Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Wszystko o patentach: easyjet-wszystko-o-patentach-praski-genewski,181,98264


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 246 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 09 Sty 2017 21:57 

Rejestracja: 09 Sty 2017
Posty: 1
Cześć,

zamierzamy lecieć easyJetem w 4 osoby, jednak tylko ja z tych czterech chciałbym mieć wykupione miejsce, reszta losowy przydział. Czy da się to osiągnąć w systemie kupując dla 4 osób? Czy trzeba osobno dla 3 i 1? Mam wrażenie, że system oczekuje, że wybiorę miejsca dla 4 osób, ale ja nie chcę. Ale może gdzieś coś można kliknąć albo po kupieniu biletów można to załatwić albo jeszcze inaczej...

Pozdrawiam,
Jacek
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Stena Line: 24-godzinny rejs przez Bałtyk z noclegiem na statku od 119 PLN/osoba (kod zniżkowy) Stena Line: 24-godzinny rejs przez Bałtyk z noclegiem na statku od 119 PLN/osoba (kod zniżkowy)
Przygoda w Wietnamie: Ho Chi Minh, Da Nang i Hanoi w jednej podróży z Warszawy za 3365 PLN Przygoda w Wietnamie: Ho Chi Minh, Da Nang i Hanoi w jednej podróży z Warszawy za 3365 PLN
#42 PostWysłany: 09 Sty 2017 22:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
Pamiętaj, że robiąc dwie rezerwacje (3+1) dwukrotnie zapłacisz opłatę manipulacyjną (60 zł). Ale inaczej nie wybierzesz pojedynczego miejsca.
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
jajcek uważa post za pomocny.
 
      
#43 PostWysłany: 10 Sty 2017 19:28 

Rejestracja: 22 Maj 2013
Posty: 755
Loty: 91
Kilometry: 180 493
niebieski
Ja bym najpierw kupił lot, a potem zajrzał do opcji zmiany rezerwacji. Wydaje mi się, że np. nie da się kupić bagażu tylko dla jednej osoby wraz z lotem, ale już chwilę potem można to zrobić. A jak i to będzie niemożliwe, to zawsze zostaje infolinia, na której można też zrobić niektóre rzeczy niewykonalne na stronie (np. lecąc A-B-A dodać bagaż tylko do A-B).
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 13 Sty 2017 12:15 

Rejestracja: 11 Sty 2017
Posty: 7
Hej!

Próbuje od wczoraj zarezerwować 2 bilety z Easyjet. Najpierw były problemy z kartą a teraz problem z ceną :

Ostrzeżenie: cena uległa zmianie

Ze względu na wysokie zapotrzebowanie, niektóre z wybranych cen biletów nie są już dostępne. Nadal możesz kontynuować, rezerwując je po nowej cenie.

Widoczne poniżej ceny dotyczą jednego pasażera i obejmują podatki oraz opłaty. Widoczne poniżej loty podlegają zmianie ceny:
- 2017-04-20 Kraków do Paryż Charles de Gaulle Lot 3816 188 zl
- 2017-04-23 Paryż Charles de Gaulle do Kraków Lot 3817 145 zl

Pierwotna cena rezerwacji wynosiła 0 zl. Nowa cena łączna rezerwacji wynosi 666 zl.

Przycisk kontynuuj nie działa a "wróć do poprzedniej strony" kieruje mnie na angielską wersje strony :/

Czytałam że jedyną opcja było kiedyś rezerwowanie pojedynczych biletów. Czy nie ma innej opcji? Wychodzi to oczywiście wtedy drożej + nie mam pewności czy się nie okaże kupując 1 bilet, że braknie ich ( wiem mało możliwe a jednak)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 13 Sty 2017 12:34 

Kompletnie nie kumam z czym ty masz problem, być może przed rezerwacją wyczyść historię ciasteczek i ponownie uruchom komputer
Sama rezerwacja błaha w swej prostocie: po wybraniu lotów, kliknięciu i ich podświetleniu klikamy na kontynuuj, potem cały czas Dalej (cena na teraz dla 2 osób w dwie strony 667/673)
Góra
 PM off  
      
#46 PostWysłany: 13 Sty 2017 12:38 

Rejestracja: 11 Sty 2017
Posty: 7
Tak wszystko podaje przechodzę dalej po podaniu karty kredytowej wyskakuje mi okno cena uległa zmianie. I nic dalej nie mogę zrobić klikanie w kontunuj też nic nie daje.

Poniżej zrzut.

Załączniki:
easy.JPG
easy.JPG [ 92.85 KiB | Obejrzany 7373 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 13 Sty 2017 12:41 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Ale to chyba logiczne, że linia nie oferuje na swojej stronie biletów za 0 zł, czytając powyższą informację?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 13 Sty 2017 12:43 

Rejestracja: 11 Sty 2017
Posty: 7
Po 1 przejściu z płatności na tą stronę cena wynosiła 666 i zmiana na 666 po kliknięciu kontynuuj zmieniono cenę na 0 wiec chyba mają jakiś błąd na stronie i to jest wina tych wszystkich problemów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 13 Sty 2017 13:14 

Na 1 stronie tego tematu masz bliźniaczy problem i informację co pomogło, na 2 stronie tego tematu telefon do Easyjet, by dokonać rezerwacji przez telefon (ale nie ma polskiej infolinii)

A i w tych samych datach z Krakowa na teraz loty Ryanair do/z Paryż Beauvais dla 2 osób w obie strony za łącznie 576 zł + dojazd do Paryża
Góra
 PM off  
      
#50 PostWysłany: 13 Sty 2017 13:30 

Rejestracja: 11 Sty 2017
Posty: 7
Tak tyle że ląduje się dość daleko od Paryża a chcemy zamówić taxówke / samochód prywanty bo to prezent z okazji rocznicy ślubu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 14 Sty 2017 14:22 

Rejestracja: 26 Wrz 2015
Posty: 1084
Loty: 20
Kilometry: 15 182
można też kupić bilety na "samochód prywatny". 13€ w jedną stronę, busparis 9 osobowy
_________________
Pytania o Warszawę? Pisz w wiadomości prywatnej :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#52 PostWysłany: 29 Sty 2017 22:44 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6251
Loty: 477
Kilometry: 1 011 329
Easy trábi na stronie, ze nalezy wydrukowac BP, probowal ktos ostatnio w Berlinie i CPH z mobilna karta w pdf ?
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#53 PostWysłany: 29 Sty 2017 22:48 

Rejestracja: 28 Lip 2012
Posty: 6235
HON fly4free
we wtorek w Berlinie korzystałem z karty mobilnej w aplikacji
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#54 PostWysłany: 29 Sty 2017 22:50 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6251
Loty: 477
Kilometry: 1 011 329
A to normalnego PDF odpalę, bez nerwacji. Dzieki
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#55 PostWysłany: 22 Lut 2017 18:43 

Rejestracja: 22 Lut 2017
Posty: 1
Witam. Mam taką sytuację, że już 5 razy kupowałam bilet z EasyJet. Rezerwacja się pokazywała, po czym od razu się odprawiałam. Wszystko w porządku. Po kilku godzinach ponownie się loguję a tu brak rezerwacji a po ok. 3 dniach zwrot pieniędzy na konto. Próbowałam również kupywać bilet z innych kart płatniczych i raz założyłam nowe konto na EasyJet i ta sytuacja się powtarza. Myślałam również, że może EasyJet mnie zablokował ale innej osobie też nie mogę kupić biletu. Dzwoniłam również na angielską infolinię i niestety nie wiedzą dlaczego jest anulowana transakcja, zaproponowali udanie się na lotnisko i zakupienie tam biletu. Z tym problemu nie ma ale doliczają sobie prowizję 200zł. Może ktoś mi to wyjaśnić. Dziękuję z góry.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#56 PostWysłany: 22 Lut 2017 19:11 

Rejestracja: 02 Kwi 2015
Posty: 1815
niebieski
Skoro to z ich winy, to wytłumacz w kasie na lotnisku sytuację, to jest szansa, że nie będziesz musiała zapłacić prowizji
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#57 PostWysłany: 06 Mar 2017 21:48 

Rejestracja: 10 Kwi 2015
Posty: 211
Cześć,
Lecę na trasie Berlin - Prisztina i trzy dni później mam powrót na tej samej trasie.
Pierwszy raz lecę EasyJetem - czy to normalne, że w pierwszą stronę na kartach pokładowych nie była wymagana informacja o dukemencie tożsamości, a w drugą stronę już tak?
Może to banalne pytanie, ale do tej pory nie spotkałem się dokładne dane nie były wymagane i nie zostały dodane do karty.
Dziękuję za odpowiedź!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#58 PostWysłany: 06 Mar 2017 21:58 

Tak ,to normalene przy lotach z unii do kraju poza unią.
Góra
 PM off
blazejdaw uważa post za pomocny.
 
      
#59 PostWysłany: 19 Mar 2017 18:29 

Rejestracja: 04 Maj 2013
Posty: 79
Miałem z żona lecieć w najbliższą środę do Faro z Berlina Easyjetem. Bilety już dawno kupione. W międzyczasie okazało się, że żona jest w ciąży. Wszystko było dobrze aż do wczoraj i teraz nie ma mowy o żadnym locie. Da się jakoś odzyskać chociaż część pieniędzy? Kiedyś czytałem tu na forum o zwrocie podatków. To dalej obowiązuje? Jak się za to praktycznie zabrać?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#60 PostWysłany: 16 Kwi 2017 20:22 

Rejestracja: 24 Gru 2011
Posty: 40
Loty: 32
Kilometry: 35 695
Witam, mam pytanie do bardziej doświadczonych osób. Chciałbym się dowiedzieć czy jest jakiś sposób żeby zakupić np trasę Kraków >> Genewa dla 3 osób, a potem dodając kolejny odcinek lotu przypuśćmy Genewa >> Faro tylko dla dwóch osób ? Chodzi mi żeby to było na jednej rezerwacji wszystko. Jeśli tak, to proszę o pomoc, bo niestety nie umiem dojść do tego... Z góry dziękuje za wszelką pomoc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 246 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group