Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 04 Sty 2017 21:51 

Rejestracja: 05 Sty 2012
Posty: 32
Witam właśnie wróciliśmy z Eilat / Ovda i trafiliśmy na bardzo dobrą promocję .
Karta Rav kav na 7 dni na autobusy miejskie , transfer do i z lotniska Ovda plus wizyta w obserwatorium (niestety tego nie mieliśmy okazji wykorzystać ).
Daje spore oszczędności koszt transferu to 21,50 szekli w jedną stronę , pojedynczy przejazd to 4,20 nie mówiąc o wstępie do obserwatorium który jest około 100 szekli.
Warto się także w tą kartę zaopatrzyć przy przejazdach na innych trasach wpłacając na nią pieniądze dostajemy zniżki na każdy przejazd. Karta okresowa nie jest często kupowana sadząc po ilości telefonów które musiała Pani zrobić przy zakupie, dlatego dobrze jest pokazać załączone zdjęcie jest to reklama z dworca głównego w Eilat .

Załączniki:
20170101_170520.jpg
20170101_170520.jpg [ 28.11 KiB | Obejrzany 3215 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Wakacje na Azorach za 2598 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami Wakacje na Azorach za 2598 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
#2 PostWysłany: 04 Sty 2017 22:15 

Rejestracja: 04 Sty 2017
Posty: 1
Hej

Jaki jest zasięg tego biletu ? Jakimi liniami wokół Eilatu można się poruszać ?
Szczególnie interesuje mnie czy na tym bilecie za 60 szekli można dojechać do granicy z Egiptem w Taba i do Red Canyon.

"including the underwater observatory" - nie oznacza raczej samego dojazdu autobusem do tego miejsca ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 04 Sty 2017 22:32 

Rejestracja: 26 Mar 2010
Posty: 42
Do Red Canyon nie. Pytaliśmy kierowcę autobusu nr 392 na dworcu głównym trzy dni temu i twierdził, że nie. Musieliśmy kupić bilet (12,5 szekli w jedną stronę). Bilet kupuje się do przystanku Har Uziya Junction. Kierowca autobusu twierdził, że przystanku przy Red Canyon nie ma. Na marginesie dodam, że - gdy wysiadaliśmy obok znaku Red Canyon i starego znaku przystanku jaki tam w rzeczywistości stoi - kierowca stwierdził, że jesteśmy pierwszymi osobami w ogóle jakie tutaj wysiadają :P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 04 Sty 2017 22:49 

Rejestracja: 16 Wrz 2013
Posty: 91
Szkoda, że wcześniej tego nie wiedziałam. Też wybrałabym się komunikacją publiczną do Red Canyon. A jeśli chodzi o "including the underwater observatory" , to też myślę, że tu chodzi o miejsce, do którego można jeździć na tym bilecie, a nie wejście do obserwatorium
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 05 Sty 2017 09:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lut 2015
Posty: 46
Loty: 37
Kilometry: 65 933
Oj super temat - jak na życzenie :-).
1/Czy orientujecie się może czy dzięki doładowaniu Rav Kav Card mogę liczyć na zniżkę na trasie Eilat-Jerozolima - 1 bilet to koszt 70ILS?
2/Czy wyrabiał może ktoś kartę "semi-personal" czyli tą dzięki, której mogę liczyć na zniżkę dla 10-latka? Jak wygląda taka procedura?
3/Jeśli tak to może na Eilat Central Bus Station? Z tego co widzę mają czynny punkt w soboty od 11 do 20 tylko nie wiem czy sprzedadzą też tą ze zdjęciem.
4/Czy korzystaliście Rav Kav doładowywanej "z góry" jako bilet w jedną stronę dla 2 osób? - Interesuje mnie czy jest wtedy zniżka 20% na każdy z biletów na trasie Eilat-Jerozolima.

Przylatujemy na Ovda w sobotę, więc obawiam się, że mogę liczyć co najwyżej na Rav Kav od kierowcy w 282. Kupiłabym jeden z doładowaniem na 2 bilety do Jerozolimy, a w Jerozolimie wyrobię może synowi semi-personal na Dworcu Głównym, na którą byłaby zniżka 50% dla ucznia (chyba) - liczę szczególnie na powrót 444 i 282. Chociaż na stronie Egged jest kod 62, który jest wyjątkiem od 50% dla uczniów na trasie "Jerusalem transit (from 01/07/2016)"...

@‌drepta‌ zobaczyłam przed chwilę jeszcze jeden Twój post o Rav Kav. Potwierdza, że 1 karta anonimowa może być dla kilku osób.
Ciekawa tylko jestem czy Rav Kav działa tak samo na długich przejazdach Egged (tu Eliat-Jerozolima na trasie 444)...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 19 Sty 2017 21:52 

Rejestracja: 05 Sty 2012
Posty: 32
Esposa
1. Jeżeli pojedziesz publicznym transportem najlepsza opcja jest doładowanie karty przed wejściem do autobusu np w automacie już dostaniesz pierwszą zniżkę drugą w autobusie przy zakupie biletu
2. mieliśmy 6 latkę i niestety pani wyrabiająca kartę powiedziała ze nie ma dodatkowych zniżek dla dziecka, są zniżki tylko poniżej 5 lat .
3. tak DAJĄ tam kartę ze zdjęciem karta jest bezpłatna trzeba mieć paszport oczywiście
4 to jest lepsza opcją niż płacenie u kierowcy ale wtedy może coś pozostać na karcie i niestety nie można już tego wypłacić - trzeba jechać powtórnie :)

Na lotnisku można wyrobić kartę nie spotkaliśmy się z możliwością 50 % zniżki dla uczniów to obowiązuje tylko dla mieszkańców no ale może byliśmy wprowadzeni w błąd.


Mam kartę ze zdjęciem więc to wcale nie jest anonimowe ale tak w 4 osoby jeździliśmy na niej lecz do 7 dniowej karty każdy miał swoją kartę .

Co do: "including the underwater observatory" , to też myślę, że tu chodzi o miejsce, do którego można jeździć na tym bilecie, a nie wejście do obserwatorium
Nie sądzę by to było w ten sposób bo komunikacja miejsca dojeżdża do samej granicy ( Taba) a to jest przystanek przed ale nie sprawdzałam więc musimy czekać na relację kogoś kto z tego skorzysta :) I jak mu się to uda to bardzo będę żałowała że to przegapiłam .

Dla wyjeżdżających do Ovdy polecam hotele po stronie Egipskiej z super plażami szczególnie Sofitel i coś co na zauroczyło to Dahab - na dłużej niż kilka godzin super baza wypadowa i niesamowicie cool miejsce .
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 15 Lut 2017 10:33 

Rejestracja: 27 Mar 2015
Posty: 40
Czy tę kartę (7 dni darmowych przejazdów) za 60 szekli mozna kupić przez Internet?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 03 Mar 2017 17:12 

Rejestracja: 16 Lis 2015
Posty: 3
Czy udało się komuś kupić tą kartę na lotnisku, powołując się na informację z tego zdjęcia? Na FB na moje zapytanie o travel card odesłali mnie do strony firmowej, ale od kiedy wprowadzili sprzedaż biletów online po angielsku, usunęli ten zapis ze swojej strony.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 29 Sty 2019 13:59 

Rejestracja: 29 Sty 2019
Posty: 1
Witam,

Chciałem przyłączyć się do pytania. Lądujemy we wtorek w godzinach przedpołudniowych - czy można kupić travel card na lotnisku i czy są jakieś zniżki , mamy dzieci 5 i 8 lat - czy za każdą osobę płacimy tak samo?

Czy coś jest potrzebne do tego ? - jakieś zdjęcia itp. czy tylko paszport?

Z góry dzięki.

Michal
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 17 Mar 2019 21:39 

Rejestracja: 12 Wrz 2013
Posty: 24
Loty: 66
Kilometry: 79 987
witajcie, ponawiam pytanie, czy ktoś ostatnio wyrabiał taka kartę na lotnisku i jaki zasięg "terytorialny" ona obejmuje?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group