Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Wątek poświęcony opiniom i wrażeniom z pobytów w hotelach sieci Accor: opisz-swoj-pobyt-upgrade-wrazenia,1578,32921

adres kontaktowy do BOK:
accor.customercare.pl@acc.accor-customercare.com
ewentualnie customercare@accor.com
zwrotnie odpisują (po polsku) ze skrzynki:
Guestrelations.Coordinator.en@acc.accor ... ercare.com
jako dalsza linia ewentualnie
guestexperience.gb@accor.com

Linki do kalendarzy miesiąca z cenami: viewtopic.php?p=914692#p914692
Lub jeśli znany jest kod hotelu, to link
Kod:
http://www.ibis.com/pl/booking/dispo-calendar.shtml?tarsCode=XXXX
gdzie XXXX to ten kod


Hotele ibis Budget biorące udział w programie Le Club Accorhotels (można płacić punktami i otrzymywać punkty za noclegi)
[+] Pokaż
Wszystkie w Polsce, Korei Płd, Japonii, Chile, Rosji, Meksyku, Kolumbii, Peru, Gruzji, Kambodży,
W Belgii tylko: Knokke, Gent Centrum Dampoort, Oostende airport, Blankenberge.
W Holandii tylko: Rotterdam The Hague Airport, Stein Maastricht, Amsterdam City South.
W UK tylko: Newport, Bromsgrove, Bishops Stortford London Stansted Airport, Burton Upon Trent Centre, Portishead Marina, Lancaster Centre, Dundee Camperdown, London Bromley Centre, Glasgow Cumbernauld, Sheffield Centre St Marys Gate.
W Brazylii wszystkie, oprócz Santos Gonzaga, Belo Horizonte Afonso Pena, SP Centro São João, Sertaozinho i SP Frei Caneca.
W Australii wszystkie, oprócz Sydney Airport, Melbourne Airport, Gosford, Perth Airport, Melbourne CBD, Windsor Brisbane.
W Hiszpanii, Niemczech, Portugalii, Francji, Austrii, Indonezji, Szwajcarii, Nowej Zelandii, Luksemburgu, Singapurze żaden.



Hotele Accor z salonikiem dla Platinum
https://www.accorhotels.com/leclub/user ... x.en.shtml
[+] Pokaż
Chiny
+ Novotel Citygate Hong Kong
+ Novotel Beijing Xinqiao (codziennie śniadania i kolacje gratis dla Platinum, w ciągu dnia przekąski)
+ Pullman Shanghai Jing An (Jedzenia nie jest za dużo w porze "free" czyli 18-20, ale za to bardzo smaczne i wymyślne kompozycje. Oczywiście nie mając wykupionych śniadań, mając dostęp do saloniku masz śniadania w saloniku.)
+ Sofitel Shanghai Hyland

Czechy:
+ Mercure Ostrava Center

Grecja:
+ Sofitel Athens Airport

Malezja:
+Novotel Kuala Lumpur City Centre
+ Pullman Kuala Lumpur Bangsar

Niemcy:
+ Sofitel Berlin Kurfürstendamm
+ Novotel Muenchen City
+ Novotel Muenchen Airport

Tajlandia:
+ Novotel Phuket Vintage Park Resort
+ Pullman Bangkok Hotel G
+ Novotel Bangkok Siam
+ Novotel Bangkok Platinum Pratunam
+ Novotel Bangkok Sukhumvit 20
+ Novotel Hua Hin Cha Am Beach Resort and SPA

Węgry:
+ Novotel Budapest Centrum
+ Sofitel Budapest Chain Bridge

Wielka Brytania:
+Pullman Liverpool

Gwarancja dostępności pokoju: https://secure.accorhotels.com/pl/leclub/bod.html

Pokoje hotelowe w ciągu dnia, bez nocy, tzw. "day use":
https://all.accor.com/hotels-services-d ... x.en.shtml


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13251 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 450, 451, 452, 453, 454, 455, 456 ... 663  Następna
Autor Wiadomość
#9041 PostWysłany: 17 Lip 2018 15:14 

Rejestracja: 08 Gru 2017
Posty: 30
Od 30 noclegów lub 7 000 Punkty Status.

Pytanie z czystej ciekawości - da się jakoś kupić platynę ? tak jak golda z kartą ibisa ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
Wakacje w Chorwacji za 713 PLN. Loty do Dubrownika z Krakowa + apartament na 3 dni Wakacje w Chorwacji za 713 PLN. Loty do Dubrownika z Krakowa + apartament na 3 dni
#9042 PostWysłany: 17 Lip 2018 15:45 

Rejestracja: 30 Lis 2015
Posty: 191
Loty: 19
Kilometry: 30 943
Raczej nie da się kupić platyny.
Accor nie robi też status match z innych programów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9043 PostWysłany: 17 Lip 2018 15:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sie 2013
Posty: 765
niebieski
Accor z logiki nie słynie. Niby tak się cenią, że nie robią nawet status match a golda można kupić za kilkaset złotych, nawet nie trudząc się noclegami.
_________________
SZCZĘŚĆ BOŻE !
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9044 PostWysłany: 17 Lip 2018 16:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
Garmond napisał(a):
Oprócz zabawy którą przygotował Accor, trwa jeszcze jedna: kto pierwszy wrzuci na forum gotowy przepis :)

Dokładnie, chociaż bądźmy szczerzy - taki sernik to nawet ja potrafie "upiec" bez podpowiedzi... ;-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9045 PostWysłany: 17 Lip 2018 16:51 

Rejestracja: 06 Gru 2015
Posty: 1760
srebrny
Dla porządku warto przypomnieć, że Golda można też uzyskać w ramach programu dla akcjonariuszy posiadających min. 50 akcji Accora (aktualna wartość ok. 2200 EUR, trzeba się wylegitymować wyciągiem, który potwierdza posiadanie akcji na moment rejestracji w programie - potem akcje można sprzedać na giełdzie; pytanie tylko, czy status jest przyznawany okresowo i co jakiś czas weryfikowany czy też bezterminowo).

Szczegóły dla zainteresowanych: https://www.accorhotels.group/en/contac ... ation-form
Góra
 Profil Relacje PM off
Garmond uważa post za pomocny.
 
      
#9046 PostWysłany: 17 Lip 2018 17:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2015
Posty: 2370
platynowy
Pytanie czy posiadając Platyne i rezerwując dwa pokoje dostęp do saloniku będzie dla wszystkich z dwóch pokoi?

Ktoś testował?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9047 PostWysłany: 17 Lip 2018 17:09 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8588
złoty
Testowałem. Nie dali. Ale pewnie jak to w Accorze - zależy od dobrej woli hotelu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9048 PostWysłany: 17 Lip 2018 17:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sie 2013
Posty: 765
niebieski
Napisz wcześniej do hotelu i poproś o uznanie przywilejów dla całej rezerwacji.
_________________
SZCZĘŚĆ BOŻE !
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9049 PostWysłany: 17 Lip 2018 18:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2015
Posty: 2370
platynowy
A ktoś pytał o dostęp do saloników dla dwóch pokoi przy Platynie i dostał?

ps. Co do liczby noclegów dla GOLDA, to jak ktoś ma Platynę, to nawet jak nie zrobi 30 noclegów lub puntów w roku, to spada o jeden poziom niżej, czyli na GOLDA.

@Bulusia Można stwierdzić, że jak zainwestujesz w Platynę, to masz wysoki status na 2 lata (w pierwszym Platyna, a w drugim GOLD) ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9050 PostWysłany: 17 Lip 2018 19:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Paź 2016
Posty: 1196
Loty: 399
Kilometry: 662 743
srebrny
Rezerwowałam kilkukrotnie dwa pokoje i zarówno upgrade jak i dostęp do saloniku otrzymałam tylko w swoim pokoju.

Co do korzyści z platyny to fajnie mieć ale na pewno bym za nią nie dopłaciła. Korzyść w stosunku do golda zauważyłam w zasadzie jedynie taką, że upgrade jest w zasadzie zawsze. W tym roku zaliczyłam 40 noclegów i paradoksalnie pierwszy raz nie otrzymałam upgrade'u dzisiaj w Moskwie, ale tylko dlatego że wszystkie hotele wyższej kategorii są zajęte. Przy goldzie upgrade nie był taki oczywisty.

Warto jeszcze wspomnieć że za platynę dostajesz więcej punktów rewards, co też się przekłada na pieniądze.
Góra
 Profil Relacje PM off
Kovalsky lubi ten post.
 
      
#9051 PostWysłany: 17 Lip 2018 19:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lip 2015
Posty: 1393
niebieski
pawfazi napisał(a):
... jak ktoś ma Platynę, to nawet jak nie zrobi 30 noclegów lub puntów w roku, to spada o jeden poziom niżej, czyli na GOLDA....


Ktoś to potwierdzi? Myślałem, że liczy się liczba noclegów z bieżącego roku.Mam w tym roku platynę ,ale będę miał max 6-8 noclegów.Myślałem, ze spadnę na blue,a gold na 2019 to bardzo dobra wiadomość.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9052 PostWysłany: 17 Lip 2018 19:59 

Rejestracja: 19 Mar 2014
Posty: 1707
Loty: 637
Kilometry: 1 066 169
srebrny
Dokładnie tak miałem. Z platyny na golda
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9053 PostWysłany: 17 Lip 2018 20:33 

Rejestracja: 02 Sty 2016
Posty: 412
Tak też jest to napisane na stronie:
https://www.accorhotels.com/pl/leclub/help.shtml

Cytuj:
W chwili wygaśnięcia terminu obowiązywania statusu, nowy status jest określony w zależności od liczby wykorzystanych noclegów lub punktów Status zgromadzonych na Twoim koncie w okresie ostatniego roku kalendarzowego (od stycznia do grudnia):
• Jeżeli nadal spełniasz warunki uzyskania statusu, zostaje on zachowany.
Jeżeli nie spełniasz już tych warunków, na rok następny zostanie Ci przyznany bezpośrednio niższy status. Aby odzyskać swój status, musisz ponownie zgromadzić wymaganą liczbę noclegów lub punktów Status.
Góra
 Profil Relacje PM off
Garmond uważa post za pomocny.
 
      
#9054 PostWysłany: 17 Lip 2018 20:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2013
Posty: 2327
Loty: 296
Kilometry: 416 674
złoty
Uff, dzięki za przypomnienie. To ten rok sobie zupełnie odpuszczam. Mam dopiero 8 nocy.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9055 PostWysłany: 17 Lip 2018 23:16 

Rejestracja: 19 Cze 2012
Posty: 62
JaKubek69 napisał(a):
Od 30 noclegów lub 7 000 Punkty Status.

Pytanie z czystej ciekawości - da się jakoś kupić platynę ? tak jak golda z kartą ibisa ?



a z którą kartą ibisa przyznają golda? ibis business czy inną, bo nie mogę tego znaleźć?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9056 PostWysłany: 17 Lip 2018 23:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Maj 2012
Posty: 1671
Loty: 1
Kilometry: 122
niebieski
Z kartą ibis business
Góra
 Profil Relacje PM off
JaKubek69 lubi ten post.
 
      
#9057 PostWysłany: 18 Lip 2018 06:03 

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 1963
platynowy
Składniki na dzisiejszą Tikka Masala:
kurczak, cytryna, ryż, kolendra, sól, jogurt, kardamon, imbir, czosnek, kminek, kurkuma
Góra
 Profil Relacje PM off
13 ludzi lubi ten post.
20 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#9058 PostWysłany: 18 Lip 2018 09:53 

Rejestracja: 08 Gru 2017
Posty: 30
Naserva napisał(a):
JaKubek69 napisał(a):
Od 30 noclegów lub 7 000 Punkty Status.

Pytanie z czystej ciekawości - da się jakoś kupić platynę ? tak jak golda z kartą ibisa ?



a z którą kartą ibisa przyznają golda? ibis business czy inną, bo nie mogę tego znaleźć?


Z Ibis business, dla chcących golda polecam kupić w styczniu 2019, wtedy za +-250zl(?) mamy golda do końca 2020, czyli 24miesiące...

e; 2020 :D


Ostatnio edytowany przez JaKubek69, 18 Lip 2018 11:14, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey uważa post za pomocny.
 
      
#9059 PostWysłany: 18 Lip 2018 16:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sie 2013
Posty: 765
niebieski
W grudniu ma zostać otwarty w Warszawie nowy Ibis Styles Zachód.
https://www.accorhotels.com/pl/hotel-A358-ibis-styles-warszawa-west-opening-december-2018/index.shtml#origin=accorhotels

Załączniki:
Ibis Styles.jpg
Ibis Styles.jpg [ 277.92 KiB | Obejrzany 603 razy ]
_________________
SZCZĘŚĆ BOŻE !
Góra
 Profil Relacje PM off
Garmond lubi ten post.
 
      
#9060 PostWysłany: 18 Lip 2018 17:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7366
HON fly4free
Czy ktoś z Was zbiera mile Qatar Airways za noclegi w Accorach? Jeśli tak, to dla członków zarówno Privilege Club i Le Club Accor jest teraz promocja 3x albo 4x więcej qmiles za pobyty w hotelach Accor oraz szansa na wylosowanie darmowych noclegów:

https://www.accorhotels.com/leclub/takethelift/privilegeclub/index.en.shtml

Przyznam jednak, że nie za bardzo rozumiem, jak działa zbieranie qmiles za pobyty w Accorze. Nie mogę znaleźć nigdzie jakiegoś miejsca, w którym mógłbym do konta Le Club dopisać nr konta Privilege Club. Jest tylko opcja do jednorazowej konwersji punktów Le Club do PC i tam można podać nr karty PC. Jednak ze strony https://www.accorhotels.com/gb/leclub/partners/landingpage.shtml?partnerName=privilegeclub wynika, że powinna być też opcja do automatycznego naliczania (czyli zapewne konto PC jest wtedy przypisane na stałe do Le Club) i podejrzewam, że to właśnie ta opcja musi być aktywowana, by dostać w/w 3x lub 4x qmiles.

Orientuje się ktoś lepiej w tej sprawie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13251 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 450, 451, 452, 453, 454, 455, 456 ... 663  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group