Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 04 Kwi 2016 11:57 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22326
Jechałem ten weekend tymi autobusami. Przejazdy obsługuje Ukrlines i muszę przyznać ze są bardzo spoko.

Na plus:

+Sporo miejsca na nogi, da się beż problemu się przespać
+Autobus z relacji Wrocław - Lwów przekracza granicę w Medyce, w której nie ma takiego ruchu jak w Korczowie. Jak jechałem do Lwowa to spędziliśmy 1:30 w polskiej i ukraińskiej stronie a z powrotem 2:30
+Jak nikt nie wsiada/wysiada (nie ma kupionego biletu) w miastach po drodze, to autobus nie zatrzymuje się, i jedzie dalej
+Jako ze moja "towarzyszka" nie jechała, to dzwonili do niej (do mojego telefonu) i pytali czy będzie. Ogromny plus

Na minus:

-Godziny odjazdu z Krakowa/Katowic
-Nie zatrzymuje się przy dworcu kolejowym w Lwowie tylko w dworcu autobusowym Stryjski (Автовокзал Стрийській) i trzeba się przesiądź na autobus nr 3A żeby dojechać do centrum
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
#2 PostWysłany: 26 Maj 2016 11:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Lut 2014
Posty: 162
Loty: 106
Kilometry: 194 017
Czy jadąc z Polski do Lwowa można wysiąść z autobusu na granicy w Medyce, tak aby pieszo przekroczyć granicę? Akurat nie potrzebuję jechać aż do Lwowa. Wysiadka na granicy byłaby dla mnie wygodniejsza (bliżej co celu i bez stania na granicy). Czy ktoś przerabiał podobny temat lub zaobserwował taką sytuację?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 26 Maj 2016 11:50 

Rejestracja: 14 Mar 2014
Posty: 1239
Loty: 114
Kilometry: 156 105
niebieski
Wysiadasz gdzie chcesz, w Medyce jest przejście piesze więc to nie problem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 26 Maj 2016 12:21 

Tylko nie dawaj bagażu do luku, bo będą marudzić i robić problemy.
Góra
 PM off  
      
#5 PostWysłany: 31 Maj 2016 20:36 

Rejestracja: 31 Maj 2016
Posty: 366
niebieski
Pytanie tylko, czy cenowo opłaca się jechać Ecolinesem jedynie do Medyki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 08 Sie 2017 14:08 

Rejestracja: 23 Lis 2016
Posty: 210
12 sierpnia rano muszę być w Kijowie i dziś szukałem połączeń Wawa - Kijów. Znalazłem 119 zł(zniżka ISIC) z W-wy Zach. Kupiłbym, tylko najpierw chciałbym wiedzieć czy to jest najlepsza opcja chodzi o cenę? Wizz Air minimum 400 zł w jedna stronę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 08 Sie 2017 14:39 

Rejestracja: 17 Lut 2017
Posty: 15
A wyjazd z Rzeszowa jutro o 23 za 20 złotych Flixbusem by Pana interesował?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 09 Sie 2017 20:35 

Rejestracja: 31 Maj 2016
Posty: 366
niebieski
Alexis93 napisał(a):
12 sierpnia rano muszę być w Kijowie i dziś szukałem połączeń Wawa - Kijów. Znalazłem 119 zł(zniżka ISIC) z W-wy Zach. Kupiłbym, tylko najpierw chciałbym wiedzieć czy to jest najlepsza opcja chodzi o cenę? Wizz Air minimum 400 zł w jedna stronę.

Ta cena to w Ecolines? Są tańsze połączenia, ale jak zależy Ci na jakim-takim komforcie, to może to być niezła opcja
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 09 Sie 2017 20:37 

Rejestracja: 23 Lis 2016
Posty: 210
@pietia tak
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 09 Sie 2017 21:01 

Rejestracja: 04 Sty 2013
Posty: 2236
Loty: 285
Kilometry: 460 659
złoty
@Alexis93 - zobacz połączenia na e-podróżniku. Z kodem LATO10 (10zł zniżki) najtańsze są po 80-100zł.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 10 Sie 2017 08:44 

Rejestracja: 13 Maj 2017
Posty: 10
na okres długiego weekendu e-podróżnik udostępnił nowy kod rabatowy na wszystkie połączenia międzynarodowe dostępne w wyszukiwarce -15 PLN. Aby skorzystać z rabatu należy użyć kodu: WEEKEND15.
znizki-na-bilety-polska-ukraina,35,114075
A jeżeli chodzi o połączenia do Kijowa, to alternatywę dla Ecolines możesz poszukać na e-podróżnik.pl, jeżeli zależy Ci również na cenie, to z kodem rabatowym bilet ostatecznie może kosztować ok 90 zł (w zależności od dokładnych godzin, bo połączeń jest sporo).


Ostatnio edytowany przez Abcn, 10 Sie 2017 08:57, edytowano w sumie 1 raz
dodany link :-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 15 Sie 2017 17:13 

Rejestracja: 01 Cze 2012
Posty: 193
Ostatnio jakoś mam wrażenie, że Ecolines bardzo obniżył poziom. Mówię konkretnie o połączeniu Warszawa - Lwów (to jest trasa z Gdańska do Odessy). Notorycznie autobus odjeżdża z opóźnieniem. Na trzy ostatnie próby odpowiednio 40 minut, godzina i 15 minut, 50 minut. Dodatkowo na dworcu mają miejsce jakieś dziwne sceny, ktoś wchodzi do autobusu, wyrzucają go, finalnie dostaje miejsce. Opóźnienie jest de facto przez innych pasażerów. Wcześniej czekaliśmy na 4 osoby, 2 tygodnie temu na 1 osobę. Moim zdaniem trochę słabo, bo zwykle jest tak, że 40 osób czeka na tych kilku spóźnialskich. Nie wiem czy to wynika z biletów łączonych.

Kolejny minus to autokar, który podjedzie. Tu jest loteria, może to być taki wyposażony w ekrany lub wiekowy. Nigdy nie wiesz na co trafisz. I w końcu dworzec. Niestety dojazd ze Stryjskiego z rana nie jest przyjemny.

Ja dałem sobie z nimi spokój, są tańsze opcje, a przez te notoryczne spóźnienia i loterię z autobusami komfort jest na podobnym poziomie.
_________________
Moją drugą pasją oprócz taniego podróżowania jest analityka internetowa i seo: https://piotrstarzynski.com.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 15 Sie 2017 22:49 

Rejestracja: 31 Maj 2016
Posty: 366
niebieski
Kilka razy jeździłem tym połączeniem do Umania (Humania), nigdy nie był na miejscu o czasie, często po drodze trafiały się jakieś mniejsze lub większe usterki techniczne. Do tego stan dróg między Lwowem a Humaniem woła o pomstę do nieba. Dlatego później zacząłem korzystać z opcji Ecolines Warszawa-Kijów, następnie szrutka Kijów-Humań, wychodziło dużo szybciej
A do Lwowa nawet nie próbowałem z tego korzystać, głównie właśnie ze względu na przyjazd na Stryjski, podczas gdy np. Polonus zajeżdża na kolejowy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: bepa22 oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group