Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Wątek poświęcony opiniom i wrażeniom z pobytów w hotelach sieci Accor: opisz-swoj-pobyt-upgrade-wrazenia,1578,32921

adres kontaktowy do BOK:
accor.customercare.pl@acc.accor-customercare.com
ewentualnie customercare@accor.com
zwrotnie odpisują (po polsku) ze skrzynki:
Guestrelations.Coordinator.en@acc.accor ... ercare.com
jako dalsza linia ewentualnie
guestexperience.gb@accor.com

Linki do kalendarzy miesiąca z cenami: viewtopic.php?p=914692#p914692
Lub jeśli znany jest kod hotelu, to link
Kod:
http://www.ibis.com/pl/booking/dispo-calendar.shtml?tarsCode=XXXX
gdzie XXXX to ten kod


Hotele ibis Budget biorące udział w programie Le Club Accorhotels (można płacić punktami i otrzymywać punkty za noclegi)
[+] Pokaż
Wszystkie w Polsce, Korei Płd, Japonii, Chile, Rosji, Meksyku, Kolumbii, Peru, Gruzji, Kambodży,
W Belgii tylko: Knokke, Gent Centrum Dampoort, Oostende airport, Blankenberge.
W Holandii tylko: Rotterdam The Hague Airport, Stein Maastricht, Amsterdam City South.
W UK tylko: Newport, Bromsgrove, Bishops Stortford London Stansted Airport, Burton Upon Trent Centre, Portishead Marina, Lancaster Centre, Dundee Camperdown, London Bromley Centre, Glasgow Cumbernauld, Sheffield Centre St Marys Gate.
W Brazylii wszystkie, oprócz Santos Gonzaga, Belo Horizonte Afonso Pena, SP Centro São João, Sertaozinho i SP Frei Caneca.
W Australii wszystkie, oprócz Sydney Airport, Melbourne Airport, Gosford, Perth Airport, Melbourne CBD, Windsor Brisbane.
W Hiszpanii, Niemczech, Portugalii, Francji, Austrii, Indonezji, Szwajcarii, Nowej Zelandii, Luksemburgu, Singapurze żaden.



Hotele Accor z salonikiem dla Platinum
https://www.accorhotels.com/leclub/user ... x.en.shtml
[+] Pokaż
Chiny
+ Novotel Citygate Hong Kong
+ Novotel Beijing Xinqiao (codziennie śniadania i kolacje gratis dla Platinum, w ciągu dnia przekąski)
+ Pullman Shanghai Jing An (Jedzenia nie jest za dużo w porze "free" czyli 18-20, ale za to bardzo smaczne i wymyślne kompozycje. Oczywiście nie mając wykupionych śniadań, mając dostęp do saloniku masz śniadania w saloniku.)
+ Sofitel Shanghai Hyland

Czechy:
+ Mercure Ostrava Center

Grecja:
+ Sofitel Athens Airport

Malezja:
+Novotel Kuala Lumpur City Centre
+ Pullman Kuala Lumpur Bangsar

Niemcy:
+ Sofitel Berlin Kurfürstendamm
+ Novotel Muenchen City
+ Novotel Muenchen Airport

Tajlandia:
+ Novotel Phuket Vintage Park Resort
+ Pullman Bangkok Hotel G
+ Novotel Bangkok Siam
+ Novotel Bangkok Platinum Pratunam
+ Novotel Bangkok Sukhumvit 20
+ Novotel Hua Hin Cha Am Beach Resort and SPA

Węgry:
+ Novotel Budapest Centrum
+ Sofitel Budapest Chain Bridge

Wielka Brytania:
+Pullman Liverpool

Gwarancja dostępności pokoju: https://secure.accorhotels.com/pl/leclub/bod.html

Pokoje hotelowe w ciągu dnia, bez nocy, tzw. "day use":
https://all.accor.com/hotels-services-d ... x.en.shtml


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13239 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 412, 413, 414, 415, 416, 417, 418 ... 662  Następna
Autor Wiadomość
#8281 PostWysłany: 19 Gru 2017 23:15 

Rejestracja: 16 Lis 2011
Posty: 1795
niebieski
tom971 napisał(a):
Niech mi ktos wytlumaczy : dlaczego w ibisie Kielce nie dysponuja ani jednym (slownie zero) lozeczkiem turystycznym dla dziecka ? Hotel na 114 pokoi i ani jednego?


@tom971
cos ci nasciemniali albo są już zajęte - bylismy tam w czerwcu w dwie pary i lozeczka byly w obu pokojach (po upomnieniu sie)
Góra
 Profil Relacje PM off
tom971 lubi ten post.
 
      
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN
#8282 PostWysłany: 20 Gru 2017 10:07 

Rejestracja: 18 Lut 2015
Posty: 46
Wczoraj zameldowałem się online na pobyt 21-22 grudnia w Ostravie. Meldowanie zakończone pomyślnie, ale nie było info odnośnie płatności, a z karty nie ściągnęli. Czy to oznacza, że będę płacił w hotelu czy ściągną z karty później np. dziś?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8283 PostWysłany: 20 Gru 2017 10:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2013
Posty: 1845
Loty: 76
Kilometry: 125 391
niebieski
Mogą ściągnąć sami nawet po odbyciu noclegu, będziesz też mógł zapłacić w hotelu jak nie ściągną przed noclegiem.
_________________
Image
MOJE RELACJE Z PODRÓŻY
Góra
 Profil Relacje PM off
kjhogan uważa post za pomocny.
 
      
#8284 PostWysłany: 20 Gru 2017 10:23 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 2084
srebrny
Z reguły ściągają na koniec pobytu lub po pobycie, bo przecież zawsze możesz skorzystać z parkingu/minibaru/restauracji/wypożyczenia rowerów.
A po co później rozbijać na kilka płatności, skoro mogą raz ściągnąć za wszystko.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8285 PostWysłany: 24 Gru 2017 03:01 

Rejestracja: 10 Sie 2011
Posty: 55
Witam! Mam problem z jednym pobytem. Otoz zameldowalem sie w ibis rugby a po 10 minutach sie wymeldowalem. Places zaliczylo, punkty wpadly natomiast hotel odmowil przyznania "odbytej nocy" bo niby to byl pobyt dzienny (check in kolo 18). Jak ma sie to do regulaminu? Hotel ma do tego prawo?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8286 PostWysłany: 24 Gru 2017 08:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1551
Loty: 101
Kilometry: 94 804
niebieski
Hotel ma racje. Wykorzystanie pokoju do 'pobytu dziennego' nie jest kwalifikowane do statusu. Punkty dostaniesz i meldunek w Places, ale nic więcej.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8287 PostWysłany: 25 Gru 2017 00:24 

Rejestracja: 25 Sty 2015
Posty: 635
@dzikidzik, czy możesz wytłumaczyć, po co się wymeldowywałeś po 10 minutach, zamiast wrzucić klucz do skrzynki, skoro nie po drodze było Ci tam nocować?
Góra
 Profil Relacje PM off
Janek lubi ten post.
 
      
#8288 PostWysłany: 25 Gru 2017 17:33 

Rejestracja: 06 Lis 2015
Posty: 711
może brakuje mu noclegu do statusu. też nie wiedziałem, że pobyt dzienny się nie zlicza. trochę to dziwne skoro płacisz za taki pobyt normalną stawkę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8289 PostWysłany: 25 Gru 2017 23:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Lut 2017
Posty: 194
Zbanowany
Powiedzcie mi czy czajnik wraz z herbatą/kawą powinien być standardem w hotelach Merucure 4****? Dotychczas podróżowałem i wydawało mi się, że to standard, szczególnie hotelu 3***/4**** (nie mówię o ibisie/ibis Styles, choć i tu zdarzają się wyjątki).

Jednak w ostatnich dniach odwiedziłem dwa hotele Mercure we Włoszech i niestety nie ma zestawu do herbaty/kawy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8290 PostWysłany: 25 Gru 2017 23:14 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8551
złoty
Nie ma takiej reguły.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8291 PostWysłany: 25 Gru 2017 23:40 

Rejestracja: 16 Lis 2011
Posty: 1795
niebieski
Wytyczne co do gwiazdek to regulacje krajowe (u nas przyznaje je chyba wojewoda).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8292 PostWysłany: 26 Gru 2017 01:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2921
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
RafiPodróżnik napisał(a):
Powiedzcie mi czy czajnik wraz z herbatą/kawą powinien być standardem w hotelach Merucure 4****? Dotychczas podróżowałem i wydawało mi się, że to standard, szczególnie hotelu 3***/4**** (nie mówię o ibisie/ibis Styles, choć i tu zdarzają się wyjątki).

Jednak w ostatnich dniach odwiedziłem dwa hotele Mercure we Włoszech i niestety nie ma zestawu do herbaty/kawy.

Nawet w jednym kraju, w hotelu o tym samym standardzie i tej samej marki moze byc lub nie byc czajnik. Trzeba czytac opisy wyposazenia pokoi. Gwiazdki nie definiuja tego czy jest czajnik, moze byc i 5* bez tego serwisu w pokoju (zebys zamowil z room service albo zszedl do baru).
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8293 PostWysłany: 26 Gru 2017 09:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1551
Loty: 101
Kilometry: 94 804
niebieski
RafiPodróżnik napisał(a):
Powiedzcie mi czy czajnik wraz z herbatą/kawą powinien być standardem w hotelach Merucure 4****? Dotychczas podróżowałem i wydawało mi się, że to standard, szczególnie hotelu 3***/4**** (nie mówię o ibisie/ibis Styles, choć i tu zdarzają się wyjątki).

Jednak w ostatnich dniach odwiedziłem dwa hotele Mercure we Włoszech i niestety nie ma zestawu do herbaty/kawy.


W Sheratonie w Catanii powiedziano mi, że ze względów bezpieczeństwa we Włoszech nie ma czajników w pokojach i przynieśli mi dzban gorącej wody do pokoju :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8294 PostWysłany: 28 Gru 2017 23:25 

Rejestracja: 27 Paź 2015
Posty: 502
Loty: 16
Kilometry: 20 948
niebieski
Tak wyskoczę jak z Filip z konopi ale mi się przypomniało ,
nocleg w Ibis Kraków Stare Miasto 1 grudnia tego roku oczywiście ,zarezerwowane 2 pokoje dla 5 osób na żonę status Gold i Wiecie że dostaliśmy 2 x 5 napoi powitalnych ,normalnie byłem w szoku i 2 razy pytałem panią w barku czy aby na pewno dostaniemy 10 gratisów.

Nie wiem czy w tym hotelu to normalne bo byliśmy tam 1 raz ale mile nas to zaskoczyło przez co też i dłużej posiedzieliśmy w restauracji prze co też i również więcej wydaliśmy tam kasy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8295 PostWysłany: 28 Gru 2017 23:30 

Rejestracja: 25 Sty 2015
Posty: 635
Jak sam zauważyłeś, to nie do końca były gratisy, tylko przemyślana taktyka :-D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8296 PostWysłany: 28 Gru 2017 23:31 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8551
złoty
W Ibis Amsterdam Schiphol przy statusie platinum dostajesz tyle drinków powitalnych, ile jest osób meldowanych w pokojach na Twoje nazwisko. W barze do wyboru absolutnie wszystko z oferty.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8297 PostWysłany: 29 Gru 2017 00:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
ja bym dodał jeszcze "pełnoletniej", dla dzieci zazwyczaj nie dają drinków, spotkałem sie za to w wielu hotelach z tym że dawali dla dodatkowych osób.
Z pełnoletnością to jest jeszcze też zależne od kraju - w Niemczech dają od 16 :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8298 PostWysłany: 29 Gru 2017 01:03 

Rejestracja: 06 Lis 2015
Posty: 711
pawi napisał(a):
W Sheratonie w Catanii powiedziano mi, że ze względów bezpieczeństwa we Włoszech nie ma czajników w pokojach i przynieśli mi dzban gorącej wody do pokoju :)

W Mercure Bergamo Palazzo Dolci na bank są czajniki w pokojach
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8299 PostWysłany: 29 Gru 2017 01:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Lut 2017
Posty: 194
Zbanowany
Przejrzałem włoską kategoryzację hoteli - faktycznie nie ma zapisu o czajnikach itp. w pokojach.

W Polsce mamy znów zapis:
Zapewnienie gościom sprzedaży gorących napojów przez całą dobę; dopuszcza się zamiennie sprzedaż z automatów i sprzedaż w recepcji lub dostępność kawy i herbaty w pokojach

Więc jak hotel nie chcę prowadzić całodobowej sprzedaży w recepcji czy postawić automatu w holu, to jednak znajdujemy ten zestaw do kawy/herbaty w pokoju. :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8300 PostWysłany: 29 Gru 2017 15:14 

Rejestracja: 27 Paź 2015
Posty: 502
Loty: 16
Kilometry: 20 948
niebieski
Michy napisał(a):
Jak sam zauważyłeś, to nie do końca były gratisy, tylko przemyślana taktyka :-D


No dokładnie ,ale bardzo mi się ten hotel właśnie dlatego spodobał , po pierwsze chyba 1 raz nie musiałem się upominać albo pytać :roll: o swoje,wszystko czekało na nas taka jak to powinno być (oczywiście opłacone i zameldowanie wszystko wcześniej) w sumie to tylko był krótki nocleg bo rano na 6 już trzeba było meldować się na lotnisku,wróciliśmy dość póżno z jarmarku na Krakowskim rynku i wybieraliśmy się już spać bo zostało tylko 6-7 godzin spania ,no ale dzieci stwierdziły że mamy "darmowe" soczki to trzeba by było je wykorzystać skoro rano nie będziemy mieli czasu , no i od tego się zaczęło weszliśmy do restauracji na gorącą (darmową) herbatkę a skończyło się na rachunku prawie na 100złotych i z restauracji wyszliśmy krótko po północy i nie nie narzekam że wydałem te 100 złotych bo czy to Kraków czy Bolonia
(lecieliśmy na pizze) to i tak było to przeznaczone na jakieś małe nasze przyjemności .

Ogólnie ja tracę w tym roku platynę żona wskoczyła już na golda,a na obu kontach mamy po kilkadziesiąt tyś punktów które w przyszłym roku też trzeba będzie gdzieś spalić a i nowe oczywiście też będą wpadać więc hotel jak najbardziej nam jak na razie spasował i planujemy tam wrócić chociażby ze względu na lokalizację.
Góra
 Profil Relacje PM off
Aga_podrozniczka lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13239 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 412, 413, 414, 415, 416, 417, 418 ... 662  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group