Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Wszystko o patentach: easyjet-wszystko-o-patentach-praski-genewski,181,98264


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 246 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 13  Następna
Autor Wiadomość
#81 PostWysłany: 26 Maj 2018 22:56 

Rejestracja: 13 Paź 2017
Posty: 6
No wlasnie czytalam na kilku stronach i niby dowod powinien wystarczyc, Szwajcaria nie jest w UE ale nalezy (jeszcze :P) do strefy Schengen. Na stronie Easyjet nie znalazalam zadnych informacji, niestety. Glownie chodzi mi czy na lotnisku nie beda robic problemow ze dowod to nie paszport.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#82 PostWysłany: 08 Cze 2018 17:41 

Rejestracja: 28 Mar 2018
Posty: 20
W Szwajcarii wystarczy dowód, nie ma potrzeby wożenia (czy nawet posiadania) paszportu na loty do/z UE.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#83 PostWysłany: 16 Sie 2018 13:33 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4038
złoty
Odprawiłem się na lot, a po kilku dniach info, ze moje miejsce się zmieniło.
Miejsce było bezpłatnie, losowo wybrane, ale dobre-przy oknie.
Oczywiście zamierzam iść ze starym BP i ewentualnie zasiąść na premium ;)
Miał tak ktos? Co to za zwyczaje ze zmiana miejsca?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#84 PostWysłany: 16 Sie 2018 14:06 

Rejestracja: 14 Maj 2016
Posty: 1439
Zbanowany
niebieski
Odprawę możesz robic od 30 dni do lotu zatem ktoś w tym terminie jaki pozostał zakupił miejsca w związku z czym Tobie przydzielono inne.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#85 PostWysłany: 16 Sie 2018 14:15 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4038
złoty
czyli według Ciebie, jak następne przydzielone miejsce komuś sie spodoba, to bedzie mógł zarezerwować, a mnie przydzielą następne i tak do samego lotu kilkadziesiąt razy :?: :mrgreen:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#86 PostWysłany: 16 Sie 2018 14:27 

Rejestracja: 14 Maj 2016
Posty: 1439
Zbanowany
niebieski
Az tyle razy to może nie :lol: ale po wprowadzeniu opłat za miejsca można się spodziewać zmian. Jutro będę także robił odprawę przed niedzielnym lotem gdyż czekałem bo może mi się trafić właśnie taka zmiana :lol: :lol: :lol: To wszystko dla Twojego dobra :lol: Masz się wkurzać i koniecznie kolejnym razem wykupić miejsca :P EasyJet nie jest jednostką charytatywną :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#87 PostWysłany: 05 Paź 2018 08:42 

Rejestracja: 21 Gru 2010
Posty: 395
niebieski
Czy przy rezerwacji biletów dla 2 osób, miejsca są przydzielane obok siebie czy losowo jak w Ryanairze?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#88 PostWysłany: 05 Paź 2018 11:22 

Rejestracja: 30 Cze 2011
Posty: 211
niebieski
obok siebie :D chyba że już nie ma takiej możliwości na końcowym etapie odprawy :P
Góra
 Profil Relacje PM off
fly4me lubi ten post.
fly4me uważa post za pomocny.
 
      
#89 PostWysłany: 29 Paź 2018 17:26 

Rejestracja: 30 Sie 2011
Posty: 872
niebieski
Czy w easyjet zdarza się żeby lot potaniał ? Bo tak śledzę interesujący mnie kierunek i przez kilka tygodni nie drgnął, a potem skoczył dwa razy: o 100 zł, a potem o 25 zł i zastanawiam się czy nie przedobrzyłem. Już został miesiąc, widzę, że ceny na bliższe daty są dużo tańsze i nie wiem czy czekać jeszcze.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#90 PostWysłany: 29 Paź 2018 17:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2013
Posty: 2217
złoty
Wydaje mi się, że od wrzucenia kalendarza ceny idą tylko do góry, ale też wiele z nimi nie latałem.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#91 PostWysłany: 29 Paź 2018 17:53 

Rejestracja: 16 Sie 2018
Posty: 93
Często latam do UK i jeszcze nie widziałem żeby w easy potaniały loty, często maja komplet i nie musza tego robić żeby zapełnić samolot
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#92 PostWysłany: 29 Paź 2018 18:06 

Rejestracja: 14 Maj 2016
Posty: 1439
Zbanowany
niebieski
-- 29 Paź 2018 19:02 --

Jako , że zrobiłem EasyJetem już z 80 lotów więc z mojego doświadczenia odpowiem. Na początku kalendarza zazwyczaj bywają ceny najbardziej atrakcyjne. Bywają kierunki gdzie ceny na początku są wysokie , wyższe od średniej które zazwyczaj obserwuję tak żeby wbić się w jak najlepsze ceny. Te kierunki podlegają np. po miesiącu obniżce. Jaki powód? :P Nie zrozumiesz. Tak sobie algorytmy ustawiają. Z kilku lat obserwacji...najlepsze ceny bywają od 4 do 3 miesięcy przed terminem lotu . Obserwowałem skoki w ciągu np. 2 dni o 50-80% wartości poprzedniej. Kilka razy się ,,sparzyłem" oczekując jeszcze lepszej ceny :mrgreen: Ogólnie moja rada. Po obserwacji średniej z kilku lat na danej trasie wypatruję ceny przy minimum i czekam...ok tygodnia. Jak cena już nie spadnie to szybki zakup. :P ale to tylko tak BTW :lol:

-- 29 Paź 2018 19:06 --

Jeszcze jedno :P Kiedyś EasyJet stosował przynajmniej 2 razy w roku obniżki po 25% od cen w danym momencie. Tak się działo na początku stycznia i w marcu. Od 2-3 lat nie widzę takich ruchów. ale może powrócą? :P
Góra
 Profil Relacje PM off
Cicha_Woda lubi ten post.
Cicha_Woda uważa post za pomocny.
 
      
#93 PostWysłany: 10 Gru 2018 09:52 

Rejestracja: 10 Gru 2018
Posty: 1
Witam ok 2 miesięcy temu zarezerwowałem bilet w 2 strony w easy Jet. Z Bazylei do Krakowa, i z Krakowa do Bazylei. Moje plany uległy zmianie i mogę polecieć tylko tym drugim lotem. Gdzie mam zgłosić to że nie mogę polecieć pierwszym lotem? I czy odwołując 1 lot tracę mój bilet powrotny?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#94 PostWysłany: 10 Gru 2018 10:03 

Rejestracja: 28 Lip 2012
Posty: 6180
HON fly4free
nic nikomu nie musisz zgłaszać/odwoływać - po prostu nie lecisz i nic się nie dzieje
z drugiego lotu możesz normalnie skorzystać
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#95 PostWysłany: 29 Gru 2018 20:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2013
Posty: 3981
Loty: 451
Kilometry: 660 334
platynowy
Mam problem, z którym nie mogę sobie poradzić.

Chcę kupić bilety RT TXL-ORY-TXL dla 2 osób (na czerwiec) i 1 bilet OW GIB-LUT dla 1 osoby (na kwiecień)

Jak zaczynam od tych RT dla 2 osób to potem jak dobieram ten 1 OW to automatycznie dodaje mi 2 osoby - nie ma wyboru ilości osób.

Jak to przeskoczyć ?
_________________
Image

"Podróżować to żyć..."
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#96 PostWysłany: 29 Gru 2018 20:54 

W ramach jednej rezerwacji w ramach jednej opłaty :!: w Easyjet tylko bilety dla tych samych osób w tej samej liczbie
Góra
 PM off
Tomo14 uważa post za pomocny.
 
      
#97 PostWysłany: 14 Sty 2019 11:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10936
HON fly4free
Informacyjnie...
Wczoraj odprawiałem się na loty WAW-TXL i TXL-WAW.
Nie da się tego zrobić w aplikacji mobilnej na loty z WAW. Trzeba to zrobić przez stronę WWW.
Po dokonaniu odprawy, w aplikacji mobilnej jest informacja, że lot jest odprawiony, ale nie da się pobrać mobilnych kart pokładowych.
W obu przypadkach (odprawa przez aplikację mobilną oraz mobilne karty pokładowe) jest informacja, że lotnisko WAW nie jest jeszcze obsługiwane w aplikacji mobilnej.
Oczywiście na lot TXL-WAW obie funkcjonalności działają.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#98 PostWysłany: 14 Sty 2019 13:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2012
Posty: 1183
niebieski
@skrzat
Czy może wiesz czy w WAW honorowane są karty w formacie PDF na telefonie (oczywiście trasa WAW-TXL)?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#99 PostWysłany: 14 Sty 2019 13:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10936
HON fly4free
Nie wiem właśnie. Lot mam 1.02. Sprawdzę wtedy.
Przed odprawą bezpieczeństwa nie będzie na pewno problemu, ale na bramce przed wejściem do samolotu nie wiadomo. Teoretycznie powinno zadziałać przykładając telefon do skanera, lecz mogą zażądać wydruku, jeśli pracownik ma instrukcję, aby tak robić.
Góra
 Profil Relacje PM off
panprofesor82 lubi ten post.
 
      
#100 PostWysłany: 28 Sty 2019 11:56 

Rejestracja: 14 Gru 2017
Posty: 16
Loty: 12
Kilometry: 22 626
Mam pytanie. Czy ktoś dokonywał rezerwacji z voucheru EasyJet? Dokonywałem dwóch rezerwacji przez infolinię, bo taki wymóg i nie widzę ich po zalogowaniu na swoje konto. Ktoś się orientuje czy można to jw jakiś sposób dodać?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 246 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 13  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group