Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 98 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 22 Maj 2012 10:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Kwi 2011
Posty: 225
Loty: 189
Kilometry: 307 053
niebieski
leemc napisał(a):
Mam rezerwację w easyjet na wylot 25 maja i powrót 5 czerwca. Próbuję dokonać odprawy, ale mam możliwość wydrukowania karty pokładowej jedynie dla pierwszego lotu, a nie ma dostępnej karty dla lotu powrotnego. Co może być przyczyną?

Lecisz z SXF?
Ja bookowałem loty na 6-10 czerwca BER-CAG, a potem OLB-MXP-BER. Przy pierwszym locie mam info że nie można wydrukować karty pokałdowej, a przy pozostałych wszystko OK. Sądzę że to przez zadymę z przesunięciem otwarcia BER, i kontynuowania lotów z SXF.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#22 PostWysłany: 23 Maj 2012 11:10 

Rejestracja: 17 Lut 2011
Posty: 74
Loty: 60
Kilometry: 121 126
macias napisał(a):
leemc napisał(a):
Lecisz z SXF? Ja bookowałem loty na 6-10 czerwca BER-CAG, a potem OLB-MXP-BER. Przy pierwszym locie mam info że nie można wydrukować karty pokałdowej, a przy pozostałych wszystko OK. Sądzę że to przez zadymę z przesunięciem otwarcia BER, i kontynuowania lotów z SXF.

Wylot mam z SXF, a powrót na BER, bo jego otwarcie miało być 3 czerwca i do tego drugiego lotu wciąż nie mam karty pokładowej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 23 Maj 2012 11:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Maj 2012
Posty: 460
srebrny
Ja lecę z Schonefelda (początkowo Brandenburg) do Agadiru.

O ile na lot tam zdażyłam wydrukowac kartę pokładową (z danymi Berlin Brandenburg), to z Agadiru nie mogę się odprawić (do wylotu 13 dni).

Teraz po wejściu na moją rezerwację nie mogę wcale wydrukowac karty podładowej, bo jej nie ma.

Pozostanie mi chyba odprawa na lotnisku (chociaż jak lecę z podręcznym to może nie muszę podchodzić do stanowiska)???
_________________
Ніночка
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 23 Maj 2012 11:45 

Rejestracja: 14 Cze 2011
Posty: 195
Przy wylotach z Agadiru nie ma możliwości odprawy online. Pozostaje tylko odprawa na lotnisku.
Oczywiście nawet lecąc z bagażem podręcznym trzeba się odprawić przy stanowisku - jak inaczej dostałabyś kartę pokładową?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 23 Maj 2012 12:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
vtec napisał(a):
Przy wylotach z Agadiru nie ma możliwości odprawy online. Pozostaje tylko odprawa na lotnisku.
Oczywiście nawet lecąc z bagażem podręcznym trzeba się odprawić przy stanowisku - jak inaczej dostałabyś kartę pokładową?

inna sprawa, ze na lotach z maroka trzeba i tak podejsc do check ina nawet jak sie ma odprawe online po pieczatke
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 23 Maj 2012 13:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Maj 2012
Posty: 460
srebrny
dzięki za info. Może do tego 5 czerwca wyjaśni się coś wiecej w kwestii mojej karty pokładowej.
_________________
Ніночка
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 23 Maj 2012 13:59 

Rejestracja: 23 Lut 2011
Posty: 192
Ninoczka napisał(a):
dzięki za info. Może do tego 5 czerwca wyjaśni się coś wiecej w kwestii mojej karty pokładowej.

ale co się ma wyjaśnić? przecież powyżej masz info, że na lotach z maroka nie ma możliwości odprawy online, więc karty pokładowej na stronie easyjet nie znajdziesz.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 23 Maj 2012 14:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Maj 2012
Posty: 460
srebrny
chodziło mi tylko o drobiazg, że na karcie pokładowej, którą wydrukowałam jakieś 2 tygodnie temu (czyli przed oficjalnym info, że loty przeniesione na Schonefeld) jako lotnisko wylotu wpisany jest Brandenburg.
A od kilku dni przy mojej rezerwacji nie ma podglądu do karty.
_________________
Ніночка
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 24 Maj 2012 09:57 

Rejestracja: 28 Wrz 2011
Posty: 248
niebieski
Podepnę się. Czy w easyjet można wykupić bagaż w jedną stronę? Za 3 tygodnie lecę do Agadiru, nie planuję brać dużo rzeczy, ale z powrotem pewnie będę obładowany.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 24 Maj 2012 12:05 

Rejestracja: 09 Lut 2011
Posty: 364
^^ po prostu kup 2 bilety w jedna stronę: odzielnie do Adagiru i odzielnie z Adagiru.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 24 Maj 2012 14:56 

Rejestracja: 28 Wrz 2011
Posty: 248
niebieski
To jeszcze mi poradź jak się cofnąć w czasie o kilka miesięcy, bo bilety kupiłem chyba w zimie:)

@all: czy ktoś wie?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 27 Maj 2012 22:21 

Rejestracja: 27 Maj 2012
Posty: 1
Jesli wiecej bagazu jest potrzebne na locie powrotnym, mozna go dodac przez internet po odbyciu pierwszego lotu. Ewentualnie, przed wyjazdem mozna zadzwonic do obslugi klienta. Przed wylotem strona pozwoli dodac bagaz wylacznie do obu lotow :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 01 Cze 2012 20:21 

Rejestracja: 18 Maj 2011
Posty: 150
niebieski
Mam pytanie praktyczne, właśnie odprawiłam się w Ryanair i wpisywałam numer paszportu, przeszłam do odprawy w Easyjet i tam na profilu mam tylko info -wydrukuj kartę pokładową , czy to znaczy, że paszport okazuje dopiero na lotnisku i do odprawy nie jest potrzebny?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 01 Cze 2012 22:22 

Rejestracja: 15 Wrz 2011
Posty: 541
Loty: 58
Kilometry: 98 553
marscha napisał(a):
Mam pytanie praktyczne, właśnie odprawiłam się w Ryanair i wpisywałam numer paszportu, przeszłam do odprawy w Easyjet i tam na profilu mam tylko info -wydrukuj kartę pokładową , czy to znaczy, że paszport okazuje dopiero na lotnisku i do odprawy nie jest potrzebny?


W easyjet nie ma opcji wpisywania danych dokumentu, z którym będziesz podróżować. Zostanie on sprawdzony na lotnisku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 01 Cze 2012 23:30 

Rejestracja: 25 Mar 2012
Posty: 71
Cytuj:
W easyjet nie ma opcji wpisywania danych dokumentu, z którym będziesz podróżować. Zostanie on sprawdzony na lotnisku

:?: :?: :?:
a to ciekawe
ja od nich dostalam maila o nastepujacej tresci:

Advanced Passenger Information
Your flight details: XYZ

PLEASE ENSURE YOU HAVE PROVIDED YOUR TRAVEL DOCUMENT INFORMATION

Before you travel you are legally required to provide us with details of the passport or identity card that you intend to use for your journey. If you have not already done so, please visit easyjet.com to enter this information for all passengers travelling with you.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 02 Cze 2012 07:06 

Rejestracja: 15 Wrz 2011
Posty: 541
Loty: 58
Kilometry: 98 553
Z tego co pamiętam, przy ostatnim moim locie easyjetem nie musiałam wprowadzać danych dokumentu tożsamości. Być może dlatego, że był to lot krajowy.
A jeśli jesteś proszona/y, aby to zrobić, to należy z pewnością to uczynić.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 02 Cze 2012 08:40 

Rejestracja: 19 Cze 2011
Posty: 110
Ninoczka napisał(a):
Ja lecę z Schonefelda (początkowo Brandenburg) do Agadiru.

O ile na lot tam zdażyłam wydrukowac kartę pokładową (z danymi Berlin Brandenburg), to z Agadiru nie mogę się odprawić (do wylotu 13 dni).

Teraz po wejściu na moją rezerwację nie mogę wcale wydrukowac karty podładowej, bo jej nie ma.

Pozostanie mi chyba odprawa na lotnisku (chociaż jak lecę z podręcznym to może nie muszę podchodzić do stanowiska)???


Odnośnie twojej karty pokładowej wydrukowanej na wylot z brandenburg --dostałem taką informację na maila od easyjet:


Z powodu zmiany lotniska zmuszeni byliśmy zmienić numer Państwa lotu i kod lotniska w planie podróży. Numer rezerwacji i czas przelotu pozostają jednak bez zmian. Informacje na temat swojego planu podróży można sprawdzić logując się na stronie Mój easyJet.

Co należy zrobić

Jeżeli dokonano juz odprawy online, należy wydrukować nowa kartę pokłdową. Karte zawierającą nowy numer lotu i kod lotniska (SXF), należy przedstawić przy odprawie na lotnisku. Karty pokładowe z kodem BER nie beda akceptowane.


Jeżeli odprawa online nie została jeszcze dokonana, można jej dokonać w terminie od 30 dni przed planowanym lotem. Odprawa online zamykana jest na 2 godziny przed zaplanowanym lotem. Pasażerowie mogą się również odprawić w tradycyjny sposób na lotnisku.


Jeżeli wykupili Państwo inne usługi u partnerów easyJet, na przykład hotel, ubezpieczenie czy przejazd z lotniska, rezerwacje te pozostają bez zmian. W przypadku rezerwacji samochodu, na potwierdzeniu i numerze rezerwacji nadal będzie widniał kod BER, ale wypożyczony samochód będzie można odebrać w biurze Europcar na lotnisku Berlin Schoenefeld (SXF).


W przypadku dodania opcji pomocy specjalnej: pomoc taka będzie świadczona na lotnisku Berlin Scheonefeld (SXF) zgodnie z pierwotnym zadaniem.
Na chwilę obecną, easyJet zmienił plany lotów jedynie dla rejsów od 3 czerwca 2012 roku do 27 października 2012 roku włącznie. Jeżeli zarezerwowali Państwo lot z/do lotniska Berlin Brandenburg (BER) po 28 października 2012 roku, zmiany w planie podróży zostaną dopiero wprowadzone. O ich dokonaniu powiadomimy Państwa poczta elektroniczna.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 02 Cze 2012 09:57 

Rejestracja: 27 Wrz 2010
Posty: 433
Loty: 105
Kilometry: 141 758
niebieski
Witam,
potwierdzam, że w easyjet nie trzeba podawać przy odprawie online dokumentu - sprawdzone miesiąc temu.
Oczywiście na lotnisku podczas odprawy sprawdzają dowód/paszport.
pozdrawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 05 Cze 2012 00:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Gru 2011
Posty: 164
Piccolo napisał(a):
Witam,
potwierdzam, że w easyjet nie trzeba podawać przy odprawie online dokumentu - sprawdzone miesiąc temu.
Oczywiście na lotnisku podczas odprawy sprawdzają dowód/paszport.
pozdrawiam

To ja powiem całkowicie odwrotnie.
Leciałam też miesiąc temu i musiałam podawać dane z paszportu przy odprawie online.
Nie wiem czy to miało znaczenie ale leciałam do Londynu (a tam jest dodatkowa kontrola dokumentu).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#40 PostWysłany: 05 Cze 2012 16:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Kwi 2011
Posty: 225
Loty: 189
Kilometry: 307 053
niebieski
Właśnie to miało znaczenie, dlatego podawałeś. Na plus w U2 jest to, że jak strzelisz byka w danych dokumentu, to można zrobić edycję. Raz musiałem z tego korzystać ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 98 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: adikovsky oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group