Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 15 Cze 2011 04:42 

Rejestracja: 07 Cze 2011
Posty: 85
Loty: 2
Kilometry: 3 738
Zdecydowanie w Edynburgu polecam 2 hostele w których byłem

1. Royal Mile Backpackers na High Street 105. Klimacik, kominek, czysto, schludnie, free Wi-fi, kuchnia do dyspozycji, jadalnia, lodówka i super klimat. cena 14 funtów doba, mi udało się za 8 funtów za dobę :) Byłem 2 lata z rzędu aż chce się wracać! ;)
http://www.royalmilebackpackers.com/

2. Castle rock hostel - Mega klimat, widok na zamek z okna, podobnie jak poprzedni hostel to ścisłe centrum. Wszystko w kamieniu i marmurze, jadalnia wielka jak sala koronacyjna :) Free kawa i herbata i super klimat!

Ceny: Dorms 8-16 beds (Mon- Thurs) £11
Dorms 8-16 beds (Fri- Sun) £14

W Alicente polecam hotel Alicante Hills. Załapałem się na promocję niedługo po otwarciu i zapłaciłem 3x mniej niż zapłaciłbym dzisiaj. Wygoda, spokojna okolica, trzeba dojeżdżać autobusem w obie do centrum miasta, autobusy czyste z klimą (cena 1,25 eur do 1,35 eur zależnie od przewoźnika, przystanek nad samym morzem. W hotelu Full wypas, restauracja, basen x2, kablówka, telewizor LCD, w łazience wszystko jeszcze pachnie świeźością, gresy i dobrze stonowane kolory. Łóżka wygodne, codziennie sprzątany jest pokój i zmieniane są ręczniki, bezpłatne Wi-fi, balkon, blisko do pięknego parku palmowego.

Teraz ten hotel kosztuje majątek jak dla mnie więc mi się fuksło. Ja za 3 noce dla 3 osób dorosłych za apartament trzyosobowy zapłaciłem total w październiku zeszłego roku 165 EUR wsio 8-) Teraz Horror

Ważne! Nie byłem ale słyszałem zacne opinie o tym przybytku tuż za ulicą w centrum Alicante: http://www.hostallamilagrosa.com/

Da się dogadać podobno na więcej osób :) Zaznaczam to ścisłe centrum, minusem jest pobliski kościół i dzwony :roll:

Mam nadzieję, że moje informacje się komuś przydadzą!
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group