Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Wątek poświęcony opiniom i wrażeniom z pobytów w hotelach sieci Accor: opisz-swoj-pobyt-upgrade-wrazenia,1578,32921

adres kontaktowy do BOK:
accor.customercare.pl@acc.accor-customercare.com
ewentualnie customercare@accor.com
zwrotnie odpisują (po polsku) ze skrzynki:
Guestrelations.Coordinator.en@acc.accor ... ercare.com
jako dalsza linia ewentualnie
guestexperience.gb@accor.com

Linki do kalendarzy miesiąca z cenami: viewtopic.php?p=914692#p914692
Lub jeśli znany jest kod hotelu, to link
Kod:
http://www.ibis.com/pl/booking/dispo-calendar.shtml?tarsCode=XXXX
gdzie XXXX to ten kod


Hotele ibis Budget biorące udział w programie Le Club Accorhotels (można płacić punktami i otrzymywać punkty za noclegi)
[+] Pokaż
Wszystkie w Polsce, Korei Płd, Japonii, Chile, Rosji, Meksyku, Kolumbii, Peru, Gruzji, Kambodży,
W Belgii tylko: Knokke, Gent Centrum Dampoort, Oostende airport, Blankenberge.
W Holandii tylko: Rotterdam The Hague Airport, Stein Maastricht, Amsterdam City South.
W UK tylko: Newport, Bromsgrove, Bishops Stortford London Stansted Airport, Burton Upon Trent Centre, Portishead Marina, Lancaster Centre, Dundee Camperdown, London Bromley Centre, Glasgow Cumbernauld, Sheffield Centre St Marys Gate.
W Brazylii wszystkie, oprócz Santos Gonzaga, Belo Horizonte Afonso Pena, SP Centro São João, Sertaozinho i SP Frei Caneca.
W Australii wszystkie, oprócz Sydney Airport, Melbourne Airport, Gosford, Perth Airport, Melbourne CBD, Windsor Brisbane.
W Hiszpanii, Niemczech, Portugalii, Francji, Austrii, Indonezji, Szwajcarii, Nowej Zelandii, Luksemburgu, Singapurze żaden.



Hotele Accor z salonikiem dla Platinum
https://www.accorhotels.com/leclub/user ... x.en.shtml
[+] Pokaż
Chiny
+ Novotel Citygate Hong Kong
+ Novotel Beijing Xinqiao (codziennie śniadania i kolacje gratis dla Platinum, w ciągu dnia przekąski)
+ Pullman Shanghai Jing An (Jedzenia nie jest za dużo w porze "free" czyli 18-20, ale za to bardzo smaczne i wymyślne kompozycje. Oczywiście nie mając wykupionych śniadań, mając dostęp do saloniku masz śniadania w saloniku.)
+ Sofitel Shanghai Hyland

Czechy:
+ Mercure Ostrava Center

Grecja:
+ Sofitel Athens Airport

Malezja:
+Novotel Kuala Lumpur City Centre
+ Pullman Kuala Lumpur Bangsar

Niemcy:
+ Sofitel Berlin Kurfürstendamm
+ Novotel Muenchen City
+ Novotel Muenchen Airport

Tajlandia:
+ Novotel Phuket Vintage Park Resort
+ Pullman Bangkok Hotel G
+ Novotel Bangkok Siam
+ Novotel Bangkok Platinum Pratunam
+ Novotel Bangkok Sukhumvit 20
+ Novotel Hua Hin Cha Am Beach Resort and SPA

Węgry:
+ Novotel Budapest Centrum
+ Sofitel Budapest Chain Bridge

Wielka Brytania:
+Pullman Liverpool

Gwarancja dostępności pokoju: https://secure.accorhotels.com/pl/leclub/bod.html

Pokoje hotelowe w ciągu dnia, bez nocy, tzw. "day use":
https://all.accor.com/hotels-services-d ... x.en.shtml


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13239 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 481, 482, 483, 484, 485, 486, 487 ... 662  Następna
Autor Wiadomość
#9661 PostWysłany: 02 Gru 2018 19:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Lut 2010
Posty: 1551
Loty: 98
Kilometry: 116 206
srebrny
ja zarejestrowałem się bez problemu i bez problemu też się loguję
Góra
 Profil Relacje PM off
pawelos uważa post za pomocny.
 
      
Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu
Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
#9662 PostWysłany: 02 Gru 2018 19:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sie 2013
Posty: 765
niebieski
Już wszystko w normie i działa.
_________________
SZCZĘŚĆ BOŻE !
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9663 PostWysłany: 03 Gru 2018 11:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Paź 2016
Posty: 1192
Loty: 399
Kilometry: 662 743
srebrny
Właśnie otrzymałam następujące zaproszenie. Ktoś jeszcze dostał i się wybiera?

Dzień dobry,

ze względu na to, że jesteś jednym z najbardziej aktywnych uczestników programu LeClub AccorHotels, mamy zaszczyt zaprosić Cię wraz z osobą towarzyszącą na organizowaną przez nas kolację z degustacją win.

Wydarzenie odbędzie się 13 grudnia (czwartek) w hotelu ibis Styles Warszawa Centrum.
Zaproszenie jest ważne dla dwóch osób. Prosimy o potwierdzenie obecności do 4 grudnia 2018

Załączniki:
Winestone.JPG
Winestone.JPG [ 108.82 KiB | Obejrzany 1161 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9664 PostWysłany: 03 Gru 2018 12:16 

Rejestracja: 18 Sie 2017
Posty: 38
W Tygodniu Znizek pojawiła się ciekawa oferta. Kiedy chciałem ją wykupić, pojawił się komunikat:
"Na naszej stronie internetowej wystąpił problem techniczny. Spróbuj ponownie. Jeśli problem będzie się powtarzać, powiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktowego.

Kod techniczny: [2100-2|2200-2100]"


Czy jest na to jakiś sposób? Czekać?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9665 PostWysłany: 03 Gru 2018 12:30 

Rejestracja: 25 Sty 2015
Posty: 635
@podrozn, na jakim etapie pojawił się ten komunikat? To jest komunikat, który pojawiał się od sierpnia, ale błąd był zgłaszany i dostałem potwierdzenie, że został usunięty i promocja działa prawidłowo.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9666 PostWysłany: 03 Gru 2018 12:35 

Rejestracja: 15 Wrz 2016
Posty: 45
Loty: 63
Kilometry: 63 694
@podrozn @Michy mnie po tym samym błędzie w czwartek konsultantka z infolinia odpowiedziała, że wiedzą o tym, że promocja nie działa i raczej działać nie będzie, zasugerowała kontakt z hotelem i próbę wynegocjowania stawki z private sales mailowo (na co hotel może się zgodzić, ale nie musi)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9667 PostWysłany: 03 Gru 2018 17:57 

Rejestracja: 18 Sie 2017
Posty: 38
Tydzień Zniżek -> Wybór dat i hotelu -> Wybór pokoju -> podsumowanie rezerwacji -> wybór sposobu płatności -> TU KOMUNIKAT


Michy napisał(a):
@podrozn, na jakim etapie pojawił się ten komunikat? To jest komunikat, który pojawiał się od sierpnia, ale błąd był zgłaszany i dostałem potwierdzenie, że został usunięty i promocja działa prawidłowo.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9668 PostWysłany: 03 Gru 2018 18:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011
Posty: 1476
złoty
Czyli ten sam błąd. Też słyszałem że był już naprawiony... Ale nie słyszałem by komuś się udało zarezerowować tą drogą (a i ja kilka razy jeszcze próbowałem).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9669 PostWysłany: 03 Gru 2018 18:29 

Rejestracja: 28 Maj 2015
Posty: 146
maginiak napisał(a):
jesteś jednym z najbardziej aktywnych uczestników programu LeClub AccorHotels, [/i]


Ja nie dostałem zaproszenia choć aktywności w tym roku też mam sporo (ponad 120 noclegów) :-(
No chyba, że ich system wychwycił, że w tym dniu mam rezerwację poza Polską, ale o takie zaawansowanie technologiczne to systemu Accora abym nie podejrzewał. ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9670 PostWysłany: 03 Gru 2018 18:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2015
Posty: 2342
platynowy
Może szukali kombinacji status + adres :-)
np. Platyna z Warszawy?
O noclegu nie piszą, a wiadomo, że będzie bardzo miło i wesoło po takiej degustacji... :-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9671 PostWysłany: 03 Gru 2018 22:35 

Rejestracja: 25 Sty 2015
Posty: 635
@podrozn, wygląda na to, że albo błędu nie naprawili, albo znów się coś sypnęło. Mam jednak potwierdzenie z BOK, ze błąd został usunięty, także przy najbliższej okazji odwołam się od tej informacji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9672 PostWysłany: 03 Gru 2018 23:10 

Rejestracja: 27 Lut 2015
Posty: 408
niebieski
Ogólnie regulaminy promocji mówią, że opłata pobytu punktami wyklucza uzyskanie punktów promocyjnych.
Co stanie się w przypadku jeśli za pobyt zapłacimy tradycyjnie, a punktami za dodatkowe usługi (np. restauracja)?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9673 PostWysłany: 04 Gru 2018 00:15 

Rejestracja: 28 Lip 2012
Posty: 6182
HON fly4free
najprawdopodobniej te dodatkowe usługi zostaną dopisane do pobytu, a wtedy będzie on odpadał jako promocyjny, z racji częściowej opłaty punktami
bo za samą restaurację punktami raczej nie zapłacisz przychodząc z ulicy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9674 PostWysłany: 04 Gru 2018 20:00 

Rejestracja: 05 Mar 2012
Posty: 2741
złoty
Promocja zimowa od Accor:
https://www.accorhotels.com/leclub/prom ... .en.shtml#

Discover the most beautiful cities in Europe this winter.
Book your next stay now and earn up to x3 more Rewards points by booking though the AccorHotels App !
Subscribe and book before 31 December 2018 and :
- earn double Rewards points online or
- earn triple Rewards points on the AccorHotels App
For stays from 03/12/18 until 22/03/19
Book this offer from 03/12/18 to 31/12/18

Warunki:
1. General Le Club AccorHotels terms and conditions apply to the [European Winter Getaways] offer and you must be a Le Club AccorHotels member to benefit from it.
2. To take advantage of this offer, Le Club AccorHotels loyalty programme members must register for the offer (between [03/12/2018], through 11:59 p.m. Central European Time (CET), [31/12/2018]) by clicking on the 'Register now' button above and then following the instructions.
3. This offer entitles Le Club AccorHotels members, regardless of their membership status, to
- multiply by [x2] their Rewards points by booking through our websites
- multiply by [x3] their Rewards points by booking through our AccorHotels mobile Application
for a stay in one of the participating hotels in the Le Club AccorHotels Loyalty program in Europe (except in Sweden). This bonus of Rewards points is offered in addition to the Rewards points and Status points that are earned by the Le Club AccorHotels member for each eligible stay as per the Le Club Accorhotels General Conditions of Use and are calculated based on a Classic membership status level earn rate.
This promotion is not applicable for Independent Hotels of Le Club AccorHotels.
This offer can be used only [1] time per member during its validity period.
4. This offer is valid for a member’s stay from [03/12/2018] to [24/03/2018] in one of the participating hotels in [Europe except Sweden], and booked between [03/12/2018], through 11:59 p.m. Central European Time (CET), [31/12/2018].
5. The stay must be a minimum of [1] night.
6. Any consecutive stays (check-out and check-in same day) in the same hotel, will be considered as a single stay. This single stay will be eligible once on the [European Winter Getaways] offer.
7. For the purposes of this offer, a stay is understood to be one (1) booking by a Le Club AccorHotels member for one or several rooms. In other words, bookings that include more than one (1) room will be counted as just one (1) stay.
8. To be eligible for this offer, stays must be booked directly via AccorHotels (via the official AccorHotels websites, the AccorHotels mobile apps, the AccorHotels call centre, directly at a hotel) or through a traditional travel agency whose booking system is automatically connected to the AccorHotels booking office. Stays booked via a reseller, tour operator or third-party online travel agent (such as expedia.com, booking.com, etc.) will not be eligible for this offer.
9. You must provide your Le Club AccorHotels Loyalty card number when making your reservation, and present your card at the hotel reception desk when you check-in for your stay.
10. The Le Club AccorHotels Rewards points will be credited to the member’s account within 10 days of the member checking out.
11. Any stay partly or entirely paid with Le Club AccorHotels Rewards points will not be eligible to receive this offer.
12. This offer is subject to availability. General sales terms and conditions apply for reserved public rates specific to each hotel.
13. Please specify the URL [https://www.accorhotels.com/promotion/winter-europe/index.en.shtml] or [009861] in all your communications with AccorHotels call centers or customers care services related to this offer.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
Garmond uważa post za pomocny.
 
      
#9675 PostWysłany: 04 Gru 2018 22:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Cze 2015
Posty: 3222
Loty: 531
Kilometry: 818 751
złoty
Możecie zalogować się na swoje konto ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9676 PostWysłany: 04 Gru 2018 22:15 

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 1960
platynowy
Jest jakiś chwilowy problem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9677 PostWysłany: 04 Gru 2018 22:57 

Rejestracja: 02 Sty 2016
Posty: 412
Te chwilowe problemy są regularnie co jakiś czas, dzisiaj w ciągu dnia trafiłem je kilka razy (bo akurat czekam na punkty to sobie sprawdzałem czy dobrze pobyt rozliczony): a to jakiś "proces autoryzacji zajęty", a to "problem techniczny na naszej stronie, prosimy spróbować później"...
Zrobiliby jedną porządną stronę i byłoby po sprawie, a tak to aktualizują po fragmencie co kilka miesięcy sami gubiąc się pewnie w tym co już poprawione a co nie.
Dlatego LCAH w starej wersji, a Tydzień Zniżek nie działa od pół roku poprawnie (kalendarz, płatność, etc.) i pewnie już nie zadziała, choć mi napisali kilka tygodni temu, że naprawili, a kilkanaście dni temu... że już niedługo naprawią, ale kiedy - nikt tego nie wie.

PS. Teraz mam "AuthService:Busy" podczas próby zalogowania.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9678 PostWysłany: 05 Gru 2018 12:37 

Rejestracja: 26 Gru 2012
Posty: 1163
Loty: 46
Kilometry: 151 136
srebrny
Właśnie wpadły punkty za ankietę 500pkt.?
Góra
 Profil Relacje PM off
danziger lubi ten post.
 
      
#9679 PostWysłany: 05 Gru 2018 12:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Maj 2013
Posty: 1361
niebieski
Tak jest! :D
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez michzak, 05 Gru 2018 12:49, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9680 PostWysłany: 05 Gru 2018 12:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Lut 2010
Posty: 1551
Loty: 98
Kilometry: 116 206
srebrny
u mnie jeszcze nie :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13239 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 481, 482, 483, 484, 485, 486, 487 ... 662  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group