Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 83 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: E-visa Vietnam
#81 PostWysłany: 17 Sty 2020 17:35 

Pytania o e-visę
1-czy mogę aplikować o wizę 2 miesiące przed wyjazdem na razie bez biletu lotniczego? czy te 30 dni liczy się od daty złożenia aplikacji, daty którą wpiszę jako przewidywane wejście czy od realnej daty wejścia?
2 - zdjęcie - czy ważne są wymiary zdjęcia i ile mega zajmuje, czy skan zdjęcia będzie ok?
 Relacje PM off  

#82 PostWysłany: 18 Sty 2020 15:19 
Awatar użytkownika

złoty
@Hanna Maria odpowiadam:

1. Możesz aplikować w dowolnym momencie i nie musisz mieć jeszcze kupionych biletów;
2. 30 dni liczy się od daty, którą zadeklarujesz we wniosku. Nie ma problemu jeśli wpiszesz datę początkową np. 1 lutego, a przylecisz 5 lutego bo akurat tak były dostępne bilety.
3. Wymogi dot. rozmiaru pliku ze zdjęciem masz na stronie wypełniania wniosku, a jeśli chodzi o skan to nie będzie również problemu, może być też zdjęcie zdjęcia - ja tak zrobiłem i było ok :)
 Relacje PM off
futro uważa post za pomocny.

#83 PostWysłany: 18 Sty 2020 20:48 

Dzięki za odpowiedź. Znalazłam na stronie tylko wymiary fotografii 4x6 ale brakuje ograniczeń na kb lub Mb. Czy to obojętne i jak fotografie się załadują tzn jest OK?
 Relacje PM off  

[ 83 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot], Trendiction [Bot] oraz 2 gości