Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Wątek poświęcony opiniom i wrażeniom z pobytów w hotelach sieci Accor: opisz-swoj-pobyt-upgrade-wrazenia,1578,32921

adres kontaktowy do BOK:
accor.customercare.pl@acc.accor-customercare.com
ewentualnie customercare@accor.com
zwrotnie odpisują (po polsku) ze skrzynki:
Guestrelations.Coordinator.en@acc.accor ... ercare.com
jako dalsza linia ewentualnie
guestexperience.gb@accor.com

Linki do kalendarzy miesiąca z cenami: viewtopic.php?p=914692#p914692
Lub jeśli znany jest kod hotelu, to link
Kod:
http://www.ibis.com/pl/booking/dispo-calendar.shtml?tarsCode=XXXX
gdzie XXXX to ten kod


Hotele ibis Budget biorące udział w programie Le Club Accorhotels (można płacić punktami i otrzymywać punkty za noclegi)
[+] Pokaż
Wszystkie w Polsce, Korei Płd, Japonii, Chile, Rosji, Meksyku, Kolumbii, Peru, Gruzji, Kambodży,
W Belgii tylko: Knokke, Gent Centrum Dampoort, Oostende airport, Blankenberge.
W Holandii tylko: Rotterdam The Hague Airport, Stein Maastricht, Amsterdam City South.
W UK tylko: Newport, Bromsgrove, Bishops Stortford London Stansted Airport, Burton Upon Trent Centre, Portishead Marina, Lancaster Centre, Dundee Camperdown, London Bromley Centre, Glasgow Cumbernauld, Sheffield Centre St Marys Gate.
W Brazylii wszystkie, oprócz Santos Gonzaga, Belo Horizonte Afonso Pena, SP Centro São João, Sertaozinho i SP Frei Caneca.
W Australii wszystkie, oprócz Sydney Airport, Melbourne Airport, Gosford, Perth Airport, Melbourne CBD, Windsor Brisbane.
W Hiszpanii, Niemczech, Portugalii, Francji, Austrii, Indonezji, Szwajcarii, Nowej Zelandii, Luksemburgu, Singapurze żaden.



Hotele Accor z salonikiem dla Platinum
https://www.accorhotels.com/leclub/user ... x.en.shtml
[+] Pokaż
Chiny
+ Novotel Citygate Hong Kong
+ Novotel Beijing Xinqiao (codziennie śniadania i kolacje gratis dla Platinum, w ciągu dnia przekąski)
+ Pullman Shanghai Jing An (Jedzenia nie jest za dużo w porze "free" czyli 18-20, ale za to bardzo smaczne i wymyślne kompozycje. Oczywiście nie mając wykupionych śniadań, mając dostęp do saloniku masz śniadania w saloniku.)
+ Sofitel Shanghai Hyland

Czechy:
+ Mercure Ostrava Center

Grecja:
+ Sofitel Athens Airport

Malezja:
+Novotel Kuala Lumpur City Centre
+ Pullman Kuala Lumpur Bangsar

Niemcy:
+ Sofitel Berlin Kurfürstendamm
+ Novotel Muenchen City
+ Novotel Muenchen Airport

Tajlandia:
+ Novotel Phuket Vintage Park Resort
+ Pullman Bangkok Hotel G
+ Novotel Bangkok Siam
+ Novotel Bangkok Platinum Pratunam
+ Novotel Bangkok Sukhumvit 20
+ Novotel Hua Hin Cha Am Beach Resort and SPA

Węgry:
+ Novotel Budapest Centrum
+ Sofitel Budapest Chain Bridge

Wielka Brytania:
+Pullman Liverpool

Gwarancja dostępności pokoju: https://secure.accorhotels.com/pl/leclub/bod.html

Pokoje hotelowe w ciągu dnia, bez nocy, tzw. "day use":
https://all.accor.com/hotels-services-d ... x.en.shtml


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13251 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 419, 420, 421, 422, 423, 424, 425 ... 663  Następna
Autor Wiadomość
#8421 PostWysłany: 21 Sty 2018 03:18 

Rejestracja: 31 Mar 2012
Posty: 786
niebieski
Również wygrałem przed chwilą. Należało jednak czytać dokładnie, że to trzeba po nocy.
Komuś udało się więcej niż raz?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#8422 PostWysłany: 21 Sty 2018 07:42 

Rejestracja: 30 Maj 2017
Posty: 162
Nie ma reguly. Mnie nawet o 1 sie nie udalo wygrac?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8423 PostWysłany: 21 Sty 2018 11:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Lut 2010
Posty: 1552
Loty: 98
Kilometry: 116 206
srebrny
i po konkursie:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8424 PostWysłany: 21 Sty 2018 17:16 

Rejestracja: 09 Paź 2013
Posty: 2441
Loty: 191
Kilometry: 627 645
niebieski
witam. szukam i szukam ale chyba nie ma i chce sie upewnic.....

punkty rewards moge przekonwertować na mile a w druga strone? latam duzo z roznymi liniami. nazbieralem w airberlin ponad 50k i zbanczylo co mnie zniechecilo. wolalbym punkty accor

duzo place karta mastercard- czy jakos da rade aby naliczalo pkt?

jakie skuteczne mozliwosci zdobywania pkt oprocz ankiet?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8425 PostWysłany: 21 Sty 2018 17:22 

Rejestracja: 05 Mar 2012
Posty: 2749
złoty
Coś tam zawsze jest odnośnie konwersji w druga stronę, ale to już kompletnie nieopłacalne.
Chyba, że masz w Finnair śladowe ilości i nie wiesz co z nimi zrobić, to tak.
https://www.finnairshop.com/en/partner- ... cor-hotels
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8426 PostWysłany: 23 Sty 2018 12:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Lut 2017
Posty: 194
Zbanowany
Straciliśmy chyba kolejny Mercure - mianowicie od dzisiaj hotel Mercure Ostrava jest niedostępny. :(

Edit: zmieniają jednak tylko system rezerwacyjny - fałszywy alarm
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8427 PostWysłany: 25 Sty 2018 12:46 

Rejestracja: 27 Mar 2012
Posty: 253
niebieski
RafiPodróżnik napisał(a):
Straciliśmy chyba kolejny Mercure - mianowicie od dzisiaj hotel Mercure Ostrava jest niedostępny. :(

Edit: zmieniają jednak tylko system rezerwacyjny - fałszywy alarm



Potwierdzam, dopiero co tam spałem, hotel istnieje :lol:
Lounge jednak, nieustająco, jest bardzo słaby, szczególnie z żywieniem...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8428 PostWysłany: 25 Sty 2018 13:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2014
Posty: 1999
srebrny
Lounge w Ostravie mam wrażenie, że coraz gorszy z roku na rok. Ostatnio notorycznie brakowało piwa w lodówce :D
_________________
https://kamo375.fly4free.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8429 PostWysłany: 26 Sty 2018 02:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sie 2013
Posty: 765
niebieski
Na jakiej zasadzie działa stawka/taryfa "punkty x4 w nowych hotelach" ? Jest ona dostępna dla każdego nowo otwartego hotelu ? Jak długo po otwarciu hotelu jest dostępna ?
_________________
SZCZĘŚĆ BOŻE !
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8430 PostWysłany: 26 Sty 2018 06:21 

Rejestracja: 02 Sty 2016
Posty: 412
Stawka x4 to oferta, która do tej pory była zawsze dostępna na liście ofert tutaj: https://secure.accorhotels.com/leclub/promotions-offers/polska/index.pl.shtml
Teraz też jest jako "Poszerz swoje horyzonty" na głównym banerze, ale na komórce strona mi się nie wyświetla. Może chwilowo nie działa ta oferta, może zwykły błąd.

Polegało to na tym, że oferta co jakiś czas, zwykle chyba co 2 miesiące, była aktualizowana i z poziomu tej oferty, była dostępna lista hoteli w niej uczestniczących (formularz wyboru kraju i hotelu). Jeśli hotel otwierał się np. w maju 2017 to w tej ofercie pojawił się pewnie koło czerwca lub lipca i byl dostępny przez miesiąc lub dwa, w zależności od czasu trwania tego etapu. W kolejnej odsłonie oferty pojawiały się inne lokalizacje, niedawno otwarte a obecne znikały.

Dla każdej oferty było zaznaczone czas rezerwacji i czas, w którym musi zakończyć się nocleg, tak jak to standardowo jest przy innych pisane.
Góra
 Profil Relacje PM off
pawelos uważa post za pomocny.
 
      
#8431 PostWysłany: 26 Sty 2018 09:32 

Rejestracja: 04 Gru 2011
Posty: 382
niebieski
pawelos napisał(a):
Na jakiej zasadzie działa stawka/taryfa "punkty x4 w nowych hotelach" ? Jest ona dostępna dla każdego nowo otwartego hotelu ? Jak długo po otwarciu hotelu jest dostępna ?


Trudno jednoznacznie powiedzieć. W styczniu nocowałem w hotelu, w którym pobyty premiowano 4x puntami bonusowymi. Hotel został otwarty w połowie ubiegłego roku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8432 PostWysłany: 29 Sty 2018 13:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Lut 2010
Posty: 1552
Loty: 98
Kilometry: 116 206
srebrny
Zarezerwowałem hotel z płatnością na miejscu. Podczas rezerwacji miałem od razu możliwości wykorzystania punktów, ale z niej nie skorzystałem. Rozumiem, że mimo tego, skoro hotel jest do opłacenia na miejscu mogę za niego zapłacić punktami podczas meldowania się?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8433 PostWysłany: 29 Sty 2018 13:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1557
Loty: 101
Kilometry: 94 804
niebieski
tak
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
epikie lubi ten post.
epikie uważa post za pomocny.
 
      
#8434 PostWysłany: 31 Sty 2018 00:10 

Rejestracja: 27 Paź 2015
Posty: 502
Loty: 16
Kilometry: 20 948
niebieski
metia napisał(a):
@kewatko
Recenzowałam w odpowiednim wątku dość szczegółowo Ibisa Old Town i Ibisa Wenceslas Square. IMO obydwa są na podobnym poziomie jeżeli chodzi o obsługę, wystrój i realizację przywilejów, za to w tym drugim jest lepsze śniadanie. Co do położenia - sam oceń (mnie bardzie podobały się okolice Ibis Wenceslas Square). McGallery jest koło Ibisa Old Town (nie spałam tam, ale z zewnątrz wyglądało to bdb, mieli też niedawno odświeżanie pokoi), Novotel jest sprarowany z Ibis Wenceslas Square.
Nie znam tylko Ibisa Mala Strana, ale gdybyś się na niego decydował, to daj znać - muszę w marcu ponownie spędzić ok. 10 dni w Pradze, więc chętnie się dowiem, jak wypada ta opcja :)



Hej ,
właśnie zdecydowaliśmy się na Ibis Mala Strana.
Co mogę o nim powiedzieć to ,to że to całkiem przyzwoity hotel na piechotę dokładnie 2,4km do naszego ulubionego klubu Lávka koło i z widokiem na most Karola co zajęło nam dokładnie 33 minuty naprawdę spokojnego spaceru z dziećmi,pokoje dostaliśmy na ostatnim czyli 6 piętrze ,627,628 te pokoje posiadają wspólne wejście co było bardzo fajne bo dzieci spały w jednym pokoju drzwi otwarte a my degustowaliśmy jeszcze Ostravara na przeciwko i pokój 629 jako "izolacja" od innych gości , pokoje były od strony głównej drogi chociaż akurat tam z kazdej strony jest jakaś droga.
Hotel znajduje się koło centrum handlowego Andel gdzie jest również Tesco . Byliśmy w nim jeszcze grubo po 22giej . Śniadanie bardzo dobre i spory wybór ,łącznie z szynką pieczona do samodzielnego krojenia,spory wybór pieczywa,serów, z wędlin 3 lub 4 rodzaje ale jak wyżej pisałem ,szynka pieczona przebijała wszystko ,panie również zadowolone z menu (płatki,jogurty,musli itp.).
Ogólnie na śniadanie trafiliśmy dopiero po 9:20 i wybór chyba był pełny więc obłożenie przypuszczam było również małe . Jeden pokój bukowany dopiero w sobotę rano czyli w dniu przyjazdu ,cena 2000punktow plus 11zlotych dopłaty (200 zł ze śniadaniem) ,punkty nie wpadly same ,ale napisałem do hotelu żeby naliczyli 1 punkt i nie było problemu z meldunkiem w aplikacji . Reasumując polecam hotel ,okolica spokojna do centrum mały spacerek a ceny za nocleg przyzwoite.
Góra
 Profil Relacje PM off
metia lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#8435 PostWysłany: 31 Sty 2018 13:11 

Rejestracja: 08 Wrz 2012
Posty: 134
Loty: 214
Kilometry: 286 750
Nocowałem w nim parę tygodni temu. Lokalizacja wbrew pozorom szczególnie na plus, bo do centrum rzut beretem, ale z dala od wszelkich turystycznych knajp i sklepików. Na przeciwko hotelu bardzo przyjemny lokal - Złoty Kłos, a jeśli ktoś planuje np. wypad do Ceskiego Krumlova to 5 min. na piechotę do dworca Na Knížecí (skąd odjeżdżają prawie wszystkie busy na południe Czech).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8436 PostWysłany: 31 Sty 2018 20:00 

Rejestracja: 02 Sty 2016
Posty: 412
Info dla tych co grali:

Załącznik:
the_great_memory_day_2018.png
the_great_memory_day_2018.png [ 88.18 KiB | Obejrzany 869 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8437 PostWysłany: 31 Sty 2018 22:50 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2011
Posty: 7799
Na szybko Czy da się jakoś zapłacić punktami za stawkę "pakiet kulinarny" lub "Specjalna oferta weekendowa"? Tzn nie widzę w warunkach stawki by było że nie można płacić punktami ale nie mam takiej opcji
(szukałem na szybko w temacie ale nie mogę znaleźć by ktoś pisał)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8438 PostWysłany: 01 Lut 2018 02:27 

Rejestracja: 23 Kwi 2017
Posty: 89
Jakby się ktoś wybierał- Novotel Kraków City West- basen w remoncie, można za free korzystać z 2 innych basenów poza hotelem- AGH i w Novotel Kraków Centrum.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8439 PostWysłany: 01 Lut 2018 02:38 

Rejestracja: 04 Sie 2011
Posty: 771
niebieski
@Washington
Ogólna zasada jest taka, że w przypadku braku możliwości płatności punktami on-line, można zapłacić punktami w hotelu - pod warunkiem, że stawka zakłada płatność na miejscu.
Góra
 Profil Relacje PM off
Washington uważa post za pomocny.
 
      
#8440 PostWysłany: 01 Lut 2018 07:39 

Rejestracja: 19 Mar 2014
Posty: 1707
Loty: 637
Kilometry: 1 066 169
srebrny
Nawet jeśli przy stawce nie ma oznaczenia,że można płacić punktami?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13251 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 419, 420, 421, 422, 423, 424, 425 ... 663  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group