Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 10 Paź 2017 15:52 

Rejestracja: 18 Sty 2015
Posty: 108
Hej,
Ladujemy w Newark, późnej lot do Atlanty, Miami...generalnie na wschodnie wybrzeże.
Mamy 10 dni na te stronę USA.
Chcemy zobaczyć Nowy Orlean i co dalej....
Gdzie najlepiej wylądować i co zobaczyć w okolicy?
Panama City, Savannah, Miami?
Wszędzie jest mnóstwo info o west coast natomiast nic nie ma o wschodnim wybrzeżu.
Key West, Miami odpada. Po zobaczeniu wysp Cooka nic nie przebije tamtych plaż :D :D

Co byście polecili wartego zobaczenia? Jak ustawili trasę zwiedzania?
oczywiscie pożyczamy auto
Z góry dziękuje :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#2 PostWysłany: 10 Paź 2017 16:33 

Rejestracja: 28 Mar 2015
Posty: 74
Masz już kupione bilety, jeżeli tak to na jaką konkretnie trasę ? Bo trochę chaotycznie to wygląda i ciężko coś doradzić. Lądujesz w Newark i planujesz Atlantę, czy już masz wykupiony lot dalej do Atlanty i Miami (tylko po co, skoro do niego nie chcesz ?).

Jak chcesz zobaczyć Nowy Orlean, a masz 10 dni i nie chcesz zahaczać o Florydę, to w sumie robi się wielka dziura z atrakcyjnymi miejscami między NO a okolicami NY (z wyjątkami typu Charleston, destylarnie whisky, itd.), jak nie byłeś w NY, to odpuść sobie Nowy Orlean, bo się zajedziesz przy tych 10 dniach i skup się na NY z okolicami (Boston, Philly, Waszyngton, Princeton, ew. Niagara Falls).

A może Texas + Nowy Orlean ? I np. rodeo w Dallas :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 10 Paź 2017 18:50 

Rejestracja: 18 Sty 2015
Posty: 108
Faktycznie bez ładu i składu napisałam :-)
Laduje w Newark i dalej nie mam biletów ani planów. Na NY mam 4 dni poza tymi 10
Co poza n. Orleanem warto zobaczyć w okolicy? Gdzie najlepiej wyładować w atlancie? Nowym Orleanie? Musimy zrobić pętle zeby oddac auto w miejscu odebrania ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 11 Paź 2017 00:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2013
Posty: 2631
Loty: 196
Kilometry: 522 225
złoty
Key West to nie tylko plaże. Właściwie to jedzie się tam nie po to, aby je zobaczyć... Nie wiem więc czemu z góry zakładasz, że odpada. Poza tym skoro byłeś na Wyspach Cooka to rozumiem, że Twoja stopa już na żadnej innej plaży nie postanie??
Góra
 Profil Relacje PM off
pawelekwch lubi ten post.
 
      
#5 PostWysłany: 11 Paź 2017 11:39 

Rejestracja: 28 Mar 2015
Posty: 74
To wydłuż sobie NY do 5-6 dni, bo będziesz miał niedosyt :), do tego dołóż okolice NY i już masz wypełnione 10 dni. Nie ma wg mnie sensu jechać do NY na 4 dni, a potem trochę na siłę szukać atrakcji w relatywnie nudnym obszarze USA (Nowy Orlean i długo nic, jeżeli odrzucasz Florydę) i to na 10 dni. A jak już chcesz koniecznie przemieścić się na 10 dni w okolice Nowego Orleanu, to poszedłbym w stronę Texasu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 11 Paź 2017 11:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2012
Posty: 99
Loty: 71
Kilometry: 203 776
Cytuj:
Key West to nie tylko plaże. Właściwie to jedzie się tam nie po to, aby je zobaczyć... Nie wiem więc czemu z góry zakładasz, że odpada. Poza tym skoro byłeś na Wyspach Cooka to rozumiem, że Twoja stopa już na żadnej innej plaży nie postanie??


zgadzam się w 100 %, też byłem tu i tam ale uważam, że przejażdżka Mustangiem Convertible po Miami, Key West i okolicach to coś czego nie można odpuścić. Sama plaża w Miami Beach jak to plaża, długa, szeroka i tyle...ale promenada...Ocean Drive, Little Havana to coś bez czego wyjazd na Florydę nie ma sensu. A po drodze jest jeszcze mnóstwo innych atrakcji, choćby Everglades.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
monroe lubi ten post.
 
      
#7 PostWysłany: 11 Paź 2017 13:10 

Rejestracja: 18 Sty 2015
Posty: 108
monroe napisał(a):
Key West to nie tylko plaże. Właściwie to jedzie się tam nie po to, aby je zobaczyć... Nie wiem więc czemu z góry zakładasz, że odpada. Poza tym skoro byłeś na Wyspach Cooka to rozumiem, że Twoja stopa już na żadnej innej plaży nie postanie??


Pisząc o plażach uprzedziłam wlanie takie odpowiedzi o Miami, Key West, Florydzie itd. z cała pewnością są to warte zobaczenia miejsca ale mam tylko 10 dni i podczas tego wyjazdu chce skupić sie na innych miejscach niż plaże. (Po Aitutaki i tak nic nie przebije plaz i wysp)
Jestem pewna, ze jeszcze wrócę do USA ( kolejny error fare :D ) wiec NY zobacze wtedy w całości.

Zawsze marzył mi sie nowy orlean i potrzebuje wskazówek od osób, które były w tamtej części USA co jeszcze można zobaczyć.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 11 Paź 2017 23:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2013
Posty: 2631
Loty: 196
Kilometry: 522 225
złoty
surinnnn napisał(a):
Pisząc o plażach uprzedziłam wlanie takie odpowiedzi o Miami, Key West, Florydzie itd. z cała pewnością są to warte zobaczenia miejsca ale mam tylko 10 dni i podczas tego wyjazdu chce skupić sie na innych miejscach niż plaże.


Jedź gdzie chcesz ale nadal nie zrozumiałaś tego co napisaliśmy - na Key West nie jedzie się po to, aby oglądać plaże!! (a jeśli już to nie jest to główna atrakcja tamże)

Poza tym w pierwszym poście piszesz:

surinnnn napisał(a):
(...)Gdzie najlepiej wylądować i co zobaczyć w okolicy?
Panama City, Savannah, Miami?


No i na końcu sama sobie zaprzeczasz:

surinnnn napisał(a):
Key West, Miami odpada. Po zobaczeniu wysp Cooka nic nie przebije tamtych plaż :D :D


Te wstawki o Wyspach Cooka przemilczę...

Natomiast skoro tak bronisz się przed wschodnią Florydą to zobacz sobie zachodnią i okolice Tampy, może to Cię zainteresuje.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 12 Paź 2017 14:08 

Rejestracja: 18 Sty 2015
Posty: 108
Kolego/koleżanko relax! Nie emocjonuj sie aż tak.
Nie czytaj o wyspach Cooka, jeżeli nie rozumiesz kontekstu zdania.

Przyznałam, ze 1 post był bez ładu i składu. Wiec bez sensu go cytujesz.
Nie masz konstruktywnej odpowiedzi to nie odpisuj mi. Szkoda Twojego czasu.

Dziękuje za przydatne odpowiedzi i z Nowego Orleanu ruszmy do Texasy.
Można zamknąć wątek.


Ostatnio edytowany przez krasnal, 12 Paź 2017 17:41, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group