Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Edreams, limit zakupow
#1 PostWysłany: 01 Paź 2015 00:22 

Rejestracja: 24 Wrz 2015
Posty: 5
Hej ludziska,

Czy ktoś orientuje się czy edreams ma jakieś limity przy zakupach karta entropay?

Od paru dni nic nie mogę kupić ta kartą, wcześniej ładnie wszystko przechodzilo.
Czy ew. założenie nowej karty rozwiazaloby ten problem?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Szalona Środa w PLL LOT: europejskie wojaże od 376 PLN. Loty do Afryki za 772 PLN Szalona Środa w PLL LOT: europejskie wojaże od 376 PLN. Loty do Afryki za 772 PLN
Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia
#2 PostWysłany: 01 Paź 2015 01:44 

Zazwyczaj limit jest na jeden zakup na karte, na osobe, na trase I trwa conajmniej 3 miesiace. Mozesz sprobowac zalozyc nowa ale na 99% nie uda ci sie. To jest oferta taka zeby ich sprobowac choc raz a nie po to zeby z nich korzytsac na dlugo.
Góra
 PM off  
      
#3 PostWysłany: 01 Paź 2015 08:50 

Rejestracja: 24 Wrz 2015
Posty: 5
Czyli to że wcześniej udawało mi się wiele razy użyć tej karty to był przypadek?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 01 Paź 2015 09:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2013
Posty: 2392
niebieski
jeśli jest blokada na kartę to w potwierdzeniu masz napisane, na jak długo.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 01 Paź 2015 11:41 

Rejestracja: 24 Wrz 2015
Posty: 5
Sęk w tym ze używam aplikacji mobilne, próbowałem już na dwóch telefonach (iPhone, android) i za każdym razem wyskakuje mi taki komunikat. Wcześniej chodziło bez problemu.

Załączniki:
IMG_0371-1.PNG
IMG_0371-1.PNG [ 48.51 KiB | Obejrzany 2613 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 01 Paź 2015 11:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2013
Posty: 2392
niebieski
jeśli nie masz nic napisane w potwierdzeniu o edream o banie na kartę np na 3 miesiące... to może już Ciebie nie lubią albo mają przerwę techniczną. Poczekaj może wieczorkiem uda się kupić.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group