Forum strony Fly4free.pl
https://www.fly4free.pl/forum/

El Nido - jest bankomat!
el-nido-jest-bankomat,1134,83209
Strona 1 z 1

Autor:  OSK [ 15 Lis 2015 06:27 ]
Temat postu:  El Nido - jest bankomat!

Jestem w drodze powrotnej z Filipin i postaram się parę informacji na spokojnie napisac jak się ogarnę,ale na szybko to myślę,ze dobra informacja dla wszystkich. Od niedawna jest bankomat,akceptuje Visę i MC. Znajduje się po drugiej stronie szkoły,jadąc trikiem do El Nido przejzdza sie koło niego. Najważniejsze -działa i akceptuje niefilipinskie karty :D

Autor:  adamian [ 01 Mar 2016 18:33 ]
Temat postu:  Re: El Nido - jest bankomat!

Fajnie, że pojawił się bankomat, za kilka dni się przekonam jak sobie radzi. Ktoś jeszcze korzystał? Nie ma problemów z wypłatami? Limity i opłaty?

Autor:  kb_poland [ 02 Mar 2016 09:32 ]
Temat postu:  Re: El Nido - jest bankomat!

Bankomat jest BDO niebieski , limit jednorazowej wyplaty 10k , fee od wypłaty 200php standardowo , BDO jako jedno z nielicznych działa np z dolarowym MC aliora ( pare innych bankow odrzucalo ).

Autor:  Madbal [ 02 Mar 2016 12:58 ]
Temat postu:  Re: El Nido - jest bankomat!

Będąc w grudniu w El Nido mieliśmy duży problem z wypłatą gotówki z tego bankomatu. Dopiero po 5 dniach bankomat został zasilony i w ciągu jednego dnia nie było już pieniędzy. Wiec należy wziąść to pod uwagę. Karta $ alior przeszła za drugim razem.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Autor:  aeonflux [ 03 Mar 2016 19:30 ]
Temat postu:  Re: El Nido - jest bankomat!

Też z niego raz wróciłem z niczym trzy tygodnie temu.

Lepiej wziąć ze sobą dolary US. Wymienić je można niemal wszędzie po niezłym kursie. A patrząc na całościowe koszty wypłaty (200PHP plus jedno lub dwa przewalutowania w banku) i tak zostawiłbym bankomat jako emergency backup.

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/