Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 317 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16
Autor Wiadomość
#301 PostWysłany: 06 Wrz 2017 18:25 

Rejestracja: 04 Paź 2016
Posty: 104
Zbanowany
http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/ ... ce/d22bg35
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z ultra all inclusive od 2219 PLN. Wyloty z 5 miast Urlop w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z ultra all inclusive od 2219 PLN. Wyloty z 5 miast
Wycieczka do Sri Lanki od 3003 PLN. Loty z 3 miast + 4* noclegi (ze śniadaniami) przy plaży Wycieczka do Sri Lanki od 3003 PLN. Loty z 3 miast + 4* noclegi (ze śniadaniami) przy plaży
#302 PostWysłany: 06 Wrz 2017 22:00 

Rejestracja: 27 Lip 2013
Posty: 887
niebieski
Zostaw kibica, zostaw kibica!

Jak zwykle niewinny i przechodził jedynie obok.
http://ekstrabladet.dk/112/dansk-politi ... ge/6806512

Ale to nie jego wina, sprowokowali go.
Góra
 Profil Relacje PM off
jacek96 lubi ten post.
 
      
#303 PostWysłany: 06 Wrz 2017 22:39 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
niebieski
Duńczycy chcą rekompensaty od PZPN za zachowanie polskich kibiców! :D :lol:
http://sport.radiozet.pl/Pilka-nozna/Po ... za-kibicow
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#304 PostWysłany: 07 Wrz 2017 07:53 

Rejestracja: 30 Cze 2012
Posty: 454
niebieski
rydzo napisał(a):
Zostaw kibica, zostaw kibica!

Jak zwykle niewinny i przechodził jedynie obok.
http://ekstrabladet.dk/112/dansk-politi ... ge/6806512

Ale to nie jego wina, sprowokowali go.


inny filmik oglądamy ?

Idzie chłop z dziewczyną i dostaje pałami. Nie wiemy co powiedział, ale do momentu gdy zostaje kilkukrotnie uderzony, nie widzę w jego zachowaniu czegokolwiek niestosownego.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
cavani lubi ten post.
 
      
#305 PostWysłany: 07 Wrz 2017 08:27 

Rejestracja: 10 Kwi 2015
Posty: 204
Najlepszy komentarz w temacie kibica neonazisty z Gdańska

Załączniki:
Capture.PNG
Capture.PNG [ 13.5 KiB | Obejrzany 11659 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#306 PostWysłany: 07 Wrz 2017 08:46 

Nie do końca, bo nie można karać za poglądy, jakiekolwiek by one nie były.
Niektórych poglądów po prostu nie można głosić publicznie, więc jak zacznie prezentować swoje plecy ze swastykami na basenie lub plaży, wtedy należy karać.
Góra
 PM off  
      
#307 PostWysłany: 07 Wrz 2017 11:50 

Rejestracja: 10 Kwi 2015
Posty: 204
Tekst o poglądach - muszę przyznać rację ;)

- Nawet jeśli napadł na funkcjonariuszy, zwyzywał czy zrobił inną zabronioną prawem rzecz - pobicie pałką w głowę obezwałdnionego człowieka nie powinno mieć miejsca;
- Jeśli złamał prawo - powinien być ukarany. Ale tak samo powininen być ukarany duński funkcjonariusz - no, chyba, że ich prawo nie uznaje czegoś takiego jak przekroczenie uprawnień policjanta;

Inna sprawa, że co robi na kadrze koleś z wytatułowanymi swastykami i symbolami 'Krew i Honor'... Rozumiem, że lata '90 były szalone i pełne skinheadów (słynne gdańskie 'Naszym wzorem jest Rudolf Heß), ale te czasy już dawno minęły. Gościu zrobił bardzo czarny PR kibicom, bo do mediów już poszła opinia o kibicu reprezentacji co jest fanem III Reszy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#308 PostWysłany: 07 Wrz 2017 11:57 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 3521
srebrny
[quote="blazejdaw] ale te czasy już dawno minęły.[/quote]

poglady moga sie zmienic, tatuaze nie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#309 PostWysłany: 07 Wrz 2017 13:08 

Rejestracja: 30 Cze 2012
Posty: 454
niebieski
Na kadrę dzisiaj może jechać każdy. Ten z tatuażami swastyki, jak i taki co trzyma zdjęcie Biedronia w portfelu.

Pytanie czy to upoważnia POLICJE w jakimkolwiek kraju, do skatowania gościa, któy już dawno był obezwładniony.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#310 PostWysłany: 07 Wrz 2017 15:35 

Rejestracja: 21 Sty 2015
Posty: 2136
Loty: 138
Kilometry: 282 808
HON fly4free
W innych krajach za napaść na policjanta mógłby być potraktowany jeszcze gorzej.
Obrona kibola z wyrokami, który bił policjanta (a wcześniej przez XX lat innych ludzi lał jak popadło) zadziwia, jestem pełny podziwu albo raczej przerażenia dla głupoty.

Pewnie za drugim razem jak podchodził do policji to powinni zaprosić go na kawę i ankietę z nim przeprowadzić czy przyszedł się bić czy tylko przechodzi :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#311 PostWysłany: 07 Wrz 2017 16:20 

Rejestracja: 30 Cze 2012
Posty: 454
niebieski
Może po prostu większość osób wypowiadających się w tym temacie w miarę często jeździ na kadrę i KAŻDY zdaje sobie sprawę, że przechodząc pod stadionem nagle możesz zostać zaatakowany, skuty i pobity przez tych, którzy tego prawa powinni bronić. A potem w mediach czy na forach i tak powiedzą, że to ty jesteś bandytą :)

Nie mam zamiaru tutaj dyskutować, czy bronić gościa którego nie znam. Ale mnie z kolei bardzo ciekawi, skąd ta wiedza o tym, że to on atakował, był agresywny i tak naprawdę to mu się należało i powinien dziękować że nie został skatowany na śmierć. Pomijm kwestię, skąd wiesz że przez XX lat lał innych na potęge ? :lol: Oczernić kogoś bardzo łatwo, zwłaszcza w internecie.

Tutaj kończę, będąc pełen podziwu, albo raczej przerażenia dla głupoty :) Do zobaczenia w Armenii.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#312 PostWysłany: 07 Wrz 2017 17:14 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4026
złoty
Rzucili neofaszystę na glebę i skuli za niewinność : : :mrgreen:

Przyznam, że miałem dużo szczęścia dotychczas, skoro mnie to nie spotkało nigdy, a każdego niewinnego (jak wynika z niektorych powyższych postów) może spotkać ze strony policji nieadekwatne, brutalne, żeby nie powiedzieć przestępcze postępowanie :D

Cieszę się, że są kraje w Europie, w których nie hołubi się faszystów, tylko sprowadza tam gdzie ich miejsce.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#313 PostWysłany: 07 Wrz 2017 17:55 

Rejestracja: 21 Sty 2015
Posty: 2136
Loty: 138
Kilometry: 282 808
HON fly4free
paisas napisał(a):
Może po prostu większość osób wypowiadających się w tym temacie w miarę często jeździ na kadrę i KAŻDY zdaje sobie sprawę, że przechodząc pod stadionem nagle możesz zostać zaatakowany, skuty i pobity przez tych, którzy tego prawa powinni bronić. A potem w mediach czy na forach i tak powiedzą, że to ty jesteś bandytą :)

Nie mam zamiaru tutaj dyskutować, czy bronić gościa którego nie znam. Ale mnie z kolei bardzo ciekawi, skąd ta wiedza o tym, że to on atakował, był agresywny i tak naprawdę to mu się należało i powinien dziękować że nie został skatowany na śmierć. Pomijm kwestię, skąd wiesz że przez XX lat lał innych na potęge ? :lol: Oczernić kogoś bardzo łatwo, zwłaszcza w internecie.

Tutaj kończę, będąc pełen podziwu, albo raczej przerażenia dla głupoty :) Do zobaczenia w Armenii.


Widać twoje zainteresowanie tematem. Jakbyś się zagłębił to byś doczytał a nawet zobaczył jak koleś leje się z policją. Ale po co ???? Lepiej napisać stek bzdur i jechać po policji i bronić kiboli. Doczytaj też informacje prasowe o kolesiu ,że ma kilka wyroków za pobicia i rozboje a na plecach debil wytatuował sobie podobiznę Hitlera (tak donoszą media nie weryfikowałem tego). Doczytaj lub dopytaj jak masz kogo sobie czym zajmują się kibole z klubów i czego żyją bo ręce opadają przy takich dyskusjach.
Nie wiem co gorsze głupota czy niewiedza.
Góra
 Profil Relacje PM off
jacek96 lubi ten post.
 
      
#314 PostWysłany: 07 Wrz 2017 18:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Wrz 2014
Posty: 293
Loty: 440
Kilometry: 712 313
jacek96 napisał(a):

Przyznam, że miałem dużo szczęścia dotychczas, skoro mnie to nie spotkało nigdy, a każdego niewinnego (jak wynika z niektorych powyższych postów) może spotkać ze strony policji nieadekwatne, brutalne, żeby nie powiedzieć przestępcze postępowanie :D


Ja niestety nie miałem tego szczęścia a na pewno nie czuję się "kibolem" i dlatego mam troszeczkę inny obraz na tą sytuację. Dla Ciebie białe jest białe a czarne jest czarne i na pewno nikt Cię tu nie oświeci.
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#315 PostWysłany: 07 Wrz 2017 18:38 

Rejestracja: 19 Wrz 2012
Posty: 484
Loty: 195
Kilometry: 404 353
niebieski
@jar188

Byłeś w ogóle na jakimś meczu kiedykolwiek? Byłeś świadkiem na żywo jak policja obchodzi się z kibicami?
Bo widzę, że łykasz jak pelikan wszelkie informacje z Wyborczej bez żadnego oparcia w rzeczywistych faktach i większego pojęcia o środowisku kibicowskim nie masz kompletnie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#316 PostWysłany: 07 Wrz 2017 19:02 

Rejestracja: 30 Cze 2012
Posty: 454
niebieski
Nie chciałem dalej dyskutować (bo po co ?), ale widzę że personalne wycieczki się zaczęły.

jar188 napisał(a):
Widać twoje zainteresowanie tematem. Jakbyś się zagłębił to byś doczytał a nawet zobaczył jak koleś leje się z policją. Ale po co ???? Lepiej napisać stek bzdur i jechać po policji i bronić kiboli.


Bardzo chętnie zobaczę ten filmik, gdzie gościu leje się z policją. Od tego zaczęła się ta dyskusja - na filmiku który szumnie rozpowszechniła duńska prasa o bandycie w zielonej koszulce, gdzie gość idzie za rękę z dziewczyną a po chwili policja wjeżdża w grupkę ludzi :)

jar188 napisał(a):
Doczytaj też informacje prasowe o kolesiu ,że ma kilka wyroków za pobicia i rozboje a na plecach debil wytatuował sobie podobiznę Hitlera (tak donoszą media nie weryfikowałem tego).


Rozumiem, że przez koszulkę duńscy policjanci widzieli jego tatuże, i to im daje prawo do pobicia drugiego człowieka ? To że gościu miał w przeszłości problemy z prawem, to też podstawa że mogą go uderzyć, ot tak ?

jar188 napisał(a):
Doczytaj lub dopytaj jak masz kogo sobie czym zajmują się kibole z klubów i czego żyją bo ręce opadają przy takich dyskusjach.
Nie wiem co gorsze głupota czy niewiedza.


A to już zdecydowanie najlepszy argument za tym, że mogli go pobić :lol:

W swoim życiu trochę świata przejechałem, by zobaczyć różnego rodzaju mecze. W Polsce również, pewnie z 300 by się uzbierało. Widziałem naprawdę różne, czasami skandaliczne zachowania policjantów (nie tylko w Polsce, ale np. w Hiszpanii czy Czechach). Naprawdę nie trzeba być bandytą, by takich sytuacji doświadczyć przy okazji meczu piłkarskiego. No ale Panowie sprzed TV będą na siłę przekonywać, że to nie jest prawdopodobne, by dzielni mundurowi przekroczyli umyślnie uprawnienia w stosunku do polskich kibiców (liczba mnoga, bo jak byś również doczytał - wiele problemów miały inne grupy kibiców, nie tylko jegomość w zielonym t-shircie).

Koniec tematu z mojej strony, miłego wieczoru 8-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#317 PostWysłany: 07 Wrz 2017 19:22 

Rejestracja: 21 Sty 2015
Posty: 2136
Loty: 138
Kilometry: 282 808
HON fly4free
cavani napisał(a):
@jar188

Byłeś w ogóle na jakimś meczu kiedykolwiek? Byłeś świadkiem na żywo jak policja obchodzi się z kibicami?
Bo widzę, że łykasz jak pelikan wszelkie informacje z Wyborczej bez żadnego oparcia w rzeczywistych faktach i większego pojęcia o środowisku kibicowskim nie masz kompletnie.


Nie trzeba czytać Wyborczej, wystarczy śledzić info o kolejnych mordobiciach na A1 , pobiciu kibiców Ajaxu, miłości kiboli Cracovi do kiboli Wisły i latających nożach itp.......
Chociaż i tak jest o niebo lepiej niż 10-20lat temu. Czy byłem na jakimś meczu? Pomijając IV ligę, III, II i I oraz ekstraklapę, la ligę czy serie A albo reprezentację lub Euro to nie NIE BYŁEM NA ŻADNYM INNYM MECZU.
Nie widziałem również nigdy jak kibole nawalają swoich, czy obcokrajowców zbłąkanych na trybunach ultrasów itp...itd.....
To,że policja prowokuje i potrafi nadużyć siły i władzy to jedna rzecz a to ,że kibole zawsze mówią ,że zostali sprowokowani to druga rzecz.
W tym konkretnym przypadku koleś bił się z policją i tyle w temacie. W Polsce pewnie za to dostałby jeszcze większy łomot tyle ,że poza wizją i słusznie.
Góra
 Profil Relacje PM off
jacek96 lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 317 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group