Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Wątek poświęcony opiniom i wrażeniom z pobytów w hotelach sieci Accor: opisz-swoj-pobyt-upgrade-wrazenia,1578,32921

adres kontaktowy do BOK:
accor.customercare.pl@acc.accor-customercare.com
ewentualnie customercare@accor.com
zwrotnie odpisują (po polsku) ze skrzynki:
Guestrelations.Coordinator.en@acc.accor ... ercare.com
jako dalsza linia ewentualnie
guestexperience.gb@accor.com

Linki do kalendarzy miesiąca z cenami: viewtopic.php?p=914692#p914692
Lub jeśli znany jest kod hotelu, to link
Kod:
http://www.ibis.com/pl/booking/dispo-calendar.shtml?tarsCode=XXXX
gdzie XXXX to ten kod


Hotele ibis Budget biorące udział w programie Le Club Accorhotels (można płacić punktami i otrzymywać punkty za noclegi)
[+] Pokaż
Wszystkie w Polsce, Korei Płd, Japonii, Chile, Rosji, Meksyku, Kolumbii, Peru, Gruzji, Kambodży,
W Belgii tylko: Knokke, Gent Centrum Dampoort, Oostende airport, Blankenberge.
W Holandii tylko: Rotterdam The Hague Airport, Stein Maastricht, Amsterdam City South.
W UK tylko: Newport, Bromsgrove, Bishops Stortford London Stansted Airport, Burton Upon Trent Centre, Portishead Marina, Lancaster Centre, Dundee Camperdown, London Bromley Centre, Glasgow Cumbernauld, Sheffield Centre St Marys Gate.
W Brazylii wszystkie, oprócz Santos Gonzaga, Belo Horizonte Afonso Pena, SP Centro São João, Sertaozinho i SP Frei Caneca.
W Australii wszystkie, oprócz Sydney Airport, Melbourne Airport, Gosford, Perth Airport, Melbourne CBD, Windsor Brisbane.
W Hiszpanii, Niemczech, Portugalii, Francji, Austrii, Indonezji, Szwajcarii, Nowej Zelandii, Luksemburgu, Singapurze żaden.



Hotele Accor z salonikiem dla Platinum
https://www.accorhotels.com/leclub/user ... x.en.shtml
[+] Pokaż
Chiny
+ Novotel Citygate Hong Kong
+ Novotel Beijing Xinqiao (codziennie śniadania i kolacje gratis dla Platinum, w ciągu dnia przekąski)
+ Pullman Shanghai Jing An (Jedzenia nie jest za dużo w porze "free" czyli 18-20, ale za to bardzo smaczne i wymyślne kompozycje. Oczywiście nie mając wykupionych śniadań, mając dostęp do saloniku masz śniadania w saloniku.)
+ Sofitel Shanghai Hyland

Czechy:
+ Mercure Ostrava Center

Grecja:
+ Sofitel Athens Airport

Malezja:
+Novotel Kuala Lumpur City Centre
+ Pullman Kuala Lumpur Bangsar

Niemcy:
+ Sofitel Berlin Kurfürstendamm
+ Novotel Muenchen City
+ Novotel Muenchen Airport

Tajlandia:
+ Novotel Phuket Vintage Park Resort
+ Pullman Bangkok Hotel G
+ Novotel Bangkok Siam
+ Novotel Bangkok Platinum Pratunam
+ Novotel Bangkok Sukhumvit 20
+ Novotel Hua Hin Cha Am Beach Resort and SPA

Węgry:
+ Novotel Budapest Centrum
+ Sofitel Budapest Chain Bridge

Wielka Brytania:
+Pullman Liverpool

Gwarancja dostępności pokoju: https://secure.accorhotels.com/pl/leclub/bod.html

Pokoje hotelowe w ciągu dnia, bez nocy, tzw. "day use":
https://all.accor.com/hotels-services-d ... x.en.shtml


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13254 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 486, 487, 488, 489, 490, 491, 492 ... 663  Następna
Autor Wiadomość
#9761 PostWysłany: 24 Gru 2018 14:15 

Rejestracja: 05 Paź 2014
Posty: 187
Loty: 63
Kilometry: 94 984
Tak.
Góra
 Profil Relacje PM off
blantomat uważa post za pomocny.
 
      
Przygoda w Afryce: Nairobi, Mombasa, Zanzibar i Dar es Salaam w jednej podróży z Warszawy za 3029 PLN Przygoda w Afryce: Nairobi, Mombasa, Zanzibar i Dar es Salaam w jednej podróży z Warszawy za 3029 PLN
Urlop w Playa del Carmen za 3720 PLN. Loty z Warszawy (z bagażem) i 7 nocy ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Playa del Carmen za 3720 PLN. Loty z Warszawy (z bagażem) i 7 nocy ze śniadaniami w 4* hotelu
#9762 PostWysłany: 24 Gru 2018 14:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Maj 2014
Posty: 117
Loty: 578
Kilometry: 483 701
Mam pytanie, z hasztagiem "cebula" świąteczna w stylu polskim ;)
W tym roku spadam z Platyny na Golda, ale w lutym będę trochę błądził po Azji, czy jest szansa, że jeśli zrobię rezerwację jeszcze w tym roku to Platyna będzie respektowana? Czy jest jakaś dodatkowa weryfikacja statusu w momencie check-in? (inna sprawa, że fizyczne karty accora to jeśli dotrą to pewnie gdzieś w kwietniu, a stary plastik może być przydatny).
Ogólnie bym się nie spinał - ale w Azji darmowe śniadania i lounge to jednak znaczny profit.
Czy ktoś ma jakieś doświadczenia w tej materii? :) :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9763 PostWysłany: 24 Gru 2018 14:51 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8592
złoty
Cytuj:
Czy jest jakaś dodatkowa weryfikacja statusu w momencie check-in?

Tak.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9764 PostWysłany: 24 Gru 2018 14:55 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 2093
srebrny
Nie wiem czy status w momencie rezerwacji ma tutaj jakiekolwiek znaczenie.
Na pewno jest sprawdzany w momencie przydziału pokojów i ew. upgrade'u oraz innych benefitów (słynna wstawka) ;)
Czyli z reguły na dzień przed lub w dniu zameldowania.

Działa to zresztą też w drugą stronę, można np. rezerwować pokój mając jeszcze silvera czy golda, a do czasu pobytu wskoczyć na wyższy poziom i wtedy też liczy się to, co jest aktualnie w momencie zameldowania, a nie co było w momencie samej rezerwacji.
Góra
 Profil Relacje PM off
flus lubi ten post.
iznogud uważa post za pomocny.
 
      
#9765 PostWysłany: 24 Gru 2018 17:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2015
Posty: 2373
platynowy
Status platynowy ma znaczenie w momencie rezerwacji, ale wg mojej opinii znikome.
To co mi przyszło do głowy:
1) dostępność pokoju ( ma znaczenie przy rezerwacji dzień lub dwa przed pobytem a hotel jest prawie full)
2) dostępne są czasami specjalne stawki dla platyny.

Więcej nic mi nie przychodzi do głowy...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9766 PostWysłany: 25 Gru 2018 12:18 

Rejestracja: 17 Mar 2015
Posty: 325
niebieski
W tej chwili mam Golda i 25 noclegów. Przede mną jeszcze 2 noclegi, więc będzie ich 27. Spinać się i na siłę coś kombinować czy olać? Przez prawie 18 miesięcy posiadania Golda nie zauważyłem praktycznie żadnych przywilejów: 2 razy dostałem upgrade (co ciekawe to oba w Ibisach), i ze 3 razy wstawkę. W dwóch przypadkach (w Budapeszcie i w Constancie) to nawet zostałem gorzej potraktowany podczas check-inu (uznane reklamacje przez Accora). W HH dużo więcej można odczuć przy Goldzie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9767 PostWysłany: 25 Gru 2018 12:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lut 2013
Posty: 1402
Loty: 494
Kilometry: 1 102 778
Zbanowany
Pacik76 napisał(a):
2 razy dostałem upgrade


a ile razy się upominałeś, bo ja za każdym...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9768 PostWysłany: 25 Gru 2018 13:15 

Rejestracja: 17 Mar 2015
Posty: 325
niebieski
Przy rezerwacji w "uwagach" wpisuję, polecaną tutaj na forum, formułkę przypominającą o statusie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9769 PostWysłany: 25 Gru 2018 13:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2015
Posty: 2373
platynowy
Brakuje Ci 3 noclegi i dwa jeszcze przed toba jak rozmumiem to jest 5, a kalendaz nie jest z gumy... nie wiem czy czasowo dasz radę.
Ja bym powalczyl, ale wcześniej. Możesz nie zdążyć...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9770 PostWysłany: 25 Gru 2018 13:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sie 2011
Posty: 1265
Loty: 312
Kilometry: 420 474
srebrny
To już chyba lepiej kupić kartę ibis business.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#9771 PostWysłany: 25 Gru 2018 13:45 

Rejestracja: 13 Lis 2018
Posty: 2910
złoty
Garmond napisał(a):
Dla rezerwujących z innych kanałów niż oficjalny (np. Expedia) hotele Accor: po kontakcie z hotelem (mail) otrzymałem wszystkie bonusy związane ze statusem w Raffles Europejski - wstawka, upgrade pokoju, voucher powitalny i wczesny chceck-in.

Ja jeszcze nigdy nie miałem problemu z benefitów związanych z kartą przy rezerwacjach poza systemem Accor'a. Jedyne co, to nie naliczają wtedy nocy do kolejnego statusu, ale upgrade + welcome drink zawsze działa.
Góra
 Profil Relacje PM off
Garmond lubi ten post.
 
      
#9772 PostWysłany: 25 Gru 2018 16:18 

Rejestracja: 17 Mar 2015
Posty: 325
niebieski
Szyn3k napisał(a):
To już chyba lepiej kupić kartę ibis business.


I tak chyba zrobię. Zostaną mi w piątek 3 noclegi do 30, ale na siłę nie ma co. W razie czego kupię sobie kartę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9773 PostWysłany: 26 Gru 2018 09:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2015
Posty: 2373
platynowy
Pewnie wiesz, ale... Tylko kup ja dopiero w styczniu 2019
Góra
 Profil Relacje PM off
Pacik76 lubi ten post.
 
      
#9774 PostWysłany: 26 Gru 2018 11:38 

Rejestracja: 07 Mar 2014
Posty: 314
niebieski
Czy ktoś wie jak można zarezerwować hotel IBIS lub Novotel przy lotnisku w Teheranie (Iran)?
Oficjalna strona mi go nie znajduje, ale na trip i w relacjach ludzi jest on opisywany, więc na pewno istnieje. W „historii” google też jest. Jest to nowy hotel.

Załączniki:
C75EB464-D456-4B7C-8DFD-7ECFD5002EF6.jpeg
C75EB464-D456-4B7C-8DFD-7ECFD5002EF6.jpeg [ 269.89 KiB | Obejrzany 870 razy ]
63B5163E-C140-4291-8F35-BCC562B56C08.jpeg
63B5163E-C140-4291-8F35-BCC562B56C08.jpeg [ 416.34 KiB | Obejrzany 873 razy ]
_________________
http://www.kochamyzycie.pl | https://youtube.com/kochamyzycie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9775 PostWysłany: 26 Gru 2018 12:03 

Rejestracja: 16 Lis 2011
Posty: 1800
niebieski
To nie nowy hotel, w zeszlym roku go klepalem, bo naściemniano mi, ze dla wizy on arrival potrzebna jest rezerwacja hotelu. Teraz rzeczywiscie nie pokazuje... Napisz do nich

Wysłane z mojego XT1650 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9776 PostWysłany: 26 Gru 2018 16:41 

Rejestracja: 04 Sie 2011
Posty: 771
niebieski
Właśnie zamierzałem zarezerwować pobyt w Ibis Padwa. Hotel nie ma dobrych opinii, ale na jedną noc byłby wystarczający. Okazuje się, że obiekt nie tylko wypadł z systemu rezerwacyjnego Accora, ale chyba w ogóle przestał istnieć. Może zmienił właściciela, nazwę, a może jakiś generalny remont i za jakiś czas wróci.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9777 PostWysłany: 26 Gru 2018 19:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Paź 2016
Posty: 160
Loty: 409
Kilometry: 357 069
Odnośnie zabawy z kalendarzem adwentowym i dzisiejszego dnia z kalendarza.
Czy ktoś wie na czym polega zabawa z ukrytymi słowami, w której można wygrać 5000 punktów?
Udało się komuś znaleźć ukryte słowa?

Z tłumaczenia w translatorze:
"SINCE DECEMBER 1, WE HAVE HIDDEN WORDS IN OUR PUBLICATIONS ON OUR FACEBOOK PAGE.
Write the corresponding sentence as a comment to our publication of the day to try to earn 5,000 Rewards points.

Participate

You also win an additional chance to be drawn to win a stay at the Fairmont Zimbali Resort.

See you tomorrow for new surprises!"

Dołączam oryginalnego screena z dzisiejszego dnia kalendarzowego:

Załączniki:
Accor.jpg
Accor.jpg [ 196.15 KiB | Obejrzany 697 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9778 PostWysłany: 28 Gru 2018 15:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Lut 2010
Posty: 1552
Loty: 98
Kilometry: 116 206
srebrny
Chciałem się zameldować online w Novotelu w Warszawie (nie pierwszy raz). Pierwszy raz widzę jednak, aby w Polsce przy meldunku online była potrzeba podania drugiej osoby w pokoju, oraz potrzeba zrobienia blokady na karcie by móc skorzystać z szybkiego wymeldowania się. Czy to jakaś nowa praktyka accor?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9779 PostWysłany: 28 Gru 2018 16:00 

Rejestracja: 02 Sty 2016
Posty: 412
Z drugą osobą miałem tak kilka miesięcy temu w Bydgoszczy, niedawno w Jeleniej Górze jak dobrze pamiętam ;-)
Co do blokady - również pojawiło się to w wybranych rezerwacjach kilka miesięcy temu, ale chyba tylko w tych, które nie zostały z góry opłacone.

Może za bardzo niektórzy wzięli do siebie hasło Feel Welcome i trzeba było ścigać? ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off
epikie lubi ten post.
epikie uważa post za pomocny.
 
      
#9780 PostWysłany: 28 Gru 2018 16:04 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8995
Chyba jakieś ogólne zarządzenie, w Warszawie w Raffles druga osoba w pokoju też musiała podać swoje dane
Góra
 Profil Relacje PM off
epikie lubi ten post.
epikie uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13254 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 486, 487, 488, 489, 490, 491, 492 ... 663  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group