Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 18 Lis 2014 13:01 

Rejestracja: 17 Maj 2012
Posty: 789
niebieski
witam, kupowałem bilet na edremas lot STN-KTW, pierwsza próba komunikat ???NO_PAYMENT_COMBINATION_ERROR??? zjadłem ciastka, i potem idzie jak trzeba, kupon vaildate, jest ok, przechodzimy do płatności cena ogółem 68E i 60E kupon do zapłacenia 8E, płacę, na poczcie od razu potwierdzenie i PNR od FR, zadowolony kupuje drugi, ale cały czas error jw., zaglądam do karty a tu obciążenie 68E, sprawdzam kod który użyłem ważny, nie wiem jak to zrobili, wiem, że dałem d... nie robiąc screena, zwróciłem się do operatora karty z wnioskiem o chargeback - choć sam nie wierzę, że to coś da, ciężko będzie mi uwiarygodnić moją wersję bez screena, pewnie tłumaczenie, że tylko frajerzy kupują na edreams coś na 68E zamiast na stronie przewoźnika za 50E nikogo nie przekona, wiem, czego można oczekiwać po edreams, jestem świadomy, że kasy raczej nie odzyskam, pytanie brzmi czy ktoś miał podobny przypadek, czy chargeback jest możliwy, w dziale zniżki/edreams napisałem ostrzeżenie dla innych, pzdr P.S. w ciągu dwóch lat kupiłem u nich w sumie 11 lotów - cóż nie zawsze można być do przodu!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Rodos: tygodniowe all inclusive w 4* hotelu od 2318 PLN. Wyloty z 2 miast Rodos: tygodniowe all inclusive w 4* hotelu od 2318 PLN. Wyloty z 2 miast
Stena Line: 24-godzinny rejs przez Bałtyk z noclegiem na statku od 119 PLN/osoba (kod zniżkowy) Stena Line: 24-godzinny rejs przez Bałtyk z noclegiem na statku od 119 PLN/osoba (kod zniżkowy)
#2 PostWysłany: 18 Lis 2014 13:04 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7921
HON fly4free
jak nie masz screenów, to praktycznie nie widzę szans na charge back.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 18 Lis 2014 13:04 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3940
platynowy
Niestety edreamsy są naszpikowane błędami. Czasami na korzyść klienta (w poprzednich edycjach można było wykorzystać 2x ten sam kupon) a bywa że skrypt źle zadziała i tak jak w Twoim przypadku źle obciąży kartę.

Zanim zgłosisz chargeback, spróbuj napisać na reclami@edreams.com z opisem sytuacji (najlepiej po włosku), może pomogą.
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 18 Lis 2014 13:18 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7921
HON fly4free
Albo odpiszą : "złodziejskie praktyki, handel biletami " :P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 18 Lis 2014 13:21 

Rejestracja: 17 Maj 2012
Posty: 789
niebieski
hey, tak piszę już do nich drugi dzień, generalnie grają wariata, nie łudzę się, :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 18 Lis 2014 13:23 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22455
Witamy w klubie. edreams.it twierdził ostatnio ze jestem złodziejem, i sprzedaję potem bilety innym...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 18 Lis 2014 13:27 

Rejestracja: 17 Maj 2012
Posty: 789
niebieski
@Zeus - to już przerabiałem, ja też jestem złodziejem, mimo że zapłaciłem całość, przy okazji, jak wygląda procedura chargeback, generalnie ją uruchomiłem, ale nieświadomość na infolinii i moja w sumie też (bo nie przerabiałem tego jeszcze) wymaga podpytania Was?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 18 Lis 2014 13:32 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22455
chargeback zależy od banku. Trzeba się skontaktować się z nimi, i napiszą ci co jest potrzebne do chargebacku
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 18 Lis 2014 15:31 

Rejestracja: 17 Maj 2012
Posty: 789
niebieski
@Zeus, dzięki, myślałem w jaki sposób uwiarygodnić sprawę przed bankiem, nie wiem czy to coś da, ale mogę okazać potwierdzenia od edreams z poprzednich zakupów na kwoty 1-15 E do których są przypisane rezerwacje i faktury które z automatu dostałem od W6 na moje nazwisko na których widać rzeczywistą opłatę za lot, dla przykładu płatność edreams 8E faktura 50F, nie zaszkodzi spróbować, pzdr
edit: czy edreams jest w stanie sprawdzić czy kupony były kupowane przeze mnie, a tym przypadku odkupowałem je na forum, gdyby chcieli żebym im wysłał w celu weryfikacji mogę mieć problem,
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 19 Lis 2014 01:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Paź 2012
Posty: 547
Loty: 4
Kilometry: 4 702
niebieski
@marek screeny tez nic nie daja niestety :-(

Wysłane z mojego GT-I9195 za pomocą Tapatalk 4
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 19 Lis 2014 01:42 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7921
HON fly4free
screeny mogą pomóc w takich wypadkach, ale oczywiście, 100% gwarancji pozytywnego zakończenia procedury nie dają
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 19 Lis 2014 10:25 

Rejestracja: 17 Maj 2012
Posty: 789
niebieski
a co z tym pytaniem: "czy edreams jest w stanie sprawdzić czy kupony były kupowane przeze mnie, a tym przypadku odkupowałem je na forum, gdyby chcieli żebym im wysłał w celu weryfikacji mogę mieć problem" zna ktoś odp?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group