Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Wątek poświęcony opiniom i wrażeniom z pobytów w hotelach sieci Accor: opisz-swoj-pobyt-upgrade-wrazenia,1578,32921

adres kontaktowy do BOK:
accor.customercare.pl@acc.accor-customercare.com
ewentualnie customercare@accor.com
zwrotnie odpisują (po polsku) ze skrzynki:
Guestrelations.Coordinator.en@acc.accor ... ercare.com
jako dalsza linia ewentualnie
guestexperience.gb@accor.com

Linki do kalendarzy miesiąca z cenami: viewtopic.php?p=914692#p914692
Lub jeśli znany jest kod hotelu, to link
Kod:
http://www.ibis.com/pl/booking/dispo-calendar.shtml?tarsCode=XXXX
gdzie XXXX to ten kod


Hotele ibis Budget biorące udział w programie Le Club Accorhotels (można płacić punktami i otrzymywać punkty za noclegi)
[+] Pokaż
Wszystkie w Polsce, Korei Płd, Japonii, Chile, Rosji, Meksyku, Kolumbii, Peru, Gruzji, Kambodży,
W Belgii tylko: Knokke, Gent Centrum Dampoort, Oostende airport, Blankenberge.
W Holandii tylko: Rotterdam The Hague Airport, Stein Maastricht, Amsterdam City South.
W UK tylko: Newport, Bromsgrove, Bishops Stortford London Stansted Airport, Burton Upon Trent Centre, Portishead Marina, Lancaster Centre, Dundee Camperdown, London Bromley Centre, Glasgow Cumbernauld, Sheffield Centre St Marys Gate.
W Brazylii wszystkie, oprócz Santos Gonzaga, Belo Horizonte Afonso Pena, SP Centro São João, Sertaozinho i SP Frei Caneca.
W Australii wszystkie, oprócz Sydney Airport, Melbourne Airport, Gosford, Perth Airport, Melbourne CBD, Windsor Brisbane.
W Hiszpanii, Niemczech, Portugalii, Francji, Austrii, Indonezji, Szwajcarii, Nowej Zelandii, Luksemburgu, Singapurze żaden.



Hotele Accor z salonikiem dla Platinum
https://www.accorhotels.com/leclub/user ... x.en.shtml
[+] Pokaż
Chiny
+ Novotel Citygate Hong Kong
+ Novotel Beijing Xinqiao (codziennie śniadania i kolacje gratis dla Platinum, w ciągu dnia przekąski)
+ Pullman Shanghai Jing An (Jedzenia nie jest za dużo w porze "free" czyli 18-20, ale za to bardzo smaczne i wymyślne kompozycje. Oczywiście nie mając wykupionych śniadań, mając dostęp do saloniku masz śniadania w saloniku.)
+ Sofitel Shanghai Hyland

Czechy:
+ Mercure Ostrava Center

Grecja:
+ Sofitel Athens Airport

Malezja:
+Novotel Kuala Lumpur City Centre
+ Pullman Kuala Lumpur Bangsar

Niemcy:
+ Sofitel Berlin Kurfürstendamm
+ Novotel Muenchen City
+ Novotel Muenchen Airport

Tajlandia:
+ Novotel Phuket Vintage Park Resort
+ Pullman Bangkok Hotel G
+ Novotel Bangkok Siam
+ Novotel Bangkok Platinum Pratunam
+ Novotel Bangkok Sukhumvit 20
+ Novotel Hua Hin Cha Am Beach Resort and SPA

Węgry:
+ Novotel Budapest Centrum
+ Sofitel Budapest Chain Bridge

Wielka Brytania:
+Pullman Liverpool

Gwarancja dostępności pokoju: https://secure.accorhotels.com/pl/leclub/bod.html

Pokoje hotelowe w ciągu dnia, bez nocy, tzw. "day use":
https://all.accor.com/hotels-services-d ... x.en.shtml


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13239 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 409, 410, 411, 412, 413, 414, 415 ... 662  Następna
Autor Wiadomość
#8221 PostWysłany: 12 Gru 2017 14:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2012
Posty: 4547
Loty: 634
Kilometry: 780 222
HON fly4free
John O. pisze, że od lipca przyszłego roku marki Fairmont, Swisshotel i Raffles będą włączone do LCAH - miła wiadomość w sumie, choć tanie te hotele nie są.
Góra
 Profil Relacje PM off
Krzysztof76 lubi ten post.
 
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#8222 PostWysłany: 12 Gru 2017 15:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Kwi 2011
Posty: 739
niebieski
Potwierdzenie z maila:

Cytuj:
Swissôtel Circle has enjoyed the pleasure of welcoming members to our family of hotels for nearly seven years. Today we are delighted to share the news that as of July 2018, Le Club AccorHotels will welcome us into its world, an award-winning programme offering more than 3 400 destinations and a remarkable collection of luxury brands, including Raffles, Sofitel, Fairmont, MGallery and Pullman.

On 2 July 2018, your membership in Swissôtel Circle will merge with your existing Le Club AccorHotels membership, making your member experience even more rewarding than it is today. With the simplicity of one loyalty card, you will soon have more earning power, more benefits and more rewards.

It is important to know that between now and 2 July 2018, your Swissôtel Circle experience will not change. Your new status in Le Club AccorHotels will be updated to reflect the integration of your Swissôtel Circle status (as of 1 July 2018) and boosted by your qualifying nights and stays with both programmes in 2018.

Rest assured, that while the loyalty programme is changing, your Swissôtel experience will continue to provide you with peace of mind and opportunities to ‘live it well’. You will always be greeted at Swissôtel with the warm smiles, personal recognition, and familiar perks and benefits that you have come to appreciate.
Góra
 Profil Relacje PM off
Krzysztof76 lubi ten post.
 
      
#8223 PostWysłany: 12 Gru 2017 15:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Cze 2012
Posty: 1366
Loty: 434
Kilometry: 623 989
niebieski
pon napisał(a):
Trochę inne pytanie - czy kiedykolwiek zdarzyło się wam, że gdzieś żądano okazania karty Le Club


Tak. Jestem teraz w Mgallery Essaouira razem z rodzicami. Braliśmy 2 pokoje. Ja mam Platyne, rodzice nie. Prosili o okazanie karty żeby dostać upgrade. Trochę marudził ale i tak oboje dostaliśmy Junior Suite
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8224 PostWysłany: 12 Gru 2017 17:03 

Rejestracja: 27 Paź 2015
Posty: 502
Loty: 16
Kilometry: 20 948
niebieski
blantomat napisał(a):
digger napisał(a):
Mam nocleg w Novotelu Katowice i nie uśmiecha mi się płacić 28pln/doba za parking - można zaparkować na parkingu Ibisa za 15pln?:) Albo macie inne tipy co zrobić z autem?


Tak, spokojnie zaparkuj za darmo przy bibliotece UŚ na ulicy Pańki, naprzeciwko jakiegoś koryta.


Spokojne możesz zapakować w Katowicach gdziekolwiek ja ostatnio parkowałem w okolicach spodka ,co prawda trzeba się troszkę przespacerować ale coś za coś ,kiedyś również parkowałem w okolicach stacji BP na parkingu koło DK1 czyli tzw.Gierkowki z tym że tam trzeba miec szczęście żeby akurat trafić na wolne miejsce bo to generalnie parking osiedlowy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8225 PostWysłany: 12 Gru 2017 17:18 

Rejestracja: 19 Mar 2014
Posty: 1703
Loty: 630
Kilometry: 1 040 894
srebrny
digger napisał(a):
Mam nocleg w Novotelu Katowice i nie uśmiecha mi się płacić 28pln/doba za parking - można zaparkować na parkingu Ibisa za 15pln?:) Albo macie inne tipy co zrobić z autem?
Parę miesięcy napisałem do nich i z racji platyny dali rabat 50% na parking
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8226 PostWysłany: 13 Gru 2017 12:02 

Rejestracja: 16 Lis 2011
Posty: 1795
niebieski
Mam 9 nocy i blue w Accor - stan na grudzień. W styczniu robię jeszcze jedna nockę i wskakuję na silver, który będzie ważny do końca 2018 czy także na 2019?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8227 PostWysłany: 13 Gru 2017 12:07 

Rejestracja: 18 Sty 2012
Posty: 418
Loty: 213
Kilometry: 278 320
niebieski
Musisz mieć 10 nocy w 2017 roku, żeby mieć Silver w 2018 roku.
_________________
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8228 PostWysłany: 13 Gru 2017 12:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2014
Posty: 1616
Loty: 165
Kilometry: 329 540
niebieski
@digger do końca 2018.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8229 PostWysłany: 13 Gru 2017 12:42 

Rejestracja: 16 Lis 2011
Posty: 1795
niebieski
Mialbym jakas korzyść gdybym pyknął te 10ta nocke jeszcze w tym roku?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8230 PostWysłany: 13 Gru 2017 12:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 736
niebieski
Ja też zapytam. Mam 47 nocy, jeszcze ze trzy pewnie będą. Mam Golda do 2017. Rozumiem, że sam się przedłuży 1 stycznia do końca roku? Golda dostałam w ubiegłym roku.

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
_________________
Żyję dla takich chwil, kiedy bierzesz haust powietrza i krzyczysz: chwilo, proszę, bądź wieczna!
Eldo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8231 PostWysłany: 13 Gru 2017 12:47 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
digger napisał(a):
Mialbym jakas korzyść gdybym pyknął te 10ta nocke jeszcze w tym roku?

Jedynie welcome drink
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8232 PostWysłany: 13 Gru 2017 12:49 

Rejestracja: 25 Sty 2015
Posty: 635
@digger, 10 nocy musisz mieć w 2017 roku, ale co ważne punkty a tym samym noclegi muszą się rozliczyć na koncie najpóźniej 31 grudnia 2017 r. 1 stycznia 2018 roku licznik ma być wyzerowany, także pobyt, który zrealizujesz w styczniu będzie 1. pobytem w roku kalendarzowym 2018 a nie 10., jak piszesz.

Z tego co czytałem licznik noclegów/punktów statusowych ma się zresetować o godzinie 0:00 1 stycznia każdego roku. Niebawem sprawdzimy jak to będzie w praktyce. Podejrzewam, że system będzie to musiał przemielić i rano będzie widać status na 2018 rok oraz zerowe salda na kontach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8233 PostWysłany: 13 Gru 2017 13:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2014
Posty: 1616
Loty: 165
Kilometry: 329 540
niebieski
@michzak myślisz się, silver ma też przedłużenie doby
https://www.accorhotels.com/pl/leclub/p ... fits.shtml
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
michzak uważa post za pomocny.
 
      
#8234 PostWysłany: 13 Gru 2017 14:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2011
Posty: 173
Z ciekawości - myślicie, że jest szansa na jakieś promocyjne przedłużenie silvera przy 8 nockach?

Niespecjalnie mi zależy, ale darmowe piwo nie jest złe ;)
_________________
Image
https://www.facebook.com/polaknapustyni/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8235 PostWysłany: 13 Gru 2017 14:32 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Nie sądzę
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8236 PostWysłany: 13 Gru 2017 18:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Maj 2013
Posty: 1361
niebieski
hubson napisał(a):
Kolejny niepotrzebny plastik :) HH nie ma fizycznych i da się żyć :P

Mylisz się co do HH. Dzisiaj dostałem pocztą mój zamówiony plastik :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
hubson lubi ten post.
 
      
#8237 PostWysłany: 13 Gru 2017 18:42 

Rejestracja: 05 Paź 2014
Posty: 187
Loty: 63
Kilometry: 94 984
invasion napisał(a):
Ja też zapytam. Mam 47 nocy, jeszcze ze trzy pewnie będą. Mam Golda do 2017. Rozumiem, że sam się przedłuży 1 stycznia do końca roku? Golda dostałam w ubiegłym roku.

Tak. Jak miałabyś jeszcze 13 noclegów to byłaby platyna.
Góra
 Profil Relacje PM off
invasion lubi ten post.
invasion uważa post za pomocny.
 
      
#8238 PostWysłany: 13 Gru 2017 19:12 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 810
niebieski
To i ja spytam bo ponad 60 noclegów mam tylko na swoim koncie a na koncie żony w tym roku tylko 9 noclegów i jestem ciekaw czy w takiej sytuacji od razu jest twarde lądowanie do Classic czy może zostawią Golda albo chociaż Silver, żeby przynajmniej ten welcome drink był :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8239 PostWysłany: 13 Gru 2017 19:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2013
Posty: 836
Loty: 204
Kilometry: 285 320
niebieski
Spadnie do Golda
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
invasion uważa post za pomocny.
 
      
#8240 PostWysłany: 13 Gru 2017 20:08 

Rejestracja: 25 Sty 2015
Posty: 635
@Pacyfa, skąd ten wniosek? Jakaś podstawa regulaminowa?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13239 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 409, 410, 411, 412, 413, 414, 415 ... 662  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group