Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 83 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 13 Sty 2017 22:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lis 2011
Posty: 370
Loty: 194
Kilometry: 459 857
niebieski
Mam pytanie do osób, które ostatnio były w Tabie - jak teraz nazywa się Hilton?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia
Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN
#62 PostWysłany: 14 Sty 2017 21:52 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8912
Loty: 997
Kilometry: 958 572
platynowy
Ciekawa opcja:

el-wekala-resort-taba-4-za-58-pln-noc,81,105980

Wg mapy są blisko Softitela, ciekawe, czy też można u nich wykupić All?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#63 PostWysłany: 14 Sty 2017 22:38 

Odnośnie El Wekala, napisałem do nich mail żeby wytłumaczyli jak dokładnie działa u nich 'all-in' (ile kosztuje, czy można z niego korzystać w innych hotelach etc). Jeszcze mi nie odpowiedzieli, może powinienem napisać u nich na Facebooku. Z tego co wyczytałem 'all inclusive' w El Wekala nie obejmuje alkoholi. Tu jest więcej info: http://elwekala.tabaheights.com/dining/
Według tego co przekazał mi Charles‌ do Sofitela i plaży jest kawałek (ale jeżdżą busy). Hotel jest blisko stacji benzynowej gdzie dojeżdża autobus z Taby. Podobno też mało się tam dzieje.
Góra
 PM off  
      
#64 PostWysłany: 17 Sty 2017 21:46 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8912
Loty: 997
Kilometry: 958 572
platynowy
Dość ożywiona dyskusja toczy się odnośnie pieczątek jordańskich i ich unikania.

Rozumiem, że Egipcjanie stemplują paszporty, czy też jest opcja dodatkowej kartki?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#65 PostWysłany: 18 Sty 2017 05:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2015
Posty: 215
Stemplują. O jakieś extra kartce to chyba nawet nie słyszeli :)

-- 18 Sty 2017 04:43 --

aarongeru napisał(a):
Mam pytanie do osób, które ostatnio były w Tabie - jak teraz nazywa się Hilton?
Za jakieś 3 dni będę w pobliżu, więc mam nadzieję, że dam odpowiedź :)
Góra
 Profil Relacje PM off
aarongeru lubi ten post.
 
      
#66 PostWysłany: 25 Sty 2017 22:14 

aarongeru napisał(a):
Mam pytanie do osób, które ostatnio były w Tabie - jak teraz nazywa się Hilton?

Taba Hotel& Nelson Village: http://www.booking.com/hotel/eg/hilton- ... al;ucfs=1&
Góra
 PM off
aarongeru lubi ten post.
 
      
#67 PostWysłany: 09 Lut 2017 03:03 

Rejestracja: 18 Kwi 2016
Posty: 20
Ktoś jest w stanie potwierdzić, czy to prawda, że pomiędzy hotelami w Taba Heighst można się swobodnie przemieszczać i korzystać z atrakcji w innych hotelach? Sprawdzając opinie hotelu Strand Beach and Golf Resort Taba Heights na TrapAdvisor znalazłem dwie opinie mówiące to samo:

"Hotel znajduje się na terenie "Taba Heights" jest to kompleks 5 hoteli, pomiędzy którymi można się swobodnie poruszać. Jedzenie smaczne i urozmaicone szefem kuchni jest Francuz. Pokoje czyste codziennie sprzątane. Animacje na plaży oraz w hotelu. Bezpłatne wi-fi w lobby. Jeżeli chcemy popływać w morzu lub snurkować to najwięcej ryb możemy zobaczyć udając się do ostatniego hotelu po lewej"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#68 PostWysłany: 16 Lut 2017 02:19 

Dodam tylko, że w "Galerii Handlowej" koło byłego Hiltona (trzeba zejść po schodach) jest jeszcze jeden sklep wolnocłowy (budynek ma logo EgyptAir). Ceny są trochę niższe niż w sklepie po stronie Izraelskiej.
Góra
 PM off
Rafał Janowski lubi ten post.
 
      
#69 PostWysłany: 16 Lut 2017 09:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2015
Posty: 215
A ja nie mogłem go znaleźć. :)
Pamiętasz może w jakich godzinach jest otwarty?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#70 PostWysłany: 22 Lut 2017 11:26 

Rejestracja: 28 Lut 2016
Posty: 26
w ofercie mają głowie alkohol czy równiez zwykłe produkty ? jest w okolicy inny sklepik ?


Ostatnio edytowany przez Roku, 14 Lis 2017 12:53, edytowano w sumie 1 raz
Wypowiedź z błędami językowymi lub niezrozumiała – błędy ortograficzne/stylistyczne/interpunkcyjne.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#71 PostWysłany: 22 Lut 2017 13:55 

Nie wiem w jakich godzinach jest otwarty. Pewnie jak się sprzedawcy zechce :D Ja byłem około 19. W sklepie dostępne alko, papierosy i perfumy. Naokoło kilka sklepów z pamiątkami. Po drugiej stronie ulicy, przy hotelu z kasynem (chyba Taba Sands), jest sklep spożywczy i apteka. Spożywcze są też przy dworcu autobusowym i przy policji/ budynku administracji (po prawej stronie drogi, za Movenpickiem).
Góra
 PM off  
      
#72 PostWysłany: 10 Mar 2017 02:23 

Rejestracja: 10 Mar 2017
Posty: 5
@‌Zdzislaw422‌,

Widzę ,że własnie jesteś w El Wekala.
Ponieważ wybieram się tam w najbliższy wtorek, to byłabym wdzięczna za dodatkowe info :
- jak jest z wifi - płatne ( jak podaje hotel) czy może jednak bezpłatne ( tak jak wyczytałam w opiniach na bookingu ) ? a jeśli tak, to ile ?
- czy jest jakiś czajnik w pokoju żeby zagotować wodę ? ( jestem uzależniona od kawy :))
- czy leżaki i parasole na plaży są w cenie ?
- czy jest lodówka w pokoju ?
- jak jest z wodą do picia - czy to all obejmuje chociaż jedną butelkę na osobę/ na dzień ?
- czy jest jakiś klub nocny albo dyskoteka , gdzie można posłuchać muzyki wieczorem ?

Mam rezerwacje w El Wekala i w Strand Beach i muszę wybrać do niedzieli , wiec byłabym BARDZO wdzięczna za szybką odpowiedź..jeśli się uda oczywiście :)

Z góry wielkie dzięki!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#73 PostWysłany: 11 Mar 2017 06:58 

Rejestracja: 30 Sie 2010
Posty: 355
niebieski
Hej,
- Wi fi jest bezpłatne, ale tylko w lobby przy recepcji 24/h. Płatnego nie ma.

- Czajnika nie ma w pokoju. Kawa dostępna od 7 rano do 23.
na sali restauracyjnej (7-10 śniadanie,13-15 obiad,19-22kolacja)
po dopłaceniu 7$/os (all in bez alkoholi) 10-17 bar przy basenie (kelner donosi do leżaków lub przy barze napoje i kawa. 17-23 bar obok recepcji wszystkie napoje i kawa w środku lub na zewnątrz.

- Leżaki i parasole bezpłatne na plaży i przy basenach Sofitela, Strand, Wekala (dojazd otwartym busikiem - kilka min, darmowy w dwie strony,Rozkład jazdy w recepcji.

- Jest lodówka w pokoju.

- Codziennie pokojowy zostawia dużą butelkę wody.

- Jest klub/bar obok basenu/recepcji czynny do póżnej nocy (muza alkohole itp) płatne dodatkowo

Ogólnie Stranda nie polecam, słaba plaża, nieciekawe wejście do morza itp,ale bar przy plaży darmowy dla gosci z Wekala. Plaża Sofitela lepsza, pomost i zejście na samą rafę (rybki, korale itp) Ale bar Wekali obecnie nieczynny. Wekala jest najlepiej położona, przepiękny widok i przy hotelu centrum handlowo usługowe (sklepy, pizzeria itp) na wyciągnięcie ręki.
Plażą przejście między Sofitelem do Strandu 4 min piechotą. Wszystkie plaże i baseny dostępne dla gości z każdego hotelu. Można się przemieszczać swobodnie. Przy basenie wydają ręczniki kąpielowe i zabiera się je ze sobą gdzie chcesz.

Według mnie Wekala bije wszystkich na głowę ... i ta cena. Obsługa przemiła, bardzo pomocna.
Pogoda świetna non stop słońce.
Przyjemnego wypoczynku, my już niestety wyjeżdżamy :(
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#74 PostWysłany: 12 Mar 2017 01:25 

Rejestracja: 10 Mar 2017
Posty: 5
@‌Zdzislaw422‌ ,
Jestem Ci ogromnie wdzięczna za szybką odpowiedź.
Nawet nie wiesz jak bardzo mi pomogłeś :)
Wygląda na to , że spędzimy extra wakacje za niewielką kasę ....i to wszystko dzięki Twoim podpowiedziom :)

PS. Szkoda, że już wyjeżdżacie i nie będzie okazji do wspólnego drinka :D
Góra
 Profil Relacje PM off
Charles lubi ten post.
 
      
#75 PostWysłany: 12 Mar 2017 11:25 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8912
Loty: 997
Kilometry: 958 572
platynowy
@‌Zdzislaw422‌ - a jedzenie z karty, czy jest bufet?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#76 PostWysłany: 12 Mar 2017 11:50 

Rejestracja: 30 Sie 2010
Posty: 355
niebieski
Śniadanie bufet. Wszystko przygotowane, kucharz osobiście smaży omlety na sali - trzeba poprosić, my braliśmy omlet mix :). Obiad i kolacje podchodzi kelner mówi jakie są zupy i sałatki - wybierasz i przynoszą.Następnie informuje jakie są dania główne (kurczak,kebab - wołowina w sosie,kefta,ryba itp). Na koniec desery.Jeśli nie zrozumiesz nazw potraw wystarczy poprosić, wszystko pokażą w garnkach :). Można poprosić o sosy, pieczywa itp wszystko mają i przyniosą. Napoje, kawa, herbata - braliśmy sami-expres, automaty itp.
Góra
 Profil Relacje PM off
Sudoku uważa post za pomocny.
 
      
#77 PostWysłany: 12 Mar 2017 14:38 

Rejestracja: 10 Mar 2017
Posty: 5
@‌Zdzislaw422‌,

A nie wiesz czasem czy można gdzieś można skorzystać z kompa i wydrukować powrotne karty pokładowe ?
Jedziemy na tydzień , więc będę mogła to zrobić dopiero od 17 marca.
Pytam, bo z tego co pamiętam , to lotnisko w Ovda nie akecpuje tych mobilnych na telefonie..no chyba ,że się mylę...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#78 PostWysłany: 12 Mar 2017 15:48 

Jest bankomat i kantor w budynku głównym po stronie egipskiej. Ale, umm, czy to nie jest tak w Egipcie, że wszelkie opłaty "państwowe'' są w USD?
Góra
 PM off  
      
#79 PostWysłany: 12 Mar 2017 15:51 

Rejestracja: 30 Sie 2010
Posty: 355
niebieski
Jest bankomat, ale opłatę 120 funtów przyjmują w każdej walucie :) najlepiej USD, euro przeliczają po kursie USD.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#80 PostWysłany: 12 Mar 2017 19:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2013
Posty: 168
Loty: 126
Kilometry: 361 070
niebieski
@‌jona01‌
jona01 napisał(a):
to lotnisko w Ovda nie akecpuje tych mobilnych na telefonie..no chyba ,że się mylę...


Tym się nie przejmuj jak masz odprawę w telefonie,a na pewno już masz to bilet wydadzą Ci na lotnisku bez opłaty,tak miałem w styczniu br.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 83 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group