Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 06 Gru 2017 23:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2014
Posty: 747
niebieski
Marcowa, 3 tygodniowa wycieczka obejmująca Afrykę, Bliski Wschód i Azję.

06.03 WAW - ATH - CAI
10.03 CAI - BAH
12.03 BAH - MCT
17.03 MCT - DXB - COK lub bezpośrednio w tej samej cenie, dla zainteresowanych możliwość jednodniówki w Dubaju
22.03 COK - SIN
26.03 SIN - LGW (koniecznie w SGD, w PLN 2x drożej)
26.03 LTN - GDN Gdańsk dałem tylko dlatego, że lot jest późnym wieczorem, a trzeba zmienić lotniska. Lot do WAW jest wcześniej i mógłby być drobnym problem.

Całość można rozpocząć tydzień wcześniej w tej samej cenie.

Załączniki:
iii.png
iii.png [ 133.23 KiB | Obejrzany 7175 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
Zeus uważa post za pomocny.
 
      
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu
#2 PostWysłany: 09 Gru 2017 08:47 

Rejestracja: 15 Cze 2014
Posty: 1733
srebrny
Masz pomysł, jak nie podbijając mocno ceny ominąć Oman i Indie?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 12 Gru 2017 00:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2014
Posty: 747
niebieski
@Arekkk
Przeczytałem Twój post wcześniej ale nie miałem czasu poszukać czegoś, a potem zapomniałem. Teraz przypomniało mi się to odpisuję :)

Niestety nie znajduję nic żeby pominąć i Oman, i Indie, a przy tym nie podbić ceny. Jedyne co, to Omanu ewentualnie da radę się pozbyć. Przy okazji wyjdzie jeszcze taniej. Wcześniej loty CAI - BAH - MCT - COK to ok. 740zł, CAI - BAH - COK za 650zł. Także COK musiałbyś potraktować po prostu jako przesiadkę i dopasować sobie loty.

Załączniki:
Bez tytułu.png
Bez tytułu.png [ 21.85 KiB | Obejrzany 6900 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
Arekkk lubi ten post.
Arekkk uważa post za pomocny.
 
      
#4 PostWysłany: 23 Gru 2017 17:55 

Rejestracja: 15 Cze 2014
Posty: 1733
srebrny
Dzięki! Niestety wtedy też trzeba wyrabiać wizę hinduską. Szukam podobnej oblotówki, ale np. przez Sri Lankę albo w ogóle ze skokiem od razu do Azji południowo-wschodniej.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 23 Gru 2017 18:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2014
Posty: 747
niebieski
@Arekkk
Przez CMB to jeszcze stówkę musiałbyś dorzucić :) Całość pewnie wyjdzie trochę drożej, bo loty Sri Lanka - Azja SE są droższe niż Indie - Azja SE.
Lucky2Go podbija cenę ale Opodo nie.

Załączniki:
CMB.png
CMB.png [ 23.43 KiB | Obejrzany 6642 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
Arekkk lubi ten post.
Arekkk uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group