Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 04 Cze 2018 13:29 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22455
Znaleziona ostatnio (szukając czegoś innego)

https://www.eway.in.ua/

Bardzo fajna interaktywna mapa większości miast na Ukrainie

Załącznik:
easyway.JPG
easyway.JPG [ 84.77 KiB | Obejrzany 10682 razy ]


Wybieramy miasto i w wyszukiwarce na górze szukamy ulicy która nas interesuje. Klikamy na znak przystanku, linię autobusową/trolejbusową/tramwajową
i mamy najważniejsze informacje: trasa, cena, godziny kursowania i częstotliwość

Nie wiem jak apka działa
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#2 PostWysłany: 04 Cze 2018 13:41 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3306
HON fly4free
Apka działa dość dobrze, dobrze wylicza koszt przejazdu łącznie z marszrutkami, nawet gdy połączenie jest łamane (marszrutka/autobus, marszrutka/tramwaj itd)
Natomiast jest, albo ja miałem problem z gps-em, nie wskazuje obecnej poprawnej pozycji, trzeba wybierać pełen adres albo nazwę przystanku.
Można się wspomagać tą apką wraz Moovitem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 04 Cze 2018 14:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2012
Posty: 4573
Loty: 639
Kilometry: 792 498
HON fly4free
Jest tylko jedno ale. Ja nigdy nie rozumiałem jak działają matszrutki, ale są jakieś umowy z miastami i rozkłady. Niestety, albo nie ma kierowców albo pieniędzy. W efekcie wieczorem busy bywają tylko teoretycznie. Tak było w Dnieprze i Stanisławowie. W pierwszym przypadku kierowca wracał do bazy i podwiózł mnie na przedmieścia za darmo. W drugim marszrutek pomimo rozkładu już nie było i musiałem zapłacić 50 UAH za taxi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 04 Cze 2018 14:09 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22455
W Dniprze podobnie, jak czekałem na tramwaj 30-40 minut, i pojechałem marszrutą
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 21 Lip 2018 10:25 

Rejestracja: 24 Kwi 2014
Posty: 381
niebieski
Ostrzeżenie dla miłośników marszrutek i nie tylko.

Wczoraj w okolicach Żytomierza wypadek marszrutki gdzie zgineło 10 osób i 10 rannych w szpitalu,
a wypadków z udziałem autobusów na Ukrainie jest coraz więcej ....
zdjęcia z miejsca wypadku http://zhzh.info/news/2018-07-20-36675
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 10 Kwi 2019 14:21 

Rejestracja: 24 Kwi 2014
Posty: 381
niebieski
Ministerstwo Infrastruktury Ukrainy uruchomiło stronę z mapą i rozkładem jazdy autobusów ,marszrutek
z trasami, przystankami wewnątrz Ukrainy oraz międzynarodowych.

http://mtu.gov.ua/files/projects/bus.html

Załączniki:
175087_82bc1f2-bus-routes-network-infographics-web.jpg
175087_82bc1f2-bus-routes-network-infographics-web.jpg [ 98.52 KiB | Obejrzany 8898 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group