Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 23 Paź 2017 19:24 

Rejestracja: 19 Paź 2015
Posty: 130
Ja kupowałem bilety i w EUR wyszło taniej
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#22 PostWysłany: 23 Paź 2017 19:31 

kawon30 napisał(a):
................ale obawiam się że wyjdzie drożej, bo opłata za zmianę nazwiska za pasażera to chyba 21 euro?..



O czym ty piszesz, bo chyba nie rezerwujesz z myślą, że i tak będziesz zmieniał dane personalne podróżującego??? :shock: :lol:

W easyjet jest stałą opłata manipulacyjna pomniejszająca lub powiększająca cenę biletu w zależności od liczby lotów i osób na danej rezerwacji

easyjet-wszystko-o-patentach-praski-genewski,181,98264&p=881072&hilit=easyjet+przewalutowania#p881072
Góra
 PM off  
      
#23 PostWysłany: 23 Paź 2017 20:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Paź 2011
Posty: 195
Loty: 131
Kilometry: 208 382
niebieski
Nie chodzi mi o opłatę manipulacyjną, która jest przy zakupie biletu, bo te i tak były kupione w dobrej cenie i wszyscy mieli lecieć. Chodzi mi tylko o opłatę za zmianę nazwisk 2 osób i tu jest cena 85 zł za osobę za lot co daje 340 zł. W tym przypadku nie wiem nawet jak zmienić walutę na euro. Pomożecie? Jeśli wychodzi mniej w euro to chciałbym poprosić o poradę jak to zmienić. Mam też drugą rezerwację w easyjecie na czerwiec i tu płaciłem w euro, bo faktycznie było korzystniej, ale w tej rezerwacji nie zamierzam nic zmieniać.
_________________
moje podróże: https://acotamjest.blogspot.com/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 23 Paź 2017 20:52 

A link do czego masz w poscie wyżej, na ostatnich stronach z tego co pamiętam jest mowa jak i czy da się zmienić walutę zakupu
Góra
 PM off  
      
#25 PostWysłany: 23 Paź 2017 21:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Paź 2011
Posty: 195
Loty: 131
Kilometry: 208 382
niebieski
Próbowałem wszystkiego i nie jestem w stanie zmienić waluty przy zmianie nazwiska dla istniejącej rezerwacji (zakup biletu to zupełnie inna bajka).
_________________
moje podróże: https://acotamjest.blogspot.com/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 23 Paź 2017 21:31 

Kontakt z Easyjet jest utrudniony ale jest, do tego problemy z płatnościami teraz zmiana nazwiska
Zapewne problemem jest znajomość języka, ale wystarczy kogoś kto się dogada poprosić o pomoc
Góra
 PM off  
      
#27 PostWysłany: 26 Paź 2017 07:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Paź 2011
Posty: 195
Loty: 131
Kilometry: 208 382
niebieski
8 próba zapłacenia inną kartą nic nie dała (próbowałem kartą debetową koleżanki, która płaciła za bilety i był ten sam komunikat). Sprawę (zmianę nazwisk) udało się jednak załatwić przez infolinię easyjeta. Pan z infolinii powiedział, że mają jakąś awarię i nie wiadomo, kiedy to naprawią i zaproponował zmianę nazwisk przez infolinię w cenie zmiany online (w/g cennika online 85 zł, call center 110 zł), była to 9 próba zapłacenia za tą zmianę i ta się powiodła. Kontakt przy pomocy formularza zgłoszeniowego jest bez odzewu z ich strony (po wysłaniu drugiego proponują kontakt przez e-mail do customer.resolution@easyjet.com , na który też nie odpowiadają). Pozostaje kwestia wcześniejszych blokad na kartach ( na infolinii powiedzieli, że to odblokują).
_________________
moje podróże: https://acotamjest.blogspot.com/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group