Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Wszystko o patentach: easyjet-wszystko-o-patentach-praski-genewski,181,98264


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 246 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 13  Następna
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 17 Kwi 2017 00:20 

Na jednej rezerwacji różne osoby lub rożna ilość osób w ramach JEDNEJ opłaty za transakcję w Easyjet się NIE DA i nic tu nie wykombinujesz
Góra
 PM off
Chester lubi ten post.
 
      
Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto
Wakacje na Azorach za 2598 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami Wakacje na Azorach za 2598 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami
#62 PostWysłany: 30 Maj 2017 10:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Maj 2017
Posty: 3399
Loty: 418
Kilometry: 723 234
platynowy
Zakupiłem bilet przez gotogate i mam problem z odprawą na stronie Easyjet. Po wpisaniu nazwiska oraz numeru rezerwacji pojawia się komunikat z błędnie podanych danych. Napisałem do gotogate, dostałem inny numer rezerwacji, który także nie działa. Czy miał ktoś podobny przypadek i wie co zrobić? Easyjet ma tylko infolinię po angielsku czy są jakieś inne drogi kontaktu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#63 PostWysłany: 10 Cze 2017 16:17 

Rejestracja: 10 Cze 2017
Posty: 1
Witam,
Nie znalazłem odpowiedzi na pytanie.
Zakupiłem bilet na anglojęzycznej stronie EasyJet w języku angielskim (wygląda trochę inaczej). Czy może dokonać odprawy na polskiej stronie easyjet czy tam gdzie kupiłem bilet?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#64 PostWysłany: 10 Cze 2017 16:20 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 2198
Loty: 44
Kilometry: 65 890
niebieski
Możesz na każdej wersji jezykowej
_________________
Jeśli masz jakieś pytania o Poznań pomogę!
I klikamy "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off
enduro7 lubi ten post.
 
      
#65 PostWysłany: 10 Cze 2017 16:23 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
Może tam gdzie mu pasuje pod warunkiem,podania potrzebnych danych ;) Strona ta sama przecież,zmienia się tylko język.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#66 PostWysłany: 13 Paź 2017 14:38 

Rejestracja: 13 Paź 2017
Posty: 6
Witam, mam pytanie i moze ktos pomoze , z gory dodaje ze to pierwszy lot wiec jeszcze nie ogarniam co i jak, stad tez pytanie) Zakupilam bilety na niemieckiej stronie easyjet , wylot z Berlina w polowie grudnia do Szwajcarii i bilet powrotny ze Szwajcarii do Berlina w styczniu. Pieniazki zostaly pobrane z konta ale nie dostalam juz zadnych informacji na temat biletow, w aplikacji rowniez nic mie ma, w dodatku pokazuje mi w zakladce „My trips” tylko podroz w jedna steone , w powrotna nie ma juz nic. I moje pytanie brzmi, czy bilety otrzymam dopiero po elektronicznym odprawieniu sie (30 dni przed podroza) czy jak to wszystko wyglada w praktyce?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#67 PostWysłany: 13 Paź 2017 15:30 

Rejestracja: 12 Sty 2015
Posty: 2131
niebieski
Potwierdzenie rezerwacji na oba loty powinnaś mieć już teraz. Zalecam kontakt z obsługą klienta, bo coś poszło nie tak - to wszystko od razu powinno być widoczne.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#68 PostWysłany: 13 Paź 2017 19:32 

Rejestracja: 13 Paź 2017
Posty: 6
Moze cos zle napisalam - potwierdzenie dostalam na meila, gdzie pisze ilu jest pasazerow i dokad lecimy. W aplikacji rowniez to mam (gdy wchodze w INTERARY - tam rowniez widniejsa dane pasazerow, oraz ze platnosc dokonana) - mi chodzi tutaj o bilety, czy otrzymuje sie je dopiero po odprawieniu, czy powinny byc od razu po dokonaniu wplaty za bilety? :roll:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#69 PostWysłany: 13 Paź 2017 19:35 

Rejestracja: 12 Sty 2015
Posty: 2131
niebieski
Nieee, to tak nie działa w tanich liniach. Potwierdzenie rezerwacji z numerem to wszystko, co na tą chwilę dostaniesz, typowych etixów nie ma. 30 dni przed lotem możesz się odprawić i z tym idziesz na lotnisko (wydruk lub karta aplikacji).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#70 PostWysłany: 14 Paź 2017 15:51 

Rejestracja: 13 Paź 2017
Posty: 6
Super, dzieki za wyjasnienie i rozjasnienie jak to dziala :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#71 PostWysłany: 31 Paź 2017 22:44 

Rejestracja: 30 Cze 2011
Posty: 245
niebieski
Mam pytanie czy to normalne easyjet że cena biletu spada a nie rośnie wraz z większą ilością pasażerów na 1 rezerwacji. Organizuje wypad dla 20 osób i do 10 osoby cena spada a dopiero później zaczyna powoli wzrastac
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#72 PostWysłany: 31 Paź 2017 22:51 

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 1960
platynowy
W Easyjet do każdej rezerwacji doliczana jest opłata rezerwacyjna.Niezależnie od ilości osób.Im więcej osób tym taniej.Z drugiej strony ceny biletów schodkowo wzrastają w miarę jak zostają sprzedane tańsze bilety.Dlatego masz taką sytuację że najpierw cena spada a potem im więcej osób wzrasta.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#73 PostWysłany: 26 Lis 2017 12:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Sie 2015
Posty: 174
Miał ktoś tak, że w panelu rezerwacji/odprawy miał przydzielone miejsca przed odprawą? W mailu z potwierdzeniem rezerwacji mam na obu odcinkach "Miejsce automatyczny przydział", a po zalogowaniu na easyjet.com na powrotnym "Masz następujące miejsca: 31E 31F" i obok " Nie wybrano miejsc Miejsca zostaną przydzielone automatycznie podczas odprawy" i możliwa jest zmiana miejsc?

Nie chciałbym aby mnie obciążyli za ten "wybór"...

Pozatym wg seat map przy odprawie nie ma miejc 31E i 31F :D

Update:
się odprawiłem i na powrocie jednak przydzieliło 31E i 31F. Wg seat guru layout foteli w wersji A320 V2 posiada rząd 31 (E i F). Nie najlepsze miejsca, no ale zobaczymy. W nagrodę na lot tam 22A i 22B.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#74 PostWysłany: 19 Mar 2018 21:23 

Rejestracja: 19 Mar 2018
Posty: 3
Witam, mam problem z odprawa w easyJet. Z lotniska Gatwick leciałem odprawiony na starym dowodzie i będąc w Polsce wymieniłem dowód na nowy, chciałem odprawić się na nowym dowodzie i wpisać numer dowodu nowego a automatycznie podczas odprawy wpisało mi dane z dowodu starego który jest nie ważny. Nie mogę zmienić numeru dowodu nigdzie, czy w takiej sytuacji wpuszcza mnie przez bramki na lotnisku Balice-Gatwick ??
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#75 PostWysłany: 19 Mar 2018 21:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Lis 2012
Posty: 1372
Loty: 33
Kilometry: 39 451
srebrny
Imię i nazwisko się zgadza? Miłego lotu ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#76 PostWysłany: 19 Mar 2018 22:13 

Rejestracja: 19 Mar 2018
Posty: 3
Imię i nazwisko się zgadza ale numer dowodu osobistego nie ponieważ na odprawie online automatycznie podało mi dane starego nie ważnego dowodu ? ale imię i nazwisko się zgadza oraz data urodzenia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#77 PostWysłany: 19 Mar 2018 22:20 

Wydrukuj kartę pokładową i z nowym dowodem leć, już Ci napisano, iż wszystko będzie ok


Masz mieć ważny dokument podróży i go masz
Góra
 PM off  
      
#78 PostWysłany: 19 Mar 2018 22:27 

Rejestracja: 19 Mar 2018
Posty: 3
Tak kartę pokładową wydrukowałem tyle ze właśnie na niej widnieje stary numer dowodu.. dziękuje za odpowiedzi, życzę miłego wieczoru pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#79 PostWysłany: 26 Maj 2018 21:00 

Rejestracja: 13 Paź 2017
Posty: 6
Czy przy odprawie mozna poslugiwac sie tylko dowodem osobistym ? Czytalam, ze w strefie Schengen wystarczy dowod osobisty, czy ktos to przerabial ? Lot Berlin - Szwajcaria.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#80 PostWysłany: 26 Maj 2018 21:05 

Rejestracja: 06 Sie 2012
Posty: 2267
Loty: 210
Kilometry: 407 015
złoty
@mcmamelie: mimo że Szwajcaria nie jest w EU to dowód osobisty powinien wystarczyć.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 246 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 13  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group