Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 11 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 27 Lip 2016 08:49 
Awatar użytkownika

Loty: 247
Kilometry: 358 691
srebrny
W Mbank-u do 500zł za założenie Ekonta

szczegóły poniżej:

https://www.mbank.pl/lp/konto-500/pan-2 ... ntent=HTML
KyokoMai lubi ten post.
KyokoMai uważa post za pomocny.

#2 PostWysłany: 02 Sie 2016 10:00 

Jakby co to promocja powróciła. Teraz jest dostępna do 17.08.2016 r.
Warunki praktycznie bez zmian: 10 zł za aplikację na start, przez 5 miesięcy nawet po 50 zł zwrotu za płatności kartą/BLIKiem i wpływ 1000 zł oraz logowanie do aplikacji, a na koniec 240 zł ekstra.
https://www.mbank.pl/indywidualny/konta/konta-osobiste/
 Relacje PM off  

#3 PostWysłany: 02 Sie 2016 14:08 

Jak rozumiem - nie ma wymogu, aby przez X czasu od wprowadzenia promocji nie być posiadaczem konta w mBanku ? Jeśli nie miałem tego konta wczoraj, to do promocji się kwalifikuję, tak ?

Dodatkowo - orientuje się ktoś, czy ta promocja działa w połączeniu z poleceniem przez inną osobę, za co ta polecająca otrzymuje 100 zł ?
 Relacje PM off  

#4 PostWysłany: 02 Sie 2016 14:24 

Niestety musi być nowy klient. Regulamin wyklucza wszystkich obecnych i byłych klientów banku posiadających ROR.
Jako nowego klienta rozumie się:
Cytuj:
klienta będącego osobą fizyczną, który przed dniem złożenia wniosku o prowadzenie rachunku nie był stroną umowy z Bankiem na mocy której Bank prowadził na jego rzecz indywidualny lub wspólny rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy lub w dniu złożenia wniosku o prowadzenie rachunku nie jest stroną umowy z Bankiem, na mocy której Bank prowadzi na jego rzecz indywidualny lub wspólny rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy
 Relacje PM off  

#5 PostWysłany: 04 Sie 2016 18:55 
Awatar użytkownika

Loty: 4
Kilometry: 5 374
srebrny
Można potwierdzać otwarcie mKonta przelewem weryfikacyjnym, co jest znacznie wygodniejsze, ale opcja ta dostępna jest aktualnie tylko dla przelewów (poprzez BlueMedia) z następujących banków:
- T-Mobile
- Alior Bank
- EuroBank
- Bank Pocztowy
(przynajmniej tylko te były wymienione na odpowiednim etapie we wniosku).
Po około 15 minutach konto jest aktywne.

#6 PostWysłany: 09 Sie 2016 08:36 
Awatar użytkownika

niebieski
A od dziś dodatkowe 100 zł w Money manii. Nie tylko dla nowych klientów ;)

Szczegóły i prześwietlenie
Regulamin promocji
 Relacje PM off  

#7 PostWysłany: 01 Paź 2016 08:28 
Awatar użytkownika

niebieski
Dostał ktoś już 240 zł z edycji rozpoczętej w marcu? Mam wszystkie cashbacki i wychodzi mi że do końca września powinna być premia.
 Relacje PM off  

#8 PostWysłany: 01 Paź 2016 08:29 
Awatar użytkownika

Loty: 188
Kilometry: 227 790
@obat89 też czekam. A czy te moneybacki naliczali Ci regularnie? Ja owszem, dostałem 5, ale np. w sierpniu nie było żadnego (mimo, że się kwalifikowałem), ale we wrześniu jednego dnia naliczyło mi oba ^^ Pewnie mają zamieszanie. Trzeba trochę poczekać i się upomnieć "o swoje".
 Relacje PM off  

#9 PostWysłany: 01 Paź 2016 08:40 
Awatar użytkownika

niebieski
Moneybacki były regularnie. Czytam na LS to tez nikt nie dostał. Napisałem pytanie do eksperta online, Pani powiedziała ze nie sprawdzi, poleciła złożenie reklamacji, opisałem dokładnie jak spełnialem warunki i przyjęła reklamację. 30-60 dni na rozpatrzenie...
 Relacje PM off

#10 PostWysłany: 01 Paź 2016 09:11 

Generalna zasada - nie patyczkować się, tylko pisać reklamacje ;) Ja wczoraj złożyłem, tak jak kolega wspomniał do 60 dni czas rozpatrzenia.
 Relacje PM off

#11 PostWysłany: 03 Paź 2016 13:39 
Awatar użytkownika

niebieski
Szybkie rozwiązanie:

Cytuj:
miło mi poinformować, że spełnił Pan warunki uzyskania dodatkowej premii. Bonus wypłacimy na Pana rachunek do końca października 2016, zgodnie z § 5 III ust. 2. Regulaminu Promocji "Zyskuj z eKontem".

Czyli jednak źle rozumiemy regulamin i nie do konca wrzesnia tylko do konca października.
 Relacje PM off  

[ 11 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 1 gość