Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Wątek poświęcony opiniom i wrażeniom z pobytów w hotelach sieci Accor: opisz-swoj-pobyt-upgrade-wrazenia,1578,32921

adres kontaktowy do BOK:
accor.customercare.pl@acc.accor-customercare.com
ewentualnie customercare@accor.com
zwrotnie odpisują (po polsku) ze skrzynki:
Guestrelations.Coordinator.en@acc.accor ... ercare.com
jako dalsza linia ewentualnie
guestexperience.gb@accor.com

Linki do kalendarzy miesiąca z cenami: viewtopic.php?p=914692#p914692
Lub jeśli znany jest kod hotelu, to link
Kod:
http://www.ibis.com/pl/booking/dispo-calendar.shtml?tarsCode=XXXX
gdzie XXXX to ten kod


Hotele ibis Budget biorące udział w programie Le Club Accorhotels (można płacić punktami i otrzymywać punkty za noclegi)
[+] Pokaż
Wszystkie w Polsce, Korei Płd, Japonii, Chile, Rosji, Meksyku, Kolumbii, Peru, Gruzji, Kambodży,
W Belgii tylko: Knokke, Gent Centrum Dampoort, Oostende airport, Blankenberge.
W Holandii tylko: Rotterdam The Hague Airport, Stein Maastricht, Amsterdam City South.
W UK tylko: Newport, Bromsgrove, Bishops Stortford London Stansted Airport, Burton Upon Trent Centre, Portishead Marina, Lancaster Centre, Dundee Camperdown, London Bromley Centre, Glasgow Cumbernauld, Sheffield Centre St Marys Gate.
W Brazylii wszystkie, oprócz Santos Gonzaga, Belo Horizonte Afonso Pena, SP Centro São João, Sertaozinho i SP Frei Caneca.
W Australii wszystkie, oprócz Sydney Airport, Melbourne Airport, Gosford, Perth Airport, Melbourne CBD, Windsor Brisbane.
W Hiszpanii, Niemczech, Portugalii, Francji, Austrii, Indonezji, Szwajcarii, Nowej Zelandii, Luksemburgu, Singapurze żaden.



Hotele Accor z salonikiem dla Platinum
https://www.accorhotels.com/leclub/user ... x.en.shtml
[+] Pokaż
Chiny
+ Novotel Citygate Hong Kong
+ Novotel Beijing Xinqiao (codziennie śniadania i kolacje gratis dla Platinum, w ciągu dnia przekąski)
+ Pullman Shanghai Jing An (Jedzenia nie jest za dużo w porze "free" czyli 18-20, ale za to bardzo smaczne i wymyślne kompozycje. Oczywiście nie mając wykupionych śniadań, mając dostęp do saloniku masz śniadania w saloniku.)
+ Sofitel Shanghai Hyland

Czechy:
+ Mercure Ostrava Center

Grecja:
+ Sofitel Athens Airport

Malezja:
+Novotel Kuala Lumpur City Centre
+ Pullman Kuala Lumpur Bangsar

Niemcy:
+ Sofitel Berlin Kurfürstendamm
+ Novotel Muenchen City
+ Novotel Muenchen Airport

Tajlandia:
+ Novotel Phuket Vintage Park Resort
+ Pullman Bangkok Hotel G
+ Novotel Bangkok Siam
+ Novotel Bangkok Platinum Pratunam
+ Novotel Bangkok Sukhumvit 20
+ Novotel Hua Hin Cha Am Beach Resort and SPA

Węgry:
+ Novotel Budapest Centrum
+ Sofitel Budapest Chain Bridge

Wielka Brytania:
+Pullman Liverpool

Gwarancja dostępności pokoju: https://secure.accorhotels.com/pl/leclub/bod.html

Pokoje hotelowe w ciągu dnia, bez nocy, tzw. "day use":
https://all.accor.com/hotels-services-d ... x.en.shtml


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13254 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 422, 423, 424, 425, 426, 427, 428 ... 663  Następna
Autor Wiadomość
#8481 PostWysłany: 17 Lut 2018 22:55 

Rejestracja: 25 Sty 2015
Posty: 635
@michzak, dzięki za info, to jeszcze poczekam chwilę, bo moja skrzynka nadal jest pusta, może w przyszłym tygodniu przyjdzie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive za 2190 PLN. Wylot z Warszawy Urlop w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive za 2190 PLN. Wylot z Warszawy
United Airlines: bezpośrednie loty do Nowego Jorku z Berlina za 1576 PLN. Dużo terminów United Airlines: bezpośrednie loty do Nowego Jorku z Berlina za 1576 PLN. Dużo terminów
#8482 PostWysłany: 18 Lut 2018 10:37 

Rejestracja: 26 Kwi 2013
Posty: 843
niebieski
Nadal nie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8483 PostWysłany: 18 Lut 2018 11:07 

Rejestracja: 09 Mar 2014
Posty: 3598
srebrny
Chyba wysyłają zaczynając od najwyższych statusów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8484 PostWysłany: 18 Lut 2018 14:21 

Rejestracja: 26 Kwi 2013
Posty: 843
niebieski
Mam golda a tak jak wyżej napisałem, karty nie mam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8485 PostWysłany: 18 Lut 2018 14:34 

Rejestracja: 02 Sty 2016
Posty: 412
Zamówiłem w połowie stycznia, doszła w zeszłym tygodniu. Status Gold.
Pomijam fakt, że przecież miało nie być już plastików wysyłanych z automatu, tylko na zamówienie z poziomu profilu, a i to miało chyba zniknąć po jakimś czasie ;)


Ostatnio edytowany przez cyberjarek, 18 Lut 2018 20:58, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8486 PostWysłany: 18 Lut 2018 15:43 

Rejestracja: 16 Lis 2011
Posty: 1800
niebieski
Po co wam te karty? Kolejna farma postow - bedzie 7stron "ja mam", "ja jeszcze nie", "o już jest"

Wysłane z mojego XT1650 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
Panromek uważa post za pomocny.
 
      
#8487 PostWysłany: 18 Lut 2018 20:40 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 810
niebieski
Mi z platyną przyszła bez zamawiania już jakiś miesiąc temu. Razem z notesikiem I okładką na paszport od Barbary Rihl.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8488 PostWysłany: 19 Lut 2018 18:26 

Rejestracja: 13 Maj 2016
Posty: 106
Sofitel Dubai Downtown - pytanie.
Czy ktoś z platyną miał okazję nocować? Zastanawiam się nad jakością śniadań w Club Millésime lounge.
Będę z żoną 3 dni w Dubaju (niestety w czasie Ramadanu) i zastanawiam się, czy warto spalić punkty na sofitelowe śniadania, czy też to, co jest serwowane w Millésime jest wystarczające dla faceta z "możliwościami konsumpcyjnymi"?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8489 PostWysłany: 21 Lut 2018 10:12 

Rejestracja: 26 Kwi 2014
Posty: 361
niebieski
Przeczytałem wątek o Accorze i potrzebuje potwierdzenia w kwestii hostelu bo posty o nim są trochę odległe. Czy nocleg/łózko za 59 zł w hostelu przedłuży wartość punktów o rok? Niestety ale po ostatnim pobycie(2 noce) w Bratysławie gdzie zapłaciłem po odjęciu punktów 20EUR okazało się, ze nie dostałem ani jednego punktu ze względu na to, iż podatek tam to 20% i to się nie kwalifikuje. Szukam najtańszej wersji przedłużenia ważności punktów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8490 PostWysłany: 21 Lut 2018 10:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lip 2012
Posty: 398
Loty: 57
Kilometry: 77 621
niebieski
Tak, jakikolwiek nocleg (poza Ibis Budget) przedłuży ważność punktów.
Góra
 Profil Relacje PM off
yogibabu uważa post za pomocny.
 
      
#8491 PostWysłany: 21 Lut 2018 10:33 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8995
Poproś o naliczenie jednego punktu ten hotel w Bratysławie potrzebny do zaliczenia pobytu/nocy w profilu, może przedłuży punkty

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8492 PostWysłany: 21 Lut 2018 10:35 

Rejestracja: 06 Lis 2015
Posty: 711
Michy napisał(a):
@michzak, dzięki za info, to jeszcze poczekam chwilę, bo moja skrzynka nadal jest pusta, może w przyszłym tygodniu przyjdzie.

Zamawiałeś przez profil? Nie mogę znaleźć tej opcji gdzie zamawia się plastik :|
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8493 PostWysłany: 21 Lut 2018 10:48 

Rejestracja: 02 Sty 2016
Posty: 412
Ja zamawiałem jeszcze jak było po staremu, w nowym wydaniu faktycznie chyba w końcu usunęli tę opcję ;)
Ale do starego podglądu da się dostać przez menu Programu Lojalnościowego:
https://www.accorhotels.com/pl/profil/dashboard.shtml
I tam opcja jeszcze jest :)

Tak to jest jak zmienia się stronę etapami ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
baja lubi ten post.
baja uważa post za pomocny.
 
      
#8494 PostWysłany: 21 Lut 2018 10:48 

Rejestracja: 13 Kwi 2015
Posty: 1615
Loty: 56
Kilometry: 51 059
niebieski
@baja

Załączniki:
1.png
1.png [ 1 MiB | Obejrzany 984 razy ]


Ostatnio edytowany przez michzak, 21 Lut 2018 11:35, edytowano w sumie 1 raz
Dane osobowe
Góra
 Profil Relacje PM off
baja lubi ten post.
baja uważa post za pomocny.
 
      
#8495 PostWysłany: 21 Lut 2018 11:56 

Rejestracja: 28 Lip 2012
Posty: 6247
HON fly4free
yogibabu napisał(a):
Przeczytałem wątek o Accorze (...) Niestety ale po ostatnim pobycie(2 noce) w Bratysławie gdzie zapłaciłem po odjęciu punktów 20EUR okazało się, ze nie dostałem ani jednego punktu ze względu na to, iż podatek tam to 20% i to się nie kwalifikuje.
przeczytaj też ten Places by Le Club Accorhotels
sam miałem podobną sytuację i - w sumie dzięki poradom forumowiczów - zrobiłem jak radzi @michzak
z sukcesem
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8496 PostWysłany: 21 Lut 2018 13:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lip 2012
Posty: 398
Loty: 57
Kilometry: 77 621
niebieski
To i tak na koniec zależy od dobrej woli hotelu, ja zrobiłem tak samo za radą forumowiczów, ale w Styles w Gnieźnie nie zgodzili mi się naliczyć nawet punktu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8497 PostWysłany: 21 Lut 2018 13:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2013
Posty: 2334
Loty: 296
Kilometry: 416 674
złoty
Orbis ładnie zarabia:

"Rok 2017 zakończył się dla Orbisu sukcesem pod względem biznesowym i finansowym, a spółka odnotowała rekordowo wysokie wyniki. Najlepsze rezultaty osiągnęły hotele w Budapeszcie, Warszawie i Pradze, gdzie odnotowano dwucyfrowy wzrost wskaźnika RevPAR. Łącznie wskaźnik ten w Grupie Orbis, w roku 2017 wzrósł o +6,5% (do 184,1 zł) w ujęciu like-for-like w porównaniu do roku 2016. Wzrost ten był możliwy w dużej mierze dzięki wyższej średniej cenie o +5% r/r, m.in. w efekcie aktywnego zarządzania przychodami i większej liczbie gości indywidualnych"


https://www.e-hotelarz.pl/mht/?p=49482

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8498 PostWysłany: 21 Lut 2018 14:08 

Rejestracja: 06 Wrz 2015
Posty: 66
"Warszawie" "większej liczbie gości indywidualnych" czyli chyba wiadomo, co dało taki efekt. :)
Góra
 Profil Relacje PM off
tu_i_tam lubi ten post.
 
      
#8499 PostWysłany: 21 Lut 2018 14:46 

Rejestracja: 16 Lis 2011
Posty: 1800
niebieski
Akurat forumowicze w wiekszosci "jadą na gapę";)

Wysłane z mojego XT1650 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8500 PostWysłany: 22 Lut 2018 17:50 

Rejestracja: 28 Lis 2016
Posty: 57
baja napisał(a):
Michy napisał(a):
@michzak, dzięki za info, to jeszcze poczekam chwilę, bo moja skrzynka nadal jest pusta, może w przyszłym tygodniu przyjdzie.

Zamawiałeś przez profil? Nie mogę znaleźć tej opcji gdzie zamawia się plastik :|


Przez prawie dwa lata ani razu nie była mi do niczego ta karta potrzebna. I nawet mimo posiadania platinum nie wiem gdzie miałbym ją pokazać. Nawet jej nie noszę bo po co? No chyba że ktoś zbiera karty. Tylko taki kolekcjonerski powód przychodzi mi do głowy. Ktoś mnie oświeci?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13254 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 422, 423, 424, 425, 426, 427, 428 ... 663  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group