Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 83 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Eilat - Jerozolima
#21 PostWysłany: 19 Lis 2016 00:13 

Rejestracja: 31 Gru 2012
Posty: 125
Nie ma szans!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Rodos: tygodniowe all inclusive w 4* hotelu od 2318 PLN. Wyloty z 2 miast Rodos: tygodniowe all inclusive w 4* hotelu od 2318 PLN. Wyloty z 2 miast
Stena Line: 24-godzinny rejs przez Bałtyk z noclegiem na statku od 119 PLN/osoba (kod zniżkowy) Stena Line: 24-godzinny rejs przez Bałtyk z noclegiem na statku od 119 PLN/osoba (kod zniżkowy)
 Temat postu: Re: Eilat - Jerozolima
#22 PostWysłany: 04 Sty 2017 19:58 

Rejestracja: 28 Lut 2016
Posty: 26
Udało się złapać tego busa ? wybieram się w marcu i też chce się przedostać z Ejlatu do Jerozolimy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Eilat - Jerozolima
#23 PostWysłany: 06 Sty 2017 14:25 

Rejestracja: 28 Lut 2016
Posty: 26
na trasie Eilat - Jerosolima są jeszcze busy Eilat Shuttle ale 2x tyle co miejski...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Eilat - Jerozolima
#24 PostWysłany: 06 Sty 2017 15:19 

Rejestracja: 30 Sie 2010
Posty: 355
niebieski
Mam w rezerwie ten ok. 17 z Eilat do Jerozolimy. Właściwie tylko ten obecnie biorę pod uwagę. W Jerozolimie jest przed 22. Chyba, że koleżanki/koledzy z forum przetestują wcześniejszy i da się zdążyć, to zmienię plany.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Eilat - Jerozolima
#25 PostWysłany: 24 Sty 2017 21:50 

Rejestracja: 28 Lis 2016
Posty: 33
Loty: 34
Kilometry: 95 784
cena biletu dla czterech osób linia 444 Eilat - Jerozolima - Eilat 446 szekli
Eilat - Ein Bokek - Eilat 272 szekle
Z Eilatu brak biletów na godz.10 rano w południe dzień wcześniej
Można samemu kupić bilet na stronie Egged. Wchodzimy na kupno online. Wyświetli się strona po hebrajsku. Dajemy tłumacz stronę. W rubrykach pojawią się nasze litery. Po ustawieniu startu w pozostałych rubrykach pojawią się ponownie ich rysunki. Robimy pokaż tekst oryginalny i ponownie przetłumacz stronę po czym wybieramy z rubryki cel. I tak po kolei powrót, daty, normalny bilet, ilość osób i dajemy dalej na oryginalnym tekście. Pokaże się jak chcemy zapłacić karta,paypal. Potem samemu drukujesz bilety na dworcach. Są informacje i myślę, że pomogą. Trochę z tym tłumaczeniem stron roboty ale co tam.
Góra
 Profil Relacje PM off
TeresaS uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Eilat - Jerozolima
#26 PostWysłany: 02 Lut 2017 21:08 

Rejestracja: 28 Lis 2016
Posty: 33
Loty: 34
Kilometry: 95 784
Eilat - Jerozolima z przystankiem na opalanie i kąpiele nad Morzem Martwym. Jak pisałem post wyżej do Ein Bokek linia 444 - 272 szekle dla 4 osób w dwie strony kupiony na dworcu. Z Ein Bokek- Jerozolima - Ein Bokek bilety w dwie strony dla 4 os. 255 szekli - linia 486. Płacimy całość 255 kierowcy, który wyrabia kartę plastikową. Na karcie wbite jest 160 szekli. Przy powrocie z Jerozolimy dajemy kartę kierowcy i wystawione są bilety, pozostaje jeszcze 10 szekli. Można ją doładowywać. Normalnie pojedynczy bilet 37,5 szekla osoba w jedną stronę. W cenie 15 szekli koszt karty.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Eilat - Jerozolima
#27 PostWysłany: 03 Lut 2017 13:25 

Rejestracja: 18 Mar 2016
Posty: 88
Macremi napisał(a):
cena biletu dla czterech osób linia 444 Eilat - Jerozolima - Eilat 446 szekli
Eilat - Ein Bokek - Eilat 272 szekle
Z Eilatu brak biletów na godz.10 rano w południe dzień wcześniej.


Nie wiedziałam, że można kupić bilet powrotny ( Eilat- Jerozolima-Eilat), który jest tańszy. Na stronie Egged jednostkowa cena biletu to 70 NIS. Myślałam więc, że dla naszej czwórki to będzie 560 NIS. My chcemy jechać tym o 7.00 rano, więc może się uda kupić na CBS w Eilacie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Eilat - Jerozolima
#28 PostWysłany: 03 Lut 2017 22:11 

Rejestracja: 28 Lis 2016
Posty: 33
Loty: 34
Kilometry: 95 784
Bilety kupujesz na konkretny dzień i godzinę. Kupując od razu w dwie strony zawsze jest taniej. Najgorzej jest z miejscami na drugi dzień po lądowaniu. Ale ja też jechałem o 7 i autobus zapełniony był w połowie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Eilat - Jerozolima
#29 PostWysłany: 15 Lut 2017 20:11 

Rejestracja: 18 Mar 2016
Posty: 88
Przetestowane :) Tak jak pisał Macremi, bilety kupuje się na konkretny dzień i godzinę. Bilet powrotny jest tańszy, nie ma zniżek dla dzieci. Najlepiej kupić bilety przynajmniej dzień wcześniej bo może brakować miejsc. Kupować lepiej też w kasie, bo u kierowcy można kupić tylko do stacji docelowych (Eilat - Jerozolima), jeśli są wolne miejsca, kierowcy nie sprzedają do miejscowości pośrednich na tej trasie. Przy nas odmówił kilku osobom odsyłając ich do innych autobusów. Do Jerozolimy jechaliśmy o 7.00 autobus miał tylko kilka miejsc wolnych, a z powrotem do Eilatu o 11.30 był pełen. Podróż trwa 4,5 godziny, w połowie jest 20 minutowy przystanek na toaletę i jedzonko.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Eilat - Jerozolima
#30 PostWysłany: 21 Lut 2017 23:59 

Rejestracja: 15 Cze 2016
Posty: 39
No dobra, czyli skoro mam plan

Dzień 1: eilat - jerozolima -
Dzień 2: jerozolima - ein bokek rano i ostatni ein bokek - eilat

to nie moge tego robic na bilecie w dwie strony eilat -jerozolima tylko eilat-jerozolima/jerozolima-ein bokek/ein bokek - eilat ?
Srogo drożej chyba to wyjdzie :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Eilat - Jerozolima
#31 PostWysłany: 22 Lut 2017 01:06 

Rejestracja: 02 Kwi 2013
Posty: 405
niebieski
Nijak nie mogę wyjść z tych robaków. Pomocy.

quote="Macremi"]cena biletu dla czterech osób linia 444 Eilat - Jerozolima - Eilat 446 szekli
Eilat - Ein Bokek - Eilat 272 szekle
Z Eilatu brak biletów na godz.10 rano w południe dzień wcześniej
Można samemu kupić bilet na stronie Egged. Wchodzimy na kupno online. Wyświetli się strona po hebrajsku. Dajemy tłumacz stronę. W rubrykach pojawią się nasze litery. Po ustawieniu startu w pozostałych rubrykach pojawią się ponownie ich rysunki. Robimy pokaż tekst oryginalny i ponownie przetłumacz stronę po czym wybieramy z rubryki cel. I tak po kolei powrót, daty, normalny bilet, ilość osób i dajemy dalej na oryginalnym tekście. Pokaże się jak chcemy zapłacić karta,paypal. Potem samemu drukujesz bilety na dworcach. Są informacje i myślę, że pomogą. Trochę z tym tłumaczeniem stron roboty ale co tam.[/quote]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Eilat - Jerozolima
#32 PostWysłany: 27 Lut 2017 19:42 

Rejestracja: 30 Sie 2010
Posty: 355
niebieski
Witam
Jakie trzeba wprowadzić dane do automatu, aby wydrukować bilet na dworcu egged jeśli się ma rezerwację przez internet (Eilat - Jerozolima 444) ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Eilat - Jerozolima
#33 PostWysłany: 30 Cze 2017 09:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lis 2016
Posty: 114
Loty: 13
Kilometry: 24 634
Kwestia automatu do drukowania biletów - w jaki sposób można to zrobić ? Czy automat ma opcję j.ang ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Eilat - Jerozolima
#34 PostWysłany: 01 Lip 2017 13:55 

Rejestracja: 30 Sie 2010
Posty: 355
niebieski
Jest Angielski. Wbijasz numer ID z rezerwacji i drukuje bilet. Wszystko proste i intuicyjne.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Eilat - Jerozolima
#35 PostWysłany: 16 Paź 2017 09:37 

Rejestracja: 06 Lis 2016
Posty: 7
Loty: 33
Kilometry: 50 003
Witam,
Pod koniec listopada lecimy do TelAwiwu, tydzien pozniej wracamy z Eilatu.Mam problem z zaplanowanie, dopasowaniem busow do moich planow. Moze ktos móglby Nam pomoc :)
A wiec tak: we wtorek 28 list ladujemy mamy 2 noclegi w tym miescie.
W czwartek po sniadaniu chcemy sie udac do Jerozolimy tam rowniez mamy 2 noclegi
I teraz zaczynaja sie schody... Czy w sobote dostane sie do Eilatu po drodze zaliczajac Morze martwe?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Eilat - Jerozolima
#36 PostWysłany: 24 Paź 2017 11:33 

Rejestracja: 01 Cze 2015
Posty: 278
Loty: 111
Kilometry: 260 580
niebieski
Będę jechał z Jerozolimy do Eilatu. Kupno biletu dzięki tłumaczowi wydaje się do ogarnięcia. Natomiast nurtują mnie kwestie organizacyjne.

W Jerozolimie wsiadał bym na Central Station. Gdzie tam się wsiada i gdzie są automaty na których można odebrać bilet kupiony online? Bo ich strona pokazuje miejsce odjazdu tam gdzie na Google street view nie widać żadnego przystanku.

No i druga spawa. Chciałem wysiąść trochę wcześniej na przystanku "Eilat Yitzhak Rabin Border Terminal : Rd 90" Bo Eilat nie jest celem. Chciałem tego dnia przekroczyć granicę i jechać do Petry. Ale jak to się ma do niezatrzymywania się na wszystkich przystankach linii 444? Da się wysiąść czy nie?

Wyszukiwarka egged pozwala wybrać tą stację ale w czasie rezerwacji online tej stacji nie ma.

Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Eilat - Jerozolima
#37 PostWysłany: 24 Paź 2017 11:55 

Rejestracja: 30 Sie 2010
Posty: 355
niebieski
Central Bus Station w Jerozolimie to jest dworzec autobusowy. Wchodzisz do środka do budynku i kierujesz się do bramek wejściowych na perony autobusowe, bramki są oznaczone numerami i godziną odjeżdżających autobusów (podobnie jak na lotnisku). Stajesz w kolejce i czekasz na otwarcie bramki. Autobus będzie czekał bezpośrednio za drzwiami bramki. Automaty są w holu obok bramek.
Autobus się zatrzyma na przystanku na którym chcesz wysiąść, Na wszelki wypadek zgłoś kierowcy, że wysiadasz na tym przystanku. Nieraz nie zatrzymuje się jak jest pełny.
Góra
 Profil Relacje PM off
rafafi uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Eilat - Jerozolima
#38 PostWysłany: 27 Paź 2017 11:55 

Rejestracja: 20 Gru 2012
Posty: 5
Witam.
Lecimy do Ovda 12.02.2014, po zmianie godzin lotu w Ryanair trochę musimy zmienić plany. Aktualny rozkład na stronie Egged pokazuje ostatni kurs 444 do Jerozolimy godz. 17. Mam w związku z tym pytanie, czy w sezonie zimowy zmieniają rozkład dostosowując do przylotów ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Eilat - Jerozolima
#39 PostWysłany: 27 Paź 2017 13:46 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Kwi 2014
Posty: 4054
12.02.2018 to piątek i ostatni kurs nie zależy wcale od pory roku.
_________________
Ιαπόνκα76
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Eilat - Jerozolima
#40 PostWysłany: 03 Lis 2017 10:10 

Rejestracja: 14 Lut 2012
Posty: 101
Ja w temacie ale trochę inaczej.
Zabieram z żona teściów...... na ich pierwszy wyjazd zagraniczny. Trafiło na Eiliat w styczniu. Chcemy zwiedzić Jerozolimę, Morze Martwe. Jade tez z synkiem 15 miesięcznym ( z nim podrozuje dosc czesto organizujac sobie sami wszystko-nie biura).
Czy ktoś korzystał z takich wycieczek jednodniowych Eliat-Morze Martwe-Jesrozlima-Betlejem. wiem ze masa jeżdżenia, więcej kasy około 80usd/osoba itd ale tylko to wchodzi w rachubę bo jestesmy 4 dni w Eiliacie
Czy ktos moze cos zaproponować, w internecie widze pare biur turystycznych ale jak do nich pisze z pytaniami to wiadomo.
Jakies propozycje lub wrażenia z takiej wycieczki?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 83 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group