Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Wątek poświęcony opiniom i wrażeniom z pobytów w hotelach sieci Accor: opisz-swoj-pobyt-upgrade-wrazenia,1578,32921

adres kontaktowy do BOK:
accor.customercare.pl@acc.accor-customercare.com
ewentualnie customercare@accor.com
zwrotnie odpisują (po polsku) ze skrzynki:
Guestrelations.Coordinator.en@acc.accor ... ercare.com
jako dalsza linia ewentualnie
guestexperience.gb@accor.com

Linki do kalendarzy miesiąca z cenami: viewtopic.php?p=914692#p914692
Lub jeśli znany jest kod hotelu, to link
Kod:
http://www.ibis.com/pl/booking/dispo-calendar.shtml?tarsCode=XXXX
gdzie XXXX to ten kod


Hotele ibis Budget biorące udział w programie Le Club Accorhotels (można płacić punktami i otrzymywać punkty za noclegi)
[+] Pokaż
Wszystkie w Polsce, Korei Płd, Japonii, Chile, Rosji, Meksyku, Kolumbii, Peru, Gruzji, Kambodży,
W Belgii tylko: Knokke, Gent Centrum Dampoort, Oostende airport, Blankenberge.
W Holandii tylko: Rotterdam The Hague Airport, Stein Maastricht, Amsterdam City South.
W UK tylko: Newport, Bromsgrove, Bishops Stortford London Stansted Airport, Burton Upon Trent Centre, Portishead Marina, Lancaster Centre, Dundee Camperdown, London Bromley Centre, Glasgow Cumbernauld, Sheffield Centre St Marys Gate.
W Brazylii wszystkie, oprócz Santos Gonzaga, Belo Horizonte Afonso Pena, SP Centro São João, Sertaozinho i SP Frei Caneca.
W Australii wszystkie, oprócz Sydney Airport, Melbourne Airport, Gosford, Perth Airport, Melbourne CBD, Windsor Brisbane.
W Hiszpanii, Niemczech, Portugalii, Francji, Austrii, Indonezji, Szwajcarii, Nowej Zelandii, Luksemburgu, Singapurze żaden.



Hotele Accor z salonikiem dla Platinum
https://www.accorhotels.com/leclub/user ... x.en.shtml
[+] Pokaż
Chiny
+ Novotel Citygate Hong Kong
+ Novotel Beijing Xinqiao (codziennie śniadania i kolacje gratis dla Platinum, w ciągu dnia przekąski)
+ Pullman Shanghai Jing An (Jedzenia nie jest za dużo w porze "free" czyli 18-20, ale za to bardzo smaczne i wymyślne kompozycje. Oczywiście nie mając wykupionych śniadań, mając dostęp do saloniku masz śniadania w saloniku.)
+ Sofitel Shanghai Hyland

Czechy:
+ Mercure Ostrava Center

Grecja:
+ Sofitel Athens Airport

Malezja:
+Novotel Kuala Lumpur City Centre
+ Pullman Kuala Lumpur Bangsar

Niemcy:
+ Sofitel Berlin Kurfürstendamm
+ Novotel Muenchen City
+ Novotel Muenchen Airport

Tajlandia:
+ Novotel Phuket Vintage Park Resort
+ Pullman Bangkok Hotel G
+ Novotel Bangkok Siam
+ Novotel Bangkok Platinum Pratunam
+ Novotel Bangkok Sukhumvit 20
+ Novotel Hua Hin Cha Am Beach Resort and SPA

Węgry:
+ Novotel Budapest Centrum
+ Sofitel Budapest Chain Bridge

Wielka Brytania:
+Pullman Liverpool

Gwarancja dostępności pokoju: https://secure.accorhotels.com/pl/leclub/bod.html

Pokoje hotelowe w ciągu dnia, bez nocy, tzw. "day use":
https://all.accor.com/hotels-services-d ... x.en.shtml


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13254 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 445, 446, 447, 448, 449, 450, 451 ... 663  Następna
Autor Wiadomość
#8941 PostWysłany: 26 Cze 2018 15:43 

Rejestracja: 13 Maj 2016
Posty: 106
Dzwonię i informuję. Nie lubię się tłumaczyć czy check'inie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Grecji: all inclusive w 4* hotelu na Korfu za 1538 PLN. Wylot z Warszawy Urlop w Grecji: all inclusive w 4* hotelu na Korfu za 1538 PLN. Wylot z Warszawy
Genua na 4 dni od 1397 PLN. Loty Lufthansą z 7 miast + noclegi w centrum Genua na 4 dni od 1397 PLN. Loty Lufthansą z 7 miast + noclegi w centrum
#8942 PostWysłany: 28 Cze 2018 11:48 

Rejestracja: 16 Lis 2015
Posty: 250
Na mojej karcie gold w aplikacji data waznosci zmienila sie z 12/2018 na 12/2019. Nie wiem kiedy sie to stalo, nie wiem czy to blad i nie wiem czy 31.12 po przeliczeniu noclegow jej mi nie odbiora.

Pytanie czy ktos z goldem / platinum tez tak ma?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8943 PostWysłany: 28 Cze 2018 12:00 

Rejestracja: 02 Sty 2016
Posty: 412
U mnie po staremu i w aplikacji, i na stronie.
Nie kupowałeś w ciągu kilku miesięcy tej karty Ibis Business?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8944 PostWysłany: 28 Cze 2018 13:06 

Rejestracja: 20 Gru 2011
Posty: 3062
złoty
@bad-ischler, ja tak mam. Jeśli zostały zaliczone jakieś noclegi z 2017 w 2018 to status przedłuża się do końca 2019 roku. U mnie tak było , rozpatrzono reklamację i status się zmienił do końca 2019. A czy nie cofną go na przełomie roku to pewnie nawet informatycy w Accor nie wiedzą.
Góra
 Profil Relacje PM off
cyberjarek lubi ten post.
 
      
#8945 PostWysłany: 28 Cze 2018 14:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sie 2013
Posty: 765
niebieski
Na jakie podstawie zaliczali noclegi z 2017 roku ?
_________________
SZCZĘŚĆ BOŻE !
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8946 PostWysłany: 28 Cze 2018 14:45 

Rejestracja: 20 Gru 2011
Posty: 3062
złoty
Ich zwykłego bałaganu. Miałem noclegi, na które brałem fakturę na firmę i robili korekty. Po korekcie nocleg nie pojawiał się na moim koncie - sytuacja dotyczyła jednego konkretnego hotelu :).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8947 PostWysłany: 30 Cze 2018 13:18 

Rejestracja: 30 Cze 2018
Posty: 25
Podpowiedź proszę, istnieje pewne działające odniesienie do kalendarza cen, ponieważ na przykład tutaj jest to https://www.accorhotels.com/pl/booking/ ... sCode=3423 nie jest informacyjne, w tym sensie, że Wybierając datę, nie możesz dokonać rezerwacji, napisać odprawy i sprawdzić jeden dzień. Ceny są podejrzanie niskie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8948 PostWysłany: 30 Cze 2018 13:42 

Rejestracja: 06 Lis 2015
Posty: 711
GLOOMER napisał(a):
Podpowiedź proszę, istnieje pewne działające odniesienie do kalendarza cen, ponieważ na przykład tutaj jest to https://www.accorhotels.com/pl/booking/ ... sCode=3423 nie jest informacyjne, w tym sensie, że Wybierając datę, nie możesz dokonać rezerwacji, napisać odprawy i sprawdzić jeden dzień. Ceny są podejrzanie niskie.


Ale czytałeś opis?

Dla każdej wyświetlonej daty przyjazdu podane są najniższe dostępne ceny. Oznaczają one najniższą, uśrednioną cenę za pokój dla 1 lub 2 osób dostępną w żądanym terminie. Mogą one być wyliczone na podstawie różnych typów pokoi. W zależności od kraju ceny mogą: nie obejmować podatków, obejmować tylko podatek VAT lub obejmować wszystkie podatki (VAT i opłatę klimatyczną). Jeśli ceny nie obejmują wszystkich podatków, odpowiednie podatki (VAT i/lub opłatę klimatyczną) zostaną podane w kolejnych etapach rezerwacji. Cena jest gwarantowana wyłącznie w momencie rezerwacji.

Dołącz do programu Le Club Accorhotels, by skorzystać z tej ceny. To proste, zajmuje tylko chwilę i jest bezpłatne!


Zwykle jest to stawka finalna albo finalna bez dodatkowych opłat i podatków. Wskazany kalendarz jest sprawdzonym punktem odniesienia, który od dawna jest podlinkowany na forum. Nie ma sensu dalej wałkować tematu bo opis wszystko wyjaśnia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8949 PostWysłany: 30 Cze 2018 13:47 

Rejestracja: 05 Paź 2014
Posty: 187
Loty: 63
Kilometry: 94 984
GLOOMER napisał(a):
Podpowiedź proszę, istnieje pewne działające odniesienie do kalendarza cen, ponieważ na przykład tutaj jest to https://www.accorhotels.com/pl/booking/ ... sCode=3423 nie jest informacyjne, w tym sensie, że Wybierając datę, nie możesz dokonać rezerwacji, napisać odprawy i sprawdzić jeden dzień. Ceny są podejrzanie niskie.

Ceny są poprawne.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8950 PostWysłany: 30 Cze 2018 15:27 

Rejestracja: 30 Cze 2018
Posty: 25
Oczywiście, czytałem notatki. Ale nadal nie mogę zrozumieć, dlaczego nie mogę dokonać rezerwacji po cenach, które są tam wskazane. Na przykład tutaj: https://www.accorhotels.com/pl/booking/ ... sCode=3423 Próbuję wybrać 21 lipca i przejść dalej. Ale daje błąd, potmou, który po wyświetleniu wyboru

Data przekazania: 21/07/2018
Data wyjazdu: 21.07.2018
1 nocleg (i)

Wszystko w jednym dniu i powinno być Data wyjazdu: 22/07/2018

Jakie bzdury?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8951 PostWysłany: 30 Cze 2018 15:32 

Rejestracja: 06 Lis 2015
Posty: 711
Kalendarz jest poglądowy i z tego co kojarzę trochę nieoficjalny. Jest bardzo pomocny przy planowaniu pobytów więc jeśli nie potrafisz skorzystać to po prostu odpuść. Oficjalne ceny masz po zalogowaniu się na stronie. Zresztą na upartego można przejść do nich z kalendarza poprzez przycisk Sprawdź cenę i dalej wybranie poprawnej daty. Jeśli nieudolni użytkownicy forum zaczną oficjalnie zgłaszać te "bzdury" to uwalą nam wszystkim dostęp do kalendarza systemowego pemanentnie, paniasz kolego?
Góra
 Profil Relacje PM off
krapio lubi ten post.
 
      
#8952 PostWysłany: 30 Cze 2018 15:48 

Rejestracja: 30 Cze 2018
Posty: 25
baja napisał(a):
Kalendarz jest poglądowy i z tego co kojarzę trochę nieoficjalny. Jest bardzo pomocny przy planowaniu pobytów więc jeśli nie potrafisz skorzystać to po prostu odpuść. Oficjalne ceny masz po zalogowaniu się na stronie. Zresztą na upartego można przejść do nich z kalendarza poprzez przycisk Sprawdź cenę i dalej wybranie poprawnej daty. Jeśli nieudolni użytkownicy forum zaczną oficjalnie zgłaszać te "bzdury" to uwalą nam wszystkim dostęp do kalendarza systemowego pemanentnie, paniasz kolego?

Sztuczka polega na tym, że po przejściu na następną stronę pojawia się błąd, to znaczy, nie mogę nic zrobić z tego kalendarza. Jeśli przejdziesz osobno do witryny, cena jest wyższa w stosunku do daty, której potrzebuję. Nie chciałem o tym pisać niektórym urzędnikom, po prostu nie mogę zrozumieć, dlaczego to nie działa tak, jak powinno działać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8953 PostWysłany: 30 Cze 2018 16:00 

Rejestracja: 06 Lis 2015
Posty: 711
Strona przeszła wiele modernizacji. Pozostał dostęp do tego kalendarza. Kiedyś można było wyświetlacz ceny dla kolejnych tygodni z poziomu strony ale to chyba nie było korzystne dla sieci więc ograniczono dostęp. Korzystamy ze starych linków podmieniając kody hoteli w adresie i dzięki temu wciąż mamy przegląd oferty cenowej na przestrzeni wielu miesięcy. To pozwala wybrać najkorzystniejszy okres na rezerwację. Z Twojego linku wybrałem przyciskiem Sprawdź ceny bez zaznaczenia kratki z datą i przenosi mnie na stronę hotelu w Bielsku gdzie potwierdza się do wyboru oferta za 143 zł. Możesz też skorzystać z opcji Zmień daty pobytu > wybrać daty i również poprawnie przenosi na stronę hotelu. Jednak z reguły sprawdzam sobie interesujące stawki i później wchodzę na stronę Accora, wybieram hotel oraz daty, które wcześniej zapisałem. Czasem wejście przez podstronę z promocją daje jakieś dodatkowe korzyści lub inne ceny. W kalendarzu po prostu sprawdzasz sobie daty i dzięki temu wiesz jakie są w systemie podstawy do wyliczenia finalnej stawki na ten okres.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8954 PostWysłany: 30 Cze 2018 22:35 

Rejestracja: 05 Paź 2014
Posty: 187
Loty: 63
Kilometry: 94 984
GLOOMER napisał(a):
Jeśli przejdziesz osobno do witryny, cena jest wyższa w stosunku do daty, której potrzebuję.


Pewnie chodzi o cenę 107zł.
Załącznik:
bb21072018.jpg
bb21072018.jpg [ 170.15 KiB | Obejrzany 696 razy ]


Cena wzrasta dla dwóch osób i pewnie o to Ci chodzi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8955 PostWysłany: 01 Lip 2018 00:19 

Rejestracja: 30 Cze 2018
Posty: 25
krapio napisał(a):
GLOOMER napisał(a):
Cena wzrasta dla dwóch osób i pewnie o to Ci chodzi.

Najprawdopodobniej mój błąd polega na tym. Myślałem, że cena kalendarza dla dwóch osób. Chociaż dano mi do zrozumienia, gdzie mogę się mylić, ale i tak nie mogłem myśleć. Ale mimo wszystko wciąż mam pewne różnice. Na przykład w tym samym hotelu w kalendarzu 15 stycznia widzę cenę 69 zł, choć patrząc na cenę w standardowy sposób, widzę cenę 128 zł.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8956 PostWysłany: 01 Lip 2018 00:29 

Rejestracja: 05 Paź 2014
Posty: 187
Loty: 63
Kilometry: 94 984
-- 01 Lip 2018 00:23 --

Akurat przy tym hotelu dodatkowo w cenę wchodzi śniadanie.

-- 01 Lip 2018 00:29 --

GLOOMER napisał(a):
krapio napisał(a):
GLOOMER napisał(a):
Cena wzrasta dla dwóch osób i pewnie o to Ci chodzi.

Najprawdopodobniej mój błąd polega na tym. Myślałem, że cena kalendarza dla dwóch osób. Chociaż dano mi do zrozumienia, gdzie mogę się mylić, ale i tak nie mogłem myśleć. Ale mimo wszystko wciąż mam pewne różnice. Na przykład w tym samym hotelu w kalendarzu 15 stycznia widzę cenę 69 zł, choć patrząc na cenę w standardowy sposób, widzę cenę 128 zł.

Faktycznie masz rację. Bardzo dziwne.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8957 PostWysłany: 02 Lip 2018 20:57 

Rejestracja: 23 Kwi 2017
Posty: 89
Jest nowe promo 1000 punktów za rezerwacje w Raffles, Swissotel i Fairmont, które dziś przystąpiły do programu Le Club, Tak na dobry początek.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8958 PostWysłany: 02 Lip 2018 21:10 

Rejestracja: 19 Mar 2014
Posty: 1715
Loty: 642
Kilometry: 1 085 513
srebrny
Czy hotel ma obowiązek zaliczyć no show jako odbyty pobyt jeśli wziąłem fakturę?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8959 PostWysłany: 02 Lip 2018 21:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1557
Loty: 101
Kilometry: 94 804
niebieski
Jak się nie zameldowałeś w hotelu to jest no show. Faktura nie ma nic do tego.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
OSK uważa post za pomocny.
 
      
#8960 PostWysłany: 02 Lip 2018 21:13 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8595
złoty
Nie. 'Non show' to nie pobyt.
Góra
 Profil Relacje PM off
OSK uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13254 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 445, 446, 447, 448, 449, 450, 451 ... 663  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group