Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 32 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 05 Mar 2014 09:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lis 2011
Posty: 2185
Loty: 113
Kilometry: 202 765
srebrny
Hebe napisał(a):
A mnie zastanawia - nie korzystalam jeszcze z tego serwisu - jak u nich wyglada odprawa przy zakupie lotu Ryanair czy Wizza?

Dostajesz kod rezerwacji Wizz lub Ryan i odprawiasz się tak samo, jak zawsze. W Wizzie nie odnajduje rezerwacji jak klikasz na Moje rezerwacje, ale jak wpisujesz dane na Odprawa, to można podejrzeć, czy wszystko gra nawet tuż p rezerwacji (oczywiście samą odprawa jest aktywna w stosownym czasie)
_________________
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów
Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament
#22 PostWysłany: 05 Mar 2014 10:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Cze 2011
Posty: 42
Loty: 93
Kilometry: 158 981
bonifacy napisał(a):
Hebe napisał(a):
A mnie zastanawia - nie korzystalam jeszcze z tego serwisu - jak u nich wyglada odprawa przy zakupie lotu Ryanair czy Wizza?

Dostajesz kod rezerwacji Wizz lub Ryan i odprawiasz się tak samo, jak zawsze. W Wizzie nie odnajduje rezerwacji jak klikasz na Moje rezerwacje, ale jak wpisujesz dane na Odprawa, to można podejrzeć, czy wszystko gra nawet tuż p rezerwacji (oczywiście samą odprawa jest aktywna w stosownym czasie)


Dziekuje, to juz wszystko jasne :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 06 Mar 2014 17:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Mar 2010
Posty: 750
Loty: 264
Kilometry: 273 201
Zbanowany
niebieski
Czy zdarzało się eDreams anulować rezerwacje Ryanaira lub Wizzaira tak jak to było z rezerwacjami tradycyjnych linii?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 06 Mar 2014 17:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lis 2012
Posty: 1111
niebieski
irkolo napisał(a):
Czy zdarzało się eDreams anulować rezerwacje Ryanaira lub Wizzaira tak jak to było z rezerwacjami tradycyjnych linii?


A w jaki sposób mieliby to zrobić i jaki miałby w tym interes Ryanair? Obie linie nie zezwalają na anulowanie rezerwacji, nie współpracują też oficjalnie z pośrednikami. Więc np. pośrednik po kupieniu biletu FR dla Ciebie jest w takiej samej sytuacji jak Ty po jego kupieniu. Aby cokolwiek zmienić, musi dopłacić...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 06 Mar 2014 18:07 

ale kilku już napisało, że pieniędzy za kupony wykorzystane na edrams na anulowane lub zmienione rezerwacje ryanair już nie odzyskali, nie ma takiej możliwości bo rezerwacja opłacana jest kartą edrams
Góra
 PM off  
      
#26 PostWysłany: 10 Mar 2014 14:00 

Rejestracja: 01 Gru 2012
Posty: 1024
niebieski
Ryanair pokazuje ze miejsca sa, a w Edreams: volo pieno (trasa WRO-Alicante 14/05 lub 18/05. Jest jakis myk, czy pozostaje kontrola, czy ktos zwroci?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 10 Mar 2014 14:02 

temat tj. problem znany od dawna, występuje w przypadku lotów ryanair z Polski z wykorzystaniem kodów zniżkowych (bez kodu wszystko jest ok i miejsca są) - pomagała rezerwacja wysyłając e-mail do nich z opisem problemu, wtedy następowała rezerwacja z ich pośrednictwem
Góra
 PM off  
      
#28 PostWysłany: 24 Mar 2014 21:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2011
Posty: 2827
Loty: 157
Kilometry: 403 841
niebieski
Wie ktoś, czy można obejść jakoś ten błąd:

""Siamo spiacenti di informarti che non è stato possibile completare la prenotazione. Non riceverai addebiti sulla tua carta di credito. Se desideri, puoi iniziare una nuova prenotazione online oppure telefonicamente, contattando il Servizio Clienti al numero 89 22 44."

?

Próby kilkoma karta, na kartach są środki, ale nie przechodzi. Na infolinii 10 minut posłuchałem muzyczki, odpuściłem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 24 Mar 2014 22:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Maj 2012
Posty: 1237
niebieski
To taka nowa wersja "Volo pieno", można to obejść tylko rezerwując mailem. Nie zależy od karty, a jedynie od linii lotniczej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 24 Mar 2014 22:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2011
Posty: 2827
Loty: 157
Kilometry: 403 841
niebieski
Nieźle kombinują. Na odpowiedź mailową czekam od czwartkowej nocy. Już mi loty nieznacznie podrożały... :?

Mam nadzieję, że po kontakcie na fb jutro wreszcie ktoś odpisze... na pocieszenie dali mi kod na 20€..
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 29 Mar 2014 13:44 

Rejestracja: 13 Maj 2013
Posty: 88
nie da się już zarezerwować żadnego Ryanaira kodami edreams, wszędzie wyskakuje "volo pieno", także dla krajów strefy euro;/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 29 Mar 2014 13:56 

namteH napisał(a):
Hebe napisał(a):
A mnie zastanawia - nie korzystalam jeszcze z tego serwisu - jak u nich wyglada odprawa przy zakupie lotu Ryanair czy Wizza?

odprawę robisz normalnie na stronie przewoźnika.
po zakupie, najpierw odbierasz emaila do edreams a potem od przewoźnika, tak jak by był on kupiony u nich na stronie.


ważne by na potwierdzeniu z ryananir spisać cztery ostatnie cyfry karty, którą opłacono rezerwację, bo rezerwację opłacono kartą edrams, następnie po wejściu w zarządzanie rezerwacją - pokaż rezerwację najlepiej zmienić adres e-mail na swój
Góra
 PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 32 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group