Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 132 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 17 Cze 2017 10:59 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
niebieski
Znamy już harmonogram sprzedaży biletów na mecz Polska-Kazachstan. Spotkanie zostanie rozegrane 4 września(20.45) na Stadionie Narodowym. Bilety w stałych cenach:100,160 i 200 zł. Frekwencja 100%. Nawet na Kazachstan będzie ciężko o wejściówkę.
Od 8 sierpnia sprzedaż dla posiadaczy KK, a od 15 otwarta sprzedaż dla wszystkich. Bilety do kupienia w serwisie kupbilet.pl
https://media.laczynaspilka.pl/files/pz ... f5e3fa.pdf
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN! Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN!
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
#2 PostWysłany: 17 Cze 2017 11:04 

Zapewne będzie komplet, ale nie będzie wariactwa jak na mecz z Rumunią z powodu choćby meczu w poniedziałek no i przeciwnika (a rządzą przy tej formie sprzedaży biletów "janusze kibicowania" i koniki niestety)

No i piątkowy mecz z Danią, gdzie jedzie spora grupa z Polski
Góra
 PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 17 Cze 2017 11:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Wrz 2012
Posty: 1870
Loty: 262
Kilometry: 438 549
srebrny
@gorny77 z jednej strony masz rację, ale z drugiej tak naprawdę wygrywając z Danią i Kazachstanem przy dobrych wynikach w innych meczach meczem w Warszawie zapewnimy sobie awans na MŚ ;)
Tak więc obstawiam, że będzie jednak spory popyt na bilety ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 17 Cze 2017 11:11 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
niebieski
Wariactwa nie będzie, ale wszystkie bilety wykupią posiadacze KK. Spodziewam się,że ich liczba znacząco wzrosła po ostatnim meczu ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 17 Cze 2017 11:15 

Czego nie wiesz w momencie kupowania biletu na ten mecz :D

To jest klasyczne pompowanie balonika (czym się kończy mamy wczorajszy przykład z Euro 2017), jeszcze trzeba wygrać oba mecze, a wariactwo to będzie na mecz z Czarnogórą bo i tam będzie w co wierzę świętowanie
Góra
 PM off  
      
#6 PostWysłany: 17 Cze 2017 11:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Wrz 2012
Posty: 1870
Loty: 262
Kilometry: 438 549
srebrny
Tego nie wiadomo, ale media spokojnie zadbają o to żeby każdy kibic miał tą świadomość ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 18 Cze 2017 15:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2014
Posty: 1991
srebrny
Spodziewam się że od ostatniego meczu do kolejnego wydanych zostać może kilkanaście/kilkadziesiąt tysięcy kk. Ludzie zobaczyli, że bez kk może być bardzo trudno o bilet więc masowo ruszą wyrabiać, szczególnie Ci którzy naprawdę bardzo chcieli wybrać się na ostatni mecz ale nie mieli na to szans.
_________________
https://kamo375.fly4free.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 18 Cze 2017 15:32 

Kart Kibica PZPN już wydano 80-90 tysięcy, a i problemem nie tyle jest brak karty, a forma sprzedaży tj. możliwość wrzucenia przez każdego/konto kup bilet do kosza na 12 godzin do 8 biletów bez konieczności podawania na tym etapie nr. karty kibica co jest pożywką dla koni i cwaniaków
Góra
 PM off  
      
#9 PostWysłany: 18 Cze 2017 16:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2014
Posty: 1991
srebrny
To na pewno, ale i tak sporo osób założy kk, bo przy obecnym zainteresowaniu reprezentacja nawet na mecz z San Marino mógłby nie być biletów w ogólnej sprzedaży.
_________________
https://kamo375.fly4free.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 18 Cze 2017 16:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Mar 2011
Posty: 494
Loty: 104
Kilometry: 235 722
niebieski
Na 5 września mam zaplanowany wylot do Grecji z Wawy i po czasie miła niespodzianka, dzień wcześniej mecz reprezentacji w Wawie, aż żal nie skorzystać - połączyłem meczyk z wyjazdem i odwiedzinami stolicy.
Jestem w trakcie zakładania tej karty. Z tego co wyczytałem to jest ona darmowa, więc niech sobie będzie - jeść nie woła.

Jako że poluję na bilet po raz pierwszy to kilka pytań:
1. Kiedy dokładnie rusza sprzedaż?? 8 sierpnia o godz. 00:01? 8:00? jak to było wcześniej?
2. z tego co piszecie to można kupić bilety, a dopiero później uzupełnić nr kart kibica?
3. Można płacić zupełnie inną kartą płatniczą za zakup?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 18 Cze 2017 16:36 

1. na ostatni mecz z Rumunią o 0:57 czyli tu 8 sierpnia ok. 1 w nocy (ostatnio sprzedaż rusza w nocy), o 0:59 nie było już tych najtańszych po 100 zł i z sektorów rodzinnych
2. o ile karta kibica będzie AKTYWNA to tak, przy pierwszym razie nigdy nie masz takiej pewności (po wyrobieniu trzebą ją aktywować i zalogować się na łączy nas piłka i sprawdzić status karty)
3. samo opłacenie biletu dowolną kartą
Góra
 PM off  
      
#12 PostWysłany: 18 Cze 2017 22:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Mar 2011
Posty: 494
Loty: 104
Kilometry: 235 722
niebieski
2 minuty....00:57 a 00:59 no to chyba pojechałem na mecz.

jakieś programy ułatwiające kupienie?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 18 Cze 2017 22:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2014
Posty: 1991
srebrny
F5. Świetny program, wielokrotnie pomagał z biletami :-)
_________________
https://kamo375.fly4free.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#14 PostWysłany: 18 Cze 2017 22:28 

karollo napisał(a):
2 minuty....00:57 a 00:59 no to chyba pojechałem na mecz.

jakieś programy ułatwiające kupienie?


Pojedziesz o ile: 1.wyrobisz i aktywujesz kk według wskazówek wyżej 2. nie będziesz spał w nocy z 7/8 sierpnia, bo nie pisałem o braku możliwości kupienia jedynie o szansie zakupu tych po 100 zł z puli biletów 100, 160 i 200 zł
Góra
 PM off  
      
#15 PostWysłany: 18 Cze 2017 22:33 

Rejestracja: 02 Sty 2013
Posty: 2049
Loty: 4
Kilometry: 17 154
srebrny
Wszyscy nagle wielkimi kibicami się zrobili. Najlepiej płakać , że tylko 2 minuty były na zakup. Skoro pzpn nigdy nie zrobił ( i pewnie nie zrobi programu lojalnosciowego , ewentualnie zrobi , jak przestanie grać Lewy i znowu trzeba będzie zapełnić stadion) nie ma co marzyć o kupnie biletów w normalny sposób.
Góra
 Profil Relacje PM off
Tomy's lubi ten post.
 
      
#16 PostWysłany: 18 Cze 2017 22:38 

Średnio ogarnięty kibic co nie ma głupich oporów przed wyrobieniem karty kibica kupi z drobnymi w/w niedogodnościami wynikającymi z wrzucania biletów nocą (a i tak serwery wtedy się blokują)

Forma sprzedaży do poprawy o konieczność logowania z podaniem nr. kart/y kibica - tylko tyle czy aż tyle
Góra
 PM off
Abcn lubi ten post.
 
      
#17 PostWysłany: 18 Cze 2017 22:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
Bilety za 160 zł na mecz z Rumunią jak ktoś chciał to kupił bez problemu, sam miałem bilety w koszyku i to nawet w wyższych rzędach, zrezygnowałem bo nikt ze znajomych nie miał KK, a samemu mecz oglądać to lipa.
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 18 Cze 2017 22:44 

Dokładnie, przez 2 dni wrzucałem do koszyka najłatwiej podczas nocek łapane bilety po 160 zł, aż 2 karty kibica znajomych się uaktywnią (ostatni złapałem w ostatniej chwili, zaraz potem bilety znikły bo zostały wykupione)
Góra
 PM off  
      
#19 PostWysłany: 18 Cze 2017 22:52 

Rejestracja: 04 Paź 2016
Posty: 104
Zbanowany
Fajnie gorny77, że jesteś taki Caritas ale osobiście wolałbym, żebyś nie wprowadzał w arkana kupna-sprzedaży nowych Januszy, którzy nagle zaczęli się interesować reprezentacją. Robią tylko potem konkurencję nam starym kibicom, którzy jeździli w czasach kiedy niełatwo było kibicować tej drużynie. Niech wykażą minimum przyzwoitości i sami znajdą potrzebne informacje. To nie jest takie trudne. Pozdrawiam.
Góra
 Profil Relacje PM off
samaki9 lubi ten post.
 
      
#20 PostWysłany: 18 Cze 2017 22:55 

A czemu nie: skąd ja mam wiedzieć co z ciebie za "janusz" :lol: :lol: :lol:

Ja tu trafił czyli coś tam sobą reprezentuje i zamierzam pomagać 8-)
Góra
 PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 132 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group