 Lut 2016
Posty: 79
R_W napisał(a):
Wlasnie dzis dotarla do mnie przesylka z Danii, info telefoniczne ;)
Sektor A10.


Też mam bilety na ten sektor :D Drugi rząd od dołu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#62 PostWysłany: 20 Cze 2017 12:17 

Rejestracja: 09 Sty 2013
Posty: 254
niebieski
ja mam trzeci rzad :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#63 PostWysłany: 20 Cze 2017 13:39 

hudyts napisał(a):
Duże jest zainteresowanie tym meczem więc warto zastanowić się nad zakupem wejściówki na sektor gospodarzy a póki co jest w czym wybierać



Tylko że by tobie podobni za np. twoja namową nie otrzymali szansy obejrzenia meczu, bo komunikat jest jasny:

Kod:
UWAGA: Bilety dla duńskich sekcji dla Danii - Polska są zarezerwowane TYLKO dla zwolenników duńskiego zespołu narodowego. Zostaniesz odrzucony na stadionie, jeśli w jakikolwiek sposób okaże się, że jesteś kibicem drużyny gości Spowoduje to nie wpuszczenie na stadion czy wykluczenie ze stadionu w razie konieczności. Polscy poplecznicy mogą kupić bilety na odcinki wyjazdowe z puli PZPN "



A sprzedaż na polskie sektory z puli PZPN jeszcze nie ruszyła i nie jest tych biletów tak znowu mało....
Góra
 PM off  
      
#64 PostWysłany: 20 Cze 2017 20:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Wrz 2014
Posty: 293
Loty: 446
Kilometry: 724 949
A za szalik łączony z okazji tego wydarzenia dostanie pałą w łeb... :P
Mieliście kiedyś na reprezentacji problemy z wejściem na sektory gospodarzy poza naszym krajem? Jest tutaj przynajmniej jeden taki przypadek? Ktoś Was wyrzucił? Jak większość z Was jeżdżę na kadrę od dobrych kilkunastu lat i nie chce mi się wierzyć, że w Europie! w dobie multi-kulti :) taka sytuacja może mieć miejsce.
To jest typowe zabezpieczenia na wypadek jakiś incydentów na stadionie. W razie jakieś awantury w celu zapewnienia bezpieczeństwa będą mogli Was wyprosić ale w tych czasach czy tak naprawdę jest to możliwe żeby Duńczycy rzucili się na kogokolwiek...
Nikogo nie namawiam ale naprawdę jakoś mi trudno w to uwierzyć,że jako kibic Biało-Czerwonych nie będę mógł wejść na sektory gospodarzy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#65 PostWysłany: 20 Cze 2017 20:38 

Pożyjemy zobaczymy...
Co innego masa Polaków zamieszkujących czy pracujących w Danii, nie jest łatwo uwiarygodnić się według ich kryteriów

Do tego jeden z drugim wymądrza się czy gra cwaniaka, a nawet nie czeka na pulę biletów na polskie sektory
Góra
 PM off  
      
#66 PostWysłany: 20 Cze 2017 21:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Wrz 2014
Posty: 293
Loty: 446
Kilometry: 724 949
Wejściówki na kupbilet.pl pojawią się najwcześniej za około miesiąca więc do tego czasu gospodarze mogą je wykupić. Znów się zapewne rozejdą błyskawicznie w ciągu minuty, kwadransa czy godziny więc jest jednak ryzyko. Coraz więcej osób ma karty kibica i coraz więcej osób wykupuje je po prostu na handel... Te bilety to w tej chwili dobry biznes.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#67 PostWysłany: 20 Cze 2017 22:25 

Rejestracja: 31 Lip 2013
Posty: 118
Loty: 155
Kilometry: 329 354
Jakie Macie Miejsca w A10?
jestem przed zakupem dwóch biletów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#68 PostWysłany: 22 Cze 2017 18:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Paź 2012
Posty: 196
niebieski
hudyts napisał(a):
Mieliście kiedyś na reprezentacji problemy z wejściem na sektory gospodarzy poza naszym krajem? Jest tutaj przynajmniej jeden taki przypadek? Ktoś Was wyrzucił?

Ja również będąc na kilku meczach w tym na dwóch mając bilet na sektory gospodarzy nie spotkałem się z takim przypadkiem, a przed meczem Szkocja-Polska też straszono że nie wpuszczą, jak było wszyscy widzieli. Na meczu towarzyskim Estonia-Polska w Tallinie zamiast na trybuny gospodarzy skierowali nas na sektor gości bo i tak był wypełniony tylko w 1/4. To są tylko moje doświadczenia w tym temacie, każdy zrobi jak uważa.

A tak na marginesie z wyrobieniem tej karty też jak widać są problemy.

PRZERWA KONSERWACYJNA
Zamawianie Karty Kibica jest chwilowo niedostępne ze względu na trwające prace serwisowe.

Najmocniej przepraszamy za utrudnienia.

Z wyrazami szacunku,
Zespół Łączy Nas Piłka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#69 PostWysłany: 23 Cze 2017 16:33 

Rejestracja: 31 Lip 2013
Posty: 118
Loty: 155
Kilometry: 329 354
Bilety Kupione na sektor A2 , płacone duńska karta. bilety do druku pokazały się automatycznie po płatności na profilu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#70 PostWysłany: 23 Cze 2017 17:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Maj 2012
Posty: 793
Loty: 146
Kilometry: 246 015
niebieski
Jaki macie problem w wyrobieniu karty kibica i po prostu kupna biletów jak zostaną wrzucone na stronę kupbilet ? Na pewno w minutę nie sprzedadzą się...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#71 PostWysłany: 24 Cze 2017 19:03 

Rejestracja: 04 Paź 2016
Posty: 104
Zbanowany
@wojtekf93 Ja tam kartę mam i problemów nie mam. Nie kumam tych co kupują na duńskie sektory. Dla mnie to Janusze. Ale karty obecnie nie da się wyrobić. Cały system leży i kwiczy.
Góra
 Profil Relacje PM off
wojtekf93 lubi ten post.
 
      
#72 PostWysłany: 24 Cze 2017 22:36 

Rejestracja: 24 Cze 2017
Posty: 1
Bus załatwiony,hostel wynajęty tylko na razie biletów brak.Pisałem do PZPN-u ale nie dostałem odpowiedzi.Ile biletów dostaje federacja na mecz wyjazdowy 5% czy 10% pojemności stadionu?Mam nadzieje że nie będzie wałków z biletami i nie rozejdą się w godzinę!A tak przy okazji ma ktoś może wynajęty nocleg w dzielnicy Nørrebro?Można by było się wspólnie spyknąć i zrobić przemarsz polskich kibiców chyba że jest już jakieś miejsce gdzie zbierają się Polscy kibice o którym nie wiem?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#73 PostWysłany: 24 Cze 2017 23:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Maj 2012
Posty: 793
Loty: 146
Kilometry: 246 015
niebieski
30.08 z Katowic do Malmo W6 za 39 zł ;) Powrót wedle uznania.

@chris0o

Cytuj:
Przecież prawdziwi kibole uważają, że na reprę chodzą już tylko "pikole" i "Janusze"


Na mecze u siebie. Na wyjazdy ekipy normalnie jeżdżą.


Ostatnio edytowany przez wojtekf93 25 Cze 2017 11:04, edytowano w sumie 2 razy
Góra
 Profil Relacje PM off
sidiks lubi ten post.
 
      
#74 PostWysłany: 25 Cze 2017 03:47 

Rejestracja: 04 Paź 2016
Posty: 104
Zbanowany
chrapek83 napisał(a):
Bus załatwiony,hostel wynajęty tylko na razie biletów brak.Pisałem do PZPN-u ale nie dostałem odpowiedzi.Ile biletów dostaje federacja na mecz wyjazdowy 5% czy 10% pojemności stadionu?Mam nadzieje że nie będzie wałków z biletami i nie rozejdą się w godzinę!A tak przy okazji ma ktoś może wynajęty nocleg w dzielnicy Nørrebro?Można by było się wspólnie spyknąć i zrobić przemarsz polskich kibiców chyba że jest już jakieś miejsce gdzie zbierają się Polscy kibice o którym nie wiem?

Do papieża trzeba było jeszcze napisać. Skąd się biorą takie nieogary? Przecież to rozgrywki FIFY, dlaczego do nich nie napisałeś? A teraz skup się i pomyśl czy w przepisach o minimalnej liczbie biletów dla gości może być wpisane 10%? No skup się. Nasz narodowy ma np 58000 na mecze eliminacyjne. Wembley 90000 a Parken 38000. Jak myślisz? No wysil tą mózgownicę. Czy 4 września będziemy musieli oddać Kazachom 5800 biletów? Dajesz radę? Tylko nie pytaj PZPN-u w jakim kolorze koszulek zagramy. Sam dojdź do tego. Przestaje się dziwić, że już kart nie wyrabiają w PZPNie. Jakbym dziennie dostawał setki takich pytań to też bym to olał.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#75 PostWysłany: 25 Cze 2017 10:42 

Rejestracja: 09 Mar 2012
Posty: 995
niebieski
Tomy's przestań robić z siebie takiego "ogara", "kibola" i nie wiadomo kogo jeszcze. Nie masz ochoty odpowiadać na takie pytania, to nie odpowiadaj, a jak już musisz to wyłącz ten swój "prześmiewczy" ton, bo jest to co najmniej słabe. Przecież prawdziwi kibole uważają, że na reprę chodzą już tylko "pikole" i "Janusze", więc co Ty w tym wątku robisz ;) ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#76 PostWysłany: 25 Cze 2017 11:18 

Rejestracja: 02 Sty 2013
Posty: 2049
Loty: 4
Kilometry: 17 154
srebrny
@Tomy's to pewnie w ekipie z torebeczką lata , więc daj mu spokój ;) .A na poważnie to ma rację! Ludzie to wymyslają takie pytania i problemy , że strach się bać.Kupisz bilet to pojedziesz , nie kupisz , a chcesz zobaczyć -kupisz pod stadionem. Proste.
Góra
 Profil Relacje PM off
Tomy's lubi ten post.
 
      
#77 PostWysłany: 25 Cze 2017 18:01 

Rejestracja: 04 Paź 2016
Posty: 104
Zbanowany
chris0o napisał(a):
Tomy's przestań robić z siebie takiego "ogara", "kibola" i nie wiadomo kogo jeszcze. Nie masz ochoty odpowiadać na takie pytania, to nie odpowiadaj, a jak już musisz to wyłącz ten swój "prześmiewczy" ton, bo jest to co najmniej słabe. Przecież prawdziwi kibole uważają, że na reprę chodzą już tylko "pikole" i "Janusze", więc co Ty w tym wątku robisz ;) ?

Człowieku, kibolem to ja może byłem w latach 90-tych. Teraz jestem Januszem pełną gębą. A osobiście podjąłem się tej ciężkiej misji "szczypania" takich "nieogarów" bo zależy mi na naszym kraju. Tak,tak pomyśl sobie, że te wszystkie życiowe sieroty mają prawa wyborcze. I idzie taki na wybory i widzi tą kartę do głosowania i...... i no sam widzisz co się dzieje. Trzeba ich zmuszać do samodzielnego myślenia. Pozdrawiam. A żeby nie było, że off-top. Dla fanów jazdy pociągiem z okolic Szczecina: pociąg do Lubeki ze Szczecina kosztuje 23 euro (bilet regionalny), każda następna osoba płaci 4 euro (max do 5 osób). Czyli 5 osób dojedzie na jednym bilecie do Lubeki za 39 euro (po 8 euro na głowę). Pociągi odjeżdżają ze Szczecina co 2 godziny. Z Lubeki pociąg do centrum Kopenhagi kosztuje 39,90 euro na głowę.Szczecin - Lubeka 5 godzin jazdy, Lubeka - Kopenhaga 4 godziny. Razem koszt dojazdu w jedną stronę 47 euro od osoby czyli tyle co samolot z Berlina. Tyle, że do Berlina też trzeba dojechać, no i potem w Kopenhadze z lotniska do centrum.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#78 PostWysłany: 01 Lip 2017 11:59 

Rejestracja: 13 Paź 2016
Posty: 44
Ktoś wybiera się z Trójmiasta na mecz?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#79 PostWysłany: 02 Lip 2017 18:22 

Rejestracja: 07 Wrz 2016
Posty: 26
Witam!!!!Widac ze bilety z Dunskiej strony sprzedaja sie jak.buleczki i myslimy o zakupie 10 biletow na sektor B11?Czy ma ktos wiedze na temat tego sektora czy to nie jest scisly mlyn dunczykow???Bo na Polski sektor bez szans???
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#80 PostWysłany: 02 Lip 2017 22:31 

Rejestracja: 10 Kwi 2015
Posty: 204
Magiel80 napisał(a):
?Bo na Polski sektor bez szans???


No zrozumiałe, że bez szans skoro nie ruszyła jeszcze sprzedaż ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 317 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 16  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group