Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 05 Kwi 2017 08:55 

Rejestracja: 23 Paź 2012
Posty: 41
Witajcie,
mój starszy 4 letni syn UWIELBIA wszystko co związane z pociągami! Ostatnio w bajce zobaczył jak jedna z postaci podróżuje pociągiem z wagonem sypialnianym i restauracyjnym. Oczywiście pojawiły się zaraz pytania czy tak jest naprawdę i czy możemy wyruszyć na rodzinną przygodę :). Z racji że mamy 2kę dzieci (1 rok), ten Iwszy raz wolałbym gdzieś w kraju.

Czy jest jakieś połączenie w kraju (kuszetką) które wyjeżdża ~17tej a jest na miejscu w godzinach porannych (przesiadki maksymalnie do 20tej, potem dzieciaki już śpią). Najlepiej aby wyjazd był z Łodzi lub Warszawy, Katowic.


Szukałem ale niestety mi się nie udało nic znaleźć.



Pozdrawiam
MD
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z ultra all inclusive od 2219 PLN. Wyloty z 5 miast Urlop w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z ultra all inclusive od 2219 PLN. Wyloty z 5 miast
Wycieczka do Sri Lanki od 3003 PLN. Loty z 3 miast + 4* noclegi (ze śniadaniami) przy plaży Wycieczka do Sri Lanki od 3003 PLN. Loty z 3 miast + 4* noclegi (ze śniadaniami) przy plaży
#2 PostWysłany: 05 Kwi 2017 09:00 

Rejestracja: 13 Sty 2015
Posty: 99
O tej godzinie z tych miejsc to szukałbym w lecie, chyba z Katowic coś było nad morze w takich godzinach.

Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 05 Kwi 2017 09:10 

Rejestracja: 23 Paź 2012
Posty: 41
OK, dziękuję za podpowiedź.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 05 Kwi 2017 09:16 

Rejestracja: 25 Cze 2015
Posty: 25
Z Katowic o 20:31 jest pociąg do Świnoujścia. W wyszukiwarce rozklad-pkp.pl trzeba zaznaczyć wyszukiwanie "bezpośrednie z miejscami sypialnymi/do leżenia". Takich połączeń jest do najmniej kilka. Polecałbym raczej sypialny - droższy, ale dużo wyższy komfort niż kuszetka.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 05 Kwi 2017 09:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 1039
srebrny
Co prawda o Wrocławiu nie pisałeś, ale jest nocne połączenie Wrocław-Warszawa (może się przyda - czego się nie robi dla dzieci ;) ), można połączyć z wyjazdem z Katowic np. w ten sposób:
Katowice 18:11 - Wrocław Główny 20:22 lub Katowice 18:34 - Wrocław Główny 21:31
+
Wrocław Główny 22:20 - Warszawa Centralna 06:27
_________________
Moje relacje:
Włochy - Liguria / Indonezja / Malmo+Kopenhaga / Dublin / Sri Lanka+Malediwy / Maroko / Amsterdam / Kaukaz / Wyspy Owcze
i: https://www.instagram.com/ola.javv/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 05 Kwi 2017 11:15 

Rejestracja: 13 Wrz 2011
Posty: 61
spokoluzik napisał(a):
O tej godzinie z tych miejsc to szukałbym w lecie, chyba z Katowic coś było nad morze w takich godzinach.

Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka

z Katowic do Świnoujścia jest o 20:30 (ok 8 jest na miejscu), tylko polecam położyć coś co obudzi jakby do przedziału ktoś wchodził, bo kradną w tym pociągu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 05 Kwi 2017 11:19 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Maj 2012
Posty: 959
Loty: 196
Kilometry: 434 611
Kuszetki są na pewno w Barbakanie (czy te Przemyślaninie? - chyba ewoluowała ta nazwa przez lata) czyli na trasie Świnoujście - Przemyśl. Może któraś ze stacji pośrednich by Tobie odpowiadała?

p.
_________________
Moje relacje:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 05 Kwi 2017 12:44 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 483
niebieski
rzuc okiem na: https://www.intercity.pl/pl/site/dla-pa ... i-i-stacje

do wyboru do koloru z duzej ilosci stacji
Góra
 Profil Relacje PM off
debiecm uważa post za pomocny.
 
      
#9 PostWysłany: 22 Gru 2017 10:32 

Rejestracja: 23 Paź 2012
Posty: 41
radzio666 napisał(a):
rzuc okiem na: https://www.intercity.pl/pl/site/dla-pa ... i-i-stacje

do wyboru do koloru z duzej ilosci stacji



Dziękuję za podpowiedź!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 14 Sie 2018 14:21 

Rejestracja: 23 Paź 2012
Posty: 41
Moi Drodzy,
dziękuję za podpowiedzi, dojechaliśmy pociągiem w wagonie sypialnianym. Syn MEGA szcześliwy, myślałem że z radości rozniesie ten przedział. Biegał między góra a dołem, budował bazy, naprawiał awarie, kierował ruchem i wiele innych pomysłów.

Usmiech syna bezcenny!


Jeszcze raz wielkie dzięki za podpowiedzi!
Góra
 Profil Relacje PM off
7 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group